עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

אל על משיקה את WHERE TO FLY

09/06/2019 - 07:00 
 
 

אל על השיקה מנוע חיפוש חכם וגמיש לחיפוש טיסות בשם EL AL Where to fly. מנוע החיפוש, יסייע לטסים מביניכם למצוא את הטיסה הטובה ביותר, במחיר שרציתם.

באמצעות מנוע החיפוש החדש, שיפעל במקביל למנוע החיפוש הקודם של החברה, המשתמשים יוכלו לחפש טיסה עבור יעד ספציפי, עבור כל היעדים ביבשת מסוימת, או כל היעדים בכללותם. כמו כן, הם יוכלו למקד את תוצאות החיפוש באמצעות קביעת גובה התקציב ולבחור את מועד הנסיעה על פי חודש אחד או יותר בשנה. בנוסף, יהיה ניתן להגדיר תאריכים מדויקים, את משך הנסיעה ואפילו את מועד הנסיעה בשבוע: אמצע השבוע או סוף השבוע.

אל על משיקה את WHERE TO FLY

כלי החיפוש לדברי החברה מגיע על מנת לתת מענה לאלה שאינם יודעים בדיוק לאן הם רוצים לטוס ולבלות את חופשתם או לאלה שרוצים לבחור יעד לפי התקציב שיש להם.

דרך תוצאות החיפוש, יהיה ניתן לרכוש כרטיס טיסה באופן ישיר ומידי או להגיש הצעה בזירת המכירות הפומביות ואולי לזכות באפשרות לרכוש כרטיס טיסה במחיר נמוך עוד יותר. לא מצאתם טיסה שמתאימה לכם? המחיר גבוה מידי? תירשמו להתראת מחיר באימייל ותקבלו הודעה במידה שהמחיר יתאים לתקציב שלכם. 

לינק לאתר בעבריתhttps://www.elal.com/he/Pages/WhereToFly.aspx

לינק לאתר באנגלית: https://www.elal.com/en/Pages/WhereToFly.aspx

 אל על משיקה את WHERE TO FLY

גלי שטילר, מנהלת פיתוח עסקי בדיגיטל באל על: "אנחנו רואים שצרכני תעופה ותיירות מבצעים היום חיפוש במגוון דרכים. לצד קהל שיודע לאן רוצה לטוס ובאיזה תאריכים, ישנו גם קהל שמחפש את החופשה הבאה ולא בטוח לאן או מתי. הוא יודע מה התקציב שלו, אבל גם יכול לחפש בתקציב 'פתוח'. הוא מחפש השראה לאיזה יעד בעולם מתאים התקציב שלו ויכול לבחור את התאריכים המתאימים לו. לצורך כך פיתחנו את EL AL WHERE TO FLY, כלי שמאפשר ללקוח לערוך חיפוש גמיש בהתאם לצרכיו. אנחנו נציע לו את כל מגוון האפשרויות העומדות בפניו עפ"י הפרמטרים שבחר במקום אחד, כולל מכירות פומביות של טיסות מוזלות. זהו צעד נוסף בהתאמת הצעת הערך של אל על לצרכי הלקוחות."

 


עוד מ: elihaboosh
בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMobile:
iXtreamer - סטרימר משולב תחנת עגינה לאייפון (iDevice)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht