עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

Vi, המאמנת האישית שלכם, הושקה בישראל

17/09/2017 - 09:00 
 
 

אחת מהסיבות שאנשים לא קמים ועושים ספורט, היא השעמום שבעניין וה"לבד". הרי מי רוצה לקום בשש בבוקר לריצה, לבד? כשאתה לבד גם יותר קל למצוא תירוצים מדוע לא לקום ולרוץ ועל כן למי שיש תקציב יוכל פשוט לשכור מאמן כושר שיקים אותו מהספה ויחייב אותו לבצע פעילות.

למי שאין תקציב למאמן כושר צמוד, ישמח אולי לשמוע שחברת LifeBeam משיקה בארץ את אוזניות הספורט שלה עם דגש על מאמנת כושר שתחיה לנו בתוך האוזן. מאמנת הכושר הזאת נקראת Vi והיא תאמן אתכם באמצעות בינה מלאכותית, פקודות קוליות וחיישנים ביומטריים מתקדמים. בדומה ל-Siri ו-Alexa גם Vi משתמשת בקול אנושי שימריצו אותנו לבצע את הפעילות הספורטיבית ותלווה אותנו במשך כל הפעילות בקול אנושי.

Vi, המאמנת האישית שלכם, הושקה בישראל

בנוסף, באוזניות הוטמעו חיישנים ביומטרייםשיעזרו לאוזניות לקבל מידע בזמן אמת על סוג הפעילות והקצב שלו אך החלק החשוב אותו מציגה החברה ובכך שונות האוזניות ממוצרים אחרים, זו האינטראקציה האינטואיטיבית, המדמה עבודה עם מאמנת אישית אנושית.

למעשה, הקליטה החברה קול אמיתי המכיל מאות אלפי מילים ומשפטים. באמצעות הבינה המלאכותית, Vi אינה אמורה לחזור על משפטים באופן סתמי, אלא מתקשרת עם המתאמן בצורה מותאמת אישית. התקשורת היא דו כיוונית, כך שהמשתמש יכול לענות לשאלות של Vi ולבצע פקודות קוליות כגון קבלת הדופק בזמן אמת. נכון להיום התקשורת עם Vi מתבצעת בשפה האנגלית אך החברה מתכננת להוסיף עדכוני תכנה עתידיים עם הקלטות ופקודות בשפות נוספות. עברית לא תהיה אחת מהן ככל הנראה.

Vi תלמד את היכולות הפיזיולוגיות שלכם בזמן אמת ותתאים את ההנחיות בהתאם ליעדים האישיים שלכם. ככל שתתאמנו יותר, Vi תלמד להכיר אתכם טוב יותר.

Vi, המאמנת האישית שלכם, הושקה בישראל

עמרי יפה, מנכ"ל LifeBEAM: "מדובר בחוויה פורצת דרך בעולם הבריאות והכושר האישי. Vi לומדת את המדדים והעדפות המשתמש כדי לספק תוכן והכוונה מותאמים באופן אישי, במטרה לסייע לנהל אורך חיים בריא וטוב יותר. בשלב ראשון היא תתמקד בעולם הריצה וההליכה, אבל אנחנו כבר עכשיו בתהליך התרחבות לסוגי שימושים ושירותים נוספים. אנחנו גאים ומתרגשים לספק לעולם מוצר חומרה ותכנה מהמורכבים בתחומו – שכולו תכנון, עיצוב ופיתוח כחול לבן".

Vi, המאמנת האישית שלכם, הושקה בישראל

 

עמרי יפה, מנכ"ל LifeBEAM 

נתונים טכניים

  •          מערכת שמע - harman/kardon, ממותגי האודיו המובילים בעולם עם צליל איכותי וצלול.
  •          חיבורים - Bluetooth & BLE
  •          אפליקציה - תומכת במערכות ההפעלה Android ו- iOS
  •          סוללה – 8 שעות השמעה
  •          משקל – 43 גרם
  •          חיישנים – דופק, תנועה, גובה, טמפ' סביבה, זיהוי קולי, חיישן מגע
  •          עמידות – זיעה והתזות מים / גשם בתקן IPX5

 

המחיר:

 899 ש״ח ברשת באג

המחיר של האוזניות בארה"ב למשל הוא 250 דולר.

 

 

 

 


לדיון בנושא: Vi, המאמנת האישית שלכם, הושקה בישראל

עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMobile:
iXtreamer - סטרימר משולב תחנת עגינה לאייפון (iDevice)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht