פיצ׳רים חדשים באתר

הודעות מערכת, והודעות שאינן קשורות לאף פורום אחר.
yoav4x4
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: יואב בן חורין
נתן תודות: 241 פעמים
קיבל תודות: 133 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

הייתי שמח אילו הלחצן שמקשר להודעה האחרונה (החדשה ביותר) בשרשור היה קצת גדול יותר.

לחיצה על שם השרשור מקשרת לתחילת השרשור, במעקב אחרי שרשורים קיימים וותיקים, על מנת להגיע להודעה האחרונה יש ללחוץ על כפתור קטנטן.
מכיוון שרוב הגלישה שלי היא דרך הטאבלט או הסלולארי, קשה ללחוץ על הכפתור ויש עלי כל פעם לעשות זום כדי ללחוץ מבלי לפספס.

תודה.
ככל שאני לומד יותר אני מבין שאני יודע פחות...

Elad8
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 112 פעמים
קיבל תודות: 438 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

השינוי של הצבע הלבן להודעות חדשות בתוך הדיון - מבורך.
אלעד

itsik123
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 45 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

לי חסרה היכולת לקפוץ לעמוד מסויים בשרשורים ארוכים מרובי עמודים.

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

אם אפשר לשים גם בחלק התחתון של הפוסטים קישור של 3 רמות לפורומים. כיוון שמסיימים את הקריאה למטה צריך לעלות למעלה בשביל להגיע לנושא האב הכללי של הפורום.
לדוגמא בדף זה למעלה רשום: פורומים > כללי > כללי.
בחלק למטה רשום רק: פורומים > כללי.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

yoav4x4

זו בעיה עיצובית. אם הכפתור היה גדול יותר לא היה מספיק מקום בשביל הטקסט. צריך כאן פיתרון יותר יצירתי לצערי...

Itsik123

כל מי שהתלונן על המושא הזה (אתה לא הראשון) התקשה להסביר לי מדוע זה נחוץ. למה אתה צריך להגיע שרירותית לעמוד 105 בשרשור כלשהו למשל? אם מדובר בנסיון לאתר מידע, למה לא להשתמש בחיפוש בתוך השרשור? זה טיפה מעל השרשור עצמו.

Avihuli

אם אני זוכר נכון היתה שם טיפה מצוקת מקום שגרמה לאילוץ הזה. אתה יודע שיש dropdown בתחתית להגיע ישירות לכל הפורומים, נכון?

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

עפר,
השינויים מעולים (Y)
אבל.. יואב העלה נקודה חשובה בנוגע ל"שירשורים שלי/בהשתתפותי".. שלוחצים על הלינק מקבלים את העמוד הראשון של השרשור וזה כמובן לא מעניין אז לוחצים על עמוד אחרון או אם במקרה זוכרים את העמוד שהיית בו בפעם האחרונה...
הכי טוב אם לחיצה על הלינק תביא אותך ישירות להודעה האחרונה שקראת בשרשור ואם לא ניתן, אז העדיפות הברורה היא לעמוד האחרון של השרשור ולא לתחילתו.

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

אה... ועוד דבר שקורה אצלי רק לאחרונה בדפדפן המובנה בגלאקסי 3... שרשורים מודגשים בכחול נשארים מודגשים גם לאחר שאני נכנס אליהם לקריאה.. .. ההדגשה נשארת.
היא נעלמת רק במידה והגבתי/כתבתי תגובה חדשה.
לדעתי זה קורה רק אחרי שבוצעו השינויים האחרונים.

ra
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 156 פעמים
קיבל תודות: 121 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

yoav4x4 כתב:הייתי שמח אילו הלחצן שמקשר להודעה האחרונה (החדשה ביותר) בשרשור היה קצת גדול יותר.

לחיצה על שם השרשור מקשרת לתחילת השרשור, במעקב אחרי שרשורים קיימים וותיקים, על מנת להגיע להודעה האחרונה יש ללחוץ על כפתור קטנטן.
מכיוון שרוב הגלישה שלי היא דרך הטאבלט או הסלולארי, קשה ללחוץ על הכפתור ויש עלי כל פעם לעשות זום כדי ללחוץ מבלי לפספס.

תודה.
...
+1
(Y)
אולי אפשר שלחיצה על נושא השרשור תתן בחירה להתחלה או לסוף

yaronkle
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ירון קליין
נתן תודות: 186 פעמים
קיבל תודות: 290 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

שינויים מבורכים ומוצלחים!

מאד חסרה לי האפשרות לבדיקת שגיעות כתיב.

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

אחלה שינויים.

אני מחזק את הרעיון של קפיצה לדף מסויים בשרשור ארוך כי כשאני קורא שרשור חדש עבורי וארוך לוקח לי זמן לעבור על כלל ההודאות ושאני נכנס ביום אחר אני צריך להגיע באמצעים מאוד "מתוחכמים" (לשים את מספר העמוד*15 בסוף הURL) כדי להגיע לעמוד הרצוי.... זה קרה לי בשרשור של הסרט האחרון שראית ובשירשורי הליגה הספרדית.

חיפוש לא יעזור כי אני לא מחפש משהו ספציצי אבל כן רוצה להגיע למקום מסויים באמצע השרשור

oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

לצערי הפונקציה הזו הוסרה כי היו לנו כמה בעיות אבטחה פוטנציאליות איתה.

עשיתי כמה ניסויים אבל הבעיה שאין פיתרון טוב לזה ברשת כיום בעברית.

psibeast
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 52 פעמים
קיבל תודות: 162 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

יש איזו בעיה שצצה מדי פעם (קרתה כבר בעבר, נעלמה וחוזרת מדי פעם) שהכפתור שמביא אותי להודעה הראשונה שלא נקראה בשרשור לא עובד טוב ומביא אותי להודעה אחרת (קבועה) ורק אחרי זמן מסוים זה מתאפס להודעה אחרת, אבל בכל מקרה זה לא מבצע את הפונקציונליות הרצויה.
אני חושד שזה קשור איכשהו לענייני סנכרון שעונים (אני לא סגור על איך הפיצ'ר הזה ממומש, אבל אם אני מנסה לנחש איך, זאת כנראה תהיה הבעיה).

Jonny123
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #28 

גם לי זה קרה כמה פעמים...

psibeast
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 52 פעמים
קיבל תודות: 162 פעמים

נושא שלא נקרא #29 

הנה, לדוגמא, עכשיו כשג'וני כתב את ההודעה שלו, והיה לי לחצן של להגיע להודעה הראשונה שלא קראתי ולחצתי עליו הגעתי להודעה 20 בשרשור הזה, למרות שאני בעצמי כתבתי את הודעה 27.

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #30 

אם אני זוכר נכון היתה שם טיפה מצוקת מקום שגרמה לאילוץ הזה. אתה יודע שיש dropdown בתחתית להגיע ישירות לכל הפורומים, נכון?
...
אכן יודע אבל זה פחות נוח כי לחיצה על ה- drop down מחייבת אותי לגלול אל הפורום שאני רוצה ואז הקלקה.
לעומת מצב שבו אני לדוגמא נמצא בפורום האודיו הרב ערוצי ורוצה לעבור לקטגוריה הראשית של האודיו בשביל לעבור על כל הההודעות החדשות שבפורום זה (דו ערוצי, וינטאג' וכו'...), אז אני לא יכול. אני משתמש בזה המון.
פתרון זמני שמצאתי לי הוא ללחוץ על החץ "חזור למעלה" של התגובה האחרונה ואז זה נותן לי מענה חלקי כי נדרשת עוד הקלקה ולעיתים יש מצב שצריך לגלול לכמה הודעות למעלה כי במקום החץ יש אייקון למעבר לפייסבוק של אותו משתמש.

אגב - גם אצלי קיימת הבעיה של קפיצה לא להודעה האחרונה שכבר קראתי אותה. זה קורה בחלק מהשרשורים כאשר בחלק אחר זה עובד בצורה תקינה.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

שלח תגובה

חזור אל “כללי”