מה דעתכם LX86 PIONEER החדש יש הבדל משמעותי מה85 ?

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
9000es
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K
נתן תודות: 595 פעמים
קיבל תודות: 484 פעמים

נושא שלא נקרא #151 

istarmini כתב:
9000es כתב:istarmini

לאן נעלמתם ?
...
אתה מרשה לי להתקלח?

תקרא שוב והפעם בעיון מה ליאור כתב לך ואולי תבין, כי אני כבר עייף ממך.

רמז ,אתה לא מבין כלום.

נמשיך את הויכוח מחר.

לילה טוב.
...

istarmini

אין פו שום ויכוח . רק תקרא את הנתונים .
אם במסכים מדובר........ אז הבחירה שלי היא "פלזמה"

LiorDrZ
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 190 פעמים

נושא שלא נקרא #152 

אף אחד לא טען שאין לפיוניר תמיכה בפורמטים של Dolby TrueHD או DTS-HD Master Audio וזה גם לא נכתב על ידי. כל מה שאמרתי שלמרות שהרסיבר הזה - סליחה פרה פאוור הזה בעל 10.2 ערוצים הוא לא תומך ביותר מ 7.1 ערוצים כי אין לו מקודדים של יותר מ 7.1. האופציה ל 9.1 ערוצים היא הוספת שני רמקולים ל Surround speakers B שמקבל את אותו ערוץ מידע של Surround speakers A ולמרות שזו קונפיגורצית 9.1 זו לא הקונפיגורציה של Dolby Digital לא של DTS ולא של THX.
אין לרסיבר הזה Dolby Pro Logic IIz ואין לו DTS Neo:X שאלו שני הפורמטים הרשמיים של 9.1 \ 11.1 ערוצים. הפורמטים האלו חדשים והם לא מתקופת האבן... עובדה שאת ה DTS Neo:X יש רק ל LX-85 שהוא רק בן שנה ואין לך אותו בכלל ב LX-83. חבל להתנצח כי זה ממש אבל ממש לא מוציא אותך טוב בעיקר בחלק של הבנת הנקרא והבאת סימוכין.

להלן קצת סימוכין.

אתר פיוניר אנגליה
http://www.pioneer.eu/uk/products/archi ... index.html

[left]Surround Sound Formats SC-LX90
Dolby Digital Yes
Dolby Digital EX Yes
Dolby Digital Plus Yes
Dolby Pro Logic IIx Yes
Dolby True HD Yes
DTS Yes
DTS-ES Yes
DTS Neo: 6 Yes
DTS 96/24 Yes
DTS-Express Yes
DTS-HD High Resolution Audio Yes
DTS-HD Master Audio Yes
WMA 9 Pro Yes
DTS Neural Surround Yes[/left]

אתר פיוניר ארה"ב SC-09TX
http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/ ... rs/SC-09TX
[left]
Dolby True HD Yes
Dolby Digital Plus Yes
DTS-HD Master Audio Yes
WMA9 Pro Yes
XM HD Surround Yes
Neural Surround Yes
HDMI SACD Transfer Yes[/left]

מדריך למשתמש של SC-09TX עמוד 151 פורמטים של סאונד
http://www.pioneerelectronics.com/Stati ... ns1213.pdf
[left]
Dolby Digital Plus
Dolby TrueHD
DTS-HD
DTS-HD Master Audio
Dolby Digital EX
DTS-ES
Pro Logic llx MOVIE
Pro Logic llx MUSIC
THX CINEMA
THX MUSIC
THX GAMES
THX SURROUND EX
Pro Logic IIx MOVIE+THX
THX Ultra2 CINEMA
THX Ultra2 MUSIC
THX Ultra2 GAMES
Pro Logic llx MUSIC+THX
EX+THX GAMES
DTS-ES Matrix+THX CINEMA
DTS-ES Discrete+THX CINEMA
DTS+2 Pro Logic IIx
MOVIE+THX
THX Ultra2 CINEMA
THX Ultra2 MUSIC
THX Ultra2 GAMES
DTS-ES Matrix+THX MUSIC
DTS-ES Matrix+THX GAMES
DTS-ES Discrete+THX MUSIC
DTS-ES Discrete+THX GAMES
[/left]
האתר של ט.ר ישראל
http://www.pioneerisrael.co.il/pioneer/ ... subcatid=7

שיטות סראונד:[left]
DTS 96/24
DTS-HD Master Audio
DTS-HD High Resolution
DTS-Express
WMA 9 Pro
Neural-THX Surround
Dolby Digital
Dolby Digital EX
Dolby Digital Plus
Dolby Pro Logic IIx
Dolby True HD
DTS
DTS-ES
DTS Neo: 6[/left]

אין ולא יהיה לרסיבר הזה Dolby Pro Logic IIz ואין לו DTS Neo:X וזה שיש לו שני מעבדי SHARK 32 BIT זה לא הופך אותו לרסיבר חדש או מתקדם יותר. זאת לא אמת מידה לאיכות אבסולוטית שני מעבדי SHARK עוד היו לי ברסיברים ישנים יותר ממה שיש לי היום... ובנוסף, כתבתי לך בפעם השלישית היום... לרסיבר שלי יש שלושה מעבדי 32BIT ועם כל הכבוד לשלושתם אין לי DTS Neo:X מה לעשות הפורמט הזה יצא קצת אחרי שהרסיבר שלי יצא...

9000es
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

נושא שלא נקרא #153 

LiorDrZ

הויכוח היה כמה ערוצים יש ל 90 . בתצלום שהעלתי מודגש שיש לו 10 ערוצים של 140 וואט RMS . ב 8 אוהום .
בנוסף טענתי שיש לו 2 מעבדי שארק 32 ביט שמבצעים פיענוח כפול לפורמטים החדשים .
ומעבד פרייסקייל לפורמטים הישנים .

עד פו אני מקווה שזה ברור .

אותי לא מעניין כל מה שמסביב . מעניין אותי מה היכולות של אותו מכשיר בקולנוע בייתי בפורמטים החדשים .
כל השאר לא מעניין אותי כלל

כנ"ל במסכים מעניין אותי התמונה נטו ולא כל המשחקים מסביב .

ממה שאני שמעתי ושמעתי את כל סוגי הרסיברים החדשים הקיימים בארץ.
ה 90 נשמע בכמה דרגות יותר טוב בקולנוע בפורמטים החדשים . וזה מה שמעניין אותי .

SONYES
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 574 פעמים
קיבל תודות: 269 פעמים

נושא שלא נקרא #154 

9000ES
לשאלתך

אני נמצא 9.1 עם רסיבר פיוניר SC-LX83

יש לי אין ספור אפשריות אבל היום ה היתי בוחר באונקיו 5009

והיות שיש לי כבר רסיבר טוב כמו 83 אין טעם להחליף

לילה טוב

בכל מקרה

הוא הכי קרוב במודול ההגברה שלו ל90 ICE של B&O

נחיה איתו עוד זמן רב כנראה

LiorDrZ
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 190 פעמים

נושא שלא נקרא #155 

ידידי אני חושב שכמה ערוצים יש ל 90 הוא ויכוח בינך לבין עצמך. אם אתה רוצה להאמין שיש לו 10 ערוצים שעובדים במקביל, שהוא תומך בפורמטים שתומכים ב 9.1 - תאמין... אני לא אמנע את זה ממך. אבל העובדה שהבאתי סימוכין שלמרות שיש לו 10 ערוצים הוא לא מסוגל לפענח יותר מ 7.1 ערוצים והאופציה של 9.1 היא רק הכפלת ערוץ יעני DSP ולא תמיכה רשמית של Dolby Digital או DTS ואת זה אתה מסרב לקרוא, להפנים, להבין...
אה ועוד משהו... שאתה כותב 10.2 תציין בבקשה שלמרות שיש לרסיבר - סליחה פרה פאוור שתי כניסות לסאב זה לא אומר שמערכת הכיול של הפיוניר הזה יודעת לנהל את שני הסאבים האלה בניפרד. רק ה LX-85 תומך בזה בליין של פיוניר...
עכשיו את כל מה שכתבתי פה זה לא אני אמרתי... את זה אמרה החוברת למשתמש המקצועית של פיוניר שהבאתי אליה קישור גם לגירסה האירופית וגם לגירסה האמריקאית.
עכשיו אם תקרא שוב פעם מההתחלה את מה שכתבתי לא אמרתי מילה רעה אחת על ה 90 רק ציינתי שהוא מיושן. זאת עובדה שאי אפשר לקחת ממנו כן הוא מיושן! ואם אומרים את זה עליו תפסיק לגונן עליו כאילו אתה סבא ג'פטו והרסיבר הזה \ סליחה פרה פאוור הוא פינוקיו שלך... אין לך מניות בחברה, אתה לא המנכ"ל שלה ומותר וגם אפשרי לבקר מוצרים שלה מבלי שתעמוד על הרגלים האחורית שלך כאילו עקרנו איבר מהגוף שלך.

9000es
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

נושא שלא נקרא #156 

SONYES כתב:9000ES
לשאלתך

אני נמצא 9.1 עם רסיבר פיוניר SC-LX83

יש לי אין ספור אפשריות אבל היום ה היתי בוחר באונקיו 5009

והיות שיש לי כבר רסיבר טוב כמו 83 אין טעם להחליף

לילה טוב

בכל מקרה

הוא הכי קרוב במודול ההגברה שלו ל90 ICE של B&O

נחיה איתו עוד זמן רב כנראה
...

SONYES

ה 83 וה 5009 רחוקים ביכולת שלהם בקולנוע בפורמטים החדשים . מהיכולת של ה 90 .

אין ספק שה 5009 רסיבר מצויין ובנוי פנטסטי . אך גוון סאונד לא משתנה מי שלא התחבר ל 3009 גם לא יתחבר ל 5009 .

אני שמעתי את כולם . ולא התחברתי ל 3009 וגם ל5009 .במידה והיו מוצאים חן בעיני מחר ה 5009 היה אצלי בלי שום בעיה .

את ה 90 שמעתי כמה פעמים ועם רמקולים בינוניים מינוס והוא נשמע מדהים . גם בסרטים וגם בהופעות

9000es
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

נושא שלא נקרא #157 

LiorDrZ כתב:ידידי אני חושב שכמה ערוצים יש ל 90 הוא ויכוח בינך לבין עצמך. אם אתה רוצה להאמין שיש לו 10 ערוצים שעובדים במקביל, שהוא תומך בפורמטים שתומכים ב 9.1 - תאמין... אני לא אמנע את זה ממך. אבל העובדה שהבאתי סימוכין שלמרות שיש לו 10 ערוצים הוא לא מסוגל לפענח יותר מ 7.1 ערוצים והאופציה של 9.1 היא רק הכפלת ערוץ יעני DSP ולא תמיכה רשמית של Dolby Digital או DTS ואת זה אתה מסרב לקרוא, להפנים, להבין...
אה ועוד משהו... שאתה כותב 10.2 תציין בבקשה שלמרות שיש לרסיבר - סליחה פרה פאוור שתי כניסות לסאב זה לא אומר שמערכת הכיול של הפיוניר הזה יודעת לנהל את שני הסאבים האלה בניפרד. רק ה LX-85 תומך בזה בליין של פיוניר...
עכשיו את כל מה שכתבתי פה זה לא אני אמרתי... את זה אמרה החוברת למשתמש המקצועית של פיוניר שהבאתי אליה קישור גם לגירסה האירופית וגם לגירסה האמריקאית.
עכשיו אם תקרא שוב פעם מההתחלה את מה שכתבתי לא אמרתי מילה רעה אחת על ה 90 רק ציינתי שהוא מיושן. זאת עובדה שאי אפשר לקחת ממנו כן הוא מיושן! ואם אומרים את זה עליו תפסיק לגונן עליו כאילו אתה סבא ג'פטו והרסיבר הזה \ סליחה פרה פאוור הוא פינוקיו שלך... אין לך מניות בחברה, אתה לא המנכ"ל שלה ומותר וגם אפשרי לבקר מוצרים שלה מבלי שתעמוד על הרגלים האחורית שלך כאילו עקרנו איבר מהגוף שלך.
...
LiorDrZ

ליאור אתה כנראה לא מבין את כוונתי .לא טענתי שיש לו מפענח ל9.1 ואני לא מכיר כותרים ב 9.1 .
במידה והיית עוקב אחרי מה שכתבתי היית מבין שאותי מעניין ברסיבר רק יכולת הפיענוח של הפורמטים החדשים .

רק לדוגמא ל 90 יש מפענח DCD ל SACD שאין לשום רסיבר שאני מכיר כיום . אתה חושב שזה מעניין אותי .

לכן כל מה שמסביב לזה לא מעניין אותי כלל . למרות שה 90 בין 3-4 שנים עדיין יכולת העיבוד שלו בקולנוע בייתי בפורמטים החדשים עולה בכמה דרגות על כל הרסיברים שיש בשוק היום .

SONYES
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #158 

9000ES

בזמן שגילתם לנו מה יש למי

ראיתי סרט ב7.1 דולבי EX מיושן לא

ואו איזה סאונד משימה בלתי אפשרית 4

הסט ששדרגתי לך קודם היה משמיע את זה טוב יותר מ90

ה90 זה עם או בלי פורמטים חדשים פגז הרי הכל 5.1/7.1 שנמצא בבלורי ועד כמה וכמה בסטרימרים

לילה טוב

LiorShap
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 91 פעמים
קיבל תודות: 325 פעמים

נושא שלא נקרא #159 

סלחו לי שאני נכנס לאיזור הקרב ביניכם ( בשביל מה ולאן זה בדיוק מוביל ? ) אבל להשוות את הסוסאנו ל 5009
או לכל רסיבר אחר שהעלתם כאן זה קצת מצחיק בעיניי.

מי צריך ולמה זה טוב 9.1 או 11.1 אם צריך לחפש בנרות סרט שהוא 7.1 ? לרוב הם 5.1.

מי אמר ש 9.1 או 11.1 של NEO-X ושאר שטויות יתן סאונד טוב יותר מהסוסאנו ב 7.1 ? אפשר רק לחלום...

דבר נוסף - למה להשוות בין רסיבר ( פרה פאוור אם תרצו ) לרסיבר אחר שלא דומים בכלל במחיר ?

שאונקיו יציגו רסיבר 1.4KW ששוקל 35 ק"ג ונותן 200W לערוץ כפול 7 או 140W ל 10 אז הדיון יהיה ענייני.

עד אז נא לא להשוות סובארו אימפרזה טורבו לפרארי , עם כל הכבוד. למרות שהסובארו שנתון מתקדם יותר...

kipikipod
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 165 פעמים
קיבל תודות: 72 פעמים

נושא שלא נקרא #160 

LiorShap כתב:סלחו לי שאני נכנס לאיזור הקרב ביניכם ( בשביל מה ולאן זה בדיוק מוביל ? ) אבל להשוות את הסוסאנו ל 5009

מי אמר ש 9.1 או 11.1 של NEO-X ושאר שטויות יתן סאונד טוב יותר מהסוסאנו ב 7.1 ? אפשר רק לחלום...

דבר נוסף - למה להשוות בין רסיבר ( פרה פאוור אם תרצו ) לרסיבר אחר שלא דומים בכלל במחיר ?

שאונקיו יציגו רסיבר 1.4KW ששוקל 35 ק"ג ונותן 200W לערוץ כפול 7 או 140W ל 10 אז הדיון יהיה ענייני.

עד אז נא לא להשוות סובארו אימפרזה טורבו לפרארי , עם כל הכבוד. למרות שהסובארו שנתון מתקדם יותר...
...
אני חושב שצריך לבקש מהאדמינים כאן להוסיף בצד תג "בעל שידוך פיוניר וקליפש"
מדהים שלכולכם יש את אותן דיעות ואותן דרכים נחרצות לומר את מה שאתם חושבים כאילו שזו עובדה קיימת שלא ניתן לערער עליה.

מאיפה היידע והבטחון שבאמת הLX90 מצדיק את מחירו היום וטוב מה5009?

עם כמה שאני מפנטז על הLX90, זו רק "סטייה" וסוג של חלום ישן, ואני ממש לא חושב שה5009 יהיה נחות יותר אם בכלל, מלבד העובדה שהכיול, התפריטים והתמיכה שלו בפורמטים ופיצ'רים טובה בכמה רמות מהפיוניר.
Utopia

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #161 

LiorShap כתב:סלחו לי שאני נכנס לאיזור הקרב ביניכם ( בשביל מה ולאן זה בדיוק מוביל ? ) אבל להשוות את הסוסאנו ל 5009

...
ליאור אתה לא רוצה להכנס לויכוח אתה לא חייב אבל ברגע שנכנסת לאזור הקרב אתה עלול להפגע, כי ככה זה בקרבות אז שלא יעבדו עליך :lol: :lol:
סתם חומר למחשבה.........

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #162 

9000es כתב:
LiorDrZ כתב:ידידי אני חושב שכמה ערוצים יש ל 90 הוא ויכוח בינך לבין עצמך. אם אתה רוצה להאמין שיש לו 10 ערוצים שעובדים במקביל, שהוא תומך בפורמטים שתומכים ב 9.1 - תאמין... אני לא אמנע את זה ממך. אבל העובדה שהבאתי סימוכין שלמרות שיש לו 10 ערוצים הוא לא מסוגל לפענח יותר מ 7.1 ערוצים והאופציה של 9.1 היא רק הכפלת ערוץ יעני DSP ולא תמיכה רשמית של Dolby Digital או DTS ואת זה אתה מסרב לקרוא, להפנים, להבין...
...
LiorDrZ

ליאור אתה כנראה לא מבין את כוונתי .לא טענתי שיש לו מפענח ל9.1 ואני לא מכיר כותרים ב 9.1 .
במידה והיית עוקב אחרי מה שכתבתי היית מבין שאותי מעניין ברסיבר רק יכולת הפיענוח של הפורמטים החדשים .

רק לדוגמא ל 90 יש מפענח DCD ל SACD שאין לשום רסיבר שאני מכיר כיום . אתה חושב שזה מעניין אותי .

לכן כל מה שמסביב לזה לא מעניין אותי כלל . למרות שה 90 בין 3-4 שנים עדיין יכולת העיבוד שלו בקולנוע בייתי בפורמטים החדשים עולה בכמה דרגות על כל הרסיברים שיש בשוק היום .
...
איציק איציק איציקקקקקקקקק :) :) :)

מאחר ואתה מקצוען אז אנחנו מתיחסים אליך בהתאם.(ואני רציני בהחלט (Y) (Y) )

בתחום הזה, כשמציינים 5.1 ,מתכוונים שהרסיבר יכול להתמודד עם 5.1 ערוצים נפרדים.
כאשר כותבים 7.1 ,מתכוונים לזה שהרסיבר יכול להתמודד עם 7.1 ערוצים נפרדים.
וכשכותבים

LiorDrZ

במידה ואתה לא מכיר את ה 90 אל תכתוב דברים שאתה לא מבין .

1. ממתי ה 90 הוא 5.1 ? ממה שאני יודע הוא 11.2 .
2. קרא לגבי הפרוססינג שלו וראה שיש לו 2 מעבדים של שארק דור 3 .

כשתכיר את המכשיר תוכל לתת לגביו דעה ולא לכתוב דברים לא מבוססים .

מתכוונים לזה, שהוא יכול להתמודד עם 11.2 ערוצים נפרדים וזה בדיוק אבל בדיוק מה שכתבת וגם מה שהתכוונת, בגלל שאתה פשוט לא מבין מה אתה כותב.

עכשיו ,זה שאתה מנסה לעשות לנו פה פליק פלאק לאחור עם סיבוב צוקהרה מרשים זה נחמד ויפה אבל ברגע שאתה חוזר חזרה למזרון אנחנו פה על מנת להזכיר לך, שכתבת שטויות במיץ עגבניות. (Y) (Y) :)

כן צריך 11 ? לא צריך 11 ?כן מענין אותך ?לא מענין אותך? ה 90 לדעתך הכי טוב בעולם ? הכל אחלה ולגיטימי אבל בתחום טכנולוגי צריך לדייק .

עכשיו זה ברור לכל מי שיקרא, שליאור כתב 5.1 בטעות ולא מחוסר יידע ובמידה ותקרא טוב הוא גם כתב שטעה.
אתה לעומתו ,כתבת מה שכתבת מחוסר יידע ברור וחוסר הבנת החומר אבל להודות בטעות? מה פתאום אני איציק ואף אחד לא ילמד אותי כלום בנושא, נכון? (n) (n) (n) (n)

אז הנה איציק הגיע ליאור ונתן לך שעור למתחילים והכי גרוע הוא ,שקיבלת את השעור במגרש הבייתי שלך שאתה טוען לעליונות מוחלטת בו ,מה שמסתבר עכשיו כקישקוש בלבוש. :lol:

לסיכום
1.מאחל לך לרכוש אחד כזה, כי אני באמת ובתמים, מאמין לך שאתה חושב שמדובר בפסגת החלומות של כל חובב .
2. מציע לך לחזור לספרים (לאחר שתסיים את תרגילי ההתעמלות שעשית פה :lol: ) לשנן היטב את החומר על מנת שלא תחזור על הטעויות הללו גם בהמשך.

אנחנו כמובן נהיה פה תמיד לצידך על מנת לוודא שלא תיפול בשנית. :)

יום טוב ונפלא שיהיה לך מלא במחשבות על ה 90 החתיך עם 2 מעבדי השארק שלו . :lol: :lol: :lol: :lol:
נערך לאחרונה על ידי istarmini ב 19/06/2012 7:59, נערך פעם 1 בסך הכל.

adirbooking
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 108 פעמים
קיבל תודות: 107 פעמים

נושא שלא נקרא #163 

יואב שתהיה לי בריא כמה כוח יש לך ב-6 בבוקר וכמה אנרגיות אתה מבזבז על 9000...
שיהיה לנו אחלה יום !
אדוני ה-90 !!!!! :lol:

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #164 

adirbooking כתב:יואב שתהיה לי בריא כמה כוח יש לך ב-6 בבוקר וכמה אנרגיות אתה מבזבז על 9000...
שיהיה לנו אחלה יום !
אדוני ה-90 !!!!! :lol:
...
אדיר נשמה הורי ז"ל חינכו אותי , שהבטחות צריך לקיים. :)
מאחר והבטחתי לו ,שאחזור בבוקר אחרי שינה טובה ,אני מקיים את הבטחתי. :lol: :lol:

שיהיה אחלה יום. (Y)

SONYES
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #165 

אמרו כאן שיציגו אונקיו פרה ופוור

חש וגם יש פרה ]רוססור שלא נופל בכלום מ -90 או דנון אימתני פרה ופאוור

5509+ מגברים תואמים מה הבעיה ?????? יש רק צריך לקנות