שרשור המדריכים, הטיפים והשאלות עבור Popcorn Hour - NMJ

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
Shimi730
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 22 פעמים

נושא שלא נקרא #91 

רועי,ממש לא ביחס לגרסה הראשונה,לא מכיר עוד סטרימרים עם JB מובנה,יש בעיה רצינית עם קבצים בעברית,מה לעשות "עברית קשה קשה,לא עבודה לא שפה"אני מאמין שאם ניתן משובים טובים הן בפורום והן לחברה עצמה,היא תשפר את הנושא.
לי יש A-200 אני משתמש ב-JB של AEON לסרטים,ולתמונות ולמוסיקה משתמש ב-NMJ יש לי הרבה עבודה ידנית,אבל בסדר,בכייייייייייייייייייף. :lol:

RoeyTNT
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: RoeyTNT
נתן תודות: 64 פעמים

נושא שלא נקרא #92 

שלעצמו זה מצוין. אבל הציפיה הייתה כנראה גדולה מדי ולדעתי יש להם עוד עבודה - לפחות אני אשאר בינתיים עם ה-YAMJ הרגיל.
עד שהNMJ יהיה שמיש יותר :)
ב-כיףףף

DANID
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #93 

לחברים!
מה צריכה להיות הסיומת של הקובץ .no_all.nmj האם TXT . אני מריץ בפעם השניה ואני רואה שהוא סורק לי את כל הקבצים יש לי על הדיסק כמעט טרה של קבצים אלפי שירים ואני רואה שהוא עובר קובץ קובץ ואחרי שעות אין לי שום סימן של התקדמות על הסרגל.
הרצתי את זה על ה- HD הפנימי שם יש לי מעט סרטים וזה רץ תוך 3 דקות וזה עובד.

dcube64
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #94 

DANID כתב:לחברים!
מה צריכה להיות הסיומת של הקובץ .no_all.nmj האם TXT . אני מריץ בפעם השניה ואני רואה שהוא סורק לי את כל הקבצים יש לי על הדיסק כמעט טרה של קבצים אלפי שירים ואני רואה שהוא עובר קובץ קובץ ואחרי שעות אין לי שום סימן של התקדמות על הסרגל.
הרצתי את זה על ה- HD הפנימי שם יש לי מעט סרטים וזה רץ תוך 3 דקות וזה עובד.
...
הי
גם אני נתקלתי בבעייה הזו, הפתרון פשוט:
תפתח קובץ סיפרייה FOLDER ותן לו את השם " .no_all.nmj " ( שים לב הנקודה בתחילת הטקסט ולא בסוף כפי שמוצג), זה הכל

בהצלחה

Shimi730
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #95 

חשוב,יש למחוק את תיקיית nmj_database לפני הרצה מחדש,עדיף

yuval2d
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #96 

אני שדרגתי, הרצתי, הוא סיים, אבל אין שום מידע על סרטים, שום תמונות, שום כלום.. אני רואה את הממשק החדש אבל הכל אפור בלי מידע.. אפשר להיכנס לסרטים אבל מלבד זה כלום... מדוע? מה ניתן לעשות? אגב עד היום לא הפעלתי רשימת שרתים או משהו כזה כי אני לחלוטין לא מבין בזה ואף אחד לא הסביר עד היום בצורה שאנשים חדשים יבינו... בקיצור אני רוצה גם ג'וק בוקס! חחח תעזרו לי
TV - 70UJ675Y 70" | Marantz SR-7013 | Marantz CD-6006 (UK edition) | Turntable - Sony PS-X70 | 2 wharfedale 8.4 | 2 wharfedale Modus One | 2 wharfedale Diamond 7.1 | 2 wharfedale Valdus 100 | Subwoofer Paradigm PDR-8 | Xiaomi MI box 3 | NIKKO STA-4030

Irus
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 159 פעמים

נושא שלא נקרא #97 

אתה כל כך רוצה JB ועד עכשיו חיכית??? :D

yuval2d
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #98 

כן כי בוא נגיד שהרמתי ידיים מלנסות להבין איך העולם הזה עובד.. הכל כל כך מסובך... וההסברים מאוד מסורבלים... לא פשוט למשתמש הביתי.. אולי תעזרו לי עם זה?
TV - 70UJ675Y 70" | Marantz SR-7013 | Marantz CD-6006 (UK edition) | Turntable - Sony PS-X70 | 2 wharfedale 8.4 | 2 wharfedale Modus One | 2 wharfedale Diamond 7.1 | 2 wharfedale Valdus 100 | Subwoofer Paradigm PDR-8 | Xiaomi MI box 3 | NIKKO STA-4030

TalBerko
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

בעיה עם הקובץ .no_all.nmj

נושא שלא נקרא #99 

אני מנסה ליצור קובץ כזה בתוך אחת התיקיות, אבל כשאני מנסה ליצור את הקובץ עם הנקודה בהתחלה קופץ חלון של "עליך לתת שם לקובץ"

okarmi
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #100 

יצא כבר הNMJ ל A200?

האם דרוש הארדדיסק פנימי בשבילו או שאפשר בלי?

Irus
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #101 

יצא.

אפשר בלי.

klus
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 22 פעמים

היי

נושא שלא נקרא #102 

שלום לכולכם אני משמתמש חדש באתר
רכשתי את הa-210 לפני מספר ימים התקנתי דיסק פנימי מהגרסה הירוקה פירמטתי אותו לnfct (או איך שקוראים לזה)
הבעיה היא כשאני מעדכן בסיס נתונים
אז ככה: הוא מצליח להתעדכן פעם אחת ואז הבעיה בשרגע שאני מעדכן עוד כמה סרטים או עטיפות אז הוא:
או שמעדכן את כל הפרטים של כל הארד דיסק מחדש (ולא רק את השינויים המינורים וזה לוקח שעות כי זה 2 טרה)
או שרושם "מעדכן בסיס נתונים" ופשוט לא זז ולא מגיב פשוט נתקע.
ניסיתי לכבות ולהדליק, לשחזר הגדרות יצרן, וגם למחוק את הספריה של הגוקבוקס ולעדכן הכל מחדש
פשוט הבעיה חוזרת על עצמה
האם למשהו יש רעיון לעזרה?
בתודה מראש למגיבים...

klus
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 22 פעמים

שלום

נושא שלא נקרא #103 

שלום לכולכם רכשתי את הa-210 לפני מספר ימים התקנתי דיסק פנימי מהגרסה הירוקה פירמטתי אותו לnfct (או איך שקוראים לזה)
הבעיה היא כשאני מעדכן בסיס נתונים
אז ככה: הוא מצליח להתעדכן פעם אחת ואז הבעיה בשרגע שאני מעדכן עוד כמה סרטים או עטיפות אז הוא:
או שמעדכן את כל הפרטים של כל הארד דיסק מחדש (ולא רק את השינויים המינורים וזה לוקח שעות כי זה 2 טרה)
או שרושם "מעדכן בסיס נתונים" ופשוט לא זז ולא מגיב פשוט נתקע.
ניסיתי לכבות ולהדליק, לשחזר הגדרות יצרן, וגם למחוק את הספריה של הגוקבוקס ולעדכן הכל מחדש
פשוט הבעיה חוזרת על עצמה
האם למשהו יש רעיון לעזרה?
בתודה מראש למגיבים...

Irus
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #104 

האם אתה מעודכן לקושחה האחרונה?

בגרסה האחרונה יצאו מספר שיפורים, אשר תיקנו מספר באגים בגרסה הראשונית שיצאה. כמובן שיהיו עוד הרבה שיפורים בהמשך.

אני עדכנתי לגרסה האחרונה, מחקתי את ה-Data Base הקודם, ולדעתי יש שיפור גדול.

אני עדיין עובד עם תוכנה נוספת, אבל אני מניח שעם השיפורים שיגיעו, אעבור להשתמש ב-JB המובנה בהדרגה.

שים לב, יש פה כמה טיפים, בעמודים הקודמים, אשר אמורים לעזור לך לשפר ולמקד את הסריקה, וברגע שתשתמש בחלק מהם, הסריקה תזורז.

דרך אגב, זה לא קשור לנושא, אבל לא הבנתי כיצד פירמטת את הדיסק, האם ביצעת פירמוט ל-EXT3 והתקנת את ה-NMT APPS?

yshneider
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #105 

שאלה בבקשה :

במידה ויש לי סרט שהוא לא מוצא את הפוסטר או שמא אני רוצה להחליף פוסטר , כיצד אני עושה זאת עם ה NMJ?

תודה

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”