התחדשתי בסט החלומות שלי

פורום מכונות קפה ידניות (לא אוטומטיות), ומטחנות קפה
מיץ_פטל
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 75 פעמים
קיבל תודות: 277 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

גונן כתב:חברים כולם להרגיע , אני מיתקוון להחליף את המיני ווילדי, בווילדי רגילה או משהוא בסיגנון,

הבעיה היחידה שלי עם המיני זה דווקא כמות המיים הרותחים מהדוד להכנת משקאות חמים , הצריכה אצלנו בבית עלתה פלאים בזמן האחרון ואייני מעוניין להכניס קומקום חשמלי למיטבח מעבר למכונה , המערכת של לספזילה בווילדי מוכיכה את עצמה יום יום אם חזרתיות משובחת ואספרסו נהדר , אז סוס מנצח לא מחליפים כלכך מהר ! ?
...
זאת הסיבה??
אי אפשר רק להחליף את הדוד של המים הרותחים לזה של הויואלדי הגדולה? יש אותו גוף בשתי המכונות לא?

גונן
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 109 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

מיץ_פטל כתב:
גונן כתב:חברים כולם להרגיע , אני מיתקוון להחליף את המיני ווילדי, בווילדי רגילה או משהוא בסיגנון,

הבעיה היחידה שלי עם המיני זה דווקא כמות המיים הרותחים מהדוד להכנת משקאות חמים , הצריכה אצלנו בבית עלתה פלאים בזמן האחרון ואייני מעוניין להכניס קומקום חשמלי למיטבח מעבר למכונה , המערכת של לספזילה בווילדי מוכיכה את עצמה יום יום אם חזרתיות משובחת ואספרסו נהדר , אז סוס מנצח לא מחליפים כלכך מהר ! ?
...
זאת הסיבה??
אי אפשר רק להחליף את הדוד של המים הרותחים לזה של הויואלדי הגדולה? יש אותו גוף בשתי המכונות לא?
...
לא, -במיני יש מיכל מילוי מיים שתופס בידיוק את המקום של הדוד היותר גדול בווילדי הרגילה , מעבר לזה ביגלל שווילדי רגילה מגיע בחיבור ישיר יש עוד כמה הבדלים גדולים ברמה הטכנית ,מיסוג המשאבה ודרך בקרת המילוי , זה שונה , אני גם חשבתי לוותר על מיכל המילוי ולהשיג דוד של ווילדי רגילה , אבל אחרי שניכנסתי לפרטים הקטנים הבנתי שזה די מסובך להחלפה , מעבר למיים הרותחים , הדוד וראש האספרסו באמת זהים לחלוטין , שזה מצויין !

yeche
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

תתחדש ותהנה
מתחיל לדגדג לי גם שידרוג דומה

גונן
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 109 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

לפותח השירשור רציתי רק להגיד שאל תיקח קשה את ההוצאה הזו , התחביב הזה זול מאוד לא חשוב כמה רחוק תלך ,

לי בעוונותי יש תחביב נוסף שניקרא "אופנוע"

בתחביב ההזוי הזה , מעבר לזה שהוא מסוכן ,
אתה מוציא על כלי חדש סכום ב 6 ספרות , ומה שאנחנו קונים עבור התחביב של הקפה ,אני מפסיד בשנה אחת של ירידת ערך !

המכונת קפה לעומט זאת נישארת כמה שנים טובות עד השידרוג הבא !

ככה שתמיד שאני חושב על זה זה יוצא לי בזול :lol:

מיץ_פטל
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 75 פעמים
קיבל תודות: 277 פעמים

נושא שלא נקרא #35 

גונן כתב:לפותח השירשור רציתי רק להגיד שאל תיקח קשה את ההוצאה הזו , התחביב הזה זול מאוד לא חשוב כמה רחוק תלך ,

לי בעוונותי יש תחביב נוסף שניקרא "אופנוע"

בתחביב ההזוי הזה , מעבר לזה שהוא מסוכן ,
אתה מוציא על כלי חדש סכום ב 6 ספרות , ומה שאנחנו קונים עבור התחביב של הקפה ,אני מפסיד בשנה אחת של ירידת ערך !

המכונת קפה לעומט זאת נישארת כמה שנים טובות עד השידרוג הבא !

ככה שתמיד שאני חושב על זה זה יוצא לי בזול :lol:
...
ואל תשכח לספר כמה כסף בשנה עולה "ביטוח חובה"... שאפילו לא מגן מגניבה או מנזק שנגרם מתאונה...

Mario12
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: mario12
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

נושא שלא נקרא #36 

סט מרשים ביותר. תתחדש. כפיר תותח (Y)

חכם_חנוכה
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 94 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

נושא שלא נקרא #37 

סט מדהים
אפשר קצת פרטים על הקולה?
איפה אפשר לקנות?
מה המחיר שלו?

coffeeholic (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

פרטים על הקולה

נושא שלא נקרא #38 

חכם_חנוכה כתב:סט מדהים
אפשר קצת פרטים על הקולה?
איפה אפשר לקנות?
מה המחיר שלו?
...
שלום לך!

הקולה הינו קולה שנקרא huky500 והוא מיוצר בסין (אם אני לא טועה) בבית מלאכה של בחור שנקרא - קוואנו לי.
באם אני זוכר נכון, התצורה הבסיסית של הקולה לפני תוספות עולה 1,050 דולר ולמחיר זה יש להוסיף דמי משלוח בסך 100 דולר. מה שיפה בקולה הזה שניתן לקבלו בכל תצורה שהיא. דהיינו - תוף סגור או מחורר, מהירות סיבוב של 48 או 72 תוספת של חלקים נוספים וכיו״ב. מציע להסתכל על שרשור של 4-5 דפים על הקולה שהעלה כפיר - רק תרשום בחיפוש huky ותגיע. כמו כן אני ממליץ לקנות לקולה צג דיגיטלי היודע להתחבר למדי הטמפ המגיעים עם הקולה וכך אתה יכול לעקוב אחרי הטמפ של הפולים ושל אזורים שונים בתוף ומחוצה לו וליצור חזרתיות בקלילות שלך- באמצעות צג זה ניתן גם לחבר את הקולה למחשב ולתעד את הקלפיות שלך באופן אוטומטי.

אני משתמש בקולה פחות מחודש ומרוצה מאד ממנו. אמנם קבלתי הדרכה מהטוב ביותר, אבל הקולה באמת פשוט לשימוש והתוצאות מעולות - ממש הפתעתי את עצמי - הייתי בטוח שבהתחלה יהיה לי הרבה יותר קשה להגיע לתוצאות ברמה גבוהה, אבל אני חייב לומר שאני נהנה מקפה ברמה גבוהה ביותר - בכל הצניעות - הקפה שאני קולה יותר טעים לי מכל קפה שקניתי אצל קולים מקצועיים ואני רק בתחילת הדרך - יש לי עוד המון מה ללמוד ולנסות.

אם אתה מעוניין לקבל עוד התייחסות לאחר שתקרא את הפוסט של כפיר - צור קשר ואשמח לסייע לך.

יום טוב
זיו

כפיר_ש
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 260 פעמים
קיבל תודות: 559 פעמים

נושא שלא נקרא #39 

מיוצר בטאיוואן‏ בעבודת יד:

http://www.htcafe.co.il/vt187601.%D7%A7 ... D7%9C.html

שלח תגובה