מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

[TheWiz.Wall: קיר סרטים/סדרות גירסה 2] כולל סינון לפני שנים, קטגוריות וציון

עמוד 39 מתוך 39
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  37  |  38  |  39 
   פורומים > HTPC ומחשוב > תוכנה - KODI
מחבר הודעה
cundason (Nachman Ben Harush)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 13, 2016
הבעות תודה: 14
מספר הודעות: 193

#571  נשלח: ו' 10/03/2017 13:15

abeksis
·אבי, אני מצטער אם לקחת את מה שכתבתי באופן אישי כמו שזה נשמע.

אתה יודע שאני מעריך מאוד את עבודתך, ואני מקפיד להודות לך בכל פעם ובכל עדכון, הגם שכידוע שלי אני לא מעדכן בעצמי בדרך כלל.
לא היה במה שכתבתי שום דבר להוריד מההערכה אליך ולעבודה שלך.

כך יוצא, מהחוויה האישית שלי, שהשימוש בקיר הסרטים/סדרות בקיר שלך לא עובד בהתאם לציפיות שלי או לדרכי השימוש שלי. כנראה שזה מתאים למשתמש הכללי, אבל במקרה שלי, פעמים רבות הסדרות שאני עוקב אחריהן לא מתעדכנות. על פי הבנתי, הסיבה נעוצה בכך שאם אתה שם את הפילטר על סדרות שהחלו ב2015, זה מסנן כמעט כל סדרה ראויה שאני עוקב אחריה. תחשוב על זה. בעצם יוצא שנמצאים בקיר סדרות שבהרצה רק שנתיים. זה כלום. יש אנשים (לא אני) שמקפידים על "חוק השלוש עונות", כלומר צופים רק בסדרות שעברו את עונתן השלישית. אדם כזה, לעולם לא יהנה מהקיר במערכת שלך..
זו הסיבה שאישית, אני, הפסקתי מזמן להשתמש בקיר הסרטים/סדרות במערכת שלך (אני שוקל אפילו למחוק אותם ממסך הבית), אני עובד עם קיצור לspecto ולexodus שבניתי במסך הבית.
כשהתקנתי לפני כמה ימים לחבר קודי עם התוסף של הקוסם בלבד, באמת נדהמתי שלשם שינוי, אני לא צריך לרענן, אני לא צריך להסיר ולהתקין את התוסף (הכוונה היתה לתוסף עצמו. לא לכל קודי כמובן. תן לי טיפה קרדיט) כמה פעמים כדי שהסדרות הישנות יותר יתעדכנוץ הכל היה שם, בשניה שהתקנתי, וזה היה שינוי מרענן עבורי. עד כדי כך שחשתי צורך להודות לקוסם על כך.

גם שוחחתי איתך על הנושא הזה לא מעט.
ושוב-אין לי כוונה להעביר עליך ביקורת. עבודתך מוערכת מאוד. בסך הכל מובן לי שהמערכת שלך בנויה למשתמש הכללי, וככזו היא כללית מדי.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
abeksis (אבי אבקסיס)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 18, 2014
הבעות תודה: 338
מספר הודעות: 1421

#572  נשלח: ו' 10/03/2017 13:43

cundason כתב:
@abeksis
·אבי, אני מצטער אם לקחת את מה שכתבתי באופן אישי כמו שזה נשמע.

אתה יודע שאני מעריך מאוד את עבודתך, ואני מקפיד להודות לך בכל פעם ובכל עדכון, הגם שכידוע שלי אני לא מעדכן בעצמי בדרך כלל.
לא היה במה שכתבתי שום דבר להוריד מההערכה אליך ולעבודה שלך.

כך יוצא, מהחוויה האישית שלי, שהשימוש בקיר הסרטים/סדרות בקיר שלך לא עובד בהתאם לציפיות שלי או לדרכי השימוש שלי. כנראה שזה מתאים למשתמש הכללי, אבל במקרה שלי, פעמים רבות הסדרות שאני עוקב אחריהן לא מתעדכנות. על פי הבנתי, הסיבה נעוצה בכך שאם אתה שם את הפילטר על סדרות שהחלו ב2015, זה מסנן כמעט כל סדרה ראויה שאני עוקב אחריה. תחשוב על זה. בעצם יוצא שנמצאים בקיר סדרות שבהרצה רק שנתיים. זה כלום. יש אנשים (לא אני) שמקפידים על "חוק השלוש עונות", כלומר צופים רק בסדרות שעברו את עונתן השלישית. אדם כזה, לעולם לא יהנה מהקיר במערכת שלך..
זו הסיבה שאישית, אני, הפסקתי מזמן להשתמש בקיר הסרטים/סדרות במערכת שלך (אני שוקל אפילו למחוק אותם ממסך הבית), אני עובד עם קיצור לspecto ולexodus שבניתי במסך הבית.
כשהתקנתי לפני כמה ימים לחבר קודי עם התוסף של הקוסם בלבד, באמת נדהמתי שלשם שינוי, אני לא צריך לרענן, אני לא צריך להסיר ולהתקין את התוסף (הכוונה היתה לתוסף עצמו. לא לכל קודי כמובן. תן לי טיפה קרדיט) כמה פעמים כדי שהסדרות הישנות יותר יתעדכנוץ הכל היה שם, בשניה שהתקנתי, וזה היה שינוי מרענן עבורי. עד כדי כך שחשתי צורך להודות לקוסם על כך.

גם שוחחתי איתך על הנושא הזה לא מעט.
ושוב-אין לי כוונה להעביר עליך ביקורת. עבודתך מוערכת מאוד. בסך הכל מובן לי שהמערכת שלך בנויה למשתמש הכללי, וככזו היא כללית מדי.

·
במקרה אני ואתה מגיבים בפוסט של הקוסם, הייתי איתו בקשר והוא אף התחבר למחשב שלי וסידרנו ביחד את הקיר הסרטים והסדרות למען הכלל.

אתה מוזמן לעשות מה שנוח לך אני לא מגביל אותך ואין לי כוונה לכוון אותך להשתמש במערכת שלי. אני עושה זאת למען הכלל, ומשקיע מהזמן שלי שעות על גבי שעות, שמשתמש x או y יהנה ממה שאני עושה ועל הדרך לחסוך כמה שקלים.

וזה שאתה חושב שהיא כללית מידי - אני חולק עלייך, אבל החלטה שלך. מבחיניתי הדיון הסתיים עוד לפני שהוא התחיל.
mcfly
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Jun 27, 2016
מספר הודעות: 9

#573  נשלח: א' 12/03/2017 9:28

adito כתב:
כל מי שבעד שירים יד!

·
TheWiz
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Apr 27, 2005
הבעות תודה: 1442
מספר הודעות: 3242

#574  נשלח: א' 12/03/2017 11:44

cundason: הבילד של אבקסיס מתאים ל-95% מהאוכלוסיה שלא רוצה ולא יודעת להתעסק עם קודי. כאשר אתה מתעסק עם 95% מהאוכלוסיה שהיא גם הפחות מומחית טכנולוגית, אזי כמות התמיכה הנדרשה היא מטורפת, משכך לאורך השנים אבקסיס על סמך ניסיון מצטבר בנה את המערכת שלו בנקודת האיזון שנראת לו מתאימה ולכן אין לצפות ל-Customize למידות של כולם אלא פשרה בין גמישות לפשטות.

מצד שני, המערכת שלי היא הכי בסיסית ולכן הגמישות היא אין סופית. לכן נדרשים כישורים טכנים לבצע את התאמות שאתה רוצה ולכן מתאימה לאולי 5% מהמשתמשים.

זה בערך ההבדל בין לקנות מחשב אפל מוכן עם מערכת הפעלה (אבקסיס), לבין ללכת לחנות מחשבים ולקנות לוח-אם, מעבד, זכרונות, HDD ומארז, לבנות לבד ולהתקין מערכת הפעלה (TheWiz).

מכיוון שלי אין 1% מהסבלנות שיש לאבקסיס לעזור למשתמשים אזי אני קשוב לרחשי המשתמשים בעיקר דרך אבקסיס (ודרך פורום זה). רק בגללו פתחתי FB ורק לשם כך הוא משמש אותי.

חג פורים שמח!

PolarBear1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 28, 2014
הבעות תודה: 72
מספר הודעות: 468

#575  נשלח: א' 12/03/2017 12:13

קוסם יקר,
האם יש אפשרות לגרום לקיר הסרטים לא להוסיף סרט (או סידרה) אם הוא כבר קיים בקיר? כך אפשר למנוע את הכפילויות המעצבנות של סרטים בקיר עם סרטים מקומיים. אני חושב שהיתה פעם האופציה הזאת (ואולי אני מתבלבל עם הרחבה אחרת) אבל היא כבר לא קיימת.
PolarBear1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 28, 2014

#576  נשלח: א' 12/03/2017 15:55

ויש לי בקשה נוספת, קוסם יקר
תמיד באמצע צפיה בסרט מופיעה הודעה שקיר הסרטים התעדכן. זה די מפריע. האם אפשר להוסיף אופציה לביטול ההודעות האלה, או לפחות למנוע הודעות בזמן הצפיה בוידאו?
אולי גם אופציה נוספת- אפשרות להגדיר כל כמה זמן אני רוצה שיבצע עידכון. אני לא יודע מה ברירת המחדל, אבל נראה לי שהוא מבצע עידכון כל כמה שעות. זה נראה לי מוגזם. מספיק אם יבצע עדכון פעם ביום (רצוי בשעות הלילה המאוחרות )
TheWiz
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Apr 27, 2005

#577  נשלח: א' 12/03/2017 17:15

PolarBear1:
1. אני לא מכיר אפשרות כזאת. באופן כללי אפשר לבדוק עם קיים כבר בDB ואז להחליט אם להוסיף או לא, אבל לא פשוט
2. הרענון מתבצע באתחול קודי כ-X ד' לאחר האתחול (ניתן לבחור בהגדרות המתקדמות מתי) וכל 6 שעות. יש אפשרות לסמן לו שלא לסרוק את התוכן לאחר עדכון הספריה (גם בהגדרות המתקדמות).

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 13, 2016
הבעות תודה: 14
מספר הודעות: 193

#578  נשלח: א' 12/03/2017 17:29

TheWiz
·מסכים לגמרי. אל תגררו אותי לביקורת על הבילד של אבקסיס, מפני שאם תבחנו את הודעתי, בכלל לא הייתי שם.
מה שכן,הופתעתי לגלות עד כמה שתוסף שלך כשהוא נקי , מבלי להשען על בילד מסויים (שיהיה אבקסיס, רביבו או שמביבו) עובד פי כמה יותר טוב בצורה משמעותית. זה כל מה שאמרתי.
PolarBear1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 28, 2014

#579  נשלח: ב' 13/03/2017 1:01

TheWiz כתב:
PolarBear1:
1. אני לא מכיר אפשרות כזאת. באופן כללי אפשר לבדוק עם קיים כבר בDB ואז להחליט אם להוסיף או לא, אבל לא פשוט

קצת טעיתי. מסתבר שהאפשרות הזאת קיימת בהרחבה Specto (ראה צילום מסך למטה). אני די בטוח שהיא גם היתה קיימת בהרחבה ג'נסיס המיתולוגית (שהרי ספקטו ממשיך למעשה את ג'נסיס).
אז אם בספקטו זה קיים, בטוח שגם אתה תוכל לעשות את זה, לא?

TheWiz
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Apr 27, 2005

#580  נשלח: ב' 13/03/2017 8:36

cundason: אנחנו לא מפחדים מביקורת בונה.כולנו שמחים לקבל ביקורת בונה בשביל לעשות את הדברים טוב יותר מהקהילה.

PolarBear1: אכן, אני אציץ בהזדמנות ונראה מה ניתן לעשות.

כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > תוכנה - KODI עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  37  |  38  |  39 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה