מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

איזה רמקולים היי אנד ריצפתיים- מתאימים לחללים קטנים?

עמוד 2 מתוך 9
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  הבא 
   פורומים > אודיו > אודיו רב-ערוצי (ק''ב)
מחבר הודעה
epony (אור)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 22, 2005
הבעות תודה: 1423
מספר הודעות: 10568

#16  נשלח: ה' 14/04/2011 17:54

bariko,

דבר ראשון, אני מאוד מבין ללבך - היו כמה שרשורים לאחרונה שכמעט והביאו אותי לשבור חסכונות ולקנות דברים מטורפים שתכל'ס מאוד קשה לי להצדיק לעצמי בסופו של יום, ובטח לא להנהלה (שעושה לי חיים קשים על שדרוג הרמקולים בני ה-8 שלי לסט של מוניטור אודיו סילבר במחיר יחסית מגוחך...)

באשר לפלטינום של מוניטור אודיו שקישרתי אליו למעלה, "הבעיה" היא בתכנון של הפורט האחורי לעומת סידרת הגולד שלהם למשל. הפורט האחורי הפלטינום חייב להישאר פתוח ולכן הצמדתו לקיר בהכרח תפגע באקוסטיקה שלו (אם אתה מוותר על סאב זה לא בהכרח הדבר הכי גרוע, כי הוא יישמע יותר "בומי" )
בסידרת הגולד של מוניטור אודיו הפורט האחורי לא נראה כמו מנוע סילון, והרמקולים מגיעים עם "פקקים" עשויים ספוג שאפשר להכניס לפורט האחורי כדי לרסן את הבס ריפלקס וע"י כך לרסן את ה-"בום" הנובע מהצמדה לקיר.

בכל מקרה, גם בחדר בגודל שלך אני בטוח שאפשר לתת לרמקולים 15 ס"מ של אוויר לנשימה, ואם יש סאב וממקמים אותו נכון בשילוב הפעלת כיול מדוייק, אז אפשר לקבל תגובת בס שמכבדת את הרמה של הרמקולים שאתה רוצה לקנות...
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
HazooM
כתב
כתב

הצטרף בתאריך:
  Jan 20, 2005
הבעות תודה: 1025
מספר הודעות: 6807

#17  נשלח: ה' 14/04/2011 18:07

ציטוט:
אבל אם המערכת כוללת סאבוופר, הרי שהוא זה שמטפל בתדרים הנמוכים. לא?

אם אתה מתכוון לחתוך את הנמוכים מהקדמיים אז בשביל מה אתה מחפש רצפתיים? לך כבר על מדפיים טובים.

ציטוט:
הגיע הזמן לנפץ את התאוריה ההזויה הזו שיש רמקולים למוזיקה ויש רמקולים לקולנוע

אכן

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006
הבעות תודה: 845
מספר הודעות: 6747

#18  נשלח: ה' 14/04/2011 18:23

ציטוט:
לגבי השורה התחתונה שלך, זו בעצם התייחסות הראשונה לסעיף השני בהודעת הפתיחה שלי.
מה בעצם חסר לי? אם תגיע אליי הביתה, ותגיד לי שהסאונד נשמע נפלא, וכל רמקול היי אנד שאציב בקידמה , יהיה מבחינת שיפור זניח בלבד, שבקושי ארגיש בו- זה עשוי להוריד אותי מכל הסיפור, כי בתכל'ס בכלל לא חשובה לי היוקרה!

אבי ידידי, למה אינך סומך על אוזנייך ותמיד חשובה לך הפידבק של החברים, (לא שיש נגד זה)... בידידות כמובן
מאוד חשובה לנו דעתך, ומדוע הגעת למסקנתך - כי המערכת הנוכחית אינה מספקת אותך,
נשמח לדעת איזו מערכת שמעת במקביל שכ"כ הלהיבה אותך וכעת המערכת שברשותך לטנתך אינה מספקת את הסחורה.
סה"כ הציוד שברשותך אבי הוא ציוד איכותי...LX83 בעל הגברה משובחת (אמנם רחוקה רחוקה מלהיות הייאנד) אבל בהחלט יכולה לספק ולעשות את העבודה...ממה שזכור לי ה-81 בעל כוח דחיפה, דינאמי במיוחד ומפורט ביותר...כמובן של טעם ועל ריח תמיד יש על מה להתווכח והרמקולים שברשותך מיצרית מעולה ובעלי יכולות מצויינות ואף יכולות בהחלט להשתלב עם ההגברה שברשותך...

אני מאוד מקווה בשבילך שהסיפורים והמפגשים שקוראים בפורום, אינם "מעוורים" אותך...כי לא זאת המטרה...
כל מערכת היא מכובדת ומותאמת לצרכי המשתמש..החל ממערכת של 1000 ש"ח ועד מערכת של 1,000,000 ש"ח.
לדעתי וזאת מחברות ומדאגה, תנסה לפקס עצמך, מה בעצם כה חסר אצלך, ומה בדיוק אתה רוצה להשקיע ולשפר..וממה שאני זוכר אתה אוהב הכל "חדש"...והסכומים שאנו מדברים פה הם יקרים בטירוף...לפחות עבורי...ולי לקח הרבה זמן עד שהגעתי לציוד שברשותי..אם אין ספור התנסויות/חוויות וצערי הפסדים לא מעטים...אבל לפחות עכשיו, אני באמת בצדק ובתמימות נהנה מהתוצאה אצלי...(לא ששמעו לא טוב בעבר), פשוט עכשיו השמע יותר adjusted לחלל ולמרכיבים...וזה נשמע לי נהדר...ומ-ס-פ-ק!!!

חג שמח ידידי
LiorShap
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 15, 2006
הבעות תודה: 186
מספר הודעות: 2504

#19  נשלח: ה' 14/04/2011 20:23

amitbak כתב:
פוקאל וb&w רמקולים כל כך שונים
הb&w נשמעים הרבה יותר טוב,פוקאל
זה רמקול עם טוויטר ומיד לא סלחניים כלל,בלשון המעטה.
לדעתי עם אתה הולך לכיוון הb&w כדאי לך לבדוק את הcm-7
או cm-8 נראים ונשמעים מצוין,ולא דורשים הגברה יקרה,יחסית
ל800.

העיקר שאתה מאמין לשטויות של עצמך.
B&W לא המציאה את הגלגל חביבי , לכל רמקול שלהם , בתקציב נתון , ישנן 100 אלטרנטיבות לא פחות טובות
וגם בדרך כלל יותר זולות. בטח שבארץ.
ולהגיד על B&W שאינם מצריכים הגברה יקרה ביחס לפוקאל זו הבדיחה הכי טובה ששמעתי בפורום הרבה זמן.
B&W המציאו את החוסר סלחנות כלפי ההגברה. הרגת אותי.

BARIKO ,

זכותך המלאה לחשוב שרצפתי תמיד ינגן ברמקול נתון טוב ממדפי.
יכול להיות שאתה צודק שהם יורדים יותר נמוך , אבל זה עדיין לא עושה אותם מהנים יותר.
מנסיוני , בחדרים קטנים , תמיד מדפיים נשמעו לי מהנים יותר מרצפתיים שדופקים גלים של באסים שיכולים להוציא
אותי מדעתי. לכל דבר יתרונות וחסרונות , במקרה שלך , שוב לדעתי , לא הייתי פוסל מדפי יוקרתי. ההפך.
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#20  נשלח: ה' 14/04/2011 20:28

bariko כתב:

LiorShap
בשום אופן לא הייתי רוצה רמקולים מדפיים שישמשו כקדמיים.
יתכן שאני טועה, אבל הלוגיקה שלי אומרת שאפילו רמקולים מדפיים האיכותיים ביותר בעולם, לא יכולים להוות תחליף ראוי לרצפתיים שנחותים מהם בהרבה.
האיכות לא יכולה לתת מענה הולם לפונקצית הגודל.

אני לא הולך להכנס להמלצות , ולכן לא אמרתי מילה בשירשור הזה לפני כן , אבל אני חייב להגיב למה שכתבת כאן

איכות אם היא מספיק גדולה כן יכולה לבעיית הגודל , כי עם כול הכבוד , מה שהופך רמקול מערימת רכיבים למשהו שהוא גדול מסכום המרכיבים שבו , זה התכנון של הקופסה שלו , ואיך האינטרקציה בינו ובין החדר .

אז אני אישית לא שמעתי את הרמקול המדובר , אבל במקרה קראתי עליו המון ביקורות , ובכולן הוא עשה את זה , אני מדבר על רמקול מדפי של פרמונט , שממלא חדרים יותר גדולים מחדר ישראלי ממוצע .
אני בטוח שכמוהו יש עוד כמה שאני עדיין לא מכיר .
הנקודה היא שיש רמקולים מוניטוריים שיכולים בהחלט להיות תחליף עדיף להרבה רמקולים רצפתיים .

bariko כתב:

HazooM
אבל אם המערכת כוללת סאבוופר, הרי שהוא זה שמטפל בתדרים הנמוכים. לא?
בכל אופן, אני אוהב הרבה באסים.

.

סאבוופר , במערכת דו ערוצית אמור רק להוריד את המשקל של התדרים הנמוכים מהרמקולים , וכך לתת להם לעשות את כול השאר בנוחות.
istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008
הבעות תודה: 1789
מספר הודעות: 15433

#21  נשלח: ה' 14/04/2011 20:29

LiorShap כתב:
amitbak כתב:
פוקאל וb&w רמקולים כל כך שונים
הb&w נשמעים הרבה יותר טוב,פוקאל
זה רמקול עם טוויטר ומיד לא סלחניים כלל,בלשון המעטה.
לדעתי עם אתה הולך לכיוון הb&w כדאי לך לבדוק את הcm-7
או cm-8 נראים ונשמעים מצוין,ולא דורשים הגברה יקרה,יחסית
ל800.

העיקר שאתה מאמין לשטויות של עצמך.
B&W לא המציאה את הגלגל חביבי , לכל רמקול שלהם , בתקציב נתון , ישנן 100 אלטרנטיבות לא פחות טובות
וגם בדרך כלל יותר זולות. בטח שבארץ.
ולהגיד על B&W שאינם מצריכים הגברה יקרה ביחס לפוקאל זו הבדיחה הכי טובה ששמעתי בפורום הרבה זמן.
B&W המציאו את החוסר סלחנות כלפי ההגברה. הרגת אותי.

יהלומים זה שם המשחק ידידי
B&w זה רמקול ששובר התנגדויות הנהלה לאור העובדה שהוא מכיל יהלומים. אתה מקבל גם רמקול וגם מתנה יהלומים לאישה
ADICT
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  May 29, 2007
הבעות תודה: 237
מספר הודעות: 7743

#22  נשלח: ה' 14/04/2011 20:40

גם לדעתי רמקולים מדפיים ישמעו הרבה יותר נקי
מרמקול גדול מפלצתי ....והאניטראקציה שלהם עם הסאב הרבה יותר הרמונית ...וכמובן עם חלל (לא גדול במיוחד)
THX גם דוגלים בהעברה של כל מה שמתחת ל80HZ לסאב...ובדרך כלל זה גם נשמע הרבה יותר טוב....
מאשר אינטראקציה עם רצפתיים..
להגיד שגם אני נשמע להמלצות הללו?
לא....................

itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006

#23  נשלח: ה' 14/04/2011 21:14

ציטוט:
זכותך המלאה לחשוב שרצפתי תמיד ינגן ברמקול נתון טוב ממדפי.
יכול להיות שאתה צודק שהם יורדים יותר נמוך , אבל זה עדיין לא עושה אותם מהנים יותר.
מנסיוני , בחדרים קטנים , תמיד מדפיים נשמעו לי מהנים יותר מרצפתיים שדופקים גלים של באסים שיכולים להוציא
אותי מדעתי. לכל דבר יתרונות וחסרונות , במקרה שלך , שוב לדעתי , לא הייתי פוסל מדפי יוקרתי. ההפך

ליאור ידידי, אתה מוזמן לסשן אצלי והוכיח לך כמה "מכונת גלים של באסים" כדבריך נשמעת מענגת ומעודנת בכל סקאלת התדרים החל מקול הסקסופון החודר לתוך העצמות ועד לתוף הבאס המקפיץ את הלב...

רמקול רצפתי אם הוא איכותי באמת ומחובר להגרה איכותית בהתאם, תופעות של גלים עומדים, ריסון תדרים גבוהים ודיס פורפורציה והרמוניה יורדים משמעותית ואף בטלים גם בחללים קטנים ולא מטופלים.

כמו שחוויתי אצל בני עם רמקולים מטורפים בגובה 1.50 בומבסטיים מחוברים לצמד מונובלוקים איכותיים של 350 וואט...בחלל כשלי...ז"א ישראלי, ממוצע וקטן...

אין אפס, רמקול הייאנד חיב ליזון הגברת הייאנד איכותית ותואמת אשר "תשלים" אותו.
רמקול הייאנד איכותי ככל שיהיה ללא הגברה תואמת יכול להישמע כמו זוג פירלס ב-1200 ש"ח...וכבר חוויתי זוג כזה..מתוך כבוד לאותו אדם לא אציין את שמו ואת ציודו...לא רוצה לבאס אותו אבל הוא בהחלט מבין זאת.... .
bariko
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

הבעות תודה: 304
מספר הודעות: 7613

#24  נשלח: ה' 14/04/2011 21:52

Istarmini
אוקיי ניפצנו את התיאוריה

LiorDrZ

כן אני יודע שיש לך 1027BE. ראיתי את הסט בפוסט המערכות של חברי הפורום. נראה נהדר, ואין לי ספק שגם נשמע כך
למען האמת רציתי פעם לנסות אצלי הגברה חיצונית, כדי לראות איך שומעים עם ובלי. לצערי, לא היה לי מאיפה להשיג, כך שהרעיון ירד מהפרק.
כמובן שהגברה חיצונית מייקרת מאוד את כל העסק (בעיקר אם מדובר בחדש),וזה יאלץ אותי לוותר על הדגמים המאוד גבוהים.
אני גם לא יודע אם צריך מגבר דו ערוצי רק בשביל הקדמיים, או 3 ערוצים שידחוף גם את הסנטר. האם צריך גם קדם מגבר, ואולי בכלל עדיף אינטגרייד. כל הנושא הזה זר לי לחלוטין.

Amitbak

מעניין אם מישהו ערך פעם השוואה-"ראש בראש" בין הפוקאל אלקטרה לבין אחד היהלומים מסדרה 800 של B&W

מבלי לזלזל חלילה, אני לא חושב שסדרת CM, תעניק שיפור אדיר על פני הפוקאל שלי.

Epony

אני אוהב את השרשורים האלה של החברים ברי המזל. מצד אחד מנקר עיניים , אבל לפחות יש למה לשאוף. היה משעמם בחיים בלי זה

כעת יותר ברור העניין של הפורטים.

HazooM

לדעתי, משתמשים רבים ( גם כאלה המחזיקים רמקולים הרבה יותר איכותיים משלי) נוהגים לחתוך את הנמוכים מהקדמיים, ולהשאיר את זה לסאב

LiorShap

לא צריך להגזים. סך הכול הסלון אצלי לא כזה פצפון
אגב, שמתי לב שגם אתה חיפאי. אם כך אתה בהחלט מוזמן לבקר אצלי ולהתרשם מהציוד. אולי תוכל להגדיר בצורה מדוייקת יותר עבור איתי והאחרים, מה בדיוק חסר לי, אם בכלל

Truejoker ושלומי

יכול מאוד להיות שאתם צודקים, אני הרי לא מחשיב את עצמי למבין גדול.
ובכל זאת יש לי העדפה לרצפתיים. היו לי מדפיים (פרדיים)לתקופת זמן קצרה, וההבדל הוא של שמים וארץ.

איתי,

בעוונותיי, לא ממש יוצא לי לשמוע מערכות אחרות, ולכן קשה לי לעשות את ההשוואה.
אני משוכנע שאפשר להגיע לחווית שמע הרבה יותר איכותית ממה שהציוד שלי מסוגל להפיק.
בוא נניח שאני מביא אליי את ה- 803D וסנטר מאותה סדרה. מחבר אותם לפאוור איכותי, ומכניס דיסק של "טרון" לנגן הבלוריי.
נראה לך שהסאונד יישמע כמעט אותו דבר, כפי שזה נשמע כעת?

סך הכול חיים רק פעם אחת, אז מדוע לא להינות מהם בצורה המקסימלית?

אתה צודק שאני אוהב הכול חדש, או לפחות מתצוגה עם אחריות.
ביד שנייה יכולות להיות מציאות לא רעות, אבל אני די חושש מלקחת סיכון.

חג שמח גם לך ולכולם
bossgt6
חברה מביאה חברה
חברה מביאה חברה

הצטרפה בתאריך:
  Dec 08, 2007

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4499

#25  נשלח: ו' 15/04/2011 8:18

ציטוט:
עוונותיי, לא ממש יוצא לי לשמוע מערכות אחרות, ולכן קשה לי לעשות את ההשוואה.
אני משוכנע שאפשר להגיע לחווית שמע הרבה יותר איכותית ממה שהציוד שלי מסוגל להפיק.
בוא נניח שאני מביא אליי את ה- 803D וסנטר מאותה סדרה. מחבר אותם לפאוור איכותי, ומכניס דיסק של "טרון" לנגן הבלוריי.
נראה לך שהסאונד יישמע כמעט אותו דבר, כפי שזה נשמע כעת?

אפשר להגיע לחווית שמע איכותית יותר כנראה ,אבל מה זה ייתן לך אם אתה לא יודע להגדיר לעצמך מה אתה מחפש ומה חסר שמצדיק שדרוג הלאה מלבד צמד המילים היי { וביי למזומנים } ואנד !!!

,אם כרגע לא חסר לך כלום ואתה מחפש להביא אדם כדי שימצא מה חסר זה צעד מיותר , כי מה שאותו "תותח" ישמע אצלך לא בהכרח אתה שומע ולא בהכרח יפריע או יחסר לך , אם תביא יהלום 803 זה בטח לא יישמע זהה, רמקול אחר גוון אחר ,לא בהכרח ישמע טוב יותר לטעמך , רק אחר . אם אתה אוהב את מה שיש אצלך עכשיו , ואני מניח שכן אחרת לא היית רוכש , לך גבוה יותר באותה סדרה- לפחות נסה להקשיב להיי אנד באותו מותג שמשמש אותך עכשיו לפני שאתה מתפזר לחברות אחרות , מה גם שיש קשר בין קולנוע ביתי ושמיעת סטראו לבין איכות , מיתוס או לא מיתוס כשאתה רואה סרט אתה לא ממוקד ביצירה המוסיקלית שרצה ברקע לפרקים קצרים מאוד ואתה בטח לא שואל את עצמך האם כרגע הסקסופון היה קרוב או לא קרוב למקור , הבס היה מרוח או הדוק בזמן שהרכב התפוצץ וכו'..... אלא אתה מרוכז בסרט , אם אתה חושב שהיי אנד ישמיע לך פיצוצים של מכוניות קרוב יותר למקור ויריות של כלי נשק יישמעו לך בול כמו במטווח וזה חשוב לך - אז לך על זה .

Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away
MartinHSabag (מרטין סבג)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 1569
מספר הודעות: 59061

#26  נשלח: ו' 15/04/2011 10:00

epony כתב:
פתאום נזכרתי גם בביקורת המעולה הזאת של מרטין: http://www.hometheater.co.il/article02211.Monitor-...

הפורט האחורי עלול להיות מעט בעייתי בסלון בגודל שלך, אבל תמיד אפשר ללכת על רמקולים מסדרת הגולד של מוניטור אודיו, אשר מגיעים עם "פקקים" מיוחדים לריסון הפורט האחורי במקרים של העמדה קרובה לקיר...

סידרת ה-Gold GS הוחלפה ע"י סידרת Gold GX ותוצג לראשונה בישראל בתערוכת HT Show 2011 ע"י קונקטור.

bariko
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

#27  נשלח: ו' 15/04/2011 20:50

בוס,

כמובן שכאשר העניין יהפןך להיות יותר רלוונטי, אני מתכוון לשמוע כמה מערכות ולעשות השוואות, למרות שלא הרבה חנויות מחזיקים אצלם רמקולים ברמות האלה, לצורך הדגמה.

כן אני אוהב את מה שיש אצלי, אבל תמיד שואפים להתקדם ולהגיע לאיכות יותר טובה. גם את מערכת הרמקולים הראשונה שלי (ווסטרה, אוי הברוך ) אהבתי בהתחלה, עד שנחשפתי למוצרים נעלים יותר (כאשר במקביל גם התקציב שלי גדל)

לגבי ההנחה לפיה ,"כאשר רואים סרט אז לא ממוקדים ביצירה המוסיקלית שרצה ברקע, אלא מרוכזים בסרט", - אצלי זה ממש לא נכון!
עבורי המוסיקה מאוד חשובה. אני לא יכול לתת לסרט ציון טוב, אם הפס קול שלו גרוע.
כ- 80 אחוז מהתקליטים והדיסקים שרכשתי (ויש לי המון) הם פסי-קול של סרטים!
אני מניח שזה לא שווה ערך לאותם אנשים שמשתמשים במערכת שלהם למוסיקה נטו או להופעות, אבל בכל זאת המשקל שאני נותן לפס הקול הוא הרבה מעבר למה שאתה מתאר לעצמך.

לפחות לפי התיאורים שקראתי בפורום, הרמקולים הסופר איכותיים, אכן הופכים את האפקטים למאוד מציאותיים וקרובים למקור, וגם תכונה זו חשובה עבורי

מרטין,

תודה רבה על המידע
bossgt6
חברה מביאה חברה
חברה מביאה חברה

הצטרפה בתאריך:
  Dec 08, 2007

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4499

#28  נשלח: ו' 15/04/2011 23:10

אבי
לא שלא ממוקדים ביצירה המוסיקלית, לא לזה התכוונתי אלא בנאמנות למקור .....{שזה גם מושג בעייתי} .בזמן הסרט כמה תשומת לב אתה נותן לרמת הדיוק של הכלים בפסקול ? לזה אני מתכוון

מה זה אפקטים קרובים למקור ? אני מניח שלא התפוצצת ליד איזה טנק , וגם אם כן , אתה זוכר את צליל הפיצוץ ומחפש רמקול שישחזר אותו במדויק ?

Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away
bariko
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

#29  נשלח: שבת 16/04/2011 9:01

טוב, לא צריך להגזים. אני לא מגיע לרמת הדיוק של הכלים. גם אין לי מספיק ידע לכך.
אבל אני כן נותן תשומת לב מרובה למוסיקה שמלווה את הסרט. בכל ביקורת שלי, יש דגש מיוחד לפס קול.

למזלי עדיין לא יצא לי להתפוצץ ליד טנק. אבל מסוקים ומטוסים עוברים מעליי מדי פעם...
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006

#30  נשלח: שבת 16/04/2011 11:59

bariko כתב:
טוב, לא צריך להגזים. אני לא מגיע לרמת הדיוק של הכלים. גם אין לי מספיק ידע לכך.
אבל אני כן נותן תשומת לב מרובה למוסיקה שמלווה את הסרט. בכל ביקורת שלי, יש דגש מיוחד לפס קול.

למזלי עדיין לא יצא לי להתפוצץ ליד טנק. אבל מסוקים ומטוסים עוברים מעליי מדי פעם...

שבת שלום אבי והחברים

אני מצטער קשה לי להבין אותך ידידי...אתה מצד אחד אומר שמוזיקה וסטיראו דו ערוצי - כך אמרת גם לי, אתה לא שומע ולא מייחס חשיבות, ומצד שני אתה טוען שאתה רוצה סאונד שירגש אותך בקולנוע, פאק- יש לך LX83 בבית, אם הוא לא מצליח לרגש אותך בקולנוע-והוא היה הבחירה הכי טובה שלך לפרוססור ולמגבר...אז מה כן ירגש...

אתה חושב שאם תשקיע עכשיו 100,000 ש"ח על הגברה דו ערוצית ורמקולים הייאנד...אתה תחוש איזה שהוא הבדל קיצוני בין מה שאתה שומע כיום לבין השדרוג, אז אתה טועה...במיוחד לאור הצרכים שאתה מייעד את "השדרוג" הבא שלך, לקולנוע ...

אתה חייב למקד עצמך, לפני שאתה הולך לשפוך הון על מה שאתה לא צריך...

אתה אוהב באס? נסה ללכת על סאב כמו של יואב(אמנם לדעתי יהיה overkill על חלל כשלך), תעיף מבט על השרשור של איציק37 ומסעו לרכישת סאב איכותי..."שירגש אותך בקולנוע"....תתחיל לבדוק את האופציות השונות, ולא חסרים סאבים איכותיים באמת...

אתה אוהב פירוט ודקויות של הפס קול? זו כבר עבודתו של הפרוססור המשובח שברשותך, שיודע בהחלט לעשות את העבודה, הבא איש מקצוע, שיוכל לכייל לך את הפרוססור ואני מבטיח לך שדבר לא יהיה חסר לך...

יש לך רמקולים מצויינים ובהחלט מהשורה הראשונה, מוזיקליים ואיכותיים, כניראה ואני מניח בגדול - שהכיול שעשו לך, מסרס בהחלט את הסאונד הכללי, מסרס את תדרי הבאס ומדגיש את ה-highs יתר על המידה...הפיוניר equipped במערכת כיול מאוד איכותית, פרטנית ופרקטית עבור המשתמש אם יכולות "לפסל ולעצב" את הסאונד שלך....בדיוק או קרוב לאידיאל שלך...
כמובן צריך ידע וניסיון ואוזן טובה בשביל הדקויות ויצירת האיזון הטונאלי כדי ש"שום דבר" לא יהיה חסר לך...

מה שאני מציע לך אבי:
1. שמור על ציודך המשובח
2. הבא איש סאונד מקצועי שתוכל לסמוך עליו, בכדי שיכייל לך את הסאונד לפי דרישותייך וכמובן ע"פ נתוני החלל.
3. תשקיע בהחלט על סאב איכותי- כי על סאב איכותי שכזה ש"ירגש אותך בקולנוע" אין מנוס, סאב כזה מומלץ ואף חובה שיהיה בכל מערכת קולנוע איכותית ומושקעת (כשלך אבי)...

ומובטחת לך הנאה איכותית במיוחד, ותאמין לי דבר לא יהיה חסר עבורך...
(1) הבעות תודה: ran_carney
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו רב-ערוצי (ק''ב) עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה