מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

הפאנלים המתחלפים של מסכי lcd סמסונג

עמוד 19 מתוך 19
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  17  |  18  |  19 
   פורומים > וידאו > טלוויזיות LCD,LED
מחבר הודעה
TheCoolest (ארתור ליברמן)
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים

הצטרף בתאריך:
  May 18, 2007

הבעות תודה: 1591
מספר הודעות: 13405

#271  נשלח: ה' 14/01/2016 21:00

קודם כל אין צורך להתלהם.
שנית, ממליץ לבדוק מה רושמים אנשים על החנות שממנה ביצעת את ההזמנה בזאפ.
לסמסונג יש מספר יבואנים רשמיים.
זה שבאותה חנות יש שני קישורים למוצר זהה לא אומר הרבה. אני מניח שעם מעט חיפוש אפשר למצוא מה אומרת כל סיומת שיש לדגמי הטלויזיות.
ואני בטוח שלכל טלויזיה יש את הסיומת שלה, גם לאלה שלא מופיע שם הדגם המלא שלה באתר. מה שאני לא מבין זה למה לתת לזה חשיבות כה גדולה ולמה אתה חושב שבאמת יש הבדל כלשהו ביניהן מבחינת האיכות?

UE = דגם המיועד לשוק האירופאי.
UA = דגם המיועד לשוק האסייתי.
UN = מיועד לשוק של צפון אמריקה.
זה לא מדע טילים. נכון שלפעמים יש הבדלים בין UE לUA או UN, במקרה של הH6400, עד כמה שאני יודע, הן כולן זהות מבחינת המאפיינים שלהן.
http://forums.plex.tv/discussion/106193/samsung-mo...

אם לדעתך עוד יש דברים שהם לא הגיוניים מבחינת עבודה בעיניים של לקוחות בארץ, כדאי שתתעורר.

יבוא 'פרללי' = יבוא מקביל.

בקישורים שהבאת, באחד מופיעה ה-"55 האסייתית.
בשני טלויזיה עם 3 שנים אחריות של י.שלום.
בשלישי טלויזיה עם אחריות לשנה של TOP TV.
נושא האחריות (ואולי גם התוספת של משקפי תלת מימד) זה מה שעושה את ההבדל בין המחירים.

בכל אופן אם לקחת אותה ב4100 בערך (300 ש"ח יותר מזאת של TOP TV) אז עוד שנתיים אחריות, בין אם הן מלאות או לא, לדעתי שוות את התוספת.
אם שילמת יותר קרוב לסכום הנקוב באתר, אז אפשר למצוא את הדגם הזה בזול יותר ובהרבה.

בכל אופן כבר הזמנת (למרות שבעיקרון עד שלא פתחת את הקופסא אתה עוד יכול לבטל עסקה), אז תתחדש ותהנה. זאת אחלה טלויזיה.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
C3P0
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Dec 31, 2015
מספר הודעות: 19

#272  נשלח: ה' 14/01/2016 22:13

קראתי מה כותבים על החנות וזה 90% מאד חיובי, חוץ ממקרים בודדים שקיימים בכל חנות,
TheCoolest כתב:
זה שבאותה חנות יש שני קישורים למוצר זהה לא אומר הרבה

לדעתי זה אומר כי זה אומר או ש- א. עם ישראל מטומטם וקונה את אותו המכשיר בתוספת של מעל 1500 שקל(?) דבר שאינו אפשרי כי עם ישראל מתוחכם ומלא בתכניות כמו עובדה כלבוטק ושאר ירקות), ולכן זה לא ייתכן. ב. לא ייתכן שהיבואן הרשמי ייתן לאותו מכשיר שלוש שנות אחריות, ובקישור אחר, 0 שנות אחריות! לאותו מוצר, הדבר היחידי שקיים הוא שנה אחת אחריות ע"י היבואן ועוד שנתיים בתשלום, לא שמענו על 0 שנות אחריות (והאחריות ע"י יבואן אחר) ו- 3 שנות אחריות לאותו מוצר באותה חנות רק בקישור אחר בחנות. ולכן המסקנה שזה לא הגיוני ולא ייתכן, אני מתעקש שעם ישראל לא מטומטם (וזה אנדר סטייטמנט.. כי עם ישראל גאוני והכי חשדן חח).
TheCoolest כתב:
אני מניח שעם מעט חיפוש אפשר למצוא מה אומרת כל סיומת שיש לדגמי הטלויזיות
זה בדיוק מה שעשיתי והראתי למעלה מה זה הסיומת של מה שהזמננו..
TheCoolest כתב:
מה שאני לא מבין זה למה לתת לזה חשיבות כה גדולה ולמה אתה חושב שבאמת יש הבדל כלשהו ביניהן מבחינת האיכות?
שוב בפעם המיליון- א. כי יש סיבה ל- י.שלום לתת 3 שנות אחריות ולשנייה- 0.. כנראה שזאת מוצלחת יותר ובעלת אורך חיים יותר.. ו- ב. אני מעתיק ומדביק (מפה למעלה עם שינויים)- "עם ישראל לא מטומטם ולא יקנה אותו מכשיר בתוספת של מעל 1500 שקל (וגם יש מלא בתכניות כמו עובדה כלבוטק ושאר ירקות), ולכן זה לא ייתכן שזה אותו המכשיר. נקודה. ג. הדבר היחידי שקיים ששמענו הוא שנת אחריות ע"י היבואן הרשמי ועוד שנתיים בתשלום, לא שמענו על 0 שנות אחריות (ורק אחריות ע"י יבואן אחר) ו- 3 שנות אחריות לאותו מוצר באותה חנות רק בקישור אחר בחנות. ולכן המסקנה שזה לא הגיוני ולא ייתכן, אני מתעקש שעם ישראל לא מטומטם (וזה אנדר סטייטמנט כי עם ישראל הכי גאוני והכי חשדן שיש חח (מצטער על שנאלצתי להעתיק ולהדביק פשוט חלק מהשאלות חוזרות על עצמן יום טוב.
---
וגם אמרתי מה שילמתי וזה לא 4100 (לא רחוק אבל לא) אבל זכותי לקנות מה שבא לי חח זה הכי נראה לי זה אחלה מכשיר ואחלה מחיר וזהו תודה על האיחולים זה באמת אחלה טלוויזיה (הספקנו לראות סרטי 3D לשחק משחקי 3D וגם סתם משחקים ברמת גרפיקה של פלייסטיישן 4 באפליקציית gamefly (שאם איני טועה זה רק בסמסונג) וזה איכות חבל על הזמן.. שיהיה יום טוב לכולם.
ahersko (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 01, 2006

הבעות תודה: 236
מספר הודעות: 2235

#273  נשלח: ד' 27/01/2016 15:17

אתה יכול להוביל סוס לשוקת אתה לא יכול להכריח אותו לשתות...

קנית... שילמת... עשית מחקר... יופי תתחדש.
לא מבין אם אתה כזה גאון בשביל מה אתה שואל פה.
gal-cohen (גל)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 04, 2006

הבעות תודה: 918
מספר הודעות: 5663

#274  נשלח: ד' 27/01/2016 15:25

C3P0 כתב:
וגם סתם משחקים ברמת גרפיקה של פלייסטיישן 4 באפליקציית gamefly (שאם איני טועה זה רק בסמסונג) וזה איכות חבל על הזמן..

כגיימר אדוק, תרשה לי רק לתקן אותך על העיוות של המציאות במשפט הזה.
האיכות היא לא קרובה לגרפיקה של PS4.
מדובר במשחקים שיצאו ל XBOX 360 ול PS3.
C3P0
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Dec 31, 2015

#275  נשלח: ד' 27/01/2016 17:01

gal-cohen כתב:

ציטוט:
...

כגיימר אדוק, תרשה לי רק לתקן אותך על העיוות של המציאות במשפט הזה.
האיכות היא לא קרובה לגרפיקה של PS4.
מדובר במשחקים שיצאו ל XBOX 360 ול PS3.

·וואלה אחי אז כגיימר בדוק לגיימר אדוק אני יכול לאשר לך את התיקון (למרות שפלייסטיישן 3 ואקס בוקס 360 זה מערכות "לא רעות" בכלל... במיוחד כשזה בחינם... (הם "רק" מפעילות עדיין את המשחקים הכי חדשים והכי כבדים שיש עדיין (חוץ משתיים שלוש אולי שיצאו רק ל- 4 אבל לא בגלל שה- 3 וה- 360 לא יכולים אלא כדיי לקדם את ה- 4 וה- one)...

נערך בפעם אחרונה על-ידי C3P0 בתאריך ד' 27/01/2016 17:09, נערך סך הכל פעם אחת
gal-cohen (גל)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 04, 2006

הבעות תודה: 918
מספר הודעות: 5663

#276  נשלח: ד' 27/01/2016 17:05

C3P0 כתב:

ציטוט:
...

·וואלה אחי אז כגיימר בדוק אני יכול לאשר לך את התיקון (למרות שפלייסטיישן 3 ואקס בוקס 360 זה מערכות "לא רעות" בכלל במיוחד כשזה בחינם

30 שקלים לחבילה בחודש זה לא ממש בחינם, לא?
C3P0
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Dec 31, 2015

#277  נשלח: ד' 27/01/2016 17:11

זה אתה משלם על המשחקים... לא על המערכת... תתקן אותי אבל נראה לי שגם באקס בוקס ופלייסטיישן המשחקים עולים ככה ולפעמים קצת יותר... זה בערך המחיר לאקס בוקס לייב להורדת משחקים אפילו פחות טובים....
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > טלוויזיות LCD,LED עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  17  |  18  |  19 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה