מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

התלבטות בין ONKYO 809 ל 1008

עמוד 2 מתוך 4
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  הבא 
   פורומים > אודיו > אודיו רב-ערוצי (ק''ב)
מחבר הודעה
sufgi (איציק)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 13, 2005

הבעות תודה: 222
מספר הודעות: 3684

#16  נשלח: שבת 28/05/2011 19:12

מה התקציב שלך?
יתכן שיש אלטרנטיבות טובות יותר
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Sagims (משה שגיא)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2010

הבעות תודה: 98
מספר הודעות: 1332

#17  נשלח: שבת 28/05/2011 19:41

האמת תמיד היה לי אונקיו לא ממש חשבתי לשנות היה לי ברור שגם המגבר הבא הוא אונקיו יחד עם זאת אני לא שולל שום אפשרות ...מאחר ואני חושב ליבא מחו"ל מחירו של המגבר הוא 999$ לא כולל מיסים ושילוח ..
יש 33% מס ובנוסף עוד 260 $ שילוח דרך TNT ..זה בערך התקציב גם השדרוג הנ"ל לא היה ממש מתוכנן אז אני לא ממש רוצה למתוח ..
פרופיל | שלח הודעה | חפש
smaster_1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 29, 2005
הבעות תודה: 11
מספר הודעות: 207

#18  נשלח: שבת 28/05/2011 20:14

קיקו,

את חישוב המיסים יש לערוך על סך כל הסכום, כך שאם השגת 260$ דרך TNT (מחיר טוב לדעתי), הרי שהחישוב הנכון יהא:

(260+999)*1.34 = 1687$. כמו כן תברר עם TNT, אם המחיר כולל עמלת שחרור מהמכס. בשעתו הופתעתי בסכום של כמה מאות שקלים בגין עמילות מכס

בהצלחה.

רן
(1) הבעות תודה: Sagims
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Sagims (משה שגיא)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2010

#19  נשלח: שבת 28/05/2011 20:20

ידידי
תקנון המכס לדעתי ממה שהבנתי שהמיסוי הוא על החשבונית של המוצר עצמו כך שאם המשלוח מצורף לחשבונית מהחנות שרכשתי יחושב המס כולל המשלוח ..במקרה שלי המשלוח הוא בנפרד ולכן לפי הבנתי החישוב הוא רק על מחיר המגבר ..אולי כדאי לבדוק שוב אחת ולתמיד מה הם תקנוני המכס אחת ולתמיד
פרופיל | שלח הודעה | חפש
CCHAOSS
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 27, 2007
מספר הודעות: 223

#20  נשלח: שבת 28/05/2011 20:28

smaster_1 כתב:
קיקו,

את חישוב המיסים יש לערוך על סך כל הסכום, כך שאם השגת 260$ דרך TNT (מחיר טוב לדעתי), הרי שהחישוב הנכון יהא:

(260+999)*1.34 = 1687$. כמו כן תברר עם TNT, אם המחיר כולל עמלת שחרור מהמכס. בשעתו הופתעתי בסכום של כמה מאות שקלים בגין עמילות מכס

בהצלחה.

רן

אתה טועה,
אם הוא משתמש בשירות השילוח הבין לאומי של TNT שנותן לך כתובת פיקטיבית בארה"ב - הם לוקחים את העלות על המשלוח מקומית ולכן אתה לא משלם עליה מכס...ככה זה היה בהזמנה שלי דרכם.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
smaster_1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 29, 2005

#21  נשלח: שבת 28/05/2011 20:35

* הדברים דלמטה נאמרים על סמך ניסיוני האישי. לאור האמור לעיל בתגובתו של אחד החברים יתכן שהמכס גובה פעם כך ופעם אחרת...נשמע ממש כמו גירוד של כרטיס חיש גד.

לרוע המזל נדמה שאתה טועה

כאשר הבאתי את הפיוניר, הוא נרכש בחנות בנפרד, ונשלח בנפרד ע"י חברת משלוח, בדיוק לפי המודל שאתה מתאר.

המס ששילמתי היה על הסכום המחובר של עלות המשלוח+המגבר. גם כשקניתי מקרן קולנוע ביתי (רכישה ושילוח במאוחד ע"י B&H), שילמתי מס על המשלוח. כך גם היה כשהבאתי רמקולים מארה"ב ברכישה נפרדת. שילמתי עבור השילוח. הפעם היחידה בימי חיי שלא שילמתי מס על השילוח, היה כשהבאתי לפני 5 ימים את האונקיו איתי בטיסה. מכיון שלא היתה חשבונית על עלות השילוח חייבו אותי במס רק על עלות המגבר.

אחת הבעיות בעניין היא שחברות השילוח משחררות את המוצרים בדרך כלל במה שנקרא "שחרור מהיר ברשימה". ברגע שאתה מתעורר ושואל למה חויבתי על משהו, נעצר כל ההליך, אתה לא מקבל את הסחורה (אך משלם על אחסנתה) ומתחיל בריצות וויכוחים אין סופיים על כמה עשרות דולרים.

אגב, בשעתו שמעתי על מישהו שהביא מחשב נייד, וחויב ב 34% מכיון שהמכס החליט בטעות שהוא כולל רכיב 3G ולכן דינו כדין טלפון סלולרי. הבחורציק ניסה להתווכח אך הבין שאפילו אם הוא צודק, יקח לו שבועות לקבל את המכשיר. סתם את האף ושילם למעלה מ150$ נוספים על כלום.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
CCHAOSS
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 27, 2007
מספר הודעות: 223

#22  נשלח: שבת 28/05/2011 20:40

KIKO11
מה שרשמת הוא הנכון, TNT מוציאים לך חשבונית PAYPAL (במידה ואתה משלם באמצעי זה) שלא קשורה להזמנה כביכול בכלל.

smaster_1, לא ברור לי איך שילמת מכס על השילוח שלהם אם הוא כלל לא מופיע באותה חשבונית..זה שירות שאתה רוכש בארץ.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Sagims (משה שגיא)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2010

#23  נשלח: שבת 28/05/2011 20:42

בבדיקה נוספת אז התהליך הוא כך ..במידה והחנות או ספק המוצר גובה כסף עבור משלוח או פנימי הכוונה בארה"ב או משלוח לישראל ובחשבונית המוצר יש שיכלול של עלות כוללת כולל מחיר השילוח אזי יגבה עיי רשיות המכס סך של 33% מכלל החשבונית של הספק .
במקרה שלי כרשר השילוח בתוך ארה"ב הוא חינם והשילוח נעשה עיי TNT אזי המס של 33% יגבה רק ממחיר המגבר שיופיע בחשבונית הספק ..
פרופיל | שלח הודעה | חפש
smaster_1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 29, 2005

#24  נשלח: שבת 28/05/2011 20:52

לא השתמשתי מעולם ב TNT, אלא בחברות אחרות, אך אני לא מבין את ההבדל בין המודל המתואר למקרים שלי. בכל מקרה אני רוכש את שירות השילוח מישראל. אין הבדל בין TNT לפד-אקס או DHL.

כאשר המוצר מגיע ארצה, המכס שואל שתי שאלות: 1. מהו מחיר המוצר. 2. מהו מחיר השילוח.

אנשי המכס אינם טיפשים. ידוע להם, שמשלוחים פנימיים בארה"ב נעשים חינם אין כסף כמעט תמיד - עד למחסני החברה. הם שואלים, כמה עלה להביא את המכשיר ארצה. בשעתו שלחתי פעם עם מאסט-סטופ. גם הם מספקים כתובת פיקטיבית בארה"ב. עדיין שילמתי על השילוח. אגב, שילמתי בכל הפעמים באמצעות פיי-פאל. יתכן והמכס אומד מחיר שילוח אם אין לא חשבונית? אין לי מושג.

אני לא מבין את ההבדל, אך אם זה המצב תמיד, הרי שיש חיסכון מכובד של כמה עשרות דולרים בגין המס על השילוח ובא לציון גואל.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Almogc
מורעל האתר
מורעל האתר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2010
הבעות תודה: 173
מספר הודעות: 2431

#25  נשלח: א' 29/05/2011 9:25

kiko11 כתב:
בבדיקה נוספת אז התהליך הוא כך ..במידה והחנות או ספק המוצר גובה כסף עבור משלוח או פנימי הכוונה בארה"ב או משלוח לישראל ובחשבונית המוצר יש שיכלול של עלות כוללת כולל מחיר השילוח אזי יגבה עיי רשיות המכס סך של 33% מכלל החשבונית של הספק .
במקרה שלי כרשר השילוח בתוך ארה"ב הוא חינם והשילוח נעשה עיי TNT אזי המס של 33% יגבה רק ממחיר המגבר שיופיע בחשבונית הספק ..

קיקו ידידי,

גם אצלי המס היה רק על החשבונית של המגבר, אני השתמשתי בשירות של Mustop.
האם גבשת דעה לגבי הרסיבר?

בהצלחה איש יקר
פרופיל | שלח הודעה | חפש
אוריאל
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 23, 2006

הבעות תודה: 61
מספר הודעות: 2845

#26  נשלח: א' 29/05/2011 12:07

smaster_1 כתב:

אני לא מבין את ההבדל, אך אם זה המצב תמיד, הרי שיש חיסכון מכובד של כמה עשרות דולרים בגין המס על השילוח ובא לציון גואל.

אין באמת הבדל , אני מעולם לא שילמתי שילוח (לא הזמנתי המון מוצרים אבל על הבודדים שהזמנתי לא שילמתי)
פשוט לפעמים אתה עולה להם בהגרלה ולפעמים לא...בניגוד לרוב המוחלט של ההגרלות במקרה שלהם אתה בדר"כ
כן "זוכה" . . .
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Sagims (משה שגיא)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2010

#27  נשלח: א' 29/05/2011 15:58

Almogc כתב:
kiko11 כתב:

קיקו ידידי,

גם אצלי המס היה רק על החשבונית של המגבר, אני השתמשתי בשירות של Mustop.
האם גבשת דעה לגבי הרסיבר?

בהצלחה איש יקר

היי אלמוג ידידי ...
חבל לי מאוד שלא נפגשנו אצל איתי מאמין שנמצא עוד הזדמנויות בדרך..לגבי הרסיבר..האמת שכן חשקה נפשי ב 3008 אך התקציב לא מאפשר ..ההיתלבטות היתה בין 1008 ל809 כנראה שאלך על ה 809 מיבוא אישי .
קראתי בשרשור זה תגובות מאנשים טובים שיודעים דבר או שניים ממני ..אך אם לך יש מה להוסיף אשמח מאוד
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Almogc
מורעל האתר
מורעל האתר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2010
הבעות תודה: 173
מספר הודעות: 2431

#28  נשלח: א' 29/05/2011 16:34

מה חסר לך ברסיבר הנוכחי שמצריך שדרוג מבחינתך?...
פרופיל | שלח הודעה | חפש
sufgi (איציק)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 13, 2005

הבעות תודה: 222
מספר הודעות: 3684

#29  נשלח: א' 29/05/2011 16:55

אם 3D לא חובה מבחינתך, כדאי שתבדוק את האונקיו 3007 שנשאר בחנויות.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Sagims (משה שגיא)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 17, 2010

#30  נשלח: א' 29/05/2011 17:08

Almogc כתב:
מה חסר לך ברסיבר הנוכחי שמצריך שדרוג מבחינתך?...

אלמוג
ה 608 לפי דעתי הוא מגבר מצוין והוא נותן תמורה מלאה למחיר שלו ..הבעיה אצלי מתחילה מהשידוך של ה683 למגבר וכאן לפי דעתי צריך לעשות שינוי בהגברה ..מעבר לכך אני חושב לחבר מגבר סטראו ואין לי אפשרות עם ה 608..
אלמוג ידידי לדעתך ה 608 מספיק כדי להפיק את המיטב מ 683 אשמח לשמוע את דעתך
בידידות
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו רב-ערוצי (ק''ב) עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה