מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

Radio-IL: פלייליסט m3u לתחנות הרדיו הישראליות עבור IPTVSimple

עמוד 2 מתוך 7
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  הבא 
   פורומים > HTPC ומחשוב > תוכנה - KODI
מחבר הודעה
kfirbs83
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Jan 27, 2012
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 46

#16  נשלח: ה' 04/07/2013 9:00

If I understood correctly,
You can Use Benny's PLX file (maybe with some port to m3u) in IPTVSimple???
פרופיל | שלח הודעה | חפש
kfirbs83
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Jan 27, 2012

#17  נשלח: ה' 04/07/2013 13:20

אני מנסה להתקין את החבילה אחרי שקימפלתי אותה מה-GIT עם המחשב שלי (עם הקובץ BAT)
ואני מקבל Dependencies not met
כשאני פתח את הלוג אני מקבל:

Addon pvr.iptvsimple requires xbmc.pvr version 1.8.0 which is not available

אני עם FRODO', ועם כל התוספי PVR מדוסבלים.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
dhead666
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009
הבעות תודה: 884
מספר הודעות: 2975

#18  נשלח: ה' 04/07/2013 13:34

PVR Api 1.8.0 זה רק Gotham.

או שתוריד nightly ל Gotham (שכבר כוללת את IPTVSimple) כפי שציינתי בבירור זאת בפוסט הראשון.
http://wiki.xbmc.org/index.php?title=Development_b...

או שתקמפל גרסה מתאימה ל-Frodo.
https://github.com/afedchin/xbmc-addon-iptvsimple/...

חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Jan 27, 2012

#19  נשלח: ה' 04/07/2013 13:49

My Bad ....

פיספסתי את הבראנץ'....
תודה.

אגב לגבי הסקריפט של בני, זה אמור לעבוד איתו נכון?
ואם כן, אז יש לך מושג מאיפה אני יכול להביא XMLTV?
מצאתי אחד אבל זה לא רלוונטי.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
dhead666
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009

#20  נשלח: ה' 04/07/2013 14:11

kfirbs83 כתב:
My Bad ....

פיספסתי את הבראנץ'....
תודה.

אגב לגבי הסקריפט של בני, זה אמור לעבוד איתו נכון?
ואם כן, אז יש לך מושג מאיפה אני יכול להביא XMLTV?
מצאתי אחד אבל זה לא רלוונטי.

לא בדקתי, לא יודע, לא אכפת לי.
אתה צריך ליצור פלייליסט m3u מתאים.
בהתחשב בכך שבני משקיע רבות מזמנו החופשי לעדכון אוסף הפלייליסטים שלו אם כל פלייליסט שאתה תיצור יהיה פשוט העתק שלו בפורמט m3u אז זה סתם עבודה כפולה ומיותרת, עדיף לתאם זאת מולו.

בכל מקרה מדובר בסטייה מנושא השרשור, אם יש לך שאלות נוספות פתח שרשור חדש.
(1) הבעות תודה: kfirbs83
פרופיל | שלח הודעה | חפש
dhead666
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009

#21  נשלח: א' 07/07/2013 19:04

מבדיקה קצרה נראה כי הסטרימים של רדיו 90 ורדיו דרום אינם תקינים כרגע, פניתי אליהם בנושא במייל.

אם חשוב לכם שיטופל אנא כתבו זאת בדף הפייסבוק של התחנות.

https://www.facebook.com/pages/רדיו-דרום/123549344...
https://www.facebook.com/pages/רדיו-90-Radio-90FM/...

עריכה:
הסטרימים חזרו לעבוד.
זו פעם שנייה שנתקלתי במקרה כזה עם שתי התחנות הנ"ל, כרגע אני מעדיף לא להסיר את התחנות אם יש בעיות זמניות עם הסטרימים שלהם.

גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009

#22  נשלח: ה' 11/07/2013 6:32

קימפלתי גרסאות עדכניות של IPTVSimple תואמות Frodo עבור לינוקס (OpenELEC), וינדוס ו-Raspberry Pi.
גרסאות אלה לא נבדקו, אינני אחראי לתקינותן.
קישורים להורדה בפוסט הראשון.

גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009

#23  נשלח: ב' 19/08/2013 15:31

הסטרימים של גל"צ וגלגל"צ אינם תקינים עקב ההחלטה התמוהה של התחנות לעבור ללינקים דינמיים.
מבדיקה זריזה נראה שאין לכך פתרון פשוט.
שלחתי להם מייל בנושא, אנא עזרו בהצפת תיבת הדואר של בעלי התפקיד בתלונות, הכתובות בקישור.

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 23, 2009
הבעות תודה: 93
מספר הודעות: 234

#24  נשלח: ב' 19/08/2013 16:53

לא רלוונטי - לא להתייחס...
פרופיל | שלח הודעה | חפש
dhead666
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009

#25  נשלח: ב' 19/08/2013 21:09

עודכנו הסטרימים של גל"צ וגלגל"צ מבדיקה זריזה נראה שתקין,
את אותה ביצעתי בדיקה בצהרים עם אותם לינקים ואז חויתי התנתקויות לאחר פחות מדקת נגינה אך כעת לא נראית שקיימת בעיה.
בכל מקרה המעבר של התחנות לסטרימים דינמיים מאוד בעייתי ואמשיך לעקוב אחרי הסטרימים ביתר תשומת לב בימים הקרובים.
הפלייליסט ל-IPTVSimple שבכתובת xbmc-il.com/radio-il.m3u מעודכן ומי שהגדיר אצלו את כתובת הפלייליסט אמור לקבל את העדכון אוטומטית.

אתה מוזמנים להמשיך לשלוח לתחנות מיילים ולהפציר בהם שיפרסמו כתובות סטרימים סטטיים שיאפשרו האזנה ללא ניתוקים.
http://glz.co.il/1209-24597-HE/Galatz.aspx

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 09, 2005
הבעות תודה: 205
מספר הודעות: 4861

#26  נשלח: ג' 20/08/2013 17:25

מצאתי את הלינקים האלה שנמצאים בארץ, באיכות טובה יותר וגם אמינים יותר:

http://glz-s.nsacdn.com:1935/glz_glzradioRepeat/_d...
http://glz-s.nsacdn.com:1935/glz_glglzradioRepeat/...
פרופיל | שלח הודעה | חפש
dhead666
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009

#27  נשלח: ד' 21/08/2013 14:26

jpost, מעולה, תודה.
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009

#28  נשלח: ה' 22/08/2013 22:06

עדכון קצרצר לגבי הסטרימים של גל"צ וגלגל"צ:

קיבלתי תשובה עניינית מרונן חן, מנהל הפעילות של מטריקס CDN, לא אצטט את דבריו כיוון שלא קיבלתי (ולא ביקשתי) אישור לכך.
אני יכול לדווח שהתבקשתי לציין מהו סוג הפרוטוקול הנדרש לניגון תקין של הסטרימים ב-XBMC.
הוא לא התחייב לדבר מעבר לבדיקה מה ניתן לעשות בנושא.
עצם התגובה העניינית היא דבר הראוי לשבח (אפילו לקבל תשובה כלשהי זה לא דבר מובן מאליו פה בארץ).

מצורפת למטה תשובתי, אבקש שקהל המשתמשים ימשיך לשלוח מיילים, לא במטרה להציף את תיבות הדואר של הנוגעים לדבר אלא ע"מ להראות שקיימים לא מעט משתמשים הנפגעים מזאת שהסטרימים הקיימים אינם עובדים באופן תקין ב-XBMC.

ציטוט:
שלום רונן.

תודה לך על המענה.
כיום הקישורים היחידים של התחנות שעובדים עם XBMC הם הקישורים לקבצי m3u8 וגם במקרה זה קיימת תופעה של השהיות באמצע הניגון של שניה וגם מעל 10 שניות (ולעיתים ניתוקים).
הידע שלי בנושא פרוטוקולי הזרמה אינו רחב (בלשון המעטה) ואני מקווה שאני לא טועה אך הניחוש שלי הוא שקובץ ה-m3u8 נוצר דינמית והקישורים לסטרימים משתנים online ובמשך הניגון קיים מעבר בין הסטרימים שאינו מתבצע רציפות אלא עם השהיות (ויתכן מאוד שהתקלה היא בצד הקליינט כלומר XBMC).

לכן הבקשה שלי היא שינתן קישור ישיר וסטטי בפרוטוקול http ישירות לסטרים mp4 בקידוד aac (או acc+ או כל גרסה אחרת).
(גם mp3 יספק למרות שכמובן שעם אותו ביטרייט יהיה פחות איכותי).

למרות ש-XBMC תומכת הן ב-rtmp וב-mms אלה הם לא פרוטוקולים פתוחים לכן למניעת תקלות כתוצאה מחוסר תאימות ההעדפה היא לא להשתמש בהם.

אני מאוד ממליץ לך לבדוק בעצמך את ניגון הסטרימים ב-XBMC, כל מה שנדרש הוא ליצור קובץ טקסט בסיומת strm שמכיל את הקישור לסטרים ולפתוח אותו ב-XBMC.
סטרים http יאפשר ניגון גם בנגן vlc הפופולרי.

בנוסף אני ממליץ לכם לשקול שימוש ב-metadata להכללת פרטי האמן והשיר המנוגן.

להלן קישור לרשימת סטרימים לדוגמה המנוגנים באופן תקין עם XBMC.
https://github.com/dhead666/radio-rock-playlist/bl...

תודה.

גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009

#29  נשלח: שבת 24/08/2013 12:39

* נוספה התחנה רדיו א-שמס, מומלץ לאפס את מסד הנתונים של הטלוויזיה החיה, עודכן שם הקובץ של אייקון התחנה ב-Logos-IL לכן מומלץ לעדכן את האייקונים (או לשנות את השם ידנית).
* בוצעו שינוים מזעריים בקישורים לגל"צ וגלגל"צ, לא משהו שיביא שינוי בהתנהגות הסטרימים.
* הפלייליסט בעיקרו עובד גם עם VLC ועם נגנים שונים תומכי m3u (הבעיות הן בעיקר חוסר תאימות הסטרימים של גל"צ וגלגל"צ), נוספו ההוראות בנושא (בעיקר כיצד לשמור על הפליילסט מעודכן אוטומטית).
* נוספו פרטי קשר של התחנות השונות להכוונת תלונות המשתמשים על תקלות בסטרימים, אל תהססו לפנות לתחנות במקרה של תקלות, הם אולי לא יתנו פתרון ולא יענו על פניה ספציפית של משתמש אך ללא ספק שכל פניה כזאת תעלה את המודעות של התחנות לנושא ניגון הסטרימים בתוכנות מדיה ולא רק דרך דפדפן.
* ככל הנראה הבאג שגורם ל-IPTVSimple לדרוס רשימת ערוצים שמקורם בקליינט PVR שונה (לדוגמה Tvheadend) מקורו ב-XBMC, הבאג מדווח במערכת trac וגרסת היעד לתיקונו היא alpha7 של Gotham. עריכה: לא מוגדרת גרסת יעד לתיקון הבאג.

* בהמשך להתכתבות שלי בנושא הסטרימים של גל"צ וגלגל"צ מול רונן חן, מנהל הפעילות של מטריקס CDN, נראה כי קיימת חוסר הבנה או חוסר רצון לפתור את הבעיה ודווחתי כי אין להם "מכונות XBMC" לבדיקות וכי נסגרה קריאת השירות אך כן יבדק הנושא מול הצוותים הטכניים (WTF???).
כרגע נראה כי לסטרימים יש מצבי רוח, לעיתים עובדים באופן תקין (היום) ולעיתים לא (שלשום), הבעיה העיקרית היא השהיות בניגון הסטרימים של בין שניות בודדות וגם מעל 10 שניות, אמשיך לעקוב ולראות אם מדובר בחבלי ילדות של המעבר לסטרימים החדשים (בכל מקרה אין פתרון למשתמשי VLC).
מהמשתמשים שרוצים שהסטרימים יעבדו באופן תקין (או יעבדו בכלל עם VLC) אני מבקש באופן רשמי להציף את תיבות המיילים של האחראים רונן חן ממטריקס [email protected] , גידי אורשר מגלי צה"ל [email protected] לשם קבלת התייחסות מתאימה לנושא ופתרון.
מן הראוי שתחנות הרדיו בישראל ילמדו מעט מקול הקמפוס, התחנה היחידה בישראל שמתייחסת באופן ראוי לנושא.

להלן תשובתי לרונן, אם היא נראית לכם רכה מדי אז אל תהססו לשלוח מייל זועם.

ציטוט:
שלום רונן.

ברור לי כי הקידוד הנוכחי הוא AAC, הבעיה היא לא עם הקידוד אלא עם אופן ההפצה של הסטרים.
לא צריך "מכונות XBMC" יעודיות, על כל מחשב שמריץ וינדוס, לינוקס או OSX ניתן להתקין את XBMC לכן התשובה שלך תמוהה בעיני.
XBMC היא לא התוכנה היחידה שנופלת בין הקרשים אלא גם VLC הנגן הכי פופולרי למחשבים שהינו ללא ספק סטנדרט דה-פקטו בכל הנוגע לנגנים בקוד פתוח.
המסקנה שלי היא שבמעבר שלכם לשיטת ההזרמה החדשה התעלמתם לחלוטין מנושא ניגון הסטרים במחשבים תוך הנחה שהמשתמשים יאזינו לתחנות דרך הדפדפן בלבד.

ממליץ לך לשקול את הנושא שוב, אף משתמש לא יוותר על הנוחות שלו, האינטגרציה המושלמת של מערכת אחת (XBMC) לכל סוגי התכנים (מוזיקה, סרטים, סדרות, טלוויזיה חיה ורדיו) עם יכולת שליטה מרחוק מסמארפונים רק בשביל להאזין לגל"צ וגלגל"צ.

תודה.

גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2009

#30  נשלח: א' 25/08/2013 15:30

עדכון בנושא הסטרימים של גל"צ וגלגל"צ:

אתמול והיום (לפחות עד עתה) לא חוויתי תקלות או השהיות עם הסטרימים ב-XBMC.
m3u8 הוא פרוטוקול הזרמה שספרית התוכנה ב-XBMC הנוגעת לפרוטוקול זה היא ffmpeg, לכן יתכן שעדכון גרסת ffmpeg יכולה להעלים את התופעות הנ"ל.
אם כן, אם יש משתמשים שעוד חווים תופעות מוזרות עם הסטרימים אז אני ממליץ לפני הכל לבדוק גרסת nightly או alpha חודשית של XBMC Gotham.

להורדת גרסאות nightlies של XBMC Gotham
להורדת גרסאות alpha חודשיות של XBMC Gotham

הערת שוליים:
אני עובד עם גרסה XBMC Gotham (עדכנית באופן שבועי מ-Github) שמקומפלת מול גרסת ffmpeg 1.2 עדכנית וכל הבדיקות שלי נעשו עם גרסה זו.

פורומים > תוכנה - KODI עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה