מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

שרשור תגובות: האם הוט.נט חוסמת את המתחרות של הוט בטלויזיה?

עמוד 3 מתוך 6
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  הבא 
   פורומים > וידאו > לווין, כבלים,DTT, עידן+
מחבר הודעה
dvddd
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2013
הבעות תודה: 2
מספר הודעות: 31

#31  נשלח: ב' 02/05/2016 19:14

עשיתי בעקבות הפוסט שיחה עם הוט נט נאמר לי במפורש ש "יש להם בעיה" טכנית לתת לי IP שהוא לא NAT TYPE 3 והאינטרנט שלהם מיועד אך ורק לגלישה ולא למשחקי רשת או שום דבר אחר , אם אני רוצה כתובת רשת אחרת שכן מאפשרת גלישה ב NAT TYPE 2 אז אני חייב לעבור למסלול של סינון אתרים שמסנן אתרי פורנו ואתרי הורדות או לשלם 10 שקלים בנוסף בכדי לקבל IP קבוע שמאפשר לי לגלוש ב NAT 2 השיחה שלי עם הנציג מוקלטת ממש בושה וחרפה של חברה איך אני מתלונן?!
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
dvddd
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2013
הבעות תודה: 2
מספר הודעות: 31

#32  נשלח: ב' 02/05/2016 19:24

[url=תלונות למשרד התקשורת!]http://www.moc.gov.il/26-he/moc.aspx

כ[/url]ל מי שמעוניין מצאתי את הדף שבו ניתן להתלונן!! כולם לעזור!!!

http://www.moc.gov.il/26-he/moc.aspx
oris74 (אורי)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2010

הבעות תודה: 758
מספר הודעות: 8076

#33  נשלח: ב' 02/05/2016 19:34

אני עם תשתית הוט (וספק נטוויזן) ו YES וסלקום TV עובדים בלי בעיה מכל מכשיר שניסיתי.
miCkEy6772
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 18, 2014
הבעות תודה: 60
מספר הודעות: 1015

#34  נשלח: ב' 02/05/2016 19:52

oris74 כתב:
אני עם תשתית הוט (וספק נטוויזן) ו YES וסלקום TV עובדים בלי בעיה מכל מכשיר שניסיתי.

·
אורי החסימה היא בספק (הוט נט) ולא בתשתית (הוט) כך שברור שהכל יהיה אצלך תקין.
oris74 (אורי)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2010

הבעות תודה: 758
מספר הודעות: 8076

#35  נשלח: ג' 03/05/2016 7:06

אה, אוקי - כי בכתבה נכתב:

אם ניסיתם פעם להשתמש בשרות של חברה אחת על תשתית אינטרנט של הוט/הוט.נט ולא הצלחתם, יש סיכוי שהוט פשוט חסמה לכם את השרות של המתחרה שלהם
miCkEy6772
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 18, 2014

#36  נשלח: ג' 03/05/2016 9:03

אתה צודק בהחלט הניסוח לא תקין והייתי ממליץ לעופר לתקן זאת.

נערך בפעם אחרונה על-ידי miCkEy6772 בתאריך ד' 04/05/2016 20:24, נערך סך הכל פעם אחת
satbeginner
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 05, 2011
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 121

#37  נשלח: ג' 03/05/2016 22:25

לכל המתלוננים,למה שלא תעברו לספק אינטרנט אחר?אני גיליתי את הבעיה הזו לפני שנה ומשהו.במקום להתלונן ולחתום על העצומות,פשוט עברתי לספק אחר.ואם כולם יעשו כך זו תהיה הדרך היחידה ללמד אותם.ולא תלונות או עצומות.יש מספיק תחרות היום בשוק.
ובתכלס,הרב היום מקבלים את הגלישה מהוטנט בחינם דרך דילים שונים.זכותם לספק מוצר מוגבל.
arotman (Arie Rotman)
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Jan 26, 2005

הבעות תודה: 326
מספר הודעות: 3315

#38  נשלח: ד' 04/05/2016 6:34
וואי איזה ברדק בספקיות היום

הלקוח רוצה אינטרנט זול ומהיר, הספק כדי לעמוד במחיר ולחסוך ברוחב הפס היקר עושה "רונדלים באוויר" למשל בבזק בינלאומי מציעים "Cyber Wall" ו NETSAFE או במילים אחרות שרת PROXY CACHE מאוד מתקדמים אבל בפועל כל התקשורת של הלקוח עוברת ניתור, סינון ובדיקה האם החומר שהלקוח מבקש נמצא כבר במאגר או לא , כפי שעופר לאור כבר ציין הרבה מהתוכן היום כבר מאוחסן ב CDN בפשטות רבה רשת אחסון אתרים של של אתרים רבים כמו למשל YNET , YOUTUBE , AMAZON וכו" בפועל מגיעה לישראל דרך רשת פרטית עם שרתים מקומיים הממוקמים בישראל המאחסנים פה בארץ תוכן פופולארי בלי צורך לפנות כל העת לחו"ל דרך קווי תקשורת עם זמני גישה איטיים יותר ויקרים ובכך לשפר באופן משמעותי את מהירות ההורדה או הצפייה בתכנים.
יחד עם זאת העובדה היא שאלא אם כן אתה לקוח עסקי המשלם כמה מאות ש"ח בחודש לחיבור עסקי למשל BIZNET או לכל הפחות חבילת GAMER עם תעדוף אז כולנו מקבלים בעצם אינטרנט "לא נקי" שעובר בדרך עיבודים שונים כדי לחסוך ברוחב הפס לחו"ל.

אני עוסק היום בפתרון בעיות רשת בארגונים ובבתים חכמים והדבר הראשון שאני מבקש מכל ספק אינטרנט זה קודם כל להסיר את כל שרותי הסינון למינהם כדי לצמצם את המהמורות שמעמיד ספק האינטרנט עד כמה שניתן על התקשורת של הלקוח.
אגב כל ספקי האינטרנט הקטנים שמעולם לא שמעתם עליהם ובזק מטפחת בעצם מעבירים את כל התקשורת של הלקוח דרך NAT נוסף ושרתי CACHE.
אגב הדרך היחידה שאני מכיר שלקוח יכול לקבל אינטרנט יחסית יציב בהוט ועם כתובת IP קבועה הנדרשת הרבה פעמים לשרתי מצלמות וגישה ב VPN לרשת של הלקוח (ולא משנה דרך איזה ספק אינטרנט גדול) היא באמצעות חייגן L2TP שברוב המקרים מגביל את מהירות הגלישה ל 30 מגהביט שנייה בלבד. יש מקרים שעם נתב עסקי חזק ניתן לקבל מהירות גבוהה יותר אבל במקרה של נטויזן למשל
אמש לא עזר כלום והייתי חייב לבקש הן מנטויזן והן מהוט להגביל את מהירות הגלישה ל 30 מגה.

בבזק לעומת זאת הלקוח תמיד מתחבר עם חייגן PPOE שהתקורה שלו הרבה יותר נמוכה ואז בקלות מקבלים 100 מגה ואף יותר, מה גם שהרשת של בזק הרבה יותר יציבה וכל לקוח מקבל קו משלו לפחות עד ארון ה NGN של בזק הקרוב להבדיל מהוט שהלקוח נמצא בעצם בתשתית משותפת עם מאות או אלפי לקוחות בכל אזור עד לנתב של HOT האזורי כך שאם יש הרבה משתמשים פעילים באזור אז רוחב הפס הזמין לכל לקוח יורד.

נ.ב ניסיתי לתת הסברים כמה שיותר פשוטים בכוונה תחילה...
miCkEy6772
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 18, 2014

#39  נשלח: ד' 04/05/2016 9:24
Re: וואי איזה ברדק בספקיות היום

arotman כתב:
הלקוח רוצה אינטרנט זול ומהיר, הספק כדי לעמוד במחיר ולחסוך ברוחב הפס היקר עושה "רונדלים באוויר" למשל בבזק בינלאומי מציעים "Cyber Wall" ו NETSAFE או במילים אחרות שרת PROXY CACHE מאוד מתקדמים אבל בפועל כל התקשורת של הלקוח עוברת ניתור, סינון ובדיקה האם החומר שהלקוח מבקש נמצא כבר במאגר או לא , כפי שעופר לאור כבר ציין הרבה מהתוכן היום כבר מאוחסן ב CDN בפשטות רבה רשת אחסון אתרים של של אתרים רבים כמו למשל YNET , YOUTUBE , AMAZON וכו" בפועל מגיעה לישראל דרך רשת פרטית עם שרתים מקומיים הממוקמים בישראל המאחסנים פה בארץ תוכן פופולארי בלי צורך לפנות כל העת לחו"ל דרך קווי תקשורת עם זמני גישה איטיים יותר ויקרים ובכך לשפר באופן משמעותי את מהירות ההורדה או הצפייה בתכנים.
יחד עם זאת העובדה היא שאלא אם כן אתה לקוח עסקי המשלם כמה מאות ש"ח בחודש לחיבור עסקי למשל BIZNET או לכל הפחות חבילת GAMER עם תעדוף אז כולנו מקבלים בעצם אינטרנט "לא נקי" שעובר בדרך עיבודים שונים כדי לחסוך ברוחב הפס לחו"ל.

אני עוסק היום בפתרון בעיות רשת בארגונים ובבתים חכמים והדבר הראשון שאני מבקש מכל ספק אינטרנט זה קודם כל להסיר את כל שרותי הסינון למינהם כדי לצמצם את המהמורות שמעמיד ספק האינטרנט עד כמה שניתן על התקשורת של הלקוח.
אגב כל ספקי האינטרנט הקטנים שמעולם לא שמעתם עליהם ובזק מטפחת בעצם מעבירים את כל התקשורת של הלקוח דרך NAT נוסף ושרתי CACHE.
אגב הדרך היחידה שאני מכיר שלקוח יכול לקבל אינטרנט יחסית יציב בהוט ועם כתובת IP קבועה הנדרשת הרבה פעמים לשרתי מצלמות וגישה ב VPN לרשת של הלקוח (ולא משנה דרך איזה ספק אינטרנט גדול) היא באמצעות חייגן L2TP שברוב המקרים מגביל את מהירות הגלישה ל 30 מגהביט שנייה בלבד. יש מקרים שעם נתב עסקי חזק ניתן לקבל מהירות גבוהה יותר אבל במקרה של נטויזן למשל
אמש לא עזר כלום והייתי חייב לבקש הן מנטויזן והן מהוט להגביל את מהירות הגלישה ל 30 מגה.

בבזק לעומת זאת הלקוח תמיד מתחבר עם חייגן PPOE שהתקורה שלו הרבה יותר נמוכה ואז בקלות מקבלים 100 מגה ואף יותר, מה גם שהרשת של בזק הרבה יותר יציבה וכל לקוח מקבל קו משלו לפחות עד ארון ה NGN של בזק הקרוב להבדיל מהוט שהלקוח נמצא בעצם בתשתית משותפת עם מאות או אלפי לקוחות בכל אזור עד לנתב של HOT האזורי כך שאם יש הרבה משתמשים פעילים באזור אז רוחב הפס הזמין לכל לקוח יורד.

נ.ב ניסיתי לתת הסברים כמה שיותר פשוטים בכוונה תחילה...

·
מוזר שאתה אומר את זה בגלל שאם אתה עוסק ברשתות אתה אמור לדעת שבבזק אי אפשר כמעט עד כדי בלתי אפשרי לקבל בבזק 100 מגה ועוד בקלות רשמת... לקבל 67 בבזק זה במקרה הטוב.
אתה צודק לגבי זה שיש לכל אחד קו משלו אבל מה זה עוזר לי אם הם לא יכולים לספק מחצית מהמהירות שאני מנוי אליה?!
לגבי הוט אולי זו חברת פח שיש לה שירות של קליפת בננה רקובה אך הם מספקים ללא כל בעיה 100 מגה ועניין השיתופיות בתשתית של הוט זו סתם אגדה אורבנית שהלבישו עליה כך אמר לביא שיפמן NetCHEIF:
http://www.hometheater.co.il/vp2371869#2371869

ציטוט:
שני החסרונות של הוט שאתה מציין אינם נכונים. התשתית המשותפת שאתה מתייחס אליה היא "אגדה אורבנית" ותיקה שבזק ניסתה לדחוף לפני כמה שנים. היום אתה מקבל מהוט את המהירות המובטחת בכל שעות היום ללא שום מגבלה. כבל קואקסיאלי הרבה פחות רגיש להפרעות מכבל טלפון של בזק. הוא מסוכך בצורה מעולה ואם העסק העובד, הסיכוי שתיתקל בבעיה הנובעת מרעש אלקטרומגנטי - קלושה.
arotman (Arie Rotman)
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Jan 26, 2005

#40  נשלח: ד' 04/05/2016 10:07

miCkEy6772
כוונתי הייתה שבהנחה שיש לך 100 מגה עם הוט או בזק ואתה צריך לקבל כתובת קבועה אז מבחינה מהירות בבזק אתה יכול לקבל את המהירות המקסימלית.
אגב זה נכון שבהרבה מקומות למשל בהרצליה פיתוח או ברמת השרון לא ניתן לקבל מהירות גבוהה מ 25 מגה בבזק אבל יחד עם זאת הרבה פעמים עדיף 25 מגה של בזק מאשר 100 מגה של הוט שאצל רוב הלקוחות (מעל 95 אחוז) האינטרנט פשוט לא יציב במהירות של 100 מגה.
יחד עם זאת ברוב מגדלי המגורים החדשים שהייתי בהם בחולון ובתל אביב בזק מתקינה NGN עם סיב אופטי בחדר התקשורת בבניין
ואז הלקוח מסתנכרן במהירות שקצת עוברת את ה 100 מגה.

במחילה מכבודו של לביא לגבי הוט אני חולק על דבריו, עדיין אותו נתב של הוט מחבר מאות משתמשים לפחות ועדיין כולם יושבים על אותו כבל קואקס שגם לו יש כמות מסויימת של נתונים שהכבל יכול להעביר. מנסיוני עם עשרות לקוחות של הוט באזור המרכז רבתי אני בהחלט רואה ירידה של ביצועים ברשת של הוט בשעות העומס, בדיקת מהירות אגב מול הוט לא תמיד נכונה מכיוון שלהערכתי ספקי השרות מתעדפות את הבדיקות האלה.
אגב מהירות הסנכרון אצלי בבית בכפר חב"ד:

miCkEy6772
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 18, 2014

#41  נשלח: ד' 04/05/2016 19:55

arotman
·

ציטוט:
יחד עם זאת הרבה פעמים עדיף 25 מגה של בזק מאשר 100 מגה של הוט שאצל רוב הלקוחות (מעל 95 אחוז) האינטרנט פשוט לא יציב במהירות של 100 מגה.

מאיפה הבאת את הנתון הזה? הוא בכלל לא נכון.
בהוט אין כל בעיה לקבל 100 מגה ולא רק בבדיקת מהירות שכמובן ששם זה תמיד יראה לך 100 מגה כדי לצאת נקיים מה שנקרה.
NetCHEIF (לביא שיפמן - http://www.NetCHEIF.com)
גורו רשתות
גורו רשתות

הצטרף בתאריך:
  Sep 21, 2012

הבעות תודה: 586
מספר הודעות: 2649

#42  נשלח: ד' 04/05/2016 20:17

arotman כתב:
miCkEy6772
כוונתי הייתה שבהנחה שיש לך 100 מגה עם הוט או בזק ואתה צריך לקבל כתובת קבועה אז מבחינה מהירות בבזק אתה יכול לקבל את המהירות המקסימלית.
אגב זה נכון שבהרבה מקומות למשל בהרצליה פיתוח או ברמת השרון לא ניתן לקבל מהירות גבוהה מ 25 מגה בבזק אבל יחד עם זאת הרבה פעמים עדיף 25 מגה של בזק מאשר 100 מגה של הוט שאצל רוב הלקוחות (מעל 95 אחוז) האינטרנט פשוט לא יציב במהירות של 100 מגה.
יחד עם זאת ברוב מגדלי המגורים החדשים שהייתי בהם בחולון ובתל אביב בזק מתקינה NGN עם סיב אופטי בחדר התקשורת בבניין
ואז הלקוח מסתנכרן במהירות שקצת עוברת את ה 100 מגה.

במחילה מכבודו של לביא לגבי הוט אני חולק על דבריו, עדיין אותו נתב של הוט מחבר מאות משתמשים לפחות ועדיין כולם יושבים על אותו כבל קואקס שגם לו יש כמות מסויימת של נתונים שהכבל יכול להעביר. מנסיוני עם עשרות לקוחות של הוט באזור המרכז רבתי אני בהחלט רואה ירידה של ביצועים ברשת של הוט בשעות העומס, בדיקת מהירות אגב מול הוט לא תמיד נכונה מכיוון שלהערכתי ספקי השרות מתעדפות את הבדיקות האלה.
אגב מהירות הסנכרון אצלי בבית בכפר חב"ד:

אם אתה באמת "עוסק בתחום" ואתה מעודכן בחיבורי התשתית של HOT ובזק נכון למאי 2016, אז אתה בוודאי יודע שהיכולת הטכנית של בזק נחותה בהרבה מזו של HOT. אני לא מכיר אף לקוח של בזק שמקבל 100M בחבילת 100M או 40M בחבילת 40M - ברובם המוחלט של המקרים לקוח בזק מקבל סביב שני שליש ממהירות החבילה שרכש, שלא נדבר על כך שלא בכל מקום בזק מוכרת חבילות של 100M.

לעומת זאת, ב-HOT, הסיפור של "תשתית משותפת" הוא היסטוריה עתיקה שכבר מזמן אינה נכונה. ב-HOT אתה מקבל בדיוק את המהירות שרכשת, גם בחבילות הסופר מהירות שלהם 200/5 ו-500/10. בהיבט הזה אין ספק שהתשתית של HOT היא הרבה יותר יציבה וחסינה, בין השאר מכיוון שהיא אינה מתבססת על זוגות של כבלי נחושת החשופים לרעש אלא על כבלי קואקס מסוככים.

אני מצרף כאן בדיקת מהירות שעשיתי כרגע. את התוצאה הזו אני מקבל כל יום, כל היום.
·

עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Jan 26, 2005

#43  נשלח: ד' 04/05/2016 20:20

miCkEy6772
המספרים מתייחסים ללקוחות שלי ושל דילרים שאני עובד איתם
ומנסיוני בלבד.
arotman (Arie Rotman)
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Jan 26, 2005

#44  נשלח: ד' 04/05/2016 21:02

NetCHEIF לביא,
ב22 שנה האחרונות שימשתי כאיש תקשורת ותשתיות ומנהל IT רובם כשכיר, בשנה וחצי האחרונים אני עצמאי ויצא לי לטפל בעשרות לקוחות שלי ושל דילרים שאני עובד עמם בבתים חכמים ברמת השרון, הרצליה, כפר סבא, כפר ויתקין, תל אביב, אירוס, סביון חולון, ראשון לציון ועוד מקומות רבים בארץ, עם רשתות של בין 20 ל 120 NODES שהיו מחוברים לאינטרנט של הוט וסבלו קשות ברמה של לכבות ולהדליק את ה HOTBOX לעיתים כמה פעמים ביום . יש בתים שגם קו 100 מגה סימטרי ברשת המטרו של בזק לא מספק. יחד עם זאת כאשר הלקוח מתעקש להישאר עם קווים ביתיים (רוב הלקוחות) חייבים להשתמש בנתבים יותר חזקים כמו ה DSR-1000 של D-LINK או SRX-5308 של NETGEAR או SOFAWARE 600 של צקפוינט וכו" בסביבות רשת כאלה ה HOTBOX של הוט יכול לשמש כ Bridge בלבד והחיבור היציב ביותר שהגעתי אליו כפי שציינתי היה באמצעות חייגן L2TP המוגבל למהירות של 30 מגה לפחות בנטויזן, בבזק בינלאומי הצלחתי להגיע למהירויות של 90 מגה אבל לא באמת יציב. בכל במקרה הנקודה החלשה ביותר מבחינתי בהוט היא ה UPLOAD של 2 מגה יכול להחנק מהר מאוד אם ללקוח יש NVR עם מצלמות IP ורוצה להגיע לביטרייט סביר בנקודה הזאת בזק עדיפה ומספקת 3.5 מגה UPLOAD.

טכנולוגית אני מסכים שהוט התקדמו אבל עדיין לא מספיק לטעמי הם צריכים לצמצם עדיין את כבלי הקואקס ולהביא את הסיב קרוב יותר ללקוח ברמה של רחוב. זה שכבל קואקסילי (בהנחה שהוא עדיין שלם) יותר חסין לרעשים מאשר כבל דו גידי של טלפון אין ויכוח רק שבזק בהרבה מקומות מצליחה להגיע למרחק של כמה מאות מטרים מה NGN ולספק תשתית הרבה יותר אמינה מבחינתי ומבחינת הלקוחות. שצריכים להפעיל מחדש את הנתב של בזק המשמש כ BRIDGE כל כמה חודשים. ברור שיש יוצאים מן הכלל.
אבל לפחות בבזק אם אני משגע אותם מספיק פותרים בעיות והוט פשוט לא....
(1) הבעות תודה: miCkEy6772
uh99
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Aug 05, 2010
הבעות תודה: 188
מספר הודעות: 3783

#45  נשלח: ה' 05/05/2016 3:09
מהירות 200 מגה בבזק, מתי ?

arotman כתב:
NetCHEIF לביא,
ב22 שנה האחרונות שימשתי כאיש תקשורת ותשתיות ומנהל IT רובם כשכיר, בשנה וחצי האחרונים אני עצמאי ויצא לי לטפל בעשרות לקוחות שלי ושל דילרים שאני עובד עמם בבתים חכמים ברמת השרון, הרצליה, כפר סבא, כפר ויתקין, תל אביב, אירוס, סביון חולון, ראשון לציון ועוד מקומות רבים בארץ, עם רשתות של בין 20 ל 120 NODES שהיו מחוברים לאינטרנט של הוט וסבלו קשות ברמה של לכבות ולהדליק את ה HOTBOX לעיתים כמה פעמים ביום . יש בתים שגם קו 100 מגה סימטרי ברשת המטרו של בזק לא מספק. יחד עם זאת כאשר הלקוח מתעקש להישאר עם קווים ביתיים (רוב הלקוחות) חייבים להשתמש בנתבים יותר חזקים כמו ה DSR-1000 של D-LINK או SRX-5308 של NETGEAR או SOFAWARE 600 של צקפוינט וכו" בסביבות רשת כאלה ה HOTBOX של הוט יכול לשמש כ Bridge בלבד והחיבור היציב ביותר שהגעתי אליו כפי שציינתי היה באמצעות חייגן L2TP המוגבל למהירות של 30 מגה לפחות בנטויזן, בבזק בינלאומי הצלחתי להגיע למהירויות של 90 מגה אבל לא באמת יציב. בכל במקרה הנקודה החלשה ביותר מבחינתי בהוט היא ה UPLOAD של 2 מגה יכול להחנק מהר מאוד אם ללקוח יש NVR עם מצלמות IP ורוצה להגיע לביטרייט סביר בנקודה הזאת בזק עדיפה ומספקת 3.5 מגה UPLOAD.

טכנולוגית אני מסכים שהוט התקדמו אבל עדיין לא מספיק לטעמי הם צריכים לצמצם עדיין את כבלי הקואקס ולהביא את הסיב קרוב יותר ללקוח ברמה של רחוב. זה שכבל קואקסילי (בהנחה שהוא עדיין שלם) יותר חסין לרעשים מאשר כבל דו גידי של טלפון אין ויכוח רק שבזק בהרבה מקומות מצליחה להגיע למרחק של כמה מאות מטרים מה NGN ולספק תשתית הרבה יותר אמינה מבחינתי ומבחינת הלקוחות. שצריכים להפעיל מחדש את הנתב של בזק המשמש כ BRIDGE כל כמה חודשים. ברור שיש יוצאים מן הכלל.
אבל לפחות בבזק אם אני משגע אותם מספיק פותרים בעיות והוט פשוט לא....

עם כל הכבוד למשפט האחרון שכתבת והוא נכון ... השאלה:
כמה לקוחות פרטים אצל בזק מקבלים: 200 מגה

http://www.hometheater.co.il/vt156472.html
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > לווין, כבלים,DTT, עידן+ עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה