מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

איזה רמקולים היי אנד ריצפתיים- מתאימים לחללים קטנים?

עמוד 6 מתוך 9
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  הבא 
   פורומים > אודיו > אודיו רב-ערוצי (ק''ב)
מחבר הודעה
bariko
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

הבעות תודה: 304
מספר הודעות: 7610

#76  נשלח: ב' 18/04/2011 0:03

Opv
תודה על ההסבר.
לפחות בתחום אחד למקרן יש עדיפות ברורה על פני פלזמות. אי אפשר לחטוף צריבות

ליאור,
לא שכחתי את הפרט הזה, אבל מה הקשר בין הגברה לבין גודל החדר? מבחינה לוגית נראה שיתרון של מגבר יבוא יותר לידי ביטוי דווקא בחדרים מאוד גדולים, בכדי למלא את כל החלל.

כנראה שהתבלבלתי בינך למישהו אחר, כי חשבתי שהרמקולים הקודמים שלך היו גם כן FOCAL, מסדרה נמוכה יותר.
בכל אופן, הוספתי למועדפים את האתר מהלינק שציינת.
בוא נניח שרכשתי את הקרל הזה, ובשלב מאוחר , בכל זאת אחליט לשדרג את הרמקולים. הרי שבמקרה כזה אהיה חייב שוב בהגברה אחרת, כי לטענתכם היא חייבת להיות מותאמת לרמת הרמקולים...

עידן,
אני לא פוסל על הסף את מה שאתם אומרים. פשוט נראה לי שעכשיו זה לא בדיוק הזמן המתאים. החדירה של מכשירי ה-3D איטית מאוד, והטכנולוגיה הזו עדיין לא דחקה אחורה את הדו מימד. לכן אין עוד ממש ירידת מחיר משמעותית. לא פה ולא שם.

כן, אני באמת בור בענייניי מקרנים, אבל לא עד כדי כך. אני יודע שמקרן מצריך מסך גלילה (למרות שעקרונית ניתן להשתמש גם בקיר)
חשבתי שהתכוונת לרכישה של מקרן יחד עם מסך טלוויזיה

בוס,
ציינתי את ה-B&W רק כדוגמא, אם כי לא אכחיש שזה כרגע המפתה ביותר.
לא הבנתי מה הייתה כוונתך במשפט:
" ואני לא מדבר כעת על ה 802 לא נראה לי שיש אופציה כזו בכלל"

אני מצטרף לשאלתך בעניין ההבדל בין סרט מוסיקלי/הופעה, לבין מוסיקה טהורה מתוך CD

איתי,
היות והשרשור מתמשך ומתמשך, אולי כדאי שאשתף גם את האחרים, במה שכתבתי לך בפרטי.
ובכן, העניין הוא שכל השדרוג מותנה בכך שאצליח להשיג עבורו את המימון הדרוש. במידה והדבר לא יעלה בידי, הרי שמבחינתי לפחות, אנחנו טוחנים פה מים.
לעומת זאת, אם מתייחסים לדיון באופן עקרוני, הרי שאין ספק שהדברים הנאמרים פה עשויים לתרום לכאלה שנמצאים במצב דומה, ומתלבטים האם כדאי לשדרג, ואם כן, אז על איזה כיוון ללכת.

Truejoker
האבחון שלך נכון. "חיידק" השדרוג אכן התיישב אצלי חזק, וגם אם לא אשיג את המימון המצופה, אני מניח שבסופו של דבר הוא יגיע, רק שזה ייקח לי יותר זמן, וגם יהיה פחות בומבסטי
בכל אופן אני מקבל בחיבה רבה את הדעות של החברים, ומתייחס בכובד ראש לכל המלצה.

חג שמח לכולם
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
bossgt6
חברה מביאה חברה
חברה מביאה חברה

הצטרפה בתאריך:
  Dec 08, 2007

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4499

#77  נשלח: ב' 18/04/2011 0:10

ציטוט:
בוס,
ציינתי את ה-B&W רק כדוגמא, אם כי לא אכחיש שזה כרגע המפתה ביותר.
לא הבנתי מה הייתה כוונתך במשפט:
" ואני לא מדבר כעת על ה 802 לא נראה לי שיש אופציה כזו בכלל"

אני מצטרף לשאלתך בעניין ההבדל בין סרט מוסיקלי/הופעה, לבין מוסיקה טהורה מתוך CD

זה מתייחס לכך שכתבתי לך שתקשיב לרמקולים אצלך בבית , אני לא חושב שיש אופציה כזו להקשיב ל-802 יהלום אצלך בבית ואז אולי להחליט שזה לא זה ......אבל אולי אני טועה

מותר לשאול אותך למה זה המפתה ביותר ולא פוקאל 1028BE למשל ?

Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away
idan309
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 20, 2005

הבעות תודה: 291
מספר הודעות: 2795

#78  נשלח: ב' 18/04/2011 6:37

bariko,

מסך טלויזיה להבנתי כבר יש לך ולכן ההצעה היתה למקרן כיוון שאם לא היה מסך טלויזיה ברשותך ההוצאה היתה גודלת משמעותית כי מקרן לא יכול להחליף מסך טלויזיה, הוא בה כתוספת.
אם מסך הטלויזיה שלך באיכות סבירה והשיקול היה בין שדרוג הסאונד לשדרוג המסך הייתי הולך על שדרוג הסאונד.

אני לא רואה שום סיכוי שמקרן 2D FHD איכותי יעלה פחות מ-5,000 ש"ח.
ברגע שהמחיר של מקרן 3D איכותי יתקרב ל-10,000 ש"ח (ואני לא רואה את זה קורה תוך פחות משנתיים) כבר לא יהיה ניתן לדעתי להשיג מקרן 2D איכותי (כמו שכבר היום לא משתלם לרכוש מסך מהסוג האיכותי ביותר ללא 3D כיוון שפער המחיר מסך ה-3D האיכותי ל-2D האיכותי לא משמעותי מספיק בכדי לוותר על ה-3D וככל שהזמן יעבור זה יתגבר)

אם הטיעונים של OPV ושלי ולא שכנעו אותך לפחות להתרשם ממקרן אז כנראה שבאמת יש לך את החיידק בשדרוג הסאונד.
אני מאחל לך שתארגן את התקציב הדרוש לשדרוג שאתה מבקש לבצע ושתהיה מרוצה מהתוצאות ברגע שתשדרג.

עידן
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006
הבעות תודה: 842
מספר הודעות: 6737

#79  נשלח: ב' 18/04/2011 6:48

bossgt6 כתב:
ציטוט:
יצא לי לשמוע את ה-CM9 גם עם ה-83 וגם עם ה73...בשניהם התוצאה הייתה טובה מאוד (בקולנוע כמובן)...בכל הסשנים שמעתי את הפיוניר בסטיראו DIRECT יחד עם ה-CM9...וזה היה דיי מזעזע...סאונד שטוח ללא רבדים של עומק ומוזיקליות...אין מה לעשות ה-83 הוא מכונת קולנוע לא למוזיקה...בקולנוע השילוב היה נהדר...

איתי , אבל BARIKO טוען שהוא שם לב מאוד למוסיקה בסרטים !!! ועל פי כך אפילו רוכש את המוסיקה שלו להאזנה .
ואתה טוען שהרסיבר עושה קולנוע נפלא , אבל המוסיקה שנשמעת בסרט עם הרסיבר הנ''ל היא מזעזעת ? אז רגע הרסיבר הזה יודע רק להשמיע יריות ופיצוצים ברמה טובה ? ז''א אם באריקו רוכש מיוסיקל , או איזו הופעה בבלו ריי הוא הולך לשמוע זוועה .

בוס בוקר טוב (אצלך לילה טוב)
קרא בעיון יותר את מה שאני רושם, לפני שאתה מנתח אותי "כהרגלך" לא נכון

ציטוט:
בכל הסשנים שמעתי את הפיוניר בסטיראו DIRECT יחד עם ה-CM9

מה הקשר בין מה שאני רושם למה שכתבת...? סטיראו DIRECT במוזיקה משמע שמע דו ערוצי נטו...
מוזיקה בהופעות ובקולנוע זה כבר משהו אחר לגמרי...אם אתה מתקשה להבין זאת לא חסרים מאמרים ותגובות ושרשורים בפורום, והנושא נתחן ברשת בלי סוף...אתה מוזמן לעיין מה ההבדל בין סטיראו "טהור" למוזיקת רקע בקולנוע. ההבדל שאין קשר בכלל!! שני עולמות קיצוניים שונים מהותית...
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006

#80  נשלח: ב' 18/04/2011 6:57

bossgt6 כתב:
לא , זה מראה שלאנשים טעם שונה ,שמיעה והעדפות שונות , ואין חוקים , ואין גורויים ואין אשראמים , ומה שניתן להסיק אצל אחד לא בהכרח ישליך על האחר וכך הלאה

מסכים אין חוקים והכל יכול להיות..אבל חוץ מטעם יש היגיון בריא...לא אכנס עכשיו למה X יותר משובח ומוצלח מ-Y...זה לא המקום...
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006

#81  נשלח: ב' 18/04/2011 7:05

ציטוט:

אהלן איתי,

רכשתי לא מזמן את ה- LX83 ו- CM9 קידמיים אני יכול להגיד לך שבקולנוע ביתי פשוט מדהים לגבי המוזיקה לדעתי גם שומעים מעולה ראיתי מספר הופעות בבלו ריי ופשוט נפלתי לריצפה מרוב הנאה,
אך ייתכן שבאמת ואני לא מודע ואם הייתי משדך ציוד נוסף לCM-9 ייתכן והייתי מקבל תוצאה טובה יותר
אתה מוזמן לבוא אליי ולהתרשם ברוך השם יש הרבה חומר משובח מקול הסוגים

אביב

מסכים בהחלט, גם אני הופתעתי כאשר שמעתי את השילוב, עם כותרים של המשתמש שהדגים כמו AVATAR, קזינו רויאל, התנגשות הטיטנים...התוצאה הייתה מצוינת.
כנ"ל הופעות כמו celine dion ורובי וויליאמס, גורג מייקל, מיקה ועוד...

הגברה איכותית תמיד "תשפר" השאלה בכמה...ואך היא משודחת לקדמיים ז"א אך הסינרגיה בינהם...לא מספיק שההגברה תהיה "הייאנדית" או הגדרה אחרת "פסיכולוגית"...חשובה הסינרגיה בינהם...והחיבור עם הקדם הנמצא ב-83 (שלצערי הוא לא משהו לטעמי לפחות)...

אבל כפרוססור אני בהחלט מוריד את הכובע והוא עושה עבודה מצויינת כמו ה-81 וה-82 לפניו

וכמובן אשמח להתארח ולהתרשם...חג שמח
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006

#82  נשלח: ב' 18/04/2011 7:13

ציטוט:
עד כמה שונה ההגברה והפירוט בין סדרת ה 7X ל 8X?

kingikra בוקר טוב

לצערי קשה לי לומר על הבדלים, מכיוון ששמעתי את שניהם לא באותו סאטאפ ובחללים אחרים...וכו'...

בשני הסשנים זה היה נשמע נהדר עם השילוב של ה-CM9...

אמנם הגוון הכללי של הסאונד היה נוטה קצת לבהירות, אבל הייתה תחושה של כוח ודחיפה מהרמקולים..דינאמיות מצויינת...סה"כ כמערכת all in one זה היה נשמע לי טוב...כמובן שהגברה חיצונית (או אינטגרייטד עם BYPASS בשביל לשמור על STEREO איכותי) ישפר גם את החלק הזה...אין לזה סוף...תלוי התקציב והרצון ומה בעצם מחפשים ומקבלים...

אבל שוב..הופתעתי לטובה, וזה היה נשמע באופן כללי טוב ומהנה..(במיוחד בהופעות )
bossgt6
חברה מביאה חברה
חברה מביאה חברה

הצטרפה בתאריך:
  Dec 08, 2007

#83  נשלח: ב' 18/04/2011 8:08

itay123 כתב:
bossgt6 כתב:
ציטוט:
יצא לי לשמוע את ה-CM9 גם עם ה-83 וגם עם ה73...בשניהם התוצאה הייתה טובה מאוד (בקולנוע כמובן)...בכל הסשנים שמעתי את הפיוניר בסטיראו DIRECT יחד עם ה-CM9...וזה היה דיי מזעזע...סאונד שטוח ללא רבדים של עומק ומוזיקליות...אין מה לעשות ה-83 הוא מכונת קולנוע לא למוזיקה...בקולנוע השילוב היה נהדר...

איתי , אבל BARIKO טוען שהוא שם לב מאוד למוסיקה בסרטים !!! ועל פי כך אפילו רוכש את המוסיקה שלו להאזנה .
ואתה טוען שהרסיבר עושה קולנוע נפלא , אבל המוסיקה שנשמעת בסרט עם הרסיבר הנ''ל היא מזעזעת ? אז רגע הרסיבר הזה יודע רק להשמיע יריות ופיצוצים ברמה טובה ? ז''א אם באריקו רוכש מיוסיקל , או איזו הופעה בבלו ריי הוא הולך לשמוע זוועה .

בוס בוקר טוב (אצלך לילה טוב)
קרא בעיון יותר את מה שאני רושם, לפני שאתה מנתח אותי "כהרגלך" לא נכון

ציטוט:
בכל הסשנים שמעתי את הפיוניר בסטיראו DIRECT יחד עם ה-CM9

מה הקשר בין מה שאני רושם למה שכתבת...? סטיראו DIRECT במוזיקה משמע שמע דו ערוצי נטו...
מוזיקה בהופעות ובקולנוע זה כבר משהו אחר לגמרי...אם אתה מתקשה להבין זאת לא חסרים מאמרים ותגובות ושרשורים בפורום, והנושא נתחן ברשת בלי סוף...אתה מוזמן לעיין מה ההבדל בין סטיראו "טהור" למוזיקת רקע בקולנוע. ההבדל שאין קשר בכלל!! שני עולמות קיצוניים שונים מהותית...

אהלן איתי אחלה בוקר
הקשר הוא שפסקול של סרט זו מוסיקה לכל דבר, בין אם היא אוסף של שירים או מוסיקת רקע ואותה שומעים בדו ערוצי

Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away
kingikra
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 220
מספר הודעות: 7514

#84  נשלח: ב' 18/04/2011 12:35

itay123 כתב:
ציטוט:
עד כמה שונה ההגברה והפירוט בין סדרת ה 7X ל 8X?

kingikra בוקר טוב

לצערי קשה לי לומר על הבדלים, מכיוון ששמעתי את שניהם לא באותו סאטאפ ובחללים אחרים...וכו'...

בשני הסשנים זה היה נשמע נהדר עם השילוב של ה-CM9...

אמנם הגוון הכללי של הסאונד היה נוטה קצת לבהירות, אבל הייתה תחושה של כוח ודחיפה מהרמקולים..דינאמיות מצויינת...סה"כ כמערכת all in one זה היה נשמע לי טוב...כמובן שהגברה חיצונית (או אינטגרייטד עם BYPASS בשביל לשמור על STEREO איכותי) ישפר גם את החלק הזה...אין לזה סוף...תלוי התקציב והרצון ומה בעצם מחפשים ומקבלים...

אבל שוב..הופתעתי לטובה, וזה היה נשמע באופן כללי טוב ומהנה..(במיוחד בהופעות )

מה שחשבתי

תודה רבה
bariko
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

#85  נשלח: ב' 18/04/2011 16:41

בוס,
בכל הכנות נראה לי שכל הרעיון להביא רמקולים הביתה לצורך האזנה, נשמע קצת מופרך.
מילא להביא רמקולים מדפיים קלילים או סטליטים, אבל רצפתיים מגושמים ששוקלים טונות??? (הדירה בקומה רביעית , ללא מעלית)
לי אין רכב ואני סובל מבקע באזור הבטן(פעם רביעית). אני מתקשה להאמין שיש הרבה בתי עסק שיסכימו לעשות את כל זה עבורי, כאשר לא ברור אם בסופו של דבר ארכוש אצלם בכלל.

Focal electra יחד עם B&W הם המועמדים המובילים. מדוע ה- BOWERS יותר מפתים? אין לי ממש הסבר לכך. אולי כי לא היה לי אף פעם, ואני רוצה לשנות קצת כיוון. דרך אגב, אין לזה שום קשר לשרשורים האחרונים שהיו פה בפורום. היצרנית הזו נמצאת אצלי על הכוונת כבר זמן רב.

עידן,
אם אכן מקרן לא יכול להחליף מסך טלוויזיה, אלא רק כתוספת, אז האופציה הזו ממש לא רלוונטית עבורי, אפילו אם הייתי מאוד רוצה בכך.
כי דבר כזה אומר בעצם שאני צריך להעביר את הטלוויזיה למקום אחר (כדי לפנות את הקיר למסך הגלילה), ואין לי כזה.

עקרונית, המסך מצוין SONY 46W5500 . אין וויכוח שמסך גדול יותר גם יאדיר את חווית הצפייה.
אבל אני מאלה שכאשר ישאלו אותם, מה תעדיף לעשות אם תקבל במתנה 200k לרכישת ציוד, מסך 100 אינטש או רמקולים- אבחר ללא היסוס באופציה השנייה
opv (אור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 08, 2005

הבעות תודה: 232
מספר הודעות: 4849

#86  נשלח: ב' 18/04/2011 16:58

bariko,
אין שום בעיה לשלב מקרן עם טלויזיה. מסך הגלילה יורד לפני הטלויזיה ומכסה אותה. ברוב הסלונים שיש מקרן ישנה גם טלויזיה.

חברה מביאה חברה
חברה מביאה חברה

הצטרפה בתאריך:
  Dec 08, 2007

#87  נשלח: ב' 18/04/2011 16:59

ציטוט:
בוס,
בכל הכנות נראה לי שכל הרעיון להביא רמקולים הביתה לצורך האזנה, נשמע קצת מופרך.
מילא להביא רמקולים מדפיים קלילים או סטליטים, אבל רצפתיים מגושמים ששוקלים טונות??? (הדירה בקומה רביעית , ללא מעלית)
לי אין רכב ואני סובל מבקע באזור הבטן(פעם רביעית). אני מתקשה להאמין שיש הרבה בתי עסק שיסכימו לעשות את כל זה עבורי, כאשר לא ברור אם בסופו של דבר ארכוש אצלם בכלל.

מופרך ? יש כאן לא מעט חברים שרכשו רמקולים בצורה הזו!!! חלקם אפילו קיבלו מספר זוגות לסופ''ש להשוואה !!! וקיבלו תשבוחות משאר החברים שזו הדרך הנכונה ביותר .
כשאתה מדבר על רמקולים בסכום כזה- לדעתי זה מחובתך לעשות זאת , אבל כמו שאומרים בפינית מעאלש ...... אם אתה מראש בא בגישה הזו לא נותר לי אלא לאחל לך בהצלחה מכל הלב ברכישה , ואני ממתין לשרשור התחדשתי עם תמונות מעלפות

אבי תהיה בריא נשמה .

bossgt6
חברה מביאה חברה
חברה מביאה חברה

הצטרפה בתאריך:
  Dec 08, 2007

#88  נשלח: ב' 18/04/2011 17:03

אם הייתי בארץ וכל הבעיה היתה רכב ושינוע שכה אחיה הייתי עושה זאת בכיף עבורך .

bariko
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

#89  נשלח: ב' 18/04/2011 20:21

Opv
יפה. לא חשבתי על שיטה כזו.

בוס,
חלילה, אל תיפגע ידידי
זה לא שאינני מאמין לך. פשוט אני לא מכיר דברים כאלה. מי עשה בשבילם את ההובלה והסבלות? נציגי החנות, או שהם בעצמם? ומה קורה אם המוצר נפגע במהלך ההובלה/נשיאה? מי משלם על הנזק?

אגב, אל תהיה כל כך בטוח לגבי שרשור "התחדשתי" שלי. קרא בבקשה שוב את מה שכתבתי לאיתי בהודעה מס' 76

כל הכבוד על הנכונות לעזור. ישר כוח

בינתיים אתה יושב לך בחו"ל ונהנה מהמחירים המטורפים שם. תאמין לי בעלויות האלה, הייתי כבר בונה לעצמי יופי של מערכת.
idan309
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 20, 2005

הבעות תודה: 291
מספר הודעות: 2795

#90  נשלח: ב' 18/04/2011 21:24

Bakiro,

הסתכלת בכלל על השרשור שהפנתי אותך אליו?
בתמונות בשרשור תוכל לראות בדיוק איך מסך ההקרנה יורד לפני מסך הטלויזיה.
התמונה של הפלזמה נמצאת יותר למטה בשרשור.

"אני מאלה שכאשר ישאלו אותם, מה תעדיף לעשות אם תקבל במתנה 200k לרכישת ציוד, מסך 100 אינטש או רמקולים- אבחר ללא היסוס באופציה השנייה"

ב-200K הייתי סוגר את המשכנתא, בטח לא משקיע סכום כזה בשדרוג מע' קלונוע ביתית.
כל טענתי היתה שבהשקעה נמוכה משמעותית מההשקעה שאתה אמור לבצע בשיפור הסאונד (בגלל שיש לך כבר עכשיו מע' סאונד איכותית שעלתה לא מעט ושדרוג שלה יעלה הון תועפות) תוכל לשדרג משמעותית את חווית הצפייה.
יש לי גם הרגשה ששידרוג בחווית הצפייה ייתן לך גם שדרוג בחווית הסאונד (אפקט פסיכולוגי כמובן).

הדבר היחיד שמפריע לי בהחלטה שלך לשדרג בכל זאת את הסאונד היא שלא טרחת קודם לכן להתרשם מאופצית המקרן.

שוב, כמו שכבר אמרתי, אני מאחל לך שתהיה מרוצה בכל דרך שתבחר ואם אתה מתחרט ומעוניין לבחון את אופצית המקרן אתה מוזמן בכל עת.

עידן
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו רב-ערוצי (ק''ב) עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה