מה דעתכם LX86 PIONEER החדש יש הבדל משמעותי מה85 ?

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
SONYES
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 574 פעמים
קיבל תודות: 269 פעמים

נושא שלא נקרא #166 

5509 בגב עם כל הכניסות XLR

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #167 

SONYES
יציאות ,יציאות לא כניסות XLR .

LiorDrZ
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 190 פעמים

נושא שלא נקרא #168 

LiorShap כתב:סלחו לי שאני נכנס לאיזור הקרב ביניכם ( בשביל מה ולאן זה בדיוק מוביל ? ) אבל להשוות את הסוסאנו ל 5009
או לכל רסיבר אחר שהעלתם כאן זה קצת מצחיק בעיניי.

מי צריך ולמה זה טוב 9.1 או 11.1 אם צריך לחפש בנרות סרט שהוא 7.1 ? לרוב הם 5.1.

מי אמר ש 9.1 או 11.1 של NEO-X ושאר שטויות יתן סאונד טוב יותר מהסוסאנו ב 7.1 ? אפשר רק לחלום...

דבר נוסף - למה להשוות בין רסיבר ( פרה פאוור אם תרצו ) לרסיבר אחר שלא דומים בכלל במחיר ?

שאונקיו יציגו רסיבר 1.4KW ששוקל 35 ק"ג ונותן 200W לערוץ כפול 7 או 140W ל 10 אז הדיון יהיה ענייני.

עד אז נא לא להשוות סובארו אימפרזה טורבו לפרארי , עם כל הכבוד. למרות שהסובארו שנתון מתקדם יותר...
...
ליאור,
בשביל מה לקנות פרארי וינטאג' יפיפיה אך בלי מנוע? הרי כל כוחה של הפרארי הוא במנוע 1.4KW העוצמתי והנהדר שאין שני לו בעולם לא???
ואם לא הבנת את האלגוריה שלי אז אני אפשט אותה בשבילך. 9000 אם הוא הולך לקנות את ה 90, הולך לחבר אותו להגברה חיצונית והוא הולך להגביר רק 4.1 ערוצים. אז כן 1.4KW, כן 11.2, כן פורמטים לא פורמטים בתכלס הוא הולך להשתמש ברסיבר הזה - סליחה פרה פאוור הזה כפרוססור בלבד. אין מה לעשות, אם הוא הולך להשתמש בו כפרוססור בלבד, אז כן הוא מיושן. להשקיע סכום של 5 ספרות ברכיב מיושן רק בגלל שהוא פיוניר, רק בגלל שהוא שחור, רק בגלל שהוא גדול ורק בגלל שהוא סוסאנו ירום הודו. אז לדעתי זאת טעות! בכל אחד מהפוסטים שלי לא השוותי ולא כתבתי על יתרון של מתחרה כזה או אחר.
עכשיו תגיד לי אתה ותענה לי ברצינות. בעולם המחשוב והאלקטרוניקה הבדל של 4 שנים לא יוצר איזה פער או שינוי או הבדל?
תהליך יצור של צ'יפ משנת 2008 יהיה זהה לתהליך יצור של צ'יפ בשנת 2012? - לא! מזעור, הוספת כח עיבוד, הפחתת מתח עבודה לחיסכון בחשמל, ותמיכה ביכולות חדשות. כל אלו יוצרים הבדלים שעם כל הכבוד לספינת הדגל הדורות החדשים יוכלו לטפל בהרבה יותר מידע בלי צורך במעבדי SHARK דור 3 מיושנים...

קח לדוגמא לפני 4 שנים איזה פלאפון היה לך וכמה מעבדים היו לו?
איזה מחשב היה לך ואיזה מעבד היה לו?
האם מעבד תמונה ברסיבר מלפני 4 שנים משתווה לאותו מעבד תמונה שקיים היום?
האם חיישן של מצלמה מלפני 4 שנים יתן את אותה יכולת של חיישן חדש ועדכני משנת 2012 בכל מה שקשור לרעש וטווח דינאמי? - לא...
האם ספינת הדגל של של nVidia לשנת 2008 בתחום כרטיסי מסך מלפני 4 שנים יכול בכלל להתחרות עם הכרטיסים שיצאו בשנת 2012 ?? הכרטיסים של 2008 בקושי מגרדים את הביצועים של כרטיסי הכניסה ב 2012

זו דרכו של העולם וכל ספינת דגל סופה לטבוע בסופו של דבר. רסיברים של ק"ב - סליחה פרה פאוורים לא יכולים לחיות לנצח, בגלל שהם לא רק מגברים. הם גם קופסאות בידור שמכילות אלקטרוניקה בידורית שכוללת מעבדי תמונה, אינטרנט, רשת, USB, אלחוטי, כיול ומה לא... בניגוד לסטריאו דו ערוצי רסיברים של ק"ב תלוים ברצונות ובגחמות ובטכנולוגיה של אותה תקופה ועם החידושים שמתאימים לאותו רגע נתון. ברגע שהטכנולוגיה משנה כיוון או שיש משהו חדש שאין אותו לרסיבר שלך הוא הופך להיות מיושן. אין מה לעשות העולם הזה מתקדם וככל שהוא מתקדם הוא מטביע את ספינות העבר שלו.

ליאור, אני לא רב איתך ולא מתנצח איתך אבל בחיית ועם כל הכבוד ההערצה העיוורת למותג ולרסיבר הזה עוברת כל גבול והיגיון בריא. מי שקנה אותו לפני כמה שנים שהוא היה עדכני נהנה ממנו. מי שקונה אותו היום קונה אותו מהסיבות הלא נכונות כי הוא לא מעודכן ברמת הפרוססור שלו לעומת המתחרים. ואפילו מבחינת הדגמים החדשים מבית.
נו שויין...
[left]Pioneer is the best it the world and i said so... :wink:[/left]
נערך לאחרונה על ידי LiorDrZ ב 19/06/2012 8:01, נערך פעם 1 בסך הכל.

SONYES
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #169 

רגע רגע ה90 הוא לא רסיבר הוא פרה ופאוור יחד

אין לו טיונר
כך שהוא מגבר +פרה

אז הפרה של אונקיו 5509+ מגברים תואמים הם שווים בהשוואה ל-90 וכאן צריך להמשיך

5009 הוא רסיבר על במלוא מובן המילה כמו 83 פיוניר

רסיברים כאלו חייבים לזכות להתיחסות !!!!
ולפרוט לפרטים את כל הפרמטרים אחד לאחד בסוף בתנאי מעבדה פרופר לבדוק אותם אחכ בחדרי קולנוע באותם תנאים
ואז נראה מי ומה
יום טוב לכולם

SONYES
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #170 

istarmini

צודק יציאות+ כניסה אחת טעות דפוס שלי

יום נעים
יש לאונקיו תותחים כבדים גם כן חפשו באתר שלהם UK יש להם ליין מאד מאד רציני להכל

SONYES
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #171 

קונים

פיוניר 90 כדי שישמש פרה זה לא הגיוני
רק במידה והוא ממש ממש במחיר רצפה וגם לא ?????

רסיבר 83+5009 יתן פרוססינג טוב +הגברה מעולה שיש 5009 מה כבר צריך יותר !!!!!!!

אני לא משתמש ב-83 בהגברה חיצונית אין לזה טעם אצלי

ההיתי רוצה את 5009 זה כלי אדיר שפו לאונקיו ושפו לפיוניר גם על מוצרים טובים 83/90

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #172 

קראתי עכשיו את כל השרשור ואני חייב לציין שזאת הייתה חוויה מרתקת אשר כללה דיונים על תרגילי חשבון, ספירת מחברי רמקולים לפי תמונות, העלבות הדדיות, קישורים לא קשורים, דברי הבל, ציטוטים על גבי ציטוטים ללא קשר לתוכן ההודעה (אתם יודעים שלא חייבים להתחיל תגובה עם ציטוט, נכון?) ועוד.
היו כאן מספר הודעות בודדות אשר הושקעה בהן באמת מחשבה ומחקר מאחוריהן, אך שאר ההודעות מתאימות יותר לסל המחזור.

רוצים להמשיך לדון על אונקיו vs ימהה vs פיוניר? מקובל עלי, זה נושא טוב שיש הרבה מה לדון עליו, אני רק מבקש לדבר ברוגע, ללא התלהמות ולנסות ליצור דיון פורה, כי מה שהיה עד עכשיו, לא היה כזה.

בברכת המשך שרשור נעים לקריאה.

LiorShap
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 91 פעמים
קיבל תודות: 325 פעמים

נושא שלא נקרא #173 

ליאור ויואב ,

[behave]נערך על ידי ziv_r: פניה לגופו של אדם.[/behave]
אני בחיים לא הייתי ולא יהיה שבוי של אף מותג. היו לי רסיברים כמעט מכל המותגים מלבד מרנץ , שמעתי ואני שומע אצל חברים ובני משפחה רסיברים של ימהה ואונקיו.
זה שיש לי היום פיוניר ( ולמרבה הפלא אני נהנה ממנו ) לא אומר שבשדרוג הבא לא אפזול לחברות אחרות.
דווקא אונקיו תהיה אחרונה ברשימה מסיבות ידועות של חוסר אמינות כדרך קבע במכשיריה , אבל מאוד יכול להיות שאם
דנון או מרנץ ייצאו עם דגמים רצינייים אקנה אותם. הסיכוי שזה יקרה מאוד גבוה מאחר ופיוניר נטשו את ההגברה הבריאה
של B&O שהיתה בסדרה 8X עד 85 ועברה להגברה ( לפחות על פי רוב הדעות בפורומים השונים ) חלשה משמעותית.

ליאור , זה שאיציק או 9000 איך שאתה קורא לו , מחבר את זה ל 4.1 או 2.1 זה לא ממש עניינך. אנשים קונים פאוורים
על ימין ועל ושמאל כדי לדחוף רמקולים ואתה עכשיו טוען שזה מיותר ? והוא לא הולך להשמשמש בו לפרוס' בלבד אלא
להגביר איתו למיטב זכרוני ( אם וכאשר יקנה ) סנטר שביום מן הימים אהיה לו ואחוריים. אז למה להטעות..

לגבי שאר הדברים אני מסכים איתך לחלוטין ולא טענתי אחרת אם תקרא את התגובות שלי !
מעבדי תמונה , כניסות , יציאות , USB , אינטרנט ושאר פיצ'רים תמיד יהיו בדגמים החדשים יתרונות.

התייחסתי גם לנושא של 9.1 ויותר שהרסיבר דוחף לנו וירטואלית ערוצים שלא הוכנסו לסרט. עם זה אני לא הייתי
יכול לחיות. אם הסרט 5.1 אשמע אותו כפי שתוכנן , אם הסרט 7.1 דיינו. אבל למה לעשות סלט של 11.1 ? זה מזכיר
לי ילד צעיר עם מערכת מיני שמחבר לה 5 רמקולים בחדר שישמעו "יותר טוב".

תקרא טוב טוב את התגובה שלי כי נראה לי שאתה לא התייחסת אליה בכבוד. טענתי שלהשוות מנוע = הגברה
של הפיוניר המדובר לאונקיו המדובר זה כמו להשוות מנוע של פרארי לסובארו. שניהם מנועים , אבל הפיוניר במקרה
הזה לא בר השוואה אין מה לעשות. ומי שחשוב לו מגבר פיצ'רים שיקנה אז ישדרג כל שנה - שנתיים. מי שקונה מגבר
לשמוע סרטים / הופעות וכו' ( וסלח לי אתה לא תשכנע אותי ש 7.1 ישמע פחות טוב מ 11.1 ) שיקנה אם יוכל להרשות
לעצמו ספינת דגל כמו ה 90. כי לדעתי האישית הוא בסופו של דבר צריך להוציא גם צליל - ושם הוא דורס את כולם
מבחינת כוח. מבחינת אופי צליל קר /חם / פושר / מתכתי או לא כל אחד יעשה לעצמו את הבחירה שלו.

שיהיה יום טוב
נערך לאחרונה על ידי LiorShap ב 19/06/2012 9:28, נערך פעם 1 בסך הכל.

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #174 

ליאור

אתה יודע יש פה חבר פורום מכובד שה 90 ביקר אצלו, כשרק יצא לאויר העולם.

הוא התבאס ממנו והחזיר לחנות.
אותו חבר גם התבאס מה 5009 והחזיר לחנות.

אותו חבר נהנה מאודד מרסיבר פיוניר שני דורות אחורה.

יש פה חבר נוסף שהיה בעלים של ה 90 וכתב שההגברה שלו ממש לא רצינית, למרות המספרים שאתה אוהב לצוטט ממנה.

מה זה אומר? בדיוק מה שאני טוען כל הזמן. כל אחד והעדפות האישיות שלו. אבל שרושמים עובדות טכנולוגיות זה כבר לא קשור להעדפות אישיות.

dimmer2
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #175 

לא קיים פורמט 9.1 או 11.1 תכניסו את זה טוב לראש, כאשר יהיה פורמט שכזה, אכן תהיה קפיצת מדרגה מסויימת על פרוססורים וותיקים יותר כגון ה-90 (עסקינן).

כמו שהמעבר מ-5.1 ל-7.1 לפחות עבורי הייתה קפיצה מסויימת, אני בעד ריבוי הערוצים כאשר הם מוקלטים, יכולת ההפרדה והמחשת הדיטיילינג והתקרבות ככל הניתן למציאות שסובבת אותו, היא תענוג ותחושה אמיתית של "להיות שם".

פרולוגיק 2 X Z Y A B C או כל צירוף אותיות אחר, מדמה ווירטואלית מצב בו ישנה התרחשות מעבר ל-7.1/5.1 סטנדרט, זה יכול כמובן להוסיף מימד נוסף ווירטואלית אבל זה רחוק מלהיות ערוצים דיסקרטים שהוקלטו כך במקור.
באיזה אופן, הסאונד עובד קמפרוס מסויים וההפרדת הערוצים לטעמי פחות "מופרדת" לאוזן וישנה תחושת מיקס לא טבעי, למרות שזה יכול להיות "מגניייב ביותר" ותחושה אולי קולנועית יותר - אבל קולנועית כמו הקולנועים בארץ שנותנים תחושת מיקס רעשני וטו לא במיוחוד מריבוי הרמקולים והחלל ש"גדול" עליהם.
אבל זה רחוק מהדבר האמיתי וזה פסקול 9.1 מופרד לחלוטין. בבית או בקולנוע.

לצורך הדיון, מניסיון עם ה-90 של פיוניר כאשר הוא מכויל ומטופל הוא חוויה עוצרת נשימה גם בחללים בינוניים ואפילו קטנים, ה-83 עם כל הכבוד לא מתחיל אפילו לדגדג לו (לא משנה איזה כיול וטיפול הוא עבר או הרמקולים ששודכו לו), יש ל-90 סאונד פשוט "מלא" הרבה יותר מה-83, הקיצוניות הבהירה שאנחנו אוהבים לומר נשמעת הרבה יותר "מרוסנת" מה-83 (שכ"כ אוהבים להשוותו לסוסנו).
אפילו ללא כיול, ה-90 נשמע עדיף על הרבה אונקיואים וימאהות מודרנים וזה אני אומר מניסיון :!:

נכון אני פחות מתחבר לחברת פיוניר והרסיברים שלהם, מכיוון שאני לא אוהב את הסאונד שלהם הלא "מוזיקלי ומעודן" לאוזני,
אמנם ה-90 זו ליגה אחרת - פשוט הרבה יותר מאוזן והרבה יותר עשיר בעצם מכל "ר-ס-י-ב-ר" אחר ששמעתי.
עדיין ישנה בעיתיות של גוון כללי ואופי שהוא פחות לטעמי מגוון ואופי אחר שאני אוהב לשמוע אבל לשים את ה-90 הכ"כ מושקע לקקפוניות כמו רסיברים ועוד של אותו היצרן, באמת הזוי 8O

[behave]נערך על ידי ziv_r: תגובה לא הולמת.[/behave]

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #176 

המשתמש dimmer2 הורחק מהפורום מכיוון שהוא משתמש אשר הושעה בעבר וחזר במסווה של שם אחר.
נא להתעלם מהודעותיו.

9000es
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K
נתן תודות: 595 פעמים
קיבל תודות: 484 פעמים

נושא שלא נקרא #177 

LiorDrZ כתב:

עכשיו תגיד לי אתה ותענה לי ברצינות. בעולם המחשוב והאלקטרוניקה הבדל של 4 שנים לא יוצר איזה פער או שינוי או הבדל?
בשנת 2012 ?? הכרטיסים של 2008 בקושי מגרדים את הביצועים של כרטיסי הכניסה ב 201
...

LiorDrZ

אני לא מתכוון להמשיך איתך את הויכוח המיותר הזה שלא מוביל לשום מקום .

יש איזה שהוא מוצר משנת 2008 שעדיין טוב יותר ממוצרים מודל 2012 למרות שהטכנולוגיה שלו נמכרה לפני 3 שנים למותג על .. ועם כל זאת הוא עדיין הטוב ביותר .
אם במסכים מדובר........ אז הבחירה שלי היא "פלזמה"

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #178 

לא נמאס לרשום הודעות שבסופו של דבר נערכות?
חברים, דיון רגוע, עינייני ופורה.

אם אתם לא מתכוונים להמשיך בדיון, אז אל תמשיכו אותו, אל רק תרשמו את זה.

LiorDrZ
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 190 פעמים

נושא שלא נקרא #179 

9000es כתב:
LiorDrZ כתב:

בשנת 2012 ?? הכרטיסים של 2008 בקושי מגרדים את הביצועים של כרטיסי הכניסה ב 201
...

LiorDrZ

אני לא מתכוון להמשיך איתך את הויכוח המיותר הזה שלא מוביל לשום מקום .

יש איזה שהוא מוצר משנת 2008 שעדיין טוב יותר ממוצרים מודל 2012 למרות שהטכנולוגיה שלו נמכרה לפני 3 שנים למותג על .. ועם כל זאת הוא עדיין הטוב ביותר .
...
אויש נו 9000 בחיית אם אתה מצטט אותי אז תביא בבקשה את כל המשפט ולא חלקים ממנו על מנת לעוות ולסלף ולנסות להוציא אותי כלא מבין ולנסות בדרכך לצאת בדיון הזה עם היד שלך על העליונה.
אם אתה חושב שה LX-90 הוא הטוב ביותר - זכותך ואני לא מערער עליה וגם לא ערערתי עליה. כל מה שאמרתי שהוא ישן ואת זה איך שלא תסובב זאת עובדה קיימת.
איך שלא תציג את זה הוא לא 10.2 כי הוא לא והוכחתי לך את זה לא פעם אחת אלא כמה פעמים פה.
איך שלא תציג את זה כל מה שניסית לצטט ולהביא כסימוכין התברר כטעות וכחוסר הבנה של מה שאתה מצטט.
גם אני עייפתי מויכוח איתך כי אי אפשר לנהל דיון ענייני מבלי שתלחם עד טיפת הדם האחרונה שלך בהגנה על המותג של פיוניר. לא אמרתי מילה רעה אחת על ה LX-90 רק אמרתי שהוא מיושן ואתה ניהלת מלחמת קודש...
כתבתי לך כמה פעמים טול קורה מבין עיניך - ומכיוון שלא ידעת מה אומר הביטוי הזה אני אצטט לך את הפירוש שלו
"בביטוי זה משתמשים כתשובה מחודדת למי שהוכיח אחרים על מעשים ושגיאות שאף הוא עצמו עשה."
טעית והטעית בשרשור הזה לא פעם אחת ופנית לגופו של אדם ב 4 עמודים שלמים בשרשור הזה וניסית לצאת צדיק...
ליאור

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #180 

תודה לכולכם על השתתפות.

נעול

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”