המלצה למקרן

מקרנים קידמיים - Front Projector.
ride
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום מקרנים
אחראי תחום מקרנים
שם מלא: יניב דיין
נתן תודות: 226 פעמים
קיבל תודות: 468 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #76 

לא מבין איך אפשר להחמיץ פינות מוארות ? זה כל כך מציק ובולט. פוקוס בפינות זה כבר בעייה שניתן להבחין בה רק עם תבניות כיול ובטח לא בזמן סרט ממרחק צפייה סביר

zaviv
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 109 פעמים
קיבל תודות: 56 פעמים

נושא שלא נקרא #77 

ride כתב:לא מבין איך אפשר להחמיץ פינות מוארות ? זה כל כך מציק ובולט. פוקוס בפינות זה כבר בעייה שניתן להבחין בה רק עם תבניות כיול ובטח לא בזמן סרט ממרחק צפייה סביר
...
אוקיי אז אולי אין בעיה במקרנים של סוני כפי שניתן היה להבין מדבריו של רן.

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 611 פעמים

נושא שלא נקרא #78 

מי שלא ראה או הסבירו לו מה זה...לא יצליח להבחין בפינות מוארות.

בסוני יש מלאאאאא מקרנים עם פינות מוארות ובעיות של פוקס.
במו עיני ראיתי 50 ו-55 עם פינות מוארות. שני המשתמשים לא הבינו על מה אני מדבר לפני שהראיתי להם.

מי שחושב שרק jvc עם הבעיות האלה טועה ומטעה ולא טורח לקרוא חוויות משתמשים שמודעים לבעיה הזו.

סוני מלאה בתופעות האלה.

יניב- ה-520 שהיה אצלי היה עם פינות מוארות.
אותו מקרן שהיה אצלך.
איך לא ראית את הפינות הזוהרות(!) שהיו לו?

אין בעיה להסתכל עליו פעם נוספת..

רן

ride
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום מקרנים
אחראי תחום מקרנים
שם מלא: יניב דיין
נתן תודות: 226 פעמים
קיבל תודות: 468 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #79 

רן,

עזוב, אני לא מבין כלום במקרנים, אתה האוטוריטה הגדולה בעולם בתחום. רק להזכירך. את אותו 520 בלי הקונטרסט והפינות המוארות ראו לפחות 100 חברי פורום בהשקה. כולם יצאו בשוק והתפעלות מהתמונה. אבל מה לעשות, כולנו אפסים לידך, לא מבינים כלום.

אני חושב שבזה אסיים

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #80 

יניב.

צר לי שאתה משתמש במילים כאלה.
חשבתי שאתה תהיה שמח, כאחראי על התת קטגוריה הזו, שיש דיון בתת קטגוריה שהיא מאוד מאוד רדומה to say the least , גם אם היא קצת עולה לטונים וגם אם חלילה אנשים חושבים שסוני, רחמנא ליצלן, מייצרת, נכון להיום מקרנים מאוד בינוניים.

ההשקה שאיזכרת ל-520 וכמות האנשים שהייתה שם לא מעלה ולא מורידה ואין זה רלבנטי אם כולם כולל כולם לא נרדמו באותו לילה מהתרגשות.

המקרן שהודגם היה אצלי.
אותו מקרן סובל מפינות זוהרות.
למעשה כל הצד הימני שלו זוהר ביחס לצד השמאלי.

גם אם אני הייתי נוכח שם והיו מראים לי חומר מסוים (בניגוד לחומר אחר) אני בספק אם הייתי עולה על זה. זו לא בעיה שקופצת לעין.
למעשה אם אני אראה תמונה של מקרן ולא יתנו לי לבחור את החומר או יתנו לי את השלט, אני בספק אם אראה אותה.

ובכנות, רק מתי מעט בכלל מבינים בתחום הזה ויורדים לדקויות שבדקויות. הרוב מדפדפים. שמים סרט ואומרים וואוווו (שזה סבבה).
הגישה שלך לבוא בטענות לאלו שמעמיקים היא שגויה מיסודה.

כל זה מבלי להמעיט מהעובדה שסוני 520, הוא מקרן סופר בינוני ומתומחר באופן שערורייתי.
למעשה אני טוען שמי שקונה את המקרן הזה אין לו הבנה מינימלית מה הכסף שלו מסוגל לקנות אם הוא רוכש מקרן שאינו מותאם באופן מלא ל- 4K ומציג קונטרסט מאוד מאוד נמוך.

זו הטענה שלי.
צר לי שאני לא מיישר קו עם אהבת סוני.
הלוואי והמקרן הבא שלי יהיה סוני כי זו החברה המועדפת עליי. נכון להיום הם פשוט לא שם.

ובאשר ל-55 . לבוא ולטעון שה-55 חף מבעיות היא טענה מאוד מאוד בעייתית כאשר אפשר בנקל למצוא ב- AVS לא מעט משתמשים שחושבים אחרת. שמעידים על בעיות פוקוס. שמעידים על בעיות אחידות. שמעידים על בעית פינות זוהרות.

מה הבעיה של הצפת הנושא?

למה אי אפשר לנהל דיון גם על דברים טובים פחות?

למה כל דבר אמור להיות ספקטקולרי?

רן

zaviv
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #81 

הלוואי עלי מקרן סופר בינוני כזה

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #82 

נכון אביב.

ביחס למחיר שלו הוא מקרן סופר בינוני.

אם הוא נופל עליך מהשמיים או שאתה צריך לשלם עליו 20,000 ש"ח הוא אחלה.

רן

deepspace
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 62 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

נושא שלא נקרא #83 

נניח שאני משתמש במקרן כל יום 5 שעות במשך מס' שנים, האם הבחירה הנכונה תהיה רק מקרן לד?
אני רוצה להשתמש במקרן בלי חשבון ובלי לספור שעות או לקנות חלופי אחרי שנים בודדות.
אני מוכן שזה יבוא על חשבון איכות התמונה.

idan309
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 298 פעמים
קיבל תודות: 321 פעמים

נושא שלא נקרא #84 

אביב,

ב-20,000 ש"ח אני לא אקח 5000 עם אני יודע בוודאות שיש לו בעיות פוקוס או פינות מוארות גם אם אני לא יודע כרגע לזהות אותם.
כך שבמקרה הזה אני יורד מהתור.

כשרכשתי את ה-50 היו לי 3 אפשרויות:
1. לבחון אותו בעצמי וככל הנראה לא למצוא את הפינות המוארות.
2. לתת למישהו שיודע לראות את הפינות המוארות לבחון ולהודיע לי האם הבעיה חמורה או לא ועפ"י תשובתו לקבל החלטה.
3. לבחון אותו בעצמי ביחד עם מישהו שיודע לראות את הפינות המוארות כך שיראה לי את הפינות המוארות במידה וישנן ואז אוכל לקבל החלטה האם לקחת את המקרן.

האופציה הראשונה לא היתה באה בחשבון.
מבין 2 ו-3 בחרתי ב-2 מ כי היה לי ברור שגם אם יש בעיה של פינות מוארות שהיא לא משמעותית (ואז הסיכוי שאראה אותךו בעצמי נמוך) ברגע אדע איך לזהותאותה אני כל הזמן אחפש בתמונה במקום להינות מהסרט.
ע"ב דעתו של מי שיודע לזהות את הבעיה בסוני 50 שלי (בניגוד למקרן אחר שבחן לפני כן שלא היתה לו את הבעיה כלל) הבעיה קיימת אך בצורה יחסית זניחה ולכן המקרן נרכש בהמלצתו.

כשאשדרג למקרן בטכנולוגיה דומה אני מקווה לעשות את אותו דבר, מה שאומר רכישה של מקרן מתצוגה או שהחנות תהיה מוכנה לתת להתרשם לפני רכישה.
כמובן שבתקווה שאותו מומחה יהיה מוכן לעשות לי את השירות שוב.

zaviv
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #85 

idan309 כתב:אביב,

ב-20,000 ש"ח אני לא אקח 5000 עם אני יודע בוודאות שיש לו בעיות פוקוס או פינות מוארות גם אם אני לא יודע כרגע לזהות אותם.
כך שבמקרה הזה אני יורד מהתור.

כשרכשתי את ה-50 היו לי 3 אפשרויות:
1. לבחון אותו בעצמי וככל הנראה לא למצוא את הפינות המוארות.
2. לתת למישהו שיודע לראות את הפינות המוארות לבחון ולהודיע לי האם הבעיה חמורה או לא ועפ"י תשובתו לקבל החלטה.
3. לבחון אותו בעצמי ביחד עם מישהו שיודע לראות את הפינות המוארות כך שיראה לי את הפינות המוארות במידה וישנן ואז אוכל לקבל החלטה האם לקחת את המקרן.

האופציה הראשונה לא היתה באה בחשבון.
מבין 2 ו-3 בחרתי ב-2 מ כי היה לי ברור שגם אם יש בעיה של פינות מוארות שהיא לא משמעותית (ואז הסיכוי שאראה אותךו בעצמי נמוך) ברגע אדע איך לזהותאותה אני כל הזמן אחפש בתמונה במקום להינות מהסרט.
ע"ב דעתו של מי שיודע לזהות את הבעיה בסוני 50 שלי (בניגוד למקרן אחר שבחן לפני כן שלא היתה לו את הבעיה כלל) הבעיה קיימת אך בצורה יחסית זניחה ולכן המקרן נרכש בהמלצתו.

כשאשדרג למקרן בטכנולוגיה דומה אני מקווה לעשות את אותו דבר, מה שאומר רכישה של מקרן מתצוגה או שהחנות תהיה מוכנה לתת להתרשם לפני רכישה.
כמובן שבתקווה שאותו מומחה יהיה מוכן לעשות לי את השירות שוב.
...
·מי זה המומחה ? ניתן להשכיר את שירותיו?

zaviv
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #86 

בקיצור ממה שאני מבין מדבריך סוני מכשיר הרבה יותר אמין מJVC עם שירות ואחריות מוכחת בהשוואה ליבואן הרשמי שרק החל את דרכו בארץ הקודש.
מבחינתי שירות ואחריות זה דיל ברייקר אני לא קונה ומוכר כל שנה מקרן בדומה לאחרים בפורום

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #87 

zaviv כתב:בקיצור ממה שאני מבין מדבריך סוני מכשיר הרבה יותר אמין מJVC עם שירות ואחריות מוכחת בהשוואה ליבואן הרשמי שרק החל את דרכו בארץ הקודש.
מבחינתי שירות ואחריות זה דיל ברייקר אני לא קונה ומוכר כל שנה מקרן בדומה לאחרים בפורום
...
·

שרות ואחריות יש לך מאמזון ועד שנותן השרות בארץ יגיע לרמת השרות של אמזון נגיע כבר למאה ה 22.

מאחר וניתן להביא המקרן מאמזון בכ 20000 ומאחר ומדובר בשרות של אמזון ומאחר וה jvc בכמה ליגות מעל הסוני לא רואה סיבה למה לפחד לרכוש מחו״ל.

בכל מקרה בהצלחה במה שתחליט אתה תהנה משניהם אבל מה jvc הרבה יותר.

idan309
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 298 פעמים
קיבל תודות: 321 פעמים

נושא שלא נקרא #88 

zaviv,
לא ברור לי מאיפה הגעת למסקנה שאני חושב שה-JVC פחות אמין מהסוני. אין לי מושג מי יותר אמין וזה לא מעניין אותי כאשר אני רוכש מיבואן מקומי עם 3 שנות אחריות.

זה נכון שטופ אודיו הם יבואן שרק התחיל את דרכו בארץ הקודש ביבוא המקרנים האלה אבל מדובר ביבואן עם הרבה שנות וותק כך שהבחינה הזו אני לא רואה בעיה.

לגבי המומחה לפי מה שאני יודע ממש לא ניתן להשכיר את שירותיו ואני בכלל לא בטוח שהוא ייתן לי את שירותיו פעם נוספת.

יואב,
ברגע שתראה לי מישהו אחד שרכש 5000/7000/9000 באמזון, קיבל את המקרן, ראה שיש לו פינות זוהרות וביקש להחליף את המקרן כאשר סוכם מראש שאם כם המקרן המחליף יסבול מאותה בעיה יוכל להחזיר גם אותו ולקבל את כל הכסף בחזרה אני בהחלט ממליץ לאביב להתקדם בצורה הזו.
אני לא מאמין שיש מישהו כזה ואני לא חושב שאמזון יגיעו לרמת שירות כזו.

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #89 

idan309 כתב:zaviv,
לא ברור לי מאיפה הגעת למסקנה שאני חושב שה-JVC פחות אמין מהסוני. אין לי מושג מי יותר אמין וזה לא מעניין אותי כאשר אני רוכש מיבואן מקומי עם 3 שנות אחריות.

זה נכון שטופ אודיו הם יבואן שרק התחיל את דרכו בארץ הקודש ביבוא המקרנים האלה אבל מדובר ביבואן עם הרבה שנות וותק כך שהבחינה הזו אני לא רואה בעיה.

לגבי המומחה לפי מה שאני יודע ממש לא ניתן להשכיר את שירותיו ואני בכלל לא בטוח שהוא ייתן לי את שירותיו פעם נוספת.

יואב,
ברגע שתראה לי מישהו אחד שרכש 5000/7000/9000 באמזון, קיבל את המקרן, ראה שיש לו פינות זוהרות וביקש להחליף את המקרן כאשר סוכם מראש שאם כם המקרן המחליף יסבול מאותה בעיה יוכל להחזיר גם אותו ולקבל את כל הכסף בחזרה אני בהחלט ממליץ לאביב להתקדם בצורה הזו.
אני לא מאמין שיש מישהו כזה ואני לא חושב שאמזון יגיעו לרמת שירות כזו.
...
·

ואתה חושב שפה יחליפו לך מקרן אחרי מקרן אחרי מקרן ??? אתה חי בסרט צר לי .
מוכן להתערב איתך שאמזון בכלל לא יתקשקשו איתך.ברגע שתכתוב להם שיש פינות מוארות/בעיית פוקוס תקבל מייל התנצלות שיגרום לך לנגב הדמעות תתבקש לשלוח אותו ותקבל חדש.
אתה מוזמן לקנות סוני בארץ לשלם כסף טוב ולחיות עם הידיעה שבפחות כסף או טיפה יותר יכולת לקבל תמונה בליגה אחרתתתתתתתת לגמרי.

בהצלחה לכולכם.

נ.ב
רכשתי מהם סאונדבר.
רק היה נדמה לי שהוא לא ישר מספיק(מחברים 3 חלקים לקבלת אחד ארוך). שלחתי מייל.
תוך רבע שעה התנצלו והקימו הזמנה חדשה.התבקשתי לשלוח ״התקול״ על חשבונם.הייתי המום ולכן שלחתי להם מייל שהכל בסדר סידרתי ״הבעיה״ .שוב התנצלו על הטירחה שנגרמה לי.
כן זה אמזון( ואין קשר שמדובר על סאונד בר זול לעומת מקרן יקר זו פשוט המדיניות שלהם שאומרת 100% לקוח מרוצה לא פחות) . בארץ הייתי מקבל נקניק.

בהצלחה

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #90 

יואב.

לדעתי נושא האחריות לגמרי זהה בין שתי החברות.

באופן אישי בחיים לא הייתי קונה סוני בארץ אם לא היו מסכימים מראש לאפשר לי לבדוק את המקרן טרם רכישתו.
הסיכוי שישפאר תאפשר לרוכשים להתחיל לפתוח קרטונים היא נמוכה מאוד..
למרות שיש כאן טענות (מגוחכות) שהבעיה בסוני לא קיימת...אז לכאורה לא אמורה להיות להם בעיה לפתוח קרטונים ...

לאור זאת גם סוני צריך לרכוש רק בחו"ל.

איך זה עוזר לי לקנות בארץ, לשלם יותר כסף ובסופו של יום לקבל מקרן עם פינות זוהרות או חוסר אחידות או בעיית פוקס...ו היבואן...לא יכיר בבעיה הזאת?!

רן

שלח תגובה

חזור אל “מקרנים”