מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

האמת מאחורי כבלים \ מוצרי אודיו נלווים

עמוד 38 מתוך 46
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  37  |  38  |  39  | ... |  44  |  45  |  46  |  הבא 
   פורומים > אודיו > אודיו יוקרתי
מחבר הודעה
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#556  נשלח: ו' 27/07/2012 8:12

ufffnick כתב:
שאפו...
הצלחתם לגרור את הדיון הזה לשני מוקדים עיקריים.
תקיפות אישיות ופילוסופיה בשקל תשעים.
אני חייב להודות שלמדתי המון בשירשור הזה על שתי הגישות.
ואני בטוח שגם קוראים סמויים.

תודה לכולם על התרומה וההשתתפות.

אל תתחיל עם תקיפות אישיות , כי מישהו שמצהיר שהוא ב א לחנך , וזכותו היא בגלל שהוא קנה מערכת ב150K לפני 15 שנה (ראה פוסט שלו בעמוד 26 אאל"ט ), לא יכול לדרוש מבחן עיוור . ברגע שהוא מודה שהאג'נדה שלו היא אנטי, הוא כבר לא פרטנר למבחן .
אז פילוסופיה אנו מקבלים מכם , אני פשוט הסברתי בצורה שכול אחד יבין , מדוע גם אין טעם להכנס לזה מלכתחילה
פרופיל | שלח הודעה | חפש
ufffnick
חבר כבוד
חבר כבוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

הבעות תודה: 490
מספר הודעות: 4558

#557  נשלח: ו' 27/07/2012 8:57

truejoker
אתם תוקפים אחד את השני אישית. ללא תלות בדעה זו או אחרת. אם גם על זה יש ויכוח, קטונתי.
כתבתי מזמן בשירשור הארוך הזה שאין אינטרס משותף לנסות להוכיח שיש או אין משהו שמיע, לא משנה כמה הטסט יהיה מדעי ומקובל על שני הצדדים. תמיד תמצא סיבה לא לבצע או לבטל את תוצאותיו.

לגבי פילוסופיה...
העולם המדעי נולד מהפילוסופיה, הוגדר דרכה. טיעון לוגי הוגדר דרך הפילוסופיה.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
opv (אור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 08, 2005

הבעות תודה: 232
מספר הודעות: 4849

#558  נשלח: ו' 27/07/2012 9:15

ufffnick
כתבת לי קודם שאם תמצא יצרן כבלים שמשקר בSPEC ותוכיח זאת במדידות, תתבע אותו.
האם היית תובע גם יצרן מסכים שרושם מספרים מוגזמים של בהירות או ניגודיות?

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 08, 2005

#559  נשלח: ו' 27/07/2012 9:18

[quote="roberts"][quote="opv"]
roberts כתב:
opv כתב:
roberts,
אז אתה מתפלא שאף אחד מהכותבים הפעילים שם לא רוצה לשחק איתך?

כפרה עליך OPV - במקרה של החברה האודיופילים בפורומים , נראה לי שיותר עדיף ""לשחק עם עצמך"

למה?
לפי מה ששמעתי הם מארחים למופת, נהנים מהחיים וממש כיף איתם.
אם הייתי צריך לבחור בין לבלות זמן איתך לבין לבלות זמן איתם נחש במה הייתי בוחר.
לפחות איתם אני בטוח שאם יגישו לי איזה משהו לשתות, לא יעשו לי בוחן פתע עיוור לגביו.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#560  נשלח: ו' 27/07/2012 9:30

ufffnick כתב:
truejoker
אתם תוקפים אחד את השני אישית. ללא תלות בדעה זו או אחרת. אם גם על זה יש ויכוח, קטונתי.
כתבתי מזמן בשירשור הארוך הזה שאין אינטרס משותף לנסות להוכיח שיש או אין משהו שמיע, לא משנה כמה הטסט יהיה מדעי ומקובל על שני הצדדים. תמיד תמצא סיבה לא לבצע או לבטל את תוצאותיו.

לגבי פילוסופיה...
העולם המדעי נולד מהפילוסופיה, הוגדר דרכה. טיעון לוגי הוגדר דרך הפילוסופיה.

סליחה , אבל עד כמה שאני יודע , מישהו שבא ואומר במפורש שבגלל שהוא קנה מערכת ב150K לפני 15 שנה אאל"ט, הוא יכול להכתיב לי מהיכן זורחת השמש , הרים להנחתה , והפך את זה לאישי .
מחוץ לזה לא היה דבר אחד אישי במה שכתבתי
ולגבי הפוסט מלפני 2 דפים , פשוט תחליף את המילים בסימן ==> שזה אצלו מהווה מסקנה
פשוט אם יש טיעון אחד ויש שני , שניהם מובילים למסקנה אחת לוגית , ונאלצתי להשתמש במה שהוא כתב על עצמו להוכיח שאצלו לפחות , יש אג'נדה כל כך תוקפנית על הנושא , עד שאני צריך להוכיח שאין לי אחות כדי שהוא יפסיק .
ואת זה ניסיתי להעביר . שפשוט אין טעם לתת לו את מה שהוא רוצה , ואין שום טעם להתווכח עם כול אלו שחושבים שהמדע הוא חזות הכול .
כמו שאתה אמרת הפילוסופיה הגדירה את המדע , יש גם פילוספויות אחרות , שמתארות את העולם בדרך טיפה שונה. היות ועדיין למדע אין את כול התשובות , אתה לא יכול לבטל פילוסופיות אחרות שיש להן ממצאים אחרים וראיית עולם אחרת .
אתה לא יכול להוכיח שאני לא שומע , אתה יכול רק לטעון שאני חושב שאני שומע , ואני לא יכול להוכיח חד חד ערכית , שהמדע נכשל בנושא ==> (מסקנה מכך) שנינו טוחנים מיים ולא נשכנע אחד את השני .
היות ולי אין אג'נדה להכריח אותך , או כול מישהו אחר "לראות את האור" , אשמח אם פשוט תפסיקו לנסות לעשות את זה לי
לא עסקכם אם אני או מישהו אחר טוען שאני שומע הבדלים שמיעים בין רזונטורים (לא יודע מה זה בכלל)/כבלים או כול דבר אחר .
אתה לא שומע ? לא צריך . תבזבז את כספך על מסכים
אני שומע, אני אבזבז את כספי על מערכות שמע ואקרא אודיופיל ולא ויזיופיל
פרופיל | שלח הודעה | חפש
opv (אור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 08, 2005

#561  נשלח: ו' 27/07/2012 9:34

truejoker,
גם אני חושב שהמדע מייצג הכל.
אני פשוט לא מוכן שכל טכנאי שהלחים קבל או נגד בחייו, יחליט בשבילי שהוא מייצג את המדע ואת כל נגזרותיו.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004
הבעות תודה: 16
מספר הודעות: 1347

#562  נשלח: ו' 27/07/2012 9:50

אני בטוח שמבחן שמיעה לא עיוור אצל אותם מדענים יפתור ויפטור את כל הויכוח.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
AK1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 28, 2009
הבעות תודה: 75
מספר הודעות: 502

#563  נשלח: ו' 27/07/2012 10:02

roberts כתב:
AK1 , כשאדם טוען בריש גלי שהוא אינו מוכן לבצע BT כי הוא חושש שהתוצאות הצפויות עלולות לפגוע בו אישית מבחינה כלכלית - אז איך אתה רוצה שאתייחס אליך ברצינות.
.

אתה שוב מייחס לעצמך את מרכז העולם -- למה שמישהו יטרח לרצות שאתה תתייחס אליו ברצינות??
roberts כתב:

מצורף הלינק עם ה"גילוי הנאות " שלך - ש"הכל כלכלי " פוסט מס' 22 ותגובתי בפוסט מס' 26

עד כמה אתה מוכן לעוות דברים למען ה"אג'נדה"?

קודם אותו כבל הייה גם אינטרקונקט וגם לא אינטרקונקט לפי הצורך הריטורי,
ועכשיו טענתי שאתה מזיק לאנשים גם ריגשית וגם כלכלית הופכת ל"הכל כלבלי".

עמיר
פרופיל | שלח הודעה | חפש
opv (אור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 08, 2005

#564  נשלח: ו' 27/07/2012 10:16

itzo כתב:
אני בטוח שמבחן שמיעה לא עיוור אצל אותם מדענים יפתור ויפטור את כל הויכוח.

נערך,
כמו פלורסנט טוב הבנתי את הכוונה רק אחרי קריאה חוזרת...

נערך בפעם אחרונה על-ידי opv בתאריך ו' 27/07/2012 10:49, נערך סך הכל פעם אחת
פרופיל | שלח הודעה | חפש
AK1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 28, 2009

#565  נשלח: ו' 27/07/2012 10:35

DigiSUN כתב:
AK1 כתב:
DigiSUN כתב:
משנים רבות של השתתפות אקטיבית בפורומים, אני רואה את הסיפור הזה חוזר בצורה כמעט מחזורית

זה חלק מהותי בעניין -- . . .

עמיר AK1, ההתנהגות שלך מתחילה להיות בלתי-ראויה.
למה אתה לוקח משפט ש- opv כתב (לינק), ואתה שם אותו בציטוט עם השם שלי, כאילו אני זה שְכָּתב אותו

הציטוט הלא נכון הוא שגיאה גסה, אם כי לא בכוונה/במודע, ואני מכיר בכך שהתוצאה אכן מהווה התנהגות בלתי ראוייה.

אני מתנצל על השגיאה.

DigiSUN כתב:

AK1, אינך מכיר אותי כלל, וחוץ מכאן ובעוד פורום, מעולם לא ראית את השתתפותי בפורומים שונים ובקהילות שונות בתחומי עניין שונים ואת תרומתי להם.

לא ממש רלוואנטי -- זה שמישהו עושה גם "מעשים טובים" לא מפצה על המעשים שאינם בהכרח כאלה.

DigiSUN כתב:

אם אני מציין עובדה לפיה לא קיימת כל הוכחה להבדל בין פיוזים ושקעים אודיופילים, ובעקבות זאת אדם חש "מושפל" או "דרוך" - אזי מדובר באישיו שלו עם עצמו בלבד

זו היתממות מדרגה ראשונה.

אם מישהו שואל אותך ומתייעץ איתך ואז אתה "מציין עובדה לפיה לא קיימת כל הוכחה להבדל בין פיוזים ושקעים אודיופילים" -- אז אכן אם המאזין חש "מושפל" או "דרוך", מדובר באישיו שלו עם עצמו בלבד.

על זה אין שום ויכוח.

אבל לא בזה מדובר כלל ועיקר.

מדובר במצבים שבהם אתה נכנס ביוזמתך לשיחות "אודיופיליות", ואז לא רק מציין את ה"עובדה", כלשונך, אלא גם מסביר לאנשים שהם פתאים, פראיירים, וודואיסטים, זורקים את כספם על שטויות, הוזים וכו' וכו',.

היות ולכמעט כל "אוכלוסיית המטרה" אין את היידע הטכנולוגי והלוגיקה להתמודד מולך, אתה גם מלגלג לא רק על אהבותיהם אלא גם על נסיונות ההגנה-העצמית הכושלים שלהם.

מעניין שאתה בוחר לא לראות עד כמה זה משפיל.

DigiSUN כתב:

מעבר לכך, לא לכבודי להתייחס ללעז שבדבריך.

אבל כן לכבודך שאתה רומס את זה של אחרים?

עמיר
(1) הבעות תודה: DigiSUN
פרופיל | שלח הודעה | חפש
ארז_וחני
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 06, 2008
הבעות תודה: 210
מספר הודעות: 4854

#566  נשלח: ו' 27/07/2012 10:43

נדמה לי שסוכם כבר בין עופר ל itzo לערוך מבחן עיוור לאחר החופש.

ארז
פרופיל | שלח הודעה | חפש
רועי51
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 20, 2005
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 670

#567  נשלח: ו' 27/07/2012 11:19

כל כך צפוי הדיון הזה על גילגוליו השונים וחזרתו על דיונים דומים עד זרא בפורומים אחרים, לרבות אורכם. ומענין שדווקא אלו שלכאורה הם הצד החזק בויכוח, שכן כל המתודולוגיה המדעית, לרבות בתחום נשוא הדיון הפורה הזה, עומדת לימינם, נמצאים במצב של התגוננות והתנצלות בלתי פוסקים, בעוד אלו שלא נסמכים על כלום, למעט "אוזנם המאומנת" ושלמדע יש אפילו הסברים טובים לפירכת תובנתם זו, הם כאן הצד החזק וכמובן שהם גם לא מפסיקים להוכיח את ה"מדענים" על חוצפתם בכך שהללו מבקשים לבדוק בבדיקות נייטרליות ומבוקרות ככל האפשר את אותה תובנה.
מגדיל לעשות כאן חבר אחד שמחליט להעמיד את העולם על גגו וקובע שבעצם המדע הוא דת והוא תולה זאת בעוצמת האמונה של אלו המאמינים בדת המשונה הזו, עד כדי כך שהם מבטלים כל מה שאינו בר הוכחה ונסמך באופן טבעי רק על אמונה, או בקצרה מה שהיכרנו עד היום כ"דת".
פרופיל | שלח הודעה | חפש
opv (אור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 08, 2005

#568  נשלח: ו' 27/07/2012 11:31

רועי51,
מי בדיוק מינה את אותם "מדענים" להיות נציגי המדע בפורומים?
מה ההשכלה הדרושה לדעתך כדי לפתור בעיה מדעית (בלי מרכאות) כזאת?
השכלה בתחום חשמל? פיזיקה? סטטיסטיקה? מדעי המוח? פספסתי משהו?
האם הידע של אותם "מדענים" במינוי עצמם, מכסה את כל התחומים האלה ברמת מומחה?
כמו שאמרתי קודם, לא כל אדם שהלחים נגד, הופך אוטומטית למומחה להתפשטות גלים.

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 28, 2009

#569  נשלח: ו' 27/07/2012 11:55

רועי51 כתב:
... מענין שדווקא אלו שלכאורה הם הצד החזק בויכוח, שכן כל המתודולוגיה המדעית, לרבות בתחום נשוא הדיון הפורה הזה, עומדת לימינם, נמצאים במצב של התגוננות והתנצלות בלתי פוסקים, בעוד אלו שלא נסמכים על כלום, למעט "אוזנם המאומנת" ושלמדע יש אפילו הסברים טובים לפירכת תובנתם זו, הם כאן הצד החזק וכמובן שהם גם לא מפסיקים להוכיח את ה"מדענים" על חוצפתם בכך שהללו מבקשים לבדוק בבדיקות נייטרליות ומבוקרות ככל האפשר את אותה תובנה.

מעניין שאתה רואה את ה"מדענים"-כביכול כצד המתגונן והמתנצל (יש דוגמה להתנצלות, איפשהו??), ואת הצד האחר ב"כד החזק" -- חזק במה?

אולי כיוון שמעולם לא גלשתי בפורום מדעי, לא נתקלתי בתופעה של אנשים דנים להם באינטרקונקטים (למה שייעניינו אותם סתם חוטים, בעצם?) ואיזשהו אודיופיל תוקע עצמו בגסות לשיחתם, אומר להם שהם מדברים שטויות, הוזים ופתאים ושייש לו הוכחות ניצחות לחירשותם.

מראש ה"מדענים"-כביכול הם הצד התוקפני, והם לא מתנצלים על כלום. האמת אצלם בכיס וזהו. אין שום דבר שהאודיופילים שאינם בעלי הכשרה מדעית (כלומר רובם) יכול לומר או להתווכח עליו.

אבל לוויכוח הזה יש אספקטים נוספים, לא רק האם באמת יש הבדלים או אין.

יש גם עניין החופש ליהנות, בפרטיות שלך ובשיחות שלך עם חבריך על תחביבך, וגם אם ההבדלים הם מדומים, בלי להצטרך להוכיח למישהו משהו ובלי להיות נתון להתקפה שההנאה שלך אידיוטית, ולך תוכיח בצורות ובטכנולוגיות שאין לך גישה אליהם, אחרת ילעגו לך.

יש גם העניין הכלכלי, של ירידת ערך רכיבים, אם בעיני בעליהם, שבאזניהם הם הייו שוים את מחירם ה"מופקע", וכלה בערך מכירה.

זה ויכוח שהאודיופילים יכולים רק להפסיד בו. הרווח של לראות את האור הוא לא רווח שהם מבקשים לעצמם.
הרווח המאקסימאלי שהם יכולים להרוויח הוא שייפסיקו להציק להם. רובם לא מבקש אפילו שתהייה הוכחה מדעית לזה שאינם הוזים, כך שאפילו אם תוכח צדקתם בצורה מדעית, זה לא רווח גדול.

וכל זאת מתוך ההבנה המלאה שייש אפשרות ממשית ולא זניחה בכלל שה"מדענים"-כביכול צודקים בשורה התחתונה.

אני מוחה רק על הצורה התוקפנית והצדקנית שהם נוקטים בה, כשבהרבה מיקרים היא רצופה גם שגיאות והטעיות מדעיות ולוגיות משמעותיות, בשם המדע, ולכן המרכאות על ה"מדענים". זאת בתוספת לכך שהגישה שלהם היא הרבה יותר דוגמאטית מאשר מדעית.

ה-BT המוצע אינו בהכרח הפיתרון לכל הבעייה ואולי יש בעייה מהותית עם התהליך -- זה לא כל כך שחור-לבן, וברור גם שלאודיופילים אין שום אינטרס לבצע אותו -- אין להם מה להרוויח ממנו, רק להפסיד.

עמיר
פרופיל | שלח הודעה | חפש
itzo
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004
הבעות תודה: 16
מספר הודעות: 1347

#570  נשלח: ו' 27/07/2012 12:01

רועי51 כתב:
כל כך צפוי הדיון הזה על גילגוליו השונים וחזרתו על דיונים דומים עד זרא בפורומים אחרים, לרבות אורכם. ומענין שדווקא אלו שלכאורה הם הצד החזק בויכוח, שכן כל המתודולוגיה המדעית, לרבות בתחום נשוא הדיון הפורה הזה, עומדת לימינם, נמצאים במצב של התגוננות והתנצלות בלתי פוסקים, בעוד אלו שלא נסמכים על כלום, למעט "אוזנם המאומנת" ושלמדע יש אפילו הסברים טובים לפירכת תובנתם זו, הם כאן הצד החזק וכמובן שהם גם לא מפסיקים להוכיח את ה"מדענים" על חוצפתם בכך שהללו מבקשים לבדוק בבדיקות נייטרליות ומבוקרות ככל האפשר את אותה תובנה.
מגדיל לעשות כאן חבר אחד שמחליט להעמיד את העולם על גגו וקובע שבעצם המדע הוא דת והוא תולה זאת בעוצמת האמונה של אלו המאמינים בדת המשונה הזו, עד כדי כך שהם מבטלים כל מה שאינו בר הוכחה ונסמך באופן טבעי רק על אמונה, או בקצרה מה שהיכרנו עד היום כ"דת".

אתה רציני?
מי אילו בדיוק שהמדע עומד לצידם?
הם עבדו פעם בחברה שפיתחה וייצרה כבלים?
בעלי פרס נובל לפיזיקה או כימיה?

בעלי מערכות שאפשר לשמוע הבדלים בכלל?
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו יוקרתי עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  37  |  38  |  39  | ... |  44  |  45  |  46  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה