עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

סמסונג חוזרת עם בעיות חדשות - הפעם בגלקסי אס 7

מאת: עמית לגו
31/12/2016 - 17:00 
 
 

בכתבה שפורסמה לפני כמה ימים באתר Consumerist, טען אדם בשם שון, שכאשר קם בבוקר, גילה שעדשת המצלמה במכשיר הגלקסי אס 7 שלו נשברה לחלוטין, למרות שהמכשיר שלו הונח על השולחן עם כיסוי, ואף אדם לא נגע בו במהלך הלילה. "זכוכית המצלמה נשברה כמו חור קטן של קליע", שון הוסיף.

סמסונג חוזרת עם בעיות חדשות - הפעם בגלקסי אס 7

התקלה במכשיר הגלקסי אס 7 (צילום: Samsung Community Forums)

שון פנה לסמסונג לקבלת עזרה, אך החברה שכנעה אותו שהוא זה שגרם לפגיעה במכשיר וסירבה לחלוטין לתקן את מכשירו במסגרת האחריות. שון פנה לגוגל לקבלת עזרה, כאשר גילה משתמשים נוספים שחוו את הבעיה, וגם במקרה שלהם, סמסונג סירבה לתקן את המכשיר במסגרת האחריות. משתמשים נוספים אף דיווחו על כך בפורומים של סמסונג עצמה, עם משתמש אחד שדיווח על כך שזכוכית המצלמה במכשיר ה-Galaxy S6 Edge Plus שלו נשברה, בעת שניסה לצלם תמונה.

סמסונג הגיבה לתקלה בפוסט אחר באותו הפורום:
"היי כולם. אני רוצה להתחיל בלהודות לכם על היותכם פעילים בקהילת הפורומים שלנו, ואני רוצה שתדעו שאני מבין לגמרי את הייאוש והדאגה שלכם על משהו שנראה כלא מוסבר.
אנו רואים שיש פה כמה תאוריות מעניינות, ולמרות שאיננו יכולים להעריך מה גרם לבעיה בכל מקרה ספציפי, אנו רוצים שתדעו שסמסונג לוקחת שלל של מצבים בחשבון כאשר היא בונה את מכשיריה. הרצון שלנו הוא תמיד לפתח מכשירים ברמה גבוהה למשתמשים שלנו ולהיות תמיד השולטים ברמת האיכות. למרות שדברים מוזרים עלולים להתעורר בעתיד, דברים שאף אחד מאיתנו לא יכול לצפות, אנו מאמינים שמדובר במקרה יחיד וחריג ואנו לא רוצים להפיל את האשמה על אף אחד.
הדרך הטובה ביותר לבחון מה קרה למכשיר, היא לשלוח אותו לטכנאי סמסונג שיבדקו אותו. תרגיש חופשי לפנות אלינו בכל דרך שתראה לנכון"

סמסונג חוזרת עם בעיות חדשות - הפעם בגלקסי אס 7

התקלה במכשיר הגלקסי אס 7 (צילום: Samsung Community Forums)

על אף תגובתה של סמסונג, בה היא מציינת שמדובר במקרה יחיד - השרשור הספציפי הזה כבר הגיע ל-22 עמודים (לא כולל שרשורים אחרים שנפתחו בנושא), בו משתמשים ממשיכים לפרסם שגם הם חווים את התקלה עם תמונות כהוכחה.

סמסונג, נכון לזמן כתיבת הכתבה, מסרבת להחליף את המכשירים התקולים, כאשר תיקון של עדשת המצלמה באופן פרטי יכול להגיע לכמה מאות שקלים, כולל ויתור על אחריות המכשיר. משרד עורכי דין אמריקאי כבר יצר קשר עם כמה מהמשתמשים שסובלים מהתקלה, כנראה כדי להגיש תביעה נגד סמסונג.

ספרו לנו בפורום אם גם אתם סובלים מהתקלה, וכמובן נמשיך לעדכן אתכם בסיפור.


לדיון בנושא: סמסונג חוזרת עם בעיות חדשות - הפעם בגלקסי אס 7עוד מ: עמית_לגו
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 פורום נגנים ניידים
 ביקורות גאדג'טים
 עוד על ניידים


המאמר הפופולרי ביותר בתחום ניידים:
תדרי הסלולר בישראל. מדריך.
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht