מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

ביקור אצל BARIKO לשמיעת B&W 802 Diamond

עמוד 5 מתוך 7
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  הבא 
   פורומים > אודיו > אודיו יוקרתי
מחבר הודעה
Almogc
מורעל האתר
מורעל האתר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2010
הבעות תודה: 173
מספר הודעות: 2431

#61  נשלח: א' 03/06/2012 14:53
לא יאומן...

עם האנשים שיש כאן אולי אני יכול לקדם\לזרז את הבניה של הבית החדש

חלאס - תנו לבן אדם להנות

פרופיל | שלח הודעה | חפש
jpost ((~))
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 09, 2005
הבעות תודה: 205
מספר הודעות: 4861

#62  נשלח: א' 03/06/2012 15:01

זה כמו לחבר מכשיר וידאו אנלוגי VCR, למסך 4K בגודל 150 אינטש ואז להגיד שרואים ממש טוב.
אולי רואים טוב, יחסית למה שהיה קודם.

אבל אם היה מחובר מקור מתאים של 4K היה באמת מנצל את המסך.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
ADICT
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  May 29, 2007
הבעות תודה: 250
מספר הודעות: 7860

#63  נשלח: א' 03/06/2012 15:49

אגב אבי תתחיל לעשות סבב משכנתות
כי לפי המדידות של כמה מומחים אתה צריך להחליף את הביית
כי הרמקולים הללו חייבים גג סולרי
על מנת להחזיר את ההשקעה שלהם במינימום זמן

ronensud (רונן)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 55
מספר הודעות: 632

#64  נשלח: א' 03/06/2012 18:47

ADICT כתב:
אגב אבי תתחיל לעשות סבב משכנתות
כי לפי המדידות של כמה מומחים אתה צריך להחליף את הביית
כי הרמקולים הללו חייבים גג סולרי
על מנת להחזיר את ההשקעה שלהם במינימום זמן

זה בהחלט נראה (ויש לי היכרות לא מבוטלת עם הרמקולים שבריקו רכש) שלמצות את הפוטנציאל הגלום בהם בחלל הקטן בהם הם נמצאים, יהיה קשה עד בלתי אפשרי (ה-קשה כדי להשאיר מקום לאופטימיות).
פרופיל | שלח הודעה | חפש
AK1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 28, 2009
הבעות תודה: 74
מספר הודעות: 500

#65  נשלח: א' 03/06/2012 21:43

jpost כתב:
זה כמו לחבר מכשיר וידאו אנלוגי VCR, למסך 4K בגודל 150 אינטש ואז להגיד שרואים ממש טוב.
אולי רואים טוב, יחסית למה שהיה קודם.

אבל אם היה מחובר מקור מתאים של 4K היה באמת מנצל את המסך.

אל תיעלב בבקשה, jpost -- אתה רק אחד מרבים מדי שמשתמש בביטוי כמו "לנצל את הציוד" / למצות את הפוטנציאל" ודומיהם -- ואין כוונתי אליך אישית אלא לביטויים האלה שהפכו שגורים בפי כל, בלי שאיש ייעצר לרגע לחשוב כמה הם טיפשיים.

מישהו חשב על כך שאצל אף אחד מכם, אף פיסת ציוד אינה "מנוצלת" במלואה אינה "ממצה את הפוטנציאל שלה"?

כדי בכלל להתקרב לזה, יש לחבר את המקור הטוב ביותר, ההגברה הטובה ביותר והרמקולים הטובים ביותר, דרך החיווט הטוב ביותר והחשמל הטוב ביותר, כשכל זה בחדר הטוב ביותר, ולשמוע את ההקלטה הטובה ביותר.

וגם זה לא יהייה באמת מימוש פוטנציאל אם מי שייאזין לא יהייה המאזין הטוב ביותר, שזה לא אתם (ולא אני).
וגם זה לא מימוש מלא כי ברגע שמישהו ממציא רכיב טוב יותר או מקליט הקלטה טובה יותר, מה שהשגנו כבר אינו מה שניתן להשיג.

אז היעד הזה ממילא מראש לא ניתן להגשמה. נעזוב זה.

בעצם למה בכלל להציב את זה כייעד? מה, הציוד הזה הוא מין ילד פלא שחייבים לטפח אותו ולדאוג למימוש הפוטנציאל שלו?? רגע -- ואיפה אנחנו בתמונה? האם לא קנינו את הציוד בשבילנו, כדי שאנחנו ניהנה?

והאם לא טריויאלי שאם אנחנו עסוקים ולחוצים באיך להעלות את אחוז מימוש הפוטנציאל של הציוד, אנחנו לא נהנים? להיפך -- אם אין לנו הכסף לעשות זאת מיידית עוד נהייה מתוסכלים במקום ליהנות!

איזו טיפשות קולוסאלית!

וחוצמזה, מי אמר שאם לא מממשים את הפוטנציאל של המכשיר זה לא טוב, או לא טוב מספיק, או שזו לא קנייה טובה?
להיפך -- זו בקלות יכולה להיות קנייה מצויינת, טובה בהרבה מכל ציוד שכן היינו קרובים יותר ל"מימוש הפוטנציאל" שלו.

למשל כאן, אם בריקו הייה קונה איזה רמקול ברמה ש"מתאימה" לדעת הפוטנציאליסטים לרמת הרסיבר שלו -- האם הוא הייה מקבל צליל שבכלל מתקרב למה שהוא מקבל עם ה-802D?

ואם נסתכל על המצב הספציפי כאן -- יש לנו מישהו עם רסיבר מהטובים שייש, שלצורך הדיון נאמר שהוא הרבה פחות טוב מפרה+מונובלוקים הטובים ביותר שייש, ועם רמקולים מהטובים שייש.

כבר כך, במצב כפי שהוא, האם הוא לא שם מאחוריו, כך, בלי לחשוב פעמיים, איזה 50% או אולי אפילו 70% ויותר מבעלי המערכות פה, עם כל המגברים הייעודיים והרמקולים הפחות טובים? ורק כדאי לזכור שהרמקול משפיע הכי הרבה על איכות הצליל.

ובנוסף, הוא קנה רמקולים שכשהוא יאסוף מספיק כסף, כשנכראה הוא יכול להרשות לעצמו כי הוא הרשה לעצמו את ה-802D, הוא יוכל להקפיץ את הסאונד מעבר ל-90% או 95% מהאנשים כאן, משהו שרוב היועצים והפוטנציאליסטים רחוקים ממנו הרבה יותר?

אז אולי מספיק עם כל הקישקושים על מימוש פוטנציאל ולחץ להחלפת הרסיבר?
אתם סתם מקלקלים לו את הכייף מהמצויין שייש לו כבר!

כבר המצב הנוכחי מצויין, ובבוא העת והרצון, אם בכלל, יש נקודת התחלה מצויינת להשתפר ממנה, ולזה, כאמור, אין נקודת סוף -- אי אפשר "לממש את הפוטנציאל".

עמיר
(1) הבעות תודה: yosihary
פרופיל | שלח הודעה | חפש
sufgi (איציק)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 13, 2005

הבעות תודה: 222
מספר הודעות: 3684

#66  נשלח: א' 03/06/2012 21:47

תתחדש אבי
מכל העיצות שקראתי פה, יש לי חשק לשדרג לסט הזה
http://www.getit.co.il/Prod/67581/
מה דעתכם ?
(1) הבעות תודה: bariko
פרופיל | שלח הודעה | חפש
jpost ((~))
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 09, 2005
הבעות תודה: 205
מספר הודעות: 4861

#67  נשלח: א' 03/06/2012 21:52

הבעיה כאן היא הקיצוניות בין איכות ההגברה לאיכות הרמקול.

על בסיס מה הקביעה המתנשאת, שלי יש מערכת פחות טובה או יקרה ?
ואם לא היתה לי, אז אין לי זכות לבטא את דעתי ?
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Rino
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 19, 2007
הבעות תודה: 134
מספר הודעות: 5447

#68  נשלח: א' 03/06/2012 21:53

sufgi כתב:
תתחדש אבי
מכל העיצות שקראתי פה, יש לי חשק לשדרג לסט הזה
http://www.getit.co.il/Prod/67581/
מה דעתכם ?

רק אל תשכח להוסיף DAC

אבי תתחדש , רמקולים מדהימים,
שב תאזין ותהנה
(1) הבעות תודה: bariko
פרופיל | שלח הודעה | חפש
AK1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 28, 2009

#69  נשלח: א' 03/06/2012 22:03

jpost כתב:
הבעיה כאן היא הקיצוניות בין איכות ההגברה לאיכות הרמקול.

על בסיס מה הקביעה המתנשאת, שלי יש מערכת פחות טובה או יקרה ?
ואם לא היתה לי, אז אין לי זכות לבטא את דעתי ?

אני מתנצל אם נפגעת -- ניסיתי להבהיר שלא התייחסתי אליך כלל אלא רק נתפסתי לביטוי.

לא הייתה כאן שום התייחסות לא אישית אליך ובוודאי לא למערכת הספציפית שלך, שאין לי מושג ורוד או אחר מהי.

כמוכן אין כאן ניסיון התנשאות על אף אחד. למה במה אני אמור לחשוב שאני יותר מאחרים כאן או בכלל??
זה שנעצרתי לחשוב על הביטוי?? לא סיפור גדול -- אני סתם טיפוס ששם לב למילים, אבל לא למשל לפרחים.
זה פחות טוב או יותר טוב??

שוב, אנא קבל התנצלותי אם נפגעת -- לא הייתה לי כאן שום כוונה מאלה שייחסת לי.

עמיר
פרופיל | שלח הודעה | חפש
frankym (פרנקי מלכה)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 03, 2009

הבעות תודה: 72
מספר הודעות: 2009

#70  נשלח: א' 03/06/2012 22:05

Ak1
תסלח לי אבל כמות השטויות שאתה כותב גורמת לי לטיקטוק בווריד המרוקאי שלי וצורת ההתבטאות המתנשאת והמזלזלת שלך גובלת בסוג של חוצפה לי היו את הרמקולים של בריקו ועם רסיבר טוב משלו בכמה רמות ועדיין היה נשמע פח אשפה לעומת הגברה יעודית ומתאימה !!!!!
אף אחד לא אמר לאבי יאלה רוץ לקחת משכנתא בשביל לממש את הפוטנציאל של הרמקולים כולם אמרו לו להנות מכל רגע ולעשות את הניסיונות הללו שהתאפשר לו הזמן והכסף ואני מאחל לו באמת לממש את מלאו הסאונד שהם יכולים להפיק אבל שוב תפסיק לבלבל את השכל ותפסיקו להיות יפיי נפש זה בילתי נסבל כולם פה יודעים על מה אני מדבר !! אבי תתחדש נשמה באמת קח את הזמן ותרגיש חופשי להתקשר אני אעזור לך כמה שאני יכול
פרופיל | שלח הודעה | חפש
AK1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 28, 2009

#71  נשלח: א' 03/06/2012 22:13

frankym כתב:
Ak1
תסלח לי אבל כמות השטויות שאתה כותב גורמת לי לטיקטוק בווריד המרוקאי שלי וצורת ההתבטאות המתנשאת והמזלזלת שלך גובלת בסוג של חוצפה לי היו את הרמקולים של בריקו ועם רסיבר טוב משלו בכמה רמות ועדיין היה נשמע פח אשפה לעומת הגברה יעודית ומתאימה !!!!!
אף אחד לא אמר לאבי יאלה רוץ לקחת משכנתא בשביל לממש את הפוטנציאל של הרמקולים כולם אמרו לו להנות מכל רגע ולעשות את הניסיונות הללו שהתאפשר לו הזמן והכסף ואני מאחל לו באמת לממש את מלאו הסאונד שהם יכולים להפיק אבל שוב תפסיק לבלבל את השכל ותפסיקו להיות יפיי נפש זה בילתי נסבל כולם פה יודעים על מה אני מדבר !! אבי תתחדש נשמה באמת קח את הזמן ותרגיש חופשי להתקשר אני אעזור לך כמה שאני יכול

אני מאוד מעריך את עומק ראותך כשאתה אומר שדברי הם שטויות. אתה ללא ספק צודק יותר ממני. קטונתי.

עם זאת, אני מצטער, אני לא רופא ואין לי את ההכשרה לטפל בטיקים, וגם לא לטיפול נפשי באנשים שמוצאים זילזול והתנשאות גם כשאין כוונה כזו.

ברור כשמש שלא יצא לך בחיים להגזים בכמה רמות, אני רק מקווה שלא באמת זרקת את הרסיבר לפח האשפה.

עמיר
פרופיל | שלח הודעה | חפש
ארז_וחני
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 06, 2008
הבעות תודה: 200
מספר הודעות: 4805

#72  נשלח: א' 03/06/2012 22:16

עמיר,

כתבתי כבר קודם את דעתי, שמאוד תומכת בדעתך אבל אני רוצה להתייחס לאמירה שלך לנושא ההתאמה של הגברה לרמקול ומיצוי הפוטנציאל.

בריקו - את מה שאני הולך לכתוב עכשיו אתה לא קורא...זה לא בשבילך...

בלי קשר לבריקו (ואני אסביר עוד מעט מדוע זה לא רלוונטי למקרה שלו), כאשר יש רכישה של רמקול מאוד איכותי וגם יקר, יש משהו לא מאוזן או לא "נכון" כאשר משדכים לו הגברה שהיא לא ברמה של הרמקול.
הדבר דומה למישהו שקונה משאית על מנת להוביל סל מצרכים מהסופר....

אתה כותב:" למשל כאן, אם בריקו הייה קונה איזה רמקול ברמה ש"מתאימה" לדעת הפוטנציאליסטים לרמת הרסיבר שלו -- האם הוא הייה מקבל צליל שבכלל מתקרב למה שהוא מקבל עם ה-802D?".
ברור שהצליל שמתקבל מהשילוב של ה 802 יחד עם ההגברה הנתונה לא יכולה להתקבל משילוב של רמקול פחות איכותי. העניין הוא שיש מצב שרמקול אחר היה מתאים יותר להגברה הנתונה ובסה"כ יכול להיות שהפער הנשמע לא היה משמעותי כל כך בהשוואה לפער הכספי. זה מצב אפשרי שלא נבחן כי בריקו רצה לממש חלום וזה בסדר גמור.
למה כל האמור לעיל לא רלוונטי לדעתי למקרה של בריקו?
כי מדובר בק"ב ולא במוזיקה.
אין לי ספק שאם בריקו היה מייעד את המערכת למוזיקה, זה היה מתבקש להעמיד פאואר מול הרסיבר על מנת להראות את היכולת של ה 802 .
לדעתי, הדרישות מהגברה לק"ב (חדות, יכולת דינמית - תכונות שניתן לאפיין אותן בהכללה בהגברה דיגיטלית) שונות מהדרישות מהגברה למוזיקה (מכלול שניתן לאפיין אותו כמוזיקליות של הגברה קלאס A ), אז כל העניין מקבל פרספקטיבה שונה. תיארתי בפשטנות ובהכללה מאפייני הגברה שונים על מנת להמחיש שיש שוני ביניהם. אם יש מישהו שסבור שאותה הגברה בדיוק נדרשת גם לק"ב וגם למוזיקה אז בהחלט ניתן לדבר על זה בפוסט נפרד ואין הכוונה לפתח כרגע דיון על מאפייני הגברה לק"ב מול מאפייני הגברה למוזיקה.

אני יכול לתת דוגמא מחבר יקר שהחזיק בסטאפ מצוין לק"ב (הגברה דיגיטלית של סנפייר + פרוססור של סנפייר מול רמקולים גדולים של JAMO , מהסדרה הבכירה שלהם) אולם בשלב מסוים החליט שהוא לא מוזיקלי מספיק ועל מנת להנות מהאזנה למוזיקה או הוסיף אינטגרייטד מאוד איכותי וגם החליף את הרמקולים שלו (שהיו מצוינים לק"ב) לרמקולים אחרים, הרבה יותר מוזיקליים, מתוך ידיעה ברורה שבק"ב הוא קצת מתפשר.

להערכתי כל אותם חברים שכתבו שיש צורך בהגברה איכותית יותר על מנת למצות את הפוטנציאל של ה 802 יצאו מנקודת הנחה של שימוש למוזיקה.

ארז
פרופיל | שלח הודעה | חפש
frankym (פרנקי מלכה)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 03, 2009

הבעות תודה: 72
מספר הודעות: 2009

#73  נשלח: א' 03/06/2012 22:21

ארז נשמה ההבדל בהחלט ניחן גם בקולנוע ביתי בהגברה חיצונית שזה פשוט מדהים חבל שלא יצא לנו להפגש בזמן שהיתה אצלי המערכת עם ההגברה הייתה מבין על מה אני מדבר
פרופיל | שלח הודעה | חפש
ארז_וחני
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 06, 2008
הבעות תודה: 200
מספר הודעות: 4805

#74  נשלח: א' 03/06/2012 22:31

frankym היקר, קטונתי מלחלוק עליך ועל הניסיון שלך.אין לי ספק שהגברה איכותית יותר גם בק"ב תתן תוצאות טובות יותר אבל נדמה לי שהרוב מתייחסים למיצוי הפוטנציאל של ה 802 בהקשר של מוזיקה.
נתתי דוגמא שאני מכיר מקרוב וגם שמעתי את ההבדל אצל אותו חבר.

ארז
פרופיל | שלח הודעה | חפש
AK1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 28, 2009

#75  נשלח: א' 03/06/2012 23:09

ארז_וחני כתב:
עמיר,

כתבתי כבר קודם את דעתי, שמאוד תומכת בדעתך אבל אני רוצה להתייחס לאמירה שלך לנושא ההתאמה של הגברה לרמקול ומיצוי הפוטנציאל.

בריקו - את מה שאני הולך לכתוב עכשיו אתה לא קורא...זה לא בשבילך...

בלי קשר לבריקו (ואני אסביר עוד מעט מדוע זה לא רלוונטי למקרה שלו), כאשר יש רכישה של רמקול מאוד איכותי וגם יקר, יש משהו לא מאוזן או לא "נכון" כאשר משדכים לו הגברה שהיא לא ברמה של הרמקול.
הדבר דומה למישהו שקונה משאית על מנת להוביל סל מצרכים מהסופר....

אתה כותב:" למשל כאן, אם בריקו הייה קונה איזה רמקול ברמה ש"מתאימה" לדעת הפוטנציאליסטים לרמת הרסיבר שלו -- האם הוא הייה מקבל צליל שבכלל מתקרב למה שהוא מקבל עם ה-802D?".
ברור שהצליל שמתקבל מהשילוב של ה 802 יחד עם ההגברה הנתונה לא יכולה להתקבל משילוב של רמקול פחות איכותי. העניין הוא שיש מצב שרמקול אחר היה מתאים יותר להגברה הנתונה ובסה"כ יכול להיות שהפער הנשמע לא היה משמעותי כל כך בהשוואה לפער הכספי. זה מצב אפשרי שלא נבחן כי בריקו רצה לממש חלום וזה בסדר גמור.
למה כל האמור לעיל לא רלוונטי לדעתי למקרה של בריקו?
כי מדובר בק"ב ולא במוזיקה.
אין לי ספק שאם בריקו היה מייעד את המערכת למוזיקה, זה היה מתבקש להעמיד פאואר מול הרסיבר על מנת להראות את היכולת של ה 802 .
לדעתי, הדרישות מהגברה לק"ב (חדות, יכולת דינמית - תכונות שניתן לאפיין אותן בהכללה בהגברה דיגיטלית) שונות מהדרישות מהגברה למוזיקה (מכלול שניתן לאפיין אותו כמוזיקליות של הגברה קלאס A ), אז כל העניין מקבל פרספקטיבה שונה. תיארתי בפשטנות ובהכללה מאפייני הגברה שונים על מנת להמחיש שיש שוני ביניהם. אם יש מישהו שסבור שאותה הגברה בדיוק נדרשת גם לק"ב וגם למוזיקה אז בהחלט ניתן לדבר על זה בפוסט נפרד ואין הכוונה לפתח כרגע דיון על מאפייני הגברה לק"ב מול מאפייני הגברה למוזיקה.

אני יכול לתת דוגמא מחבר יקר שהחזיק בסטאפ מצוין לק"ב (הגברה דיגיטלית של סנפייר + פרוססור של סנפייר מול רמקולים גדולים של JAMO , מהסדרה הבכירה שלהם) אולם בשלב מסוים החליט שהוא לא מוזיקלי מספיק ועל מנת להנות מהאזנה למוזיקה או הוסיף אינטגרייטד מאוד איכותי וגם החליף את הרמקולים שלו (שהיו מצוינים לק"ב) לרמקולים אחרים, הרבה יותר מוזיקליים, מתוך ידיעה ברורה שבק"ב הוא קצת מתפשר.

להערכתי כל אותם חברים שכתבו שיש צורך בהגברה איכותית יותר על מנת למצות את הפוטנציאל של ה 802 יצאו מנקודת הנחה של שימוש למוזיקה.

ארז

הי, ארז!

אני חולק לא על הפרטים אלא כמה צורות חשיבה שנראות לי שגויות/טפשיות באופן מהותי, ולא משנה מבחינתי אם מדובר בק"ב או במוסיקה.

בוא נוריד מהפרק רק אי-הבנה אחת שמשותפת כנראה לכמה אנשים כאן, כך שברור שאני זה שהייתי לא ברור בעניין

כבר כתבתי בפוסטים קודמים שה-802D הם רמקולים מאוד חושפניים, שעלולים לחשוף כל חולייה חלשה במערכת, החל במקור, בהגברה, בכבילה -- בכל מקום אפשרי.

כבר כתבתי בפוסט קודם שאני מצטרף להמלצה לגבי פרוססור ומונובלוקים של קלאסה. זה לא שאני לא יודע מה ההבדל ברמת השמיעה והמוסיקאליות בין רסיבר לבין ציוד הי-אנד.

מי שרוצה לזלזל בהכירותי את הנושא -- שייזלזל -- לא מטריד אותי במיוחד. את זה שייש הבדל עצום באיכות אני מניח כמובן מאליו וכל הפוקוס שלי במקום אחר. לכן אולי קל להחמיץ אותו וקשה לי להעביר את תשומת הלב אליו.

דבר אחד שאני מנסה להפנות אליו את אור הזרקורים זה שאולי יש מקום לבנות מערכת בשלבים, כך שהשלבים יהיו תפורים ומותאמים אישית סביב צרכיו של בעל המערכת, וזאת בניגוד למה שאנשים עושים כאן, סביב "צרכיהם" של רכיבים במערכת.

במקרה הספציפי, מדובר במישהו ש:

-- מאוד מושפע ממה שכותבים בפורומים, וככל שמסבירים לו יותר שהוא מקשיב לפח אשפה כרגע, הוא נלחץ מזה יותר. לי נראה שזה הרסני לגבי מידת ההנאה שהוא יכול להפיק מהרסיבר שעד עכשיו הוא מאוד אהב.

-- אין לו את המשאבים כרגע לקנות את הציוד המתקדם יותר, כך שהתיאורים על כמה הציוד ה"מתאים" הוא נפלא רק מתסכלים ומלחיצים אותו יותר, ומגרים אותו ללא אפשרות לסיפוק תוך זמן סביר

-- הוא לא יכול לבדוק אצלו בביית שום ציוד עד שלא מסתיים הברייק-אין, אז למה מצפים ממנו כל הגאונים, שייקנה ציוד יקר מכפי שהא יכול להרשות לעצמו "על עיוור", רק על סמך העצות וההמלצות שלהם?

אני שואל -- מי מבין כל נותני העצות והמבינים בצרכי ה-802D -- ולא קשה להבין -- באמת חשב על הבנאדם ולא רק על המערכת שלו???

אז ההצעה שלי לבנאדם היא לשכוח מכל העניין כרגע, הציוד הטוב-יותר לא יברח, שייהנה מהרסיבר גם אם ברקע הוא יודע שייש טוב יותר (ושתמיד יהייה), ויתחיל לחסוך בנחת. עם הזמן, כשיעבור הברייק אין, כשיהייה יותר כסף, כשהוא יכיר טוב יותר את הרמקולים, הוא יוכל להחליט האם ואיך להמשיך. שים לב: אין כאן שום קשר לק"ב לעומת מוסיקה.

עם העצה הראשונה הוא סובל כל הזמן מרגע קניית הרמקולים ועד שהוא משיג את כל מה שנדרש לדעת המלחיצנים.
עם העצה השנייה הוא נהנה מעכשיו, ללא תלות בשום דבר, ואולי יהנה אותו דבר או יותר בהמשך, בקצב שלו.

מה לדעתכם עדיף?

שנית, אני טוען, והסברתי למה, שכל הרעיון של "ניצול הציוד" ו/או "מימוש הפוטנציאל" הוא טיפשי ובלתי ניתן להשגה ממילא, מה גם שהוא המשך לכיוון הבעייתי של דאגה לצרכי הציוד ולא לצרכי הבנאדם.

אני גם חולק לחלוטין על "שיש מצב שרמקול אחר היה מתאים יותר להגברה הנתונה ובסה"כ יכול להיות שהפער הנשמע לא היה משמעותי כל כך בהשוואה לפער הכספי" -- אני חושב שזה לכשעצמו מוטל בספק גדול מאוד, וגם -- זו טעות בחשיבה במה שכתבת -- שהפער הכספי לא קנה לו רק את הצליל המשופר בשילוב עם הרסיבר, אלא גם את הפוטנציאל לסאונד סופרלאטיבי, מה שלא הייה קורה עם רמקול פחות מזה.

העובדה שהוא קנה את הרמקולים כאשר ברשותו יש רסיבר שהוא אוהב לא אומרת שהוא נעצר שם.
לכן כל הדוגמאות בכיוון של "מישהו שקונה משאית על מנת להוביל סל מצרכים מהסופר" לא בכיוון בכלל.

מקווה שזה ברור יותר עכשיו, כולל זה שזה לא בגלל טיפשות ו/או אי-הבנת הציוד ויכולותיו וכד'

עמיר
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו יוקרתי עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  הבא 

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה

תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht