מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

תגובות למאמר : הקלט יס HD והוט HD בעזרת HAUPPAUGE HD PVR

עמוד 1 מתוך 10
עבור לעמוד  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  הבא 
   פורומים > HTPC ומחשוב > תוכנה - KODI
מחבר הודעה
droren (Dror Engel)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 23, 2004

הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 4222

#1  נשלח: ד' 09/07/2008 13:02
תגובות למאמר : הקלט יס HD והוט HD בעזרת HAUPPAUGE HD PVR

http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=News...
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
droren (Dror Engel)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 23, 2004

הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 4222

#2  נשלח: ד' 09/07/2008 13:06

אחד המאמרים המקיפים והיפים שראיתי! והמכשיר? מעולה אבל יקר..
pixies (דורון)
אחראי תחום HTPC
אחראי תחום HTPC

הצטרף בתאריך:
  Mar 13, 2007

הבעות תודה: 2216
מספר הודעות: 32686

#3  נשלח: ד' 09/07/2008 13:33

לירן, תודה על ההשקעה והסקירה, שחיכיתי לאחת כזו כבר הרבה זמן. סקירה מעניינת ומצויינת.
עד שהוט ויס יוציאו ממיר HD מקליט, המוצר בהחלט נראה פתרון מצויין למנויי HD שרוצים הקלטות ויכולות PVR גם מערוצי ה-HD.

יהיה נחמד לשמוע בעתיד חוויות מאינטגרציה של המוצר עם תוכנות מדיה סנטר כמו ה-Sage TV או ה-GBPVR, כולל ה-IR Blaster המובנה.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 09, 2005
הבעות תודה: 205
מספר הודעות: 4861

#4  נשלח: ד' 09/07/2008 14:02

עבור YES HD ניתן להשתמש היום ב Dreambox 800 כ PVR מלא להקלטה באיכות המקורית של השידור בצורה פשוטה מאוד.

בגלל באג בגרסא האחרונה של NEWCS הכרטיס החכם של YES מתחמם מאוד ולכן לא מומלץ להשתמש בו כרגע לזמן ארוך.
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 3845

#5  נשלח: ד' 09/07/2008 14:14

סקירה מצויינת.

אני סקפטי לגבי השימושיות של המכשיר. אם אכן ממירי HD מקליטים נמצאים בטווח של מספר חודשים נראה לי כל ענין ה PVR דרך המחשב די מיותר...
אני לא מיישם פתרון PVR ב SAGE היום בגלל שנראה לי מסורבל להקמה ולשימוש על ידי בני הבית ובגללשואיכות התמונה נמוכה ביחס ליס מקס (ניסיתי ממיר 3100 שחובר ל PVR150). במכשיר החדש עניין האיכות כנראה נפתר אבל עדיין הפתרון פחות שקוף לעומת ממיר מקליט.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Oct 22, 2005

הבעות תודה: 895
מספר הודעות: 19137

#6  נשלח: ד' 09/07/2008 14:18
אחלה סקירה

תודה רבה
pixies (דורון)
אחראי תחום HTPC
אחראי תחום HTPC

הצטרף בתאריך:
  Mar 13, 2007

הבעות תודה: 2216
מספר הודעות: 32686

#7  נשלח: ד' 09/07/2008 14:20

הבעייה ביס/הוט (HD או לא HD) מקס/מג'יק היא שניתן לצפות בתכנים שלו רק בטלוויזיה המחוברת אליו.
הקלטות של Sage TV ניתנות לצפייה מכל מקום בבית דרך הרשת הביתית, ניתן לצרוב/להעביר לחברים/משפחה, וכו.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 09, 2005

הבעות תודה: 5
מספר הודעות: 1007

#8  נשלח: ד' 09/07/2008 16:54
משהו לא מובן לי...

"בנוסף, וזאת גם רשום בדף שמצורף לערכה ע"י Hauppauge כי במהלך הקלטה, ייתכנו קפיצות בצפייה באמצעות המכשיר, מכיוון שהמכשיר מעדיף להשקיע את מירב המשאבים בהקלטה ולא בשידור."

לפי דרישות המחשב, נראה שהדחיסה נעשית על המחשב ולא במכשיר עצמו, אם כך, מדוע צריכות להיות קפיצות? הרי המכשיר עושה רק CAPTURE ומעביר למחשב לדחיסה ויציאת הטלויזיה היא בעצם LOOP THROUGH? איזה משאבים בדיוק המכשיר צריך?

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 12, 2007
מספר הודעות: 2050

#9  נשלח: ד' 09/07/2008 17:01
Re: משהו לא מובן לי...

dudil כתב:
"בנוסף, וזאת גם רשום בדף שמצורף לערכה ע"י Hauppauge כי במהלך הקלטה, ייתכנו קפיצות בצפייה באמצעות המכשיר, מכיוון שהמכשיר מעדיף להשקיע את מירב המשאבים בהקלטה ולא בשידור."

לפי דרישות המחשב, נראה שהדחיסה נעשית על המחשב ולא במכשיר עצמו, אם כך, מדוע צריכות להיות קפיצות? הרי המכשיר עושה רק CAPTURE ומעביר למחשב לדחיסה ויציאת הטלויזיה היא בעצם LOOP THROUGH? איזה משאבים בדיוק המכשיר צריך?

הדחיסה נעשית במכשיר, לא במחשב. המחשב הוא המתווך - הוא שומר את ההקלטות (ההקלטה הדחוסה עוברת בזמן אמת למחשב (דרך ה- USB). המחשב הוא הנגן (ניתן להשתמש גם במזרימדיה). אבל ה- loop through נעשה ע"י המכשיר - לא המחשב.

דרישות המחשב מיועדות לפי דעתי בעיקר לניגון ההקלטות... (חוץ ממערכת ההפעלה וחיבור ה- USB שהם חובה בדרישות).
smallville4r (לירן)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 12, 2007

#10  נשלח: ד' 09/07/2008 17:11

OferL כתב:
סקירה מצויינת.

אני סקפטי לגבי השימושיות של המכשיר. אם אכן ממירי HD מקליטים נמצאים בטווח של מספר חודשים נראה לי כל ענין ה PVR דרך המחשב די מיותר...
אני לא מיישם פתרון PVR ב SAGE היום בגלל שנראה לי מסורבל להקמה ולשימוש על ידי בני הבית ובגללשואיכות התמונה נמוכה ביחס ליס מקס (ניסיתי ממיר 3100 שחובר ל PVR150). במכשיר החדש עניין האיכות כנראה נפתר אבל עדיין הפתרון פחות שקוף לעומת ממיר מקליט.

לכל מכשיר יתרונות וחסרונות:

ל- yesMAX HD יהיה מגבלת הקלטות. אל תצפה ל- HDD שגדול מ- 500GB (וגם זה בסיכוי נמוך). במחשב, תמיד אפשר להוסיף מקום (אם צריך).
yesMAX HD יתומחר גבוה מאוד, אם אתה שואל אותי - הרבה יותר מהמכשיר הזה. הממיר הרגיל עולה יותר מהמכשיר הזה.
מצד שני, yesMAX HD יוכל להקליט 2 תוכניות במקביל כמו היום.

אני קניתי את המכשיר כי הוא פשוט עונה לי על הצרכים - יכולת הקלטה ב- HD - זה פשוט דבר נדיר. המחיר - לא הכי זול. מצד שני, אני לא קונה כל דבר ואם אני מחליט להשקיע במשהו, אז כנראה שיש סיבה לכך.

אני, אישית, לא צופה ממיר HD מקליט מהחברות לפני סוף 2009.
EliHaboosh (אלי חבוש)
עורך ראשי HTMobile
עורך ראשי HTMobile

הצטרף בתאריך:
  Nov 25, 2004
הבעות תודה: 605
מספר הודעות: 3061

#11  נשלח: ד' 09/07/2008 22:14

סקירה מצויינת
MartinHSabag (מרטין סבג)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 1572
מספר הודעות: 59072

#12  נשלח: ד' 09/07/2008 22:48

אחלה סקירה !
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3689
מספר הודעות: 69121

#13  נשלח: ד' 09/07/2008 22:49

סקירה יוצאת מהכלל
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

מספר הודעות: 3845

#14  נשלח: ה' 10/07/2008 11:16

smallville4r כתב:
OferL כתב:
סקירה מצויינת.

ל- yesMAX HD יהיה מגבלת הקלטות. אל תצפה ל- HDD שגדול מ- 500GB (וגם זה בסיכוי נמוך). במחשב, תמיד אפשר להוסיף מקום (אם צריך).
yesMAX HD יתומחר גבוה מאוד, אם אתה שואל אותי - הרבה יותר מהמכשיר הזה. הממיר הרגיל עולה יותר מהמכשיר הזה.

אני קניתי את המכשיר כי הוא פשוט עונה לי על הצרכים - יכולת הקלטה ב- HD - זה פשוט דבר נדיר. המחיר - לא הכי זול. מצד שני, אני לא קונה כל דבר ואם אני מחליט להשקיע במשהו, אז כנראה שיש סיבה לכך.

קודם כל תתחדש!
ושנית שוב מחמאות על הסקירה המקצועית.

איך אתה מיישם היום את השימוש במכשיר שקנית? חיברת לשרת SAGE או משהו אחר?
אשמח אם תפרט יותר על צורת העבודה היומיומית איתו ואיך שאר בני הבית מסתדרים.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 12, 2007

#15  נשלח: ה' 10/07/2008 11:34

OferL כתב:
smallville4r כתב:
OferL כתב:
סקירה מצויינת.

קודם כל תתחדש!
ושנית שוב מחמאות על הסקירה המקצועית.

איך אתה מיישם היום את השימוש במכשיר שקנית? חיברת לשרת SAGE או משהו אחר?
אשמח אם תפרט יותר על צורת העבודה היומיומית איתו ואיך שאר בני הבית מסתדרים.

תודה רבה

אני משתמש בו בצורה הכי פשוטה - הממיר מחובר אליו והמכשיר מחובר למחשב.
אני משתמש בתוכנות המצורפות. לא חיברתי ל- SAGE או משהו כזה כי זה בתשלום נוסף, וסה"כ אני משתמש ב- PVR להקלטות למקרה שאני אפספס את השידורים. אני יודע שרבים רוצים לשמוע על ההתממשקות של המכשיר עם sage-tv אבל בשלב הזה אין לי כוונה להתחבר לזה.

המטרה האמיתית היא להתנתק מלוח השידורים ב- HD, ולא לפספס שום פרק של סדרה שאני רואה ב- HD, כי עד שהסינדיקציה תגיע תחלוף לפחות חצי שנה. ה- SD סתם רוכב על זה.
בשבוע הבא עולה ערוץ yes stars real בשידור יומי ואין סיכוי שאצליח לראות את הישרדות - אז אני אקליט ואצפה כשנוח לי.

שאר בני הבית לא משתמשים. אף אחד בבית אצלי חוץ ממני לא ממש יודע מה זה HD (הם רק רואים, מתלהבים ולא עושים עם זה שום דבר).

אתמול לדוגמא היה לי עומס רב, אז הקלטתי את מחשבות פלילות. נכון, יש שידורים חוזרים אבל אני לא תלוי בהם יותר.

את 2 סרטי המלאכיות של צ'רלי משבוע שעבר לא יצא לי לראות ב- HD, אז הקלטתי ואני אראה אותם אולי בסופ"ש הזה, אם יהיה לי זמן. אם לא היה לי את ה- PVR אז לא הייתי רואה ואז זה לחכות לפעם הבאה ומי יודע אם אז הייתי יכול לראות.

בסיכומו של דבר, המכשיר מהווה תחליף ל- DVR שהיה לי, ל- yesMAX שלא היה לי ואין לי ממש כח לשלם ל- yes עוד כסף, נוסף ל- HD שאני משלם לה היום, ותחליף ל- yesMAX HD שעוד לא קיים ועד שיהיה קיים יחלוף לפי דעתי זמן רב ויעלה המון כסף והתחייבויות שאין לי ממש כח אליהן יותר.
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > תוכנה - KODI עבור לעמוד  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה