מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

XBMC on Linux for Arm Devices

עמוד 2 מתוך 62
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  60  |  61  |  62  |  הבא 
   פורומים > HTPC ומחשוב > חומרה PC + סטרימרים
מחבר הודעה
amitshay
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Feb 04, 2011
הבעות תודה: 5
מספר הודעות: 67

#16  נשלח: א' 22/07/2012 11:32

יש חדש?

אני שוקל להזמין
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
ekrako76
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 07, 2005

הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 169

#17  נשלח: א' 22/07/2012 12:52

כרגע יש גירסה של XBMC לאנדרויד, שעובדת על המכשיר.
הביצועים לא מיטביים ונדרשות אדפטציות.
לטובת XBMC מומלץ את ה- Pivos XIOS DS שעליו נעשה הפיתוח של XBMC ב- newegg הוא עולה 115$
כרגע קיבלתי מייל מ- Allwinner שהם עובדים על האופימיזציות.
להלן המייל כפי שנתקבל מהם
ציטוט:
Dear XBMC Members,

Thanks for your keen interest in A10 as well as your great patience. Lately we have received more than 120+ emails from you guys asking for further support on XBMC which has attracted us great attention. Again we have discussed your request seriously and an agreement has been reached that Allwinner will try our best to support the community and in order to support standard firmware like XBMC Allwinner will modify the framework of CedarX if necessary. Weng has always been one of you and he gets to know Allwinner platform as well as CedarX very well with the past years' of support from Allwinner. We have asked him to contact Gimli and J1nx to figure out your actual needs. Hope with the joint efforts A10 hardware accelerator can be performed on XMBC ASAP.

Again thank you very much for each of you and your efforts on A10 open source projects.

Have a nice weekend.

Best regards,
Eva

dhead666
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009
הבעות תודה: 884
מספר הודעות: 2975

#18  נשלח: א' 22/07/2012 13:17

המייל הוא תגובה לתהליך שהניע מפתח בשם J1nx ע"מ שהוא ומפתחי XBMC יקבלו גישה לסביבת הפיתוח המתאימה כדי שיוכלו להוסיף תמיכה בהאצה גרפית ופענוח וידאו בחומרה בXBMC (ולינוקס) לשבב של Allwinner.
Allwinner לא עובדים על שום דבר, ואין לקוות שיגיע מהם משהו, המפתחים עושים זאת בהתנדבות מלאה.

dhead666
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009

#19  נשלח: ג' 21/08/2012 14:41

הפרוייקט להוספת תמיכה במעבד A10 מת, החברה Allwinner הוכיחה את עצמה כלא רצינית ביחסה לקהילת הקוד הפתוח.
החסם העיקרי לפרוייקט היה היכולת לפענח וידאו ואודיו בחומרה, Allwinner לא סיפקו למפתחים (המתנדבים) את כלים המתאימים.
מאכזב מאוד, המחירים הנוכחיים של MK802 עומדים על 60$, ושל Mele A1000 כ80$ (שיכול לשמש כשרת זול בזכות התקן SATA)
אפשר לקרוא עוד על כך בקישור http://www.j1nx.nl/xbmc-allwinner-a10-update-5-las...

עכשיו נמתין לראות אם תפותח גרסת' OpenELEC מתאימה לשבבי ARM ממשפחת AMLogic 8726-M, כתוצאה ישירה של הוספת תמיכה בXBMC בסביבת אנדרואיד ל Pivos XIOS DS.
http://www.j1nx.nl/xbmc-amlogic-8726-m-pivos-xios-...
בינתיים לא התרשמתי לטובה ממחירי המוצרים המבוססים על שבבי AMLogic, אך בינתיים נתאזר בסבלנות.

גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009

#20  נשלח: ה' 30/08/2012 0:05

זה לא לקח הרבה זמן,
J1nx פרסם בבלוג שלו שOvalElephant הספק הסיני שתורם לו "קופסאות" לפיתוח מצא קופסא זהה לPivos XIOS DS, המכילה אותו מעבד ובכך תואמת XBMC לאנדרואיד.
מה שיפה שOvalElephant מציע את המוצר בPreOrder במחיר של 85$ זה 35$ פחות ממחיר XIOS DS שכמעט ובלתי ניתן להשגה.
בהחלט יש למה להמתין, לא נראה לי שיקח זמן רב עד שמחירי מוצרים מבוססי AMLogic 8726-M ירדו למחירים אטרקטיביים עוד יותר.
http://www.j1nx.nl/amlogic-8726-m3-xbmc-android-bo...
http://www.ovalelephant.com/p-2079-new-android-tv-...

גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009

#21  נשלח: ג' 04/09/2012 1:02

עדכון לבעלי מוצרים המבוססים על Allwinner A10

inRivalz, משתמש בפורום XBMC קימפל גרסה של XBMC לאנדרואיד שמשתמשת בנגן חיצוני MX Player,
מצד אחד זה הופך את XBMC ללא יותר מספרית סרטים, אך מצד שני זה מאפשר להפעיל קבצי HD מXBMC.

דבר זה דומה למה שעשה Juami עם הנגן Diceplayer (שמתאים לחומרה שונה) רק ההבדל הוא שJuami הוא גם המפתח של Diceplayer ולכן הפתרון שהוא נותן ככל הנראה יעבוד באופן יותר טוב מול XBMC.

אמנם זה לא מקדם לשום מקום את הרצת XBMC בסביבת לינוקס (ע"ע OpenELEC) על חומרה זו, אך זו עדיין ידיעה שתעניין כנראה רבים.

http://www.j1nx.nl/allwinner-a10-xbmc-android-with...
http://forum.xbmc.org/showthread.php?tid=138464&am...

גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009

#22  נשלח: ב' 08/10/2012 3:30

סנונית ראשונה הגיעה עם Smart TV Stick במחיר שפוי (56$) המריץ אנדרואיד ומבוסס על AMLogic M3,
כלומר XBMC (בסביבת אנדרואיד) צריכה להיות מסוגלת לנגן וידאו באבחנה גבוהה ללא כל קושי.
כרגיל OvalElephant מציע את המוצר בחנותו.
למידע נוסף:

http://www.j1nx.nl/product/smart-tv-stick/
http://www.j1nx.nl/smart-tv-stick/?utm_source=rss&...

מבדיקה אקראית בebay, dx, וaliexpress נראה שניתן להשיג קופסאות מבוססות AMLogic בסביבות 60-70$,
(בהינתן והסינים האלה באמת יודעים מה הם מוכרים)
המבחר מצומצם אבל המחיר כבר אטרקטיבי יותר, נראה כמה זמן יקח לרדת מ50$.

גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009

#23  נשלח: ג' 09/10/2012 21:09

בנסיון לדלות מידע על מה שהולך בעולם הטבלטים הגעתי לאתר Pandawill.com.
האתר נראה דיי טוב ונראה שהם מספקים עדכוני תוכנה ותמיכה למוצרים שלהם לאחר קניה דרך מערכת הפורום שלהם, החבר'ה שם כנראה רציניים ויסודיים.

לנושא השרשור, הם מחזיקים גם שני מכשירים המבוססים על פלטפורמת AMLogic 8726,
הראשון A22 זהה לסטיק שהזכרתי בהודעה קודמת במחיר 55$ כולל משלוח לארץ הקודש,
והשני U200 זו מארז פצפון במחיר 77$ כולל משלוח.
שני המוצרים כוללים שלט וספק כוח.

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 18, 2009
הבעות תודה: 45
מספר הודעות: 572

#24  נשלח: ה' 11/10/2012 11:08

האם האנדרויד שמריץ את הסטיק שמבוסס על AMLogic תומך במקלטי DVB-T, או שצריך לחפש רומים תואמים שיעשו את העבודה?
dhead666
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009

#25  נשלח: ה' 11/10/2012 13:16

oreach כתב:
האם האנדרויד שמריץ את הסטיק שמבוסס על AMLogic תומך במקלטי DVB-T, או שצריך לחפש רומים תואמים שיעשו את העבודה?

לא נראה לי ואני לא בטוח שתמצא כזה.
אם מראש המוצר לא כולל בתוכו מקלט DVB-T לא נראה לי שיצרן סיני יתנדב על חשבונו להוסיף תמיכה כזו.

שים לב שלמרות ההתיחסות בפוסט ליכולת להריץ את XBMC תחת אנדרואיד במכשירים המבוססים AMLogic,
נושא הפוסט הוא הרצת OpenELEC, מה ההבדל?
שמאחורי OpenELEC מסתתרת גרסה מלאה של הגרעין/קרנל של לינוקס ולא גרסה נכה ומעט שונה שקיימת באנדרואיד, לכן OpenELEC הרבה יותר חזקה ומאפשרת תמיכה בכל חומרה שתואמת לינוקס כמו דונגלי DVB-T.
כמובן שאז אתה "מפסיד" את היכולת להריץ אפליקציות של אנדרואיד.

האם יש לצפות לגרסת OpenELEC שתומכת במכשירים מבוססי AMLogic כדוגמת אלה שאוזכרו?
יש לכך סיכוי לא קטן, בדיוק על זה עובד Peter מhttp://www.j1nx.nl והעובדה שמבחר הדגמים שמציעים היצרנים הסינים שמבוססים על AMLogic מצומצם רק מחזק זאת, כיוון שאז מספיק להוסיף תמיכה בדגם אחד או שניים והוא כיסה חלק גדול מהשוק.
dhead666
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009

#26  נשלח: ו' 12/10/2012 22:30

נראה שרשמית מוצרים מבוססי AMLogic התחילו לחצות את קו 50$, בצעו חיפוש בebay.
הנה הדגמה של פיטר מ http://www.j1nx.nl

oreach
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 18, 2009

#27  נשלח: שבת 13/10/2012 23:59

dhead2009 כתב:
oreach כתב:

לא נראה לי ואני לא בטוח שתמצא כזה.
אם מראש המוצר לא כולל בתוכו מקלט DVB-T לא נראה לי שיצרן סיני יתנדב על חשבונו להוסיף תמיכה כזו.

תודה על תשובתך.

השאלה שלי הייתה לגבי תמיכה בדונגלים חיצוניים. כלומר האם גרסת האנדרואיד שמגיעה עם המכשיר כבר כוללת את המודולים הנדרשים לתמיכה בדונגלים של DVB-T. ואם לא אז האם יש כבר רומים אחרים עבורו שכן תומכים, כמו למשל הגרסה הלא רשמית של AOKP עבור מעבדי AllWinner A10 שתומכת ב-DVB-T (אבל כנראה שלא בגרסת ה-Rikomagic MK802 אחרת כנראה שכבר הייתי קונה אותו).

בכל אופן זה לא משנה לי אם זה אנדרואיד או לינוקס שרצים תחת מכסה המנוע, העיקר שתהיה תמיכה ב-DVB-T, ושיוכל לשמש לי כממיר/סטרימר גמיש עם כל היכולות כמעט כמו של מחשב, וכבונוס שיהיה אלגנטי (קטן ונסתר) ולא עולה כמעט כלום...
dhead666
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009

#28  נשלח: א' 14/10/2012 7:31

oreach, כפי שרשמתי לא נראה שיש כרגע גרסת אנדרואיד כזו, אבל יכול להיות שאני טועה.

גם אם כן קיימת תמיכה בדונגלי DVB-T מבחינתי זה כלל לא אטרקטיבי מאחר ולמיטב הבנתי אנדרואיד עובדת בצורה מיוחדת מול הדונגלים הללו,
לכן בשביל להשתמש בדונגל צריך תוכנה המיוחדת לאנדרואיד,
לתוכנה הזו לא יהיה קיים ממשק שיכול להזרים את הערוצים לXBMC,
לכן לטעמי חווית השימוש במערכת תיפגע ותיהיה מאוד מסורבלת,
אתה תמצא את עצמך מתחיל לחפש מקשים במקלדת ע"מ לעבור בין אפליקציות שונות במקום שיהיה לך ממשק מרכזי יחיד שנשלט באופן מלא משלט פשוט.
בסופו של דבר גם שאר בני הבית צריכים להיות מסוגלים להשתמש במוצר ללא כל קושי.

זה לא שאני פוסל שימוש באנדרואיד באופן כללי, אלא שאני לא רוצה לדעת שהיא שם,
ניתן להגדיר באנדרואיד שתריץ באופן אוטומאטי את XBMC ובעצם תחביא את ממשק המשתמש של אנדרואיד,
במקרה וכבר קיים שרת DVB-T ברשת המקומית אז ניתן להישאר בממשק XBMC ולצפות בשידורים ללא בעיה,
הבעיה היא כאשר אתה רוצה לחבר דונגל DVB-T ישירות למערכת האנדרואיד,
במקרה כזה ע"מ לצפות בשידורים תצטרך לצאת ממשק XBMC.

בכל מקרה אם זה ממש חשוב לך אז אני ממליץ לך לפתוח פוסט בXDA, שם אולי יוכלו לתת לך תשובות מדוייקות יותר.

אישית אני ממתין לראות אם תשוחרר גרסת OpenELEC למוצרים הללו שמבוססים Amlogic 8726.

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 18, 2009

#29  נשלח: א' 14/10/2012 19:47

טוב לדעת, כי אולי אני סתם מחפש פתרון במקום הלא נכון...
לא חשבתי בכלל על האפשרות שהאנדרואיד יעבוד מול הדונגלים באופן לא שגרתי... לתומי חשבתי שזה כמו ה-BDA של מיקרוסופט או ה-DVB-API של לינוקס...
dhead666
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009

#30  נשלח: ג' 30/10/2012 20:17

פיטר מJ1nX העביר הילוך והחליט לקחת את הפרוייקט קדימה,
המטרה קבצי קוד מקור מלאים עבור מכשירי אנדרואיד מבוססי Amlogic 8726-M,
דבר זה יאפשר קודם כל לתמוך במכשירים האלו בצורה טובה יותר במערכת אנדרואיד (וכמובן תמיכה מלאה בXBMC),
ובנוסף לכך גם להריץ לינוקס וכך יהיה ניתן להוסיף תמיכה של OpenELEC למכשירים הללו.

ע"מ לקבל את קבצי המקור פיטר פתח בקמפיין למימון רכישת 500 מכשירים מיצרן סיני שמוכן לספק את קוד המקור המלא עבור הזמנת המכשירים.
עקב העובדה שהלוחות מבוססי Amlogic 8726-M שהיצרנים הסינים דיי זהים קוד המקור יאפשר לתמוך בצורה מלאה גם בקופסאות אלה כמו הG-Box Midnight, מחירי קופסאות אלו כבר נושק ל70$ וכנראה ימשיך לרדת.

לתמיכה בפרוייקט ומידע נוסף:
בקרו בבלוג של פיטר http://www.j1nx.nl/crowdfunding/
דף הפרוייקט http://www.indiegogo.com/open-amlogic-box
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > חומרה PC + סטרימרים עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  60  |  61  |  62  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה