ערוץ 1 שידר HD דרך DTT\DVB-T

חדשות ועדכונים של HT Magazine
Nissim
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 125 פעמים
קיבל תודות: 54 פעמים

נושא שלא נקרא #196 

beller,
התלונן ברשות השניה http://www.rashut2.org.il/idan_contact_us.asp
אנחנו רוצים שידעו על כך באופן רשמי.

ahgi
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #197 

ahgi כתב:האם שידרו היום את מבט ב HD בDTT ??
...
8)

EyeKey
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

נושא שלא נקרא #198 

Nissim כתב:אני צופה עכשיו בשידור האינטרנטי, פשוט בזיון.
קראתי שאיכות השידור באינטרנט תהייה HD, זו פשוט בדיחה, נראה לי שהאיכות אפילו לא SD.
ועוד בעיה אחת "קטנה" האתר לא עובד במיטבו בפיירפוקס, אי אפשר להפעיל את הלינקים לוידאו.
...
זה 576p.
הם שמים SD ואומרים לאנשים שזה HD. מה שכן זה הרבה יותר איכותי מהשידור הרגיל שלהם.... ראיתי את האירוויוזיון באתר שלהם וזה פשוט היה קוביות. וגם בCHROME זה לא עובד...

שח_מט
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 601 פעמים
קיבל תודות: 114 פעמים

נושא שלא נקרא #199 

EyeKey כתב:
Nissim כתב:אני צופה עכשיו בשידור האינטרנטי, פשוט בזיון.
קראתי שאיכות השידור באינטרנט תהייה HD, זו פשוט בדיחה, נראה לי שהאיכות אפילו לא SD.
ועוד בעיה אחת "קטנה" האתר לא עובד במיטבו בפיירפוקס, אי אפשר להפעיל את הלינקים לוידאו.
...
זה 576p.
הם שמים SD ואומרים לאנשים שזה HD. מה שכן זה הרבה יותר איכותי מהשידור הרגיל שלהם.... ראיתי את האירוויוזיון באתר שלהם וזה פשוט היה קוביות. וגם בCHROME זה לא עובד...
...
מה הלינק למה שאתם רואים באינטרנט?

שח_מט
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #200 

Itay_Pollak כתב:נראה לי שאני עומד לשים מאהל באיזה חנות מתמחה :)
...
אתה מוזמן אלי - HD של יס עם סמסונג 42 פלזמה פשוטה, גרעינים ובירות.

guyyug
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 33 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

נושא שלא נקרא #201 

beller כתב:ה-DTT הוא יוזמה מבורכת, אבל יש לו בעיה: הוא לא נקלט במקומות רבים בארץ ובמיוחד באותם איזורים להם נועד חלופה לכבלים בתשלום. אני גר בבאר שבע. אין פה קליטה של DTT בכלל ובמקומות שכן קולטים, ה-SD מקרטע מאוד. אין כל בעיה לשדר HD ב-DTT ואפילו, להעביר דרכו שידורי רדיו, באיכות גבוהה, מה שיהווה פתרון לבעיה נוספת בבאר שבע - לא קולטים רדיו כמו שצריך. את גלגל"צ וגל"צ לא קולטים, רשת ב' בקושי וקול המוסיקה נשמע כמו קול המוסקה מאתונה ביום רע. היו לי כמה שיחות בעניין עם קול ישראל והם הציעו לי להתחבר לכבלים (...) או להאזין דרך האינטרנט (?).
גם תשתיות ל-NGN ו-UFI אין כאן וספק אם יוקמו בקרוב.
לי אין כבלים או יס. זה יקר מאוד בשבילי. שמתי צלחת קטנה ל-HOTBIRD, וזהו. אפילו צופרים לאזעקות אין בבאר שבע כמו שצריך. במלחמה הייתי שומע קודם את הנפילה (כמה נפלו קרוב אליי) ואחר כך איזו נפיחה חלושה בצורת אזעקה.
ה-DTT הוא אפיק שידור נהדר. בספרד מועברים באמצעותו ערוצי FREE TO AIR של הטלוויזיה הממלכתית וכן ערוצים מסחריים, חלקם ב-HD. ניתן להקליט את השידורים ללא בעיה על גבי המחשב.
מה אני כן קולט נפלא בדירה? תחנה פלשתינאית שהנחמה היחידה בה, שיש לפעמים מוסיקה טובה (פאריד, אום כולת'ום).
DTT בפריסה טובה, היה מאפשר לאנשים לקלוט טלוויזיה ברכב, במקלט נייד לשימוש עצמי או אפילו בפלאפון שמצוייד במקלט - יש כאלה.
בהחלט מגיע לערוץ הראשון פירגון על ההישג. אני אוהב מאוד את ערוץ 1, אחרי הכל ארכיון החדשות והבידור החשוב בישראל שייך לו וחבל שאי אפשר לקלוט אותו ב-DTT FTA בנגב.
...

אני לא יודע איפה אתה גר אבל ב ב' יש קליטה מצויינת עם אנטנה לא מוגברת

beller
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
שם מלא: beller
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 24 פעמים

נושא שלא נקרא #202 

Nissim

היו לי שיחות אינספור עם אנשי הרשות השניה, התשובה שלהם היא ש לא תהיה פריסה נוספת של משדרים, מלבד זה הממוקם באיזור נתיבות. שלחתי מיילים, פיקססתי, דיברתי בטלפון, ההצעה שלהם היא שאם אני לא קולט DTT, שאשים צלחת לעמוס 4W, שזה אני יכול לעשות, אבל למה לא לשפר את ה-DTT?
מבחינת הרשות השנייה ורשות השידור, באר שבע לא קיימת והתוצאה היא צפייה במה שאני קורא "טלוויזיה עדתית": לרוסים יש חבילות פירטיות, לגרוזינים ולקווקזים יש ערוצים כנ"ל, יש חבילות רב ערוציות בשפה הפרסית ואתמול הלכתי לקנות כונן של TB, בחנות המחשבים, של רשת מפורסמת, נכנס לקוח וסיפר בקולי קולות ובגאווה רבה, איך הוא בחופש מחלה וחי מזיוף DVD.
עוד משהו, שתבין את היחס לעיר הזו, כשזה נוגע לתרבות: יש רק אולם אחד להקרנת תלת מימד. המסך נקרא ושמו בו פלסטר. מי שראה אווטאר, ראה לפסטר צף כל הסרט. מחיר הכרטיס, אגב, מלא.
אישית, לא חסרים לי סרטים, מה שאני רוצה אני קונה או משיג, אבל תחשוב מה זה עושה לכלל, לתרבות הצפיה פה.
דני בלר

amosii
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 18 פעמים

נושא שלא נקרא #203 

guyyug כתב:
beller כתב:ה-DTT הוא יוזמה מבורכת, אבל יש לו בעיה: הוא לא נקלט במקומות רבים בארץ ובמיוחד באותם איזורים להם נועד חלופה לכבלים בתשלום. אני גר בבאר שבע. אין פה קליטה של DTT בכלל ובמקומות שכן קולטים, ה-SD מקרטע מאוד. אין כל בעיה לשדר HD ב-DTT ואפילו, להעביר דרכו שידורי רדיו, באיכות גבוהה, מה שיהווה פתרון לבעיה נוספת בבאר שבע - לא קולטים רדיו כמו שצריך. את גלגל"צ וגל"צ לא קולטים, רשת ב' בקושי וקול המוסיקה נשמע כמו קול המוסקה מאתונה ביום רע. היו לי כמה שיחות בעניין עם קול ישראל והם הציעו לי להתחבר לכבלים (...) או להאזין דרך האינטרנט (?).
גם תשתיות ל-NGN ו-UFI אין כאן וספק אם יוקמו בקרוב.
לי אין כבלים או יס. זה יקר מאוד בשבילי. שמתי צלחת קטנה ל-HOTBIRD, וזהו. אפילו צופרים לאזעקות אין בבאר שבע כמו שצריך. במלחמה הייתי שומע קודם את הנפילה (כמה נפלו קרוב אליי) ואחר כך איזו נפיחה חלושה בצורת אזעקה.
ה-DTT הוא אפיק שידור נהדר. בספרד מועברים באמצעותו ערוצי FREE TO AIR של הטלוויזיה הממלכתית וכן ערוצים מסחריים, חלקם ב-HD. ניתן להקליט את השידורים ללא בעיה על גבי המחשב.
מה אני כן קולט נפלא בדירה? תחנה פלשתינאית שהנחמה היחידה בה, שיש לפעמים מוסיקה טובה (פאריד, אום כולת'ום).
DTT בפריסה טובה, היה מאפשר לאנשים לקלוט טלוויזיה ברכב, במקלט נייד לשימוש עצמי או אפילו בפלאפון שמצוייד במקלט - יש כאלה.
בהחלט מגיע לערוץ הראשון פירגון על ההישג. אני אוהב מאוד את ערוץ 1, אחרי הכל ארכיון החדשות והבידור החשוב בישראל שייך לו וחבל שאי אפשר לקלוט אותו ב-DTT FTA בנגב.
...

אני לא יודע איפה אתה גר אבל ב ב' יש קליטה מצויינת עם אנטנה לא מוגברת
...
אני גם לא יודע איפה בבאר שבע beller גר, אבל גם בשכונה ד' בבאר שבע יש קליטה חלקה של DTT עם אנטנה רגילה (לא מוגברת) ושמעו פה היטב את הצופרים במהלך עופרת יצוקה, לפני הנפילות.
בנוסף גם רדיו (אנלוגי) אני קולט בסדר גמור (קול ישראל + גלגל"צ).

asaf23
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 67 פעמים
קיבל תודות: 272 פעמים

נושא שלא נקרא #204 

ocsi כתב:
asaf23 כתב:
אני אכן הבנתי זאת. אם תקרא שוב את המשפט תוכל לראות שכתבתי שלא נמכרו זכויות שידור
...
עזוב,אין לי כלום נגדך....מה שבטוח יס/הוט עשו עסקה סופר משתלמת תמורת גרושים...עוד 70000 לקוחות מחוייבים ל-3 שנים :roll:

http://www.globes.co.il/news/article.as ... 1000565973
...
אכן כך וחבל...עוד יצטערו על זה

asaf23
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 67 פעמים
קיבל תודות: 272 פעמים

נושא שלא נקרא #205 

beller ,

יש לי קליטה כמעט של 100 אחוז. אני בשכונה ו' הישנה. אנטנה פשוטה .עד לפני כמה שבועות לא היתה קליטה , נראה לי שהוסיפו משדר.

לגבי האזעקות, אתה צודק. זה היה מחדל. הלכתי ברחוב ופתאום כמה אנשים אמרו לי להכנס למקלט שלהם כי יש אזעקה אבל לא שומעים את האזעקות. ואחרי כמה שניות נפל טיל לא רחוק משם.

boazj
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 157 פעמים
קיבל תודות: 91 פעמים

נושא שלא נקרא #206 

רק עכשיו גיליתי שיש גם שידור חינם ב LIVE באינטרנט.
האמת שאני הייתי מוותר על כל המודיאל זה, אבל פתרתי את הבעיה לאשתי.
אנחנו לא מחוברים לאף ערוץ בבית.
אימון אישי/קואצינג, טיפול, הנחיית קבוצות וסדנאות.
פריצות דרך בתחום האישי והכלכלי,חיבור ליעוד.
וגם מוזיקה, אופני הרים, קפה, מערכות סטראו, יוגה, ריצה ועוד כאן: https://asimonim.ravpage.co.il/BOAZJ

שח_מט
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #207 

boazj כתב:רק עכשיו גיליתי שיש גם שידור חינם ב LIVE באינטרנט.
האמת שאני הייתי מוותר על כל המודיאל זה, אבל פתרתי את הבעיה לאשתי.
אנחנו לא מחוברים לאף ערוץ בבית.
...
כן העלו אתר
http://iba.org.il/mondial/

Nissim
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 125 פעמים
קיבל תודות: 54 פעמים

נושא שלא נקרא #208 

beller,
לפי התגובות שיש בפורום ולפי הבדיקה שערכתי יש איכות טובה של קליטה בבאר שבע.
באיזה ציוד אתה משתמש?
boazj,
השידור באינטרנט לא מקוטע?

takito
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #209 

אני מתקשה להבין... היום שודר המשחק הראשון של המונדיאל לכן צריך כבר להיות מספיק נסיון בנושא הזה
האם מישהו הצריך לקלוט שידורי HD של המשחקים מהערוץ הראשון שמשדר ב HD באמצעות ממיר DTT כלשהו ?

אגב, יש משחק נוסף עוד פחות משעה... אפשר לבדוק שוב

eyalgp (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #210 

בדקתי מספר פעמים ולא היה שידור בערוץ הHD. מלבד זאת לא יצאה הודעה שיהיו שידורים כאלה :? .דבר שוב עם המוקדנית

שלח תגובה

חזור אל “חדשות HT”