שרשור תגובות: האייפון 5S ו-5C הוכרזו זה עתה

חדשות מכל העולם של מכשירים ניידים - סלולרי, ניווט, וכל דבר שנייד.
puma1
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 140 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

אני ממש לא שונא את אפל, אמרתי שהם עשו כמה מהפכות בעולם הטכנולוגיה (ואני מקווה שימשיכו לעשות את זה, כי זה מגביר את התחרות, וכולנו נהנים, לא משנה איזה מכשיר אנחנו קונים), אבל הם לא יכולים לחדש כל שנה, על האייפון הראשון עבדו מספר שנים לפני ששחררו אותו, וזה שאנשים מצפים ליותר מדי זה אשמתה של אפך שמנסה לייחד את המכשירים שלה כפרימיום, ובעצם כולם פה אומרים שהם כמו סמסונג וחברות אחרות, אז למה לשלם יותר? המערכת הפעלה של האייפון לא גרועה, אבל מוגבלת, רק שאתה משתמש באנדרואיד אתה מבין כמה, במיוחד עכשיו שאני בשלבי סיום של הבית החכם שלי, הדברים שאני יכול לעשות עם האנדרואיד משתמשי אייפון יכולים רק לחלום, וכל מה שיש ב-IOS7 קיים כבר באנדרואיד, כמו שאמרתי הם רק מדביקים פערים וכבר מזמן לא מובילים, וזאת הסיבה שהם צריכים להבין שהם לא יכולים למתג את עצמם כפרמיום עם מחיר יקר כזה, הנתונים מראים שאנשים מבינים את זה (כמו שאמרתי, 80% מכשירי אנדרואיד ברבעון השני), ואם פעם כולם היו אומרים לי אנדרואיד גרוע, היום מלא אנשים שבחיים לא הייתי חולם שיעברו לאנדרואיד שואלים אותי על אנדרואיד, אם זה בגלל המכשירים והמחירים או מערכת ההפעלה

ואם כל הכבוד למצלמה של האייפון, עוד לא ראיתי שום השוואה, אני בספק שזה יהיה קרוב לאיכות של הלומניה, ולא בטוח שזה גם יהיה טוב יותר ממצלמות של סמסונג או סוני, נחכה ונראה, ובכל מקרה אין פה שום מהפכה או משהו שלא קיים כבר

לגבי התביעת אצבע, זה כנראה גם יהיה ב-HTX ONE MAX שיצא בקרוב, זה משהו שהייתי רוצה, ולא בגלל אבטחה טובה יותר, אלא בגלל נוחות, לפרוץ את זה לא יהיה יותר קשה מכל דבר אחר, פשוט זה יותר נוח מהלקיש קוד, יש לי קורא אצבע בלפטופ ואני משתמש בו בכל אתר או ל-PAYPAL, אבל שוב, זה בסך הכל בשביל נוחות ולא בשביל אבטחה, כי זה חרטא

harari
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
קיבל תודות: 266 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #32 

אני חושב שהבעיה היא לא אצל אפל ולא אצל חברות אחרות. הבעיה היא שיש build-up מטורף להשקה ואנשים מצפים לחלליות והולגרמות. הבעיה היא שאין מה לחדש. מעבד, זכרון, מצלמה, אלו דברים שמשתפרים כל הזמן בלי קשר להשקות, הבעיה היא שלרוב לא אכפת - "אז יש לו מעבד חדש, big whoop..", אבל זה כן עושה הבדל. אנשים מצפים לטכנולוגיה חדשה שלא הומצאה עדיין. הם רוצים עוד שורה במפרט הטכני שלא היתה שם קודם, ולא "סתם" מספרים גבוהים יותר בשורות הקיימות.
בשנים הראשונות היו הרבה פריצות דרך כי זה היה קונספט חדש שהרעיד את השוק, היו הרבה פריצות דרך בתחום כי זה היה תחום חדש, כל טכנולוגיה חדשה (שהיתה קיימת, רק לא בטלפון נייד) ניראתה כהמצאת הגלגל מחדש. אבל היום הגענו למצב שבו המכשיר עושה ה-כ-ל. כדי לפרוץ את המחסום הזה צריך להמציא שוב את הגלגל, וזה לא קל בכלל. (נא לא לתת את דוגמת נוקיה לומיה עם 41 מגה פיקסל כי לדעתי זה פשוט אידיוטי וניסיון לא מוצלח לחדש, אני מעדיף מצלמה עם 5 מגה פיקסל, שזה יותר ממספיק, שיודעת לצלם ברמה טובה, עם גרעיניות נמוכה, ופלאש שלא מעוות צבעים. אף אחד לא צריך פוסטרים בסלולרי. גם "צלמי" רשתות חברתיות יוכלים להירגע, אף אתר לא יודע לקבל קבצים כאלה)

אני איש אנדרואיד, הפעם היחידה ששקלתי לקנות אייפון היתה כשהראשון יצא, אני עדיין חושב שהאייפון הוא מכשיר מעולה, אני פשוט לא מתחבר לכמה אג'נדות שאפל מתעקשים עליהם (מאותה סיבה אני לא קונה HTC, למרות שהמכשירים שלהם הכי יפים בשוק) כמו שאמרו כאן, ה"בעיה" היא לא באפל, גם חברות אחרות מתקשות להמציא את עצמן מחדש ולתת מענה לbuild-up שעושים כל השקה. אני לא חושב שג'ובס היה משנה משהו, הוא פשוט נפטר בדיוק בזמן הנכון כדי שיהללו אותו ואת מה שהוא עשה, כאילו ראה שהגרף מתחיל להתיישר אחרי העליה ונטש (לא בזלזול, כמובן. האיש עשה היסטוריה)
Don't Let The Facts Ruin a Good Story !
HarariProjects.com

HomeTheater Over-Dose

harari
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
קיבל תודות: 266 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #33 

סתם כדי להרגיז.. :twisted: :lol:

#t=28
Don't Let The Facts Ruin a Good Story !
HarariProjects.com

HomeTheater Over-Dose

stompy
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 85 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

תאמת אם היה מסך יותר גדול 4.7 וסוללה יותר חזקה קצת
הייתי לוקח ..
המעבר ל64BIT זה שינוי עצום...
הזיהוי ביומטרי אהבתי גם... יצא גם באנדרואיד השנה במכשיר אחד הבנתי...
העיצוב של אפל תמיד נראה אלגנטי ונח...

נו טוב נסתפק בנתיים בנוט 3 המכשיר הבא שלי :)...
welcome to the blockchain
things are about to change
open up the gates
systems get replaced

stompy
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #35 

משהו יודע כמה זכרון יהיה ב5S?
לא ממש מצאתי מידע..
open up the gates
systems get replaced

ride
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום מקרנים
אחראי תחום מקרנים
שם מלא: יניב דיין
נתן תודות: 226 פעמים
קיבל תודות: 468 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #36 

stompy כתב:משהו יודע כמה זכרון יהיה ב5S?
לא ממש מצאתי מידע..
...
כרגיל, 16,32 או 64

stompy
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #37 

התכוונתי לזיכרון RAM
open up the gates
systems get replaced

ride
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום מקרנים
אחראי תחום מקרנים
שם מלא: יניב דיין
נתן תודות: 226 פעמים
קיבל תודות: 468 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #38 

ariane
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 27 פעמים
קיבל תודות: 15 פעמים

נושא שלא נקרא #39 

לפי הכתוב כאן המעבר ל 64 ביט פחות דרמטי מכפי שמתואר :
http://www.gsm-israel.co.il/%D7%97%D7%9 ... 7%99%D7%9D

m3csl
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 41 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #40 

אני לא מבין מה כולם מופתעים מכך שלא הוכרז שום דבר מהפכני וחדשני. הרי מאז המעבר מה 3S ל 4 לא היה שום דבר מהפכני באפל.. ומדובר כבר על המכשיר ה-3 שיוצא מאז המעבר ההוא.
אז מה הפליאה בדיוק ?
תבינו - נגמרה המהפכה ..
It's Five O'Clock Somewhere

iakovl
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
שם מלא: יאן לנגרמן
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 229 פעמים

נושא שלא נקרא #41 

stompy
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #42 

חייב להגיד לכם שזה דיי בולשיט
מה שכותבים פה על ה64 במיוחד המסקר האחרון שאמר שזה גימיק...
זה תמיכה ביותר RAM בעתיד קודם כל
וOpenGL ES 3.0 support
יותר גרפיקה תלת מיימד וכו...

ואם לא שמתם לב העתיד פונה לכוון מחשבים מוקטנים .. לא שעדין הגענו לשם אבל זה הכוון..
open up the gates
systems get replaced

osherov
סמל אישי של משתמש
גורו Android
גורו Android
נתן תודות: 201 פעמים
קיבל תודות: 513 פעמים

נושא שלא נקרא #43 

הבעייה הבולטת לטעמי אצל אפל היא שהם פשוט פוחדים לנסות. השמרנות הורגת אותם, וזה לדעתי נובע מהפחד להיכשל, מכיוון שהם היסטורית מיתגו את עצמם כחברת פרימיום שלא יכולה ליפול בהימורים שלה.

אז בשנים האחרונות הם כל הזמן בוחרים את הדרך הקלה ולא הדרך החדשנית הנועזת אותה דרך שחברות אחרות מעזות ומנסות אולי להצליח בגדול, אבל מתוך סיכון גם ליפול (ראו שעון מוזר שלטעמי ייכשל, ראו משקפיים ראו פאבלט בגדול 5.7 אינצ׳)...כשיש לך 30 חברות שכל הזמן מחפשות חדשנות ואת הדבר הבא, אז באמת יהיה קשה לך יהיה לנצח אותם בחדשנות הזאת ומה שנשאר לך זה להעתיק את הרעינות הטובים ולמקסמם את השימוש בהם וההנאה מהם.

לדוגמא הרי צריך להיות באמת מטומטם כדי לא להבין שאפל בעתיד תוציא אייפונים עם מסכים גדולים מה-4 אינצ׳ המאורך הזה, בדיוק כמו שהיה ברור שאפל תוציא מיני אייפד (למרות הצהרות שלהם שלטעמם אין צורך בשוק במיני טאבלט כזה).

אגב, למה הם לא מוצאים עכשיו 5 גרסאות אייפון עם מגוון גדלים של מסכים מ 4 אינצ׳ עד 6 אינצ׳ אין לי באמת מושג (למעט איזה צורך דווקאי כזה להגיד שהם יודעים בדיוק מה אתה צריך)

IamEzio
סמל אישי של משתמש
גורו מחשוב/לינוקס
גורו מחשוב/לינוקס
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 517 פעמים

נושא שלא נקרא #44 

הם לא משיקים 5 אייפונים עם מסכים שונים כי כנראה הם פוחדים לשים את עצמם במצב הזה שהם אומרים למפתחים להתאים את האפקציות ליותר מסכים , מי יודע אולי הם פוחדים שהם יעדיפו לעבור לפתח אפלקציות לאנדרואיד , ולא להעתסק עם התאמות לאפלקציות שלהם .. זאת לפחות דעתי ..

אגב בנוגע ל64 ביט , זה ממש לא פשוט כמו שזה נשמע , המעבד לארכיטקטורה חדשה יותר כמו ARMv8 מביא איתו גם פקודות חדשות ,לא סתם פס רחב יותר בין המעבד לזכרונות , מדובר על מעבד שצריך להתחרות מבחינת תכונות למעבדי הCortex A57/53 שיצאו בשנה הבאה.. וזה יוסיף הרבה יותר מרק ביצועים .
JBL LSR305| IsoAcoustics Aperta Stands | Audio-GD NFB-11.28 | Beyerdynamic T1.2
| sennheiser hd58x jubilee |
Galaxy Note 9 | Gear S3 |

osherov
סמל אישי של משתמש
גורו Android
גורו Android
נתן תודות: 201 פעמים
קיבל תודות: 513 פעמים

נושא שלא נקרא #45 

מפתחים לא מעניינים את גוגל וגם לא את אפל היום (רק מיקרוסופט מתעניינת ומנסה להתחשב בהם). זה מסיבה מאוד פשוטה והיא שכולם אבל כולם מפתחים את הפתרונות שלהם גם ל iOS וגם לאנדרואיד וזה לא מתוך חיבה לחברות האלה, אלא מתוך הכרח שבתפוצת המערכות האלה בעולם.

שלח תגובה

חזור אל “חדשות ניידים”