מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

iOS4, אנדרואיד,WP7 דיון בעד-נגד ושאר ירקות

עמוד 3 מתוך 3
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3 
   פורומים > ניידים > סלולר
מחבר הודעה
osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007
הבעות תודה: 515
מספר הודעות: 15030

#31  נשלח: ו' 24/09/2010 14:43

ייתכן שהמנכ"ל החדש של נוקיה (אקס מיקרוסופט סטפן אולפ) מבין מה צריכה להיות הדרך של החברה.....שמועות מדברות על כך שנוקיה תאמץ את מערכת ה Windows Phone 7 החדשה של מיקרוסופט שצריכה לצאת בשבועות הקרובים....אז אולי אנדרואיד לא נזכה כבר לראות על מכשירי נוקייה אבל גם ה Phone 7 h יכול להיות הגורם שיעשה את השינוי לחברה הפינית הגדולה

ציטוט:
Cellphone giant Nokia, already married to three distinct smartphone platforms, is now said to be "likely to use Windows Phone 7" as well. This according to a "trusted source" of Venture Beat's, who claims that newly-apponited CEO -- and ex-Microsoft executive -- Stephen Elop has been given the board's green light to explore additional operating systems and alliances.

http://pocketnow.com/windows-phone/report-nokia-li...

Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר כבוד
חבר כבוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 913
מספר הודעות: 15932

#32  נשלח: ו' 24/09/2010 15:41

אם כבר מדברים על מה שאומרים עובדי NOKIA אז ההסבר של מהנדס לשעבר למנטליות בחברה מאיר עיניים. וזו בעצם גם הבעיה המרכזית שלהם: בבסיס הם לא חברת פיתוח תוכנה ומצד שני הם גם לא מוכנים להשקיע את המשאבים הנדרשים כדי להפסיק למחזר עיצובים קודמים.

אני עזבתי את WinMo לאחר הרבה שנים ועברתי ל Android. מצאתי שם את מה שחיפשתי ואני לא מצטער ולא מביט אחורה. אני גם לא חושב ש Windows Phone 7 יצליח להחזיר אנשים בתשובה כי נעשו שם יותר מידי הקרבות ולי לפחות נראה שהם יפסידו את הקהל העיסקי שלהם מבלי להצליח לזכות בלקוחות חדשים ממגזרים אחרים.

אני אלרגי לפילוזופיה של Apple ולא מצליח להסתדר עם המכשירים שלהם, ממחשבים ועד טלפונים. ואל תזכירו לי את iTunes כי זה כבר מצליח לעלות לי קצף לשפתיים. בקיצור - לא הייתי נוגע בזה גם אם זה יכל לרפא אותי מצרעת.

RIM ומכשירי ה Blackberry הם עוד אפשרות למי שמחפש משהו שונה בתכלית מה iPhone. הבעיה המרכזית שם היא מערכת הפעלה שמצליחה לגרום ל WinMo להיראות סקסית וצורך ב Blackberry server אם רוצים באמת למנף את יתרונות החיבור לדואר אירגוני.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#33  נשלח: ו' 24/09/2010 18:12

קלוד,
מסכים איתך בהכל למעט התחושה שלי שה Phone 7 הולך להיות למערכות הפעלה במכשירים סלולארים מה שהמקניטוש היה למחשבים אישיים. הפעם אני באמת מאמין שמיקרוסופט בנו מוצר טוב וחוייתי ממדרגה ראשונה שייתפס בעיני הציבור (המבין לפחות) כמוצר, כמערכת מעולה

oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3902
מספר הודעות: 70020

#34  נשלח: ו' 24/09/2010 18:51

נוקיה לא תעבור ל wm7. זה לא יקרה, נקודה.
חבר כבוד
חבר כבוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

#35  נשלח: ו' 24/09/2010 18:59

בטח שלא יעברו אחרי שהם השקיעו כל כך הרבה כסף ברכישת סימביאן.

מילא אם הם היו מוצאים קונה ומצליחים להחזיר את ההשקעה, אבל אין אף חברה בעולם שחבר המנהלים שלה מספיק אידיוט כדי ליזום או להסכים למהלך כזה.

חבר כבוד
חבר כבוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

#36  נשלח: ו' 24/09/2010 19:02

osherov כתב:
קלוד,
מסכים איתך בהכל למעט התחושה שלי שה Phone 7 הולך להיות למערכות הפעלה במכשירים סלולארים מה שהמקניטוש היה למחשבים אישיים. הפעם אני באמת מאמין שמיקרוסופט בנו מוצר טוב וחוייתי ממדרגה ראשונה שייתפס בעיני הציבור (המבין לפחות) כמוצר, כמערכת מעולה

וואלה באמת? אילו הייתי בן אדם מרושע הייתי מבקש ממך להסביר לנו כיצד הם הולכים להגשים זאת עם מערכת הפעלה שאין לה מולטיטסקינג, גזור והדבק או קישוריות טובה לשרתי Exchange.

מה זה הצלחה...אני כבר מריח את מסיבת הנצחון.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#37  נשלח: ו' 24/09/2010 19:47

קלוד,
הם הולכים להגשים לנו את זה בדיוק איך שאפל הגשימו את זה במערכת הראשונה שהם הוציאו לפני 3 שנים, האייפון ההוא, שלא היה בו פשוט כלום למעט חוייה! (אפילו דור 3 לא היה לו). בקשר לריבוי משימות, וכידוע אני חסיד גדול של ארכיטקטורה הכתובה נכון יותר וקרובה יותר "להגדרת הספר" ולא למימוש פרטי, עדיין מודל ריבוי המשימות של ה Phone 7 דומה בקצת למודל ריבוי המשימות שקיים ב iOS4 ולמרות שלמרבה ההפתעה (גם שלי) המודל שלהם סגור עוד יותר מזה של אפל, ולמרות שזה אומנם לא מתקרב לריבוי משימות אמיתי כמו נניח של האנדרואיד או של ה MeeGo, לדעתי זה עדיין מספיק טוב על מנת לא להרוס את החוייה (בדומה לכך שאתה לא שומע יותר מידי תלונות מבעלי iOS4 במכשירים אשר כן מריצים "ריבוי משימות").....

מה זה הצלחה?! למרבה ההפתעה ההצלחה יותר תלויה ביצרני המכשירים ובמפעילות שיקדמו את המכשירים האלה ללקוחות שלהם, מאשר לאיכות ה OS עצמו! מיקרוסופט זאת חברה "מספיק" גדולה על מנת להבין את השוק ועל מנת לדחוף את המוצר שלהם ליצרני החומרה ולמפעילות. הסיבה שלדעתי זה יצליח נובעת פשוט כי יש חלל עצום בין עולם האנדרואיד הפתוח לגמרי לבין העולם של אפל שהוא אי של אטימות (תרתי משמע) אחד גדול (יצרני חומרה לא יכולים לגשת אליו) ובשוק מתפתח כזה בסדרי גודל בלתי נתפסים כל כך, לחברה מרדמונד יש מקום והרבה ממנו...עד היום מיקרוסופט לא הפסידה אפילו קרב מרכזי אחד בכל שנות קיומה (ממערכות הפעלה, דרך הדפדפן שלהם ומערכת האופיס שלהם ועד קונסולת המשחקים)....אם את הבלוף הגדול של ויסטה הם הצליחו לעבור בלי להיפגע (שזה נתון מדהים בפני עצמו) אז לטעמי לא במלחמה הזאת הם יפסידו (הם גם לא ינצחו כי השוק גדול מספיק לכולם)

יסלחו לי RIM ונוקיה שלא התייחסתי אליהם בהודעה הזאת (בעיקר RIM)

Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר כבוד
חבר כבוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

#38  נשלח: ו' 24/09/2010 20:03

אריה, השוק היום שונה בתכלית מהשוק מלפני 3 שנים. החסמים והתפיסה של הלקוחות הפוטנציאלים השתנו ואחת הסיבות לכך נמצאת ברשותך וברשותי. היום לא יהיו מוכנים לוותר ולרכוש טלפון עם מערכת הפעלה נכה כשיש אלטרנטיבות הרבה יותר טובות וזמינות.

כדי ש Phone 7 יצליח הוא חייב היום לחטוף לקוחות ממערכות אחרות. בוא נסכים תחילה שהשוק הסלולארי מתחלק לשני שווקים גיאוגרפיים שונים (ארה"ב ושאר העולם) ולשני פלחים מוגדרים (Smartphone vs Featurephone).

בארה"ב מיקרוסופט הפסידה את הקרב ב Smartphone לאנדרויד ו RIM. אף אחד לא ישוב מאנדרואיד ל Phone 7, אם כבר הם יעברו לאפל. משתמשי RIM בטח שלא ינהרו בהמוניהם לאור הקישוריות הלוקה בחסר לשרתי דואר אירגוניים. אין ב Phone 7 הזה שום WOW שיגרום למישהו לבחור בו על פני אנדרואיד או אפל.

בקרב על ה Featurephone מיקרוסופט כבר הפסידה בגדול עם ה KIN (נכון ששכחת ממנו כשטענת שהם לא הפסידו בשום קרב?) וממילא יהיה קשה למצב את הטלפונים המריצים Phone 7 כנגד הדגמים הזולים של LG או Samsung.

בשאר העולם מיקרוסופט צריכה להתמודד בראש וראשונה עם NOKIA. כאן יכול להיות שתהייה להם הצלחה אם ידעו לבחור להתמודד נגדה ולא נגד אנדרואיד - אבל לאור הדרך שבה ההחלטות מתקבלות במיקרוסופט אני בספק רב אם זה מה שיקרה.

גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#39  נשלח: ו' 24/09/2010 20:27

מסכים עם החלוקה אבל לא מסכים שבארה"ב הקרב הוא אבוד...ממש לא. הסיבה המרכזית שהאנדרואיד תופס בסדרי גודל בלתי נתפסים בארה"ב ובעולם כולו נובעת מיצרני המכשירים החזקים בעולם ומהמפעילים החזקים עצמם שדוחפים את המכשיר בכל הכוח. זה נכון ש OS טוב כמו האנדרואיד עוזר אבל השורה התחתונה היא שרוב הציבור "מטומטם" ברמות שבלתי ניתן לתאר ולתפוס (זה לא בקטע של זלזול אלא בקטע שיש לו פשוט דברים חשובים יותר בחיים להתעסק איתם מאשר הבנה לגבי מה ההבדלים בין מכשירי הטלפון) ולכן הציבור עושה מה שהאחרים מחליטים בשבילו לעשות.

כשאתה מגיע היום לסלקום ומכשיר Legend עולה כמו מכשיר אייפון 4 (שהמחיר שלו גם ככה לא זול מידי) אז אפילו אני הייתי שוקל לקחת את האייפון ולא את האנדרואיד "המיושן" יחסית. כאשר כל העולם רוכש וממשיך לרכוש מכשירי נוקיה ושאנשים עוד מאמינים שה N8 הוא מכשיר שנמצא בחזית הטכנולוגיה ביחד עם Desire HD, Droid X, גלקסי S והאייפון 4 בגלל מצלמה טובה אז ברור שהרוב (הדומם) לא מבין ולא קובע כמעט כלום. בארה"ב ובעולם כולו לא נוצרה תרבות אמיתית של Android Fanboy כמו שנוצרה בזמנו לאפל ולאייפון ולכן הציבור לא ננעל על האנדרואיד "לנצח" (אפילו אני שנחשב לחובב מושבע של ה OS עצמו לא נעול לתמיד עם המערכת הזאת) ואם ה Carrier יציג ללקוח בפעם הבאה כאשר הוא נכנס לחנות של נניח T-Mobile מכשיר Phone 7 עם ממשק חוויתי כגון ה HD3 של HTC (שבדמו של 5 דקות הלקוח פשוט יישאר פעור פה) ועוד במחיר מעולה (דרך חבילה כלשהיא) אז אין לי ספק שהלקוח ישקול את המכשיר הזה ולא ירכוש אנדרואיד רק כי זה אנדרואיד

oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3902
מספר הודעות: 70020

#40  נשלח: ו' 24/09/2010 20:54

הציבור חא מתעניין במולטי טאסקינג.

מעניין אותם לעשות את מה שהם רוצים.

לדעתי גרסא ראשונה של מע ההפעלה הזו תחדש הרבה אבל לא מספיק בשביל לסחוף.

השאלה הגדולה היא מה יהעה עם ההסכמים שלהם עם חברות הסלולר והיצרנים. מול המחיר של גוגל קשה להתחרות!!

גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#41  נשלח: שבת 25/09/2010 13:55

וכדי להעמיד את נוקייה בעמדה קשה עוד יותר אז מנכ"ל סוני אריקסון הכריז שהחברה שלו תפסיק לייצר מכשירים לפלטפורמת סימביאן ותתמקד רק בייצור מכשירי אנדרואיד ומכשירים למערכת החדשה של מיקרוסופט ה Phone 7........
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סלולר עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה