עדכון מערכת ה- Infotainment במאזדה

אודיו, וידאו, מולטימדיה, SPL, EMMA, ניווט, מידע מבוסס מיקום וכל גאדג'ט לרכב.
אפיסטרול
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: אפי סטרול
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #916 

היי, ברוך הבא.
לשאלתך הראשונה ניתן לעדכן למיטב זכרוני הנתונים נשמרים.
לגביי האם לעדכן, לא חושב שיש שוני מהותי בין הגרסאות אבל שווה לנסות אולי זה יפתור לך את הבעיה.
לגביי ה ID7 זה רלוונטי מעדכון גרסה 59.00.502 ומעלה וזה מאפשר אי חסימה של המכשיר להתקנות TWEAKS.
באיזה רכב ואיזה נייד מדובר?

barda25
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0

נושא שלא נקרא #917 

@אפיסטרול

תודה רבה על המענה המהיר

מדובר על מאזדה 6 (לקצ'ור שנת 2015)
ועל סמסונג גלאקסי נוט 10 פלוס.

בגדול, אם אתקין עכשיו את ה id7 על ה Aio הקיים זה יעשה בעיות?
כי אולי בעתיד אעדכן לגרסאות מתקדמות יותר

אפיסטרול
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #918 

היי,
לא צפויים בעיות.

gkman
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #919 

ביקרתי בפורום לפני בערך חצי שנה מיד אחרי שקניתי את המאזדה 2 2015 (דגם חדש) שלי והתכוונתי לשדרג את המערכת מולטימדיה. התעכבתי עם זה הרבה זמן אבל עכשיו חזרתי להתעסק עם זה..

יש ככ הרבה מידע ועדכונים פרוסים על ככ הרבה עמודים- שכבר הלכתי לאיבוד. (אולי כדי לפתוח שרשור חדש עם המידע העדכני ביותר?)

אני רוצה לעדכן את המערכת לגרסה העדכנית ביותר (הבנתי שזה 70 עכשיו?) ואני רוצה שיהיה AA (בעיקר בשביל וויז)

אני לא רוצה ככ לבצע את העדכון וההתקנה בעצמי- כי אני לא יכול להרשות לעצמי להשבית לי את האוטו, אבל מצד שני המוסכים שהתקשרתי אליהם (בירושלים) אומרים שאין תמיכה בAA.
הבנתי גם שAA די מצריך את המסך מגע- אבל המערכת שלי לא פרוצה- אז אני לא יכול להשתמש במסך תוך כדי נסיעה.

מה האופציות שלי?

אגב, עוד מישהו חווה בעיות של הbluetooth שמתנתק ומתחבר מחדש מהטלפון מידי פעם באמצע שיחה? זה גם חלק מהסיבה שאני רוצה לעדכן גרסה- מקווה שזה יפתור לי את הבעיה..

אפיסטרול
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #920 

היי,
לגביי הבעיית bluetooth, לא בטוח שזו בעיית גרסה.
לי הייתה בעייה דומה שהמערכת הייתה משתגעת- מעבירה תחנות ברדיו לבד, מתקשרת דרך ה bluetooth לבד, ועוד כל מיני תופעות מוזרות.
לבסוף התקלה נתגלתה במסך המערכת ב touch.
מסתבר שבמאזדה מכירים את המחלה הזו של המסכים ולכן הם מחליפים אותם גם לרכבים שיצאו ממסגרת האחריות (כמו הרכב שלי), יכול להיות שזו הבעיה שלך.
לגביי השדרוג, וזה מתקשר לתקלת במסך שהייתה לי,
אצלי מותקן ממשק וויז שהורכב בקוברה, העסק עבד מצויין עד שהתחילה בעיית המסך.
בתחילה חשבתי שהממשק נדפק כי הוא לא הגיב לכלום, לשום לחיצה על המסך, לא קישרתי שהבעייה במסך למרות כל התופעות שחוותי במערכת.
התחלתי להתעניין בשדרוג של המערכת ואפילו קניתי את הקיט HUB USB של מאזדה, כפי שראיתי שנדרש במספר סרטונים ב YOU TUBE.
לבסוף לא עשיתי את השינוי כי לאחר החלפת המסך ברכב הממשק חזר לתפקד מצויין ולכן אין לי צורך בשדרוג.

לגבייך,
אתה יכול לנסות לעשות את השדרוג ללא החלפת HUB USB ולקוות שיעבוד אצלך (אצלי לא עבד).
השדרוג של גרסת המערכת היא פשוטה, כ 40 דקות.
איזו גרסת מערכת יש לך ברכב? ואיזה נייד?

Nahmani
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #921 

גם לי היו מלא התנתקויות בבלוטוס. עדכון גרסא פתר את זה(שידרגתי לבד). לא חוויתי ניתוק אחד מאז השדרוג.

gkman
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #922 

יש לי גלקסי נוט 9 וגרסה 44.

אני לא רוצה לעשות רק עדכון גרסה כי אני רוצה גם AA וזה לא יעבוד בלי החלפת הHUB.

נניח ואני כן לוקח את זה לאחד המוסכים הרשמיים שיעשו את השדרוג- יהיה לי AA רק בלי תמיכה טכנית של המוסך או שזה אפילו לא יותקן? כי קראתי שבארה"ב זה מותקן ונתמך והכל בסדר איתו

kfirtito
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #923 

אהלן @dr0r

רק לצורך הבנה , אני נמצא כרגע בגירסא 59.00.545 עם פריצה
ברצוני למחוק את הפריצה את כל התוספים ולהתקין גירסא אחרונה (לא ארצה פריצה בעתיד)
ב AIO אני הולך לfull system restore מסמן אותו וגם את המחיקה של כל ה backups
לאחר מכן מתקין כרגיל את 70.00.335 ללא מעבר דרך גירסאת ביניים ?

תודה

kfirtito
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 10 פעמים

נושא שלא נקרא #924 

עדכון - ריסטור עבר בהצלחה!

tom2017
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #925 

שלום חברים, אשמח לעזרתכם, עדכנתי לגרסא 59.00.449 אבל כאשר אני מחבר את הפלאפון שלי One Plus 6, ה AA לא נפתח.
אשמח לדעת אם יש פתרון כלשהו?

dr0r
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 252 פעמים

נושא שלא נקרא #926 

@tom2017

לא פעם עדכוני גירסה גורמים ל-tweaks להפסיק לעבוד.
תנסה להתקין מחדש את AA, יש גירסה חדשה מוכנה להתקנה, שגם פותרת לא מעט בעיות עם הסאונד ב-http://aa.mazdatweaks.win

akhagar
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #927 

איפה אפשר להוריד את ה גירסא האחרונה של 70?

panter_sheleg
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #928 

שלום לכולם,

לפני מספר ימים רכשתי את המאזדה הראשונה שלי. אחרי "חריש עמוק" של השרשור המצויין הזה, שידרגתי את המערכת לגרסא 59.00.449 והתקנתי AA וכמה tweaks נוספים - כל התהליך עבר בצורה מושלמת עם אפס תקלות ושיהוקים. הכל גם עובד מצויין ואני יכול לקפוץ מ-AA למערכת המקורית ובחזרה בקלות. המון תודה לכל החברים שתרמו מניסיונם, וביחוד ל-dr0r שהשקיע רבות בהנגשת המידע ובעזרה לכולם. שאפו חבר!
שתי שאלות קטנות לי, ועושה רושם שלפחות על הראשונה dr0r אולי ענה בתגובה האחרונה שלו - כאשר אני משתמש בווייז, אין התראות קוליות דרך המערכת, בכלל. הרדיו ממשיך כרגיל. כרגע, הפעלתי את ההגדרה של "השתמש תמיד ברמקול המכשיר". האם עוד מישהו נתקל בבעיה הזאת? האם עידכון AA ל-1.12 עשוי לפתור את הבעיה?
שאלה נוספת - אני מחפש Y ספליטר כדי שאוכל להמשיך ולטעון "מהר" את המכשיר שלי בזמן שאני משתמש ב-AA. אני צריך [C נקבה (מהמטען)] [C זכר (לטלפון)] [A זכר (לרכב)]. מישהו מכיר דבר כזה?

תודה!

dr0r
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 252 פעמים

נושא שלא נקרא #929 

@akhagar
כאן.

@panter_sheleg
כן, גירסה 1.12 מסדרת את מעבר הסאונד בניווט שלא עבד ב-1.11. זה עדיין לא עובד מושלם, בטח שלא כמו הגירסה הרשמית שמשמיעה את הניווט בערוץ מקביל, אבל להבנתי זה המקסימום שניתן במגבלות האפליקציה.

בעניין ההטענה, אני קניתי usb hub כזה, שמחובר למצת במקביל ל-usb. לפחות אצלי ברכב יש בעיה שברגע שהטלפון מחובר לזה, ה-CMU נשאר דולק כשמכבים את הרכב. לא ברור לי מה בדיוק קורה שם מבחינה אלקטרונית, אבל זה מציק ברמה שהפסקתי להשתמש בזה. יכול להיות שהבעיה רק אצלי, כי זו ההמלצה שקראתי עליה בפורומים.

akhagar
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #930 

@dr0r
·
תודה!

שידרגתי מ70.00.100, לצערי הבעיה המעצבנת עדיין קיימת: כאשר אני מדליק waze, סאונד של הרדיו נעלם, חייב לחזור לרדיו ולבחור שוב תחנה.
למישהו עוד זה קורה?

שלח תגובה

חזור אל “Infotainment - מולטימדיה וגאדג'טים לרכב”