מדריך| כיצד ניתן לקבל בL2TP (חייגן) של הכבלים את כל ה100 מגה

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
Class889 (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 77 פעמים
קיבל תודות: 283 פעמים

נושא שלא נקרא #76 

אכן זה שינה את היחס והUPLOAD כרגע לא מגביל אותך, אגב למה הMRU שלך כל כך נמוך על 1300?
במקרה בנתב מוגדר הMTU על 1300?

sushay
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 18 פעמים
קיבל תודות: 40 פעמים

נושא שלא נקרא #77 

Class889 כתב:אכן זה שינה את היחס והUPLOAD כרגע לא מגביל אותך, אגב למה הMRU שלך כל כך נמוך על 1300?
במקרה בנתב מוגדר הMTU על 1300?
...
לא הוא על 1500

Class889 (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #78 

אז מה קורה עם חייגן על המחשב מה המהירות?

sushay
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #79 

עדיין לא הייתי בבית לבדוק

Class889 (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #80 

אני מתכוון במקום לשים את החייגן על הTPLINK אז פשוט תשים את החייגן בתוך הווינדוס אפילו במחשב שנמצא בVMWARE .

sushay
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #81 

Class889 כתב:אני מתכוון במקום לשים את החייגן על הTPLINK אז פשוט תשים את החייגן בתוך הווינדוס אפילו במחשב שנמצא בVMWARE .
...
כשאגיע לשם אעשה את כל הבדיקות
תודה

IlanitL
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #82 

Class889 כתב:BennyBron, shay2911 , x7007 שינו והם מקבלים 100 עם חייגן.

אין פה צורך בפידבק זה לא משהו שהוא "beta" או משהו שהוא לא ידוע, זה משהו שקיים כבר המון זמן אפילו בXP וניתן לשנות את הDelay של הACK.

זה לא טריוואלי כי הספקית וגם התשתית תמיד צריכים לספק לך את החיבור הנ"ל מבלי לעשות שינויים אצלך אבל השינוי הזה הוא אך ורק בקצה של הקליינט.
הספקיות זה לא מעניין אותן כל כך שאתה לא מקבל 100 בL2TP, מסיבה שהם בעצמם אומרים שלא אפשרי לקבל 100 מגה בחייגן שזה שטויות במיץ.
מכמה סיבות הם אומרים את זה:
1. הלקוח הוא אידיוט.
2. צריך נתב ממש חזק בשביל להחזיק 100 מגה עם חייגן, אפילו הלינקסיס הכי חזק מחזיק רק 40 מגה, והTPLINKים למינהם נותנים רק 75~ שזה הרוב המוחלט שיש לאנשים.
3. הספקיות בשום אופן לא ירצו לגעת בRegistry של הלקוח במיוחד שזה נחשב לפתרון יחסית פשוט אבל עם הרבה שלבים.
4. אנשים לא יודעים שבעצם הUPLOAD הוא המגבלה כאן בהנחה ויש לך במקרה ציוד שכן יכול להחזיק חייגן של L2TP ב100 מגה

לכן הם אומרים שהם בכלל לא מאפשרים 100 מגה עם חייגן כי לא ניתן לקבל 100 עם חייגן L2TP.

אני לא מתכוון לחוקי או לא חוקי, יכול להיות שחלק מהקבצים אצלך בווינדוס לא תקינים וגורמים לבעייה הזאת בהנחה שעשית את הכל כמו שצריך. זאת בעייה שיכולה להיות אבל אתה לא רואה שהיא משפיעה עליך באופן יומיומי.

אז יאללה תרשום יותר הודעות או מה שצריך בשביל שלא תיהיה משתמש חדש ותשלח הודעה אני מחכה.
...
מסכימה לגמרי, וכמו שאמרתי קודם לכן
בזק וחברת הוט מוכרים מה שאנו לא צריכים בכלל... הן כרגיל מתעסקות ביישור קו ביניהם והיום הן מחריזות לכולנו שיש להם אינטרנט של 100 מגה (!), אבל רוב המשתמשים בישראל לא צריכים בכלל מהירות הורדה מעל 30 מגה, שדרוג מהירות Download לא תשפר בכלל את חווית שימוש באינטרנט הביתי, אלא רק ההיפך - היא תגדיל את חשבון החודשי שלכם!:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=696246837066622

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”