מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

שרשור תגובות: האם הוט.נט חוסמת את המתחרות של הוט בטלויזיה?

עמוד 6 מתוך 6
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6 
   פורומים > וידאו > לווין, כבלים,DTT, עידן+
מחבר הודעה
satbeginner
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 05, 2011
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 121

#76  נשלח: ו' 06/05/2016 20:06

אני משתמש בשירותי dyndns ויכול לאשר שבכתובות שמתחילות ב 149...לא הצלחתי בכלל לעדכן את האייפי בשירותי ה dydns שיש לי.גם בלינוקס וגם בתוכנה של ווינדוס.אז אנחנו שוב חוזרים לאותה הנקודה.אלו שאין להם בעיות,לא יסכימו כי פשוט לא היו אף פעם מחוברים ל 149...ולא מבינים על מה מדובר בכלל.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
NetCHEIF (לביא שיפמן - http://www.NetCHEIF.com)
גורו רשתות
גורו רשתות

הצטרף בתאריך:
  Sep 21, 2012

הבעות תודה: 587
מספר הודעות: 2651

#77  נשלח: ו' 06/05/2016 20:16

אנחנו חוזרים להסבר שנתתי בתחילת הפוסט הזה. כתובות ה-HOT שמתחילות ב-149 הם מסוג NAT TYPE 3 (כלומר RESTRICTED). ב-HOT צריך לשאוף לכתובות שמתחילות ב-5 או ב-213 ולהימנע מאלה שמתחילות ב-149.
miCkEy6772
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 18, 2014
הבעות תודה: 60
מספר הודעות: 1015

#78  נשלח: ו' 06/05/2016 23:38

arotman שמע אריה יש לך ידע עצום ואני חושב שהבאת פה יותר אבל יותר מדי מידע אפילו (במובן החיובי כמובן).
אני מקבל את דבריך ובמיוחד שאתה איש תקשורת ותשתיות ומנהל IT. הבאת פה הרבה בלאגן שיש כיום בספקיות וגם חסרונות שיש בתשתיות וכל מילה שלך בסלע מבחינתי.
(1) הבעות תודה: arotman
פרופיל | שלח הודעה | חפש
arotman (Arie Rotman)
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Jan 26, 2005

הבעות תודה: 327
מספר הודעות: 3322

#79  נשלח: שבת 07/05/2016 22:33

NetCHEIF כתב:

ציטוט:
...

·החלק הראשון של התשובה שלך לגבי עדכון הכתובת על ידי שירות ה-DYNDNS הוא לחלוטין אינו נכון. ברגע שהנתב, המצלמה, ה-NVR או תוכנת העדכון משנים את כתובת ה-IP החיצונית הקשורה לשירות ה-DYNDNS, אין שום השהיה של שעות או ימים. כל פניה חוזרת תביא באופן מידי את כתובת ה-IP החדשה. הממשמעות היא שממש אין צורך בחייגן L2TP וכתובת IP קבועה בהוט. מעבר לכך, כתובת ה-IP בחיבור ללא חייגן בהוט נשארת קבועה במשך שבועות וחודשים וקצב העדכון שנדרש הוא איטי מאוד. אני מעולם לא נתקלתי בבעיה כזו בשימוש ב-DYNDNS כאשר מחוברות מצלמות, שרתי FTP וכד'.

שבוע טוב וחודש טוב!
עם כל הכבוד זה שלא נתקלת לא אמור שאני טועה...
בשנה וחצי האחרונות כעצמאי טיפלתי לפי הרישומים שלי בכ 179 לקוחות (ע"פ מספר תיקיות תעוד הלקוחות, לא מספר עצום אבל יש גבול בכמה לקוחות אני יכול לטפל בשבוע... ) נזכרתי בלקוח בסביון ממש בהתחלה שהיה מתקשר אלי כי כתובת ה IP שלו הייתה משתנה בהוט כל כמה חודשים, וכל כמה חודשים הלקוח לא היה מגיע למצלמות ומתקשר אלי, אגב זה עוד לקוח מהרשימה שהאינטרנט אצלו בהוט היה עובד יציב.
לגבי נושא ה DNS הדינאמי קרו לי כמה וכמה מקרים שלקוח התקשר אלי מחו"ל בלחץ כי לא הצליח להתחבר לשרת המצלמות שלו כי הכתובת הייתה דינאמית ולא הספיקה להתעדכן ככל הנראה בשרתי DNS בחו"ל. אז כדי למנוע מצבים כאלה שהלקוח מתעצבן אני מקדים תרופה למכה ודואג ל IP קבוע.
היה לי כבר מקרה עם חברת נטויזן אגב שכתובת ה IP הקבועה של הלקוח "נעלמה" והלקוח מתקשר אלי ולא מבין מדוע הוא לא יכול להכנס לאזעקה בבית מרחוק, מקרה נדיר אבל קרה.
אגב לא מזמן אצל לקוח מנווה ירק לא רחוק מהוד השרון (יש כזה מקום מסתבר) ללקוח היה שרות DNS דינאמי של חברת Provision
בתוך ה DVR, שם שמתי לב שלמרות שהפעלתי מחדש את ה DVR לאחר קבלת כתובת IP חדשה מהספק עדיין כתובת ה IP לא התעדכנה לפחות בארץ השרת שלהם לעניות דעתי יושב בסין.

כמו כן אני בפרוש זוכר שהייתי מעדכן בזמנו הגדרות DNS של חברה מסויימת צפציפית MX Record והיה לוקח כיום בממוצע עד אשר לקוחות מחו"ל היו מצליחים לשלוח דוא"ל לכתובת החדשה.

יחד עם זאת יש כמובן מצלמות אבטחה עצמאיות כמו למשל של Google או D-LINK למשל שמתחברים לשרותי Cloud ומתחברות לשרתים באופן אוטומטי במקרה כזה מרגע שלמצלמה יש קישור אינטרנט אז אתה מייד תראה את המצלמה אבל כאן אתה נכנס לשרות Cloud שכתובת ה IP שלו תמיד קבועה. במקרים שאני מדבר עליהם אתה לא נכנס לCloud אלא לשרת מצלמות עצמו שיושב בבית של הלקוח.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > לווין, כבלים,DTT, עידן+ עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה