מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

איפה קונים כלי עבודה איכותיים ?

עמוד 2 מתוך 2
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2 
   פורומים > טכני > DIY
מחבר הודעה
BUGY (בוגי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009

הבעות תודה: 715
מספר הודעות: 6651

#16  נשלח: ה' 22/12/2016 0:51

Amir159 כתב:

ציטוט:
...

כן? אבל האם זה כולל אחריות לשנה? אני קיבלתי אחריות עם הקבלה למשך שנה!! מלבד זאת לך עכשיו תחפש את הקונה ולהחזיר את המוצר לחו"ל מלא סיבוך

·אתה מדבר שטויות אני מבין שלא קנית לעולם מאמזון?
זאת אחת החנויות הגדולות בעולם. הם מספקים אחריות ללא תנאי, למשך שנה ולרוב גם יותר. אין פה שום "סרט" בלהחזיר, הם לרוב ממנים את עלות מהשלוח אליהם אז יכול שולח בדואר מהיר והם פשוט לא מתעסקים עם לבדוק או בקטנות, נותנים לך מוצר חדשוהכל על חשבונם, אתה לא צריך לצאת מהבית ולחפש חניה ולהמתין בתור ולעמוד בפקקים. כך שאתה לא מחפש שום "קונה" והסיבוח הוא פחות מאשר לנסוע לאיזו חנות שאולי לא תהיה שם מחר ולהתחיל לריב עם המוכר ואז להיכנס למערכת "הטיפול בתקלות" שיכולה לקחת המון זמן ובסוף ינסו להתנער מהאחראיות. שרות לקוחות ישראלי טיפוסי.
(1) הבעות תודה: legopart
פרופיל | שלח הודעה | חפש
legopart
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Oct 07, 2013
הבעות תודה: 341
מספר הודעות: 4123

#17  נשלח: ה' 22/12/2016 0:58

Amir159
·מדובר גם על 2 מוצרים ולא אחד שזה אומר שגם בלי אחד מהם תוכל לעשות עבודה. אבל לא על זה העניין. (גם מדובר על מוצרים איכותיים מאוד)

העניין הוא, שיש חוות דעת מאוד טובה על השירות של AMAZON שלמרות שזה אתר עם הזמנות מחו"ל יש עליו ביקורות מאוד חיוביות מאנשים מכל העולם, גם מבחינת השירות וגם מבחינת האחריות ומוסר העבודה שלהם.
אני מציע לך לקחת פעם אחת את "הסיכון" והיוזמה ולנסות להזמין מהם ותראה שזה ייצא גם משתלם וגם עם שירות שתהייה מרוצה ממנו.
בנוסף יש לך פה את הפורום המתאים שיוכלו לעזור לך שם ולתת לך הצעות כמו זו שנלקחה גם משם במקור.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
anatoli15
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 11, 2005
הבעות תודה: 236
מספר הודעות: 2243

#18  נשלח: ה' 22/12/2016 8:49

כלים חשמליים בדר"כ עדיף להזמין מחול עקב המחיר. הבעיה היחידה היא עם כלים שמגיעים מארה"ב והם 110V. יש כלים שבהם זה לא נורא, לדוגמא מברגות נטענות. גם אם לא רוצים להמיר את המטען ל-220V, השנאים עבורם קטנים וזולים. לי יש את ה-CT226 של מקיטה, סט של 12V שעולה היום באמאזון בערך 130$. אני השגתי אותו בדיל יוצא דופן ב-home-depot ב-75$ כולל מס מקומי. השנאי עבורו זה סיפור של כמה עשרות שקלים במידה ואין אחד כזה זרוק בבית. באופן כללי נראה לי שכדאי לקנות שנאי חזק יותר מהנדרש בכדי לאפשר להשתמש בו גם בעתיד אם קונים כלים נוספים וחזקים יותר.
אפילו את המשייפת רכשתי שם (BO5041 של מקיטה). נכון שהיא 110V, אבל זה כלי עם הספק של כמה מאות בודדות של W, אז עם שנאי 1000VA שיש לי זה היה כדאי, הכלי הזה יצא גם כן בערך 75$ עם מס מקומי. אין מה להשוות את זה לארץ.
ברגע שמזמינים לארץ עם שילוח המשלוח נכנס לחישוב, אבל המברגות עדיין יוצאות הרבה יותר זול מאשר בישראל עבור סט דומה. המשייפת אפשר להזמין מאמאזון באירופה ואז מתח הרשת תואם ולא צריך שנאיוהמחירים עדיין עדיפים מאשר בארץ.

לגבי השירות של אמאזון, אני יכול להעיד מניסיון אישי שהם מעולים. אפילו במקרה שהזמנתי מאמזון גרמניה רסיבר של דנון והגיע מכשיר תקול. שלחתי להם מייל בלילה, בבוקר כבר קמתי לתשובה שעל פיה נשלח אליי מוצר חלופי, ושאני מתבקש בחודש הקרוב לשלוח להם בחזרה את הישן בצירוף החשבונית בכדי שיזכו אותי. המשלוח לא היה זול בכלל (300שח בערך) והם החזירו לי את זה תוך כשבוע לחשבון בלי לומר מילה. השירות של אמאזון הוא הסיבה העיקרית שאני קונה שם, גם אם המחיר שלהם זהה לחלוטין לזה שיש בארץ! מי שחושב שאמאזון זה רק כדי לחסוך כסף, מפספס.

BUGY (בוגי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009

הבעות תודה: 715
מספר הודעות: 6651

#19  נשלח: ה' 22/12/2016 14:40

זה לא רק כלים חשמלאים, זה גם כל מוצר כמעט. אני הזמני את כל הכלים שלי מאמזון גרמניה. הרוב של Knipex, במחירים מעולים. כלים שבארץ או שאין או שהמחירים שלהם גבוהים מדי.

בכלל, אני אישית בגישה של לקנות כלים טובים ויקרים כי הם מחזיקים שנים ומחזירים את ההשקע אחרי כמה שנים.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > DIY עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה