מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

אודיו נירוונה

עמוד 14 מתוך 14
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  12  |  13  |  14 
   פורומים > אודיו > אודיו יוקרתי
מחבר הודעה
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#196  נשלח: ב' 09/05/2011 12:09

למרבה הצער , דיז הושעה מהאתר כך שהוא לא יכול ליצור איתך קשר גם אם הוא רואה את ההודעה שלך (מה שאני מסופק אם הוא טורח ), עד כמה שידיעותי מגיעות , הוא כרגע לא חבר בשום אתר שאני מכיר , כך שיהיה קשה ליצור עימו קשר .
אתה יכול לנסות לבדוק באתר השכן אצל נמר אם יש לו דרך ליצור קשר איתו , אני הבנתי שהוא התייעץ עימו בעבר
פרופיל | שלח הודעה | חפש
123tomer
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 05, 2009
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 130

#197  נשלח: ד' 11/05/2011 0:26

למה השעו אותו?
פרופיל | שלח הודעה | חפש
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007

#198  נשלח: ד' 11/05/2011 16:43

כי הוא מדבר בצורה די טבעית ופתוחה, וזה לא ממש מתאים בעולם שבו כול האנשים כמעט חיים בשקר, וחושבים משום מה שזו האמת
פרופיל | שלח הודעה | חפש
ziv_r (זיו)
ht-friend
ht-friend

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 4184
מספר הודעות: 39312

#199  נשלח: ד' 11/05/2011 17:08

123tomer,
הפרה של תקנון האתר.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
AK1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 28, 2009
הבעות תודה: 75
מספר הודעות: 502

#200  נשלח: ד' 11/05/2011 17:53

truejoker כתב:
כי הוא מדבר בצורה די טבעית ופתוחה, וזה לא ממש מתאים בעולם שבו כול האנשים כמעט חיים בשקר, וחושבים משום מה שזו האמת

הוא דיבר בשפה שהיא "טבעית ופתוחה" רק עבור truejoker, שהייה "הנספח הצבאי" של diz1, אבל זה לא ממש מתאים בעולם שבו אנשים לא רוצים שיתכתבו איתם בהתנשאות, יהירות ו/או אלימות מילולית, כולל דברים הגובלים בהטרדה מינית, ו/או יפרסמו דברים מביכים שהם כתבו ל-diz1 בפרטי.

חלק גדול מה"עדויות" נערכו/נמחקו, אבל עדיין רואים שמדובר ב-Mr. Know-All, רק ללא האדיבות של הדמות שבסיפור הקלאסי של W. Somerset Maugham

ולא בטוח שהעניין של "חיים בשקר, וחושבים משום מה שזו האמת" רלוואנטי בהקשר זה ל"כול האנשים כמעט", אלא רק מישהו ספציפי אחד.

עמיר
פרופיל | שלח הודעה | חפש
MartinHSabag (מרטין סבג)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 1632
מספר הודעות: 59232

#201  נשלח: ד' 11/05/2011 18:38

חברה', אנחנו לא מאפשרים לדבר על אנשים שלא יכולים להגיב.
אני חושב שזה לא הוגן.

רדו מהנושא.

פרופיל | שלח הודעה | חפש
AK1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 28, 2009

#202  נשלח: ד' 11/05/2011 18:50

MartinHSabag כתב:
חברה', אנחנו לא מאפשרים לדבר על אנשים שלא יכולים להגיב.
אני חושב שזה לא הוגן.

רדו מהנושא.

אתה צודק, והגבתי רק כדי שלא יצא כאילו diz1 הוא הקורבן בעניין ההשעייה.

עמיר
פרופיל | שלח הודעה | חפש
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007

#203  נשלח: ה' 12/05/2011 0:00

עמיר , אני לא החייל שלו , ולא של אף אחד אחר , זה שהסכמתי איתו וירדתי על מישהו , אז אתה כבר רואה שצדקנו
ולגבי שאר הדברים , אני בהחלט חושב שיש לו ידע ולא רק זאת אני מסכים בהחלט עם הדעות שלו על הקניות של אנשים .

אני אומר לך את זה כך , תבין או לא , יש דרך לעשות דברים , וזה אומר שאם אתה אוהב משהו ורוצה להגיע אליו , אתה משרטט מפת דרכים ומוצא את הנתיב הכי טוב למטרה . עם כול הכבוד כשאנשים אמרו התחדשתי ראו בבירור שכול הקניות שלהם לא בנתיב הנכון , הוא אמר את זה בצורה חריפה , אני לא אוהב לומר את זה כך , ולכן חוץ מפרסונה אחת עידנתי את הבעת דעתי, אבל בתוכן אני בד"כ הסכמתי איתו לחלוטין .

זה שאתה ועוד אנשים לא אהבו את הצורה והצבעוניות של דבריו, לא אומר שהם לא נכונים .

אני אומר לך עוד דבר אחד , ואתה יכול לקבל או לא (אתה רשאי לחשוב שאני שחצן ולומר את זה ), אני בד"כ לא טועה באנשים ולא טועה בהכרזות שלי , פשוט כי אם אני לא בטוח , אני לא מדבר . מאידך כשאמרתי דברים , עד היום ב99% מהמקרים צדקתי לחלוטין . ואני יכול לומר לך שבנתיים כמעט רוב המקרים של התחדשתי ששמעתי עליהם וקראתי אותם , היה כתוב עליהם מה שדיז אמר " נתראה בלוחות, הלוחות לא משקרים ", אני לא רוצה להכנס עכשיו לזה אבל אני כבר עכשיו יודע שכמה מוצרים של אנשים הולכים להיות בלוחות במוקדם או במאוחר

ולגבי שאר הטענות שלך לגביו , אני לא ראיתי את זה , ולטעמי אני באמת חושב שהטלת יותר מידי רפש במישהו שמנוע מלהגיב
פרופיל | שלח הודעה | חפש
istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008
הבעות תודה: 1928
מספר הודעות: 15971

#204  נשלח: ה' 12/05/2011 6:54

truejoker כתב:
עמיר , אני לא החייל שלו , ולא של אף אחד אחר , זה שהסכמתי איתו וירדתי על מישהו , אז אתה כבר רואה שצדקנו
ולגבי שאר הדברים , אני בהחלט חושב שיש לו ידע ולא רק זאת אני מסכים בהחלט עם הדעות שלו על הקניות של אנשים .

אני אומר לך את זה כך , תבין או לא , יש דרך לעשות דברים , וזה אומר שאם אתה אוהב משהו ורוצה להגיע אליו , אתה משרטט מפת דרכים ומוצא את הנתיב הכי טוב למטרה . עם כול הכבוד כשאנשים אמרו התחדשתי ראו בבירור שכול הקניות שלהם לא בנתיב הנכון , הוא אמר את זה בצורה חריפה , אני לא אוהב לומר את זה כך , ולכן חוץ מפרסונה אחת עידנתי את הבעת דעתי, אבל בתוכן אני בד"כ הסכמתי איתו לחלוטין .

זה שאתה ועוד אנשים לא אהבו את הצורה והצבעוניות של דבריו, לא אומר שהם לא נכונים .

אני אומר לך עוד דבר אחד , ואתה יכול לקבל או לא (אתה רשאי לחשוב שאני שחצן ולומר את זה ), אני בד"כ לא טועה באנשים ולא טועה בהכרזות שלי , פשוט כי אם אני לא בטוח , אני לא מדבר . מאידך כשאמרתי דברים , עד היום ב99% מהמקרים צדקתי לחלוטין . ואני יכול לומר לך שבנתיים כמעט רוב המקרים של התחדשתי ששמעתי עליהם וקראתי אותם , היה כתוב עליהם מה שדיז אמר " נתראה בלוחות, הלוחות לא משקרים ", אני לא רוצה להכנס עכשיו לזה אבל אני כבר עכשיו יודע שכמה מוצרים של אנשים הולכים להיות בלוחות במוקדם או במאוחר

ולגבי שאר הטענות שלך לגביו , אני לא ראיתי את זה , ולטעמי אני באמת חושב שהטלת יותר מידי רפש במישהו שמנוע מלהגיב

וואלה את ענין הלוחות לא ממש הבנתי.

למה דיז המרגיז לא השתמש אף פעם בלוחות? אולי לא בלוחות של הפורום אבל בלוחות בחו"ל למשל עשה אחלה שימוש ,או ללא לוחות בכלל, יענו העברת הסחורה בין חברים בשושו.

כולנו חולים באותה מחלה והיא השדרגת. כולנו עושים שימוש בלוחות במוקדם או במאוחר, כל אחד לפי כיסו ותקציבו. לא תמיד ניתן לרכוש כל מה שאתה רוצה על ההתחלה. לעיתים לוקח הרבה זמן להגיע "לנחלה" והדרך הארוכה עוברת, מה לעשות, דרך הלוחות.

להתראות בשמחות אופס בלוחות
פרופיל | שלח הודעה | חפש
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3902
מספר הודעות: 70018

#205  נשלח: ה' 12/05/2011 7:14

אפשר להגיד כמעט כל דבר, בתנאי שזה באופן תרבותי. כשפעם אחר פעם עוברים את הטעם הטוב, זה כבר לא מתאים...
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 28, 2009

#206  נשלח: ה' 12/05/2011 8:27

truejoker כתב:

הבעייתיות בהקשר זה אינה עניין של מה נכון ומה לא, אלא איך אומרים לאחר שלא מסכימים איתו (בהינתן שאי-הסכמה היא דבר לגיטימי לחלוטין, למעט במקרה של הגורו).

ראה למשל איך ניסיתי לפתוח דיון תרבותי, ואיזו תגובה קיבלתי, עם כל מיני התייחסויות פוגעניות אלי.

"הצורה והצבעוניות של דבריו" -- אתה מתכוון להתנשאות, לזה שכולם audiophools? לאוסף ההטעיות הלוגיות לגבי הלוחות? להתייחסויות החוזרות לכמה צפיות היו ומה הרייטינג שלו?

נעזוב זה, זכותך לטעמך.

ובקשר להטלת רפש -- זה ביטוי שמתאים כאשר כרוכים בדבר שקרים או דברים לא נכונים.

ככל היידוע לי, כל מה שכתבתי מדוייק: "בהתנשאות, יהירות ו/או אלימות מילולית" ראה אפילו בתשובתו הראשונה אלי, "דברים הגובלים בהטרדה מינית" ראה התייחסויותיו ל-Eff מרגע שנודע לו שהיא בחורה, "יפרסמו דברים מביכים שהם כתבו ל-diz1 בפרטי" -- המיכתב שניכתב לו בפרטי ועקב פירסומו, וירידה נמוך עוד יותר, הוא הושעה.

כדאי באמת שנעזוב את הנושא. לא ייצא מזה טוב לאף אחד.

עמיר
פרופיל | שלח הודעה | חפש
MartinHSabag (מרטין סבג)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 1632
מספר הודעות: 59232

#207  נשלח: ה' 12/05/2011 8:46

ביקשנו, אז די.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Eff (אפ)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 09, 2009

הבעות תודה: 26
מספר הודעות: 1246

#208  נשלח: ה' 12/05/2011 9:11

truejoker מלינק שפורסם ראיתי שגם מהפורום השני הוא מושעה . גם שם כולםם חיים בשקר?
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007

#209  נשלח: ה' 12/05/2011 15:04

eff ' אני אומר לך דבר אחד ויחיד , ותקבלי אותו כרצונך . אני יודע להבחין באנשים , כשאת בעלת רגישות והבנה בטבע האנושי , אנשים "צועקים" את טיבם ומיהם . הם עושים את זה דרך הפרטים הקטנטנים בהתנסחות שלהם. אני לא רוצה להכנס אישית , אבל מישהו שהושעה משני האתרים , וגרם להשעיה שלי ושל דיז מהאתר השני , הוא הראה בדיוק מיהו ומה שאני טענתי שהוא הרבה לפני שאתם ראיתם את זה .
אז אני לא ממש רוצה להתווכח עם אמיר כי הוא נפגע אישית , אני יכול לומר לך שדיז הוא לא בריון , ויש לו רצון עז לעזור , הוא פשוט בניגוד אלי , לא כ"כ סלחן לטמטום האנושי . אני מקבל את זה כי אני יודע שאם לא הייתי נולד עם התכונות שלי , אולי הייתי כמוהם . אז ההבדל היחידי בין דיז ואני , שיש לי קצת ענווה , וקצת יותר אמפטיה לאנשים (חוץ מאשר בריונים מכול הסוגים שאותם אני מתעב ורוצה להרוס ).
אני מניח שגם את נפגעת ממנו , ואני מניח שיש לך סיבה , אני עדיין חושב ש:
1 - אני לא חייל שלו כמו שעמיר מנסה להציג אותי
2 - אני מבין באנשים וקורא אותם הרבה יותר טוב ממה שאת וכולם יכולים אפילו לחלום עליו (ואת רשאית לא להאמין לי )
3 - ואני חושב שדיז אולי לא נימוסי ואולי יש עוד , אבל בתור בנאדם ובתור ידע , אזי בנושא הזה הייתי רוצה ללמוד ממנו
4 - ולמרות שזה ישמע מאוד מתנשא ובלתי אמין לחלוטין , אם אני יכול ללמוד ממנו הרבה באודיו , רובם של הקוראים בשלושת האתרים , עדיף שישמעו לו הרבה יותר

אני רק רוצה להבהיר שהתגובה הזו שלי באה ,כי אני מודע לזה שאולי נפגעתם , והייתי רוצה שתדעו שאני מאמין שזה לא מרוע לב , ואני חושב שכדאי שתלמדו לסלוח לו .
אבל בואו נעזוב את זה , כי הדעות שלנו לגביו הן דעות מנוגדות , ומהמשך הוויכוח , כולנו נהיה לא בסדר כי אנו דנים בבנאדם שאינו יכול להגיב
פרופיל | שלח הודעה | חפש
ziv_r (זיו)
ht-friend
ht-friend

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 4184
מספר הודעות: 39312

#210  נשלח: ה' 12/05/2011 15:06

תודה לכל המשתתפים.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו יוקרתי עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  12  |  13  |  14 

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה

תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht