איך מחזירים מוצר להחלפה בחו"ל מבלי לשלם שוב מיסים?

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
Borderline1
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 157 פעמים
קיבל תודות: 451 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

אם יצאת אותו בצורה מסודרת דרך המכס ביד אליהו או בנציגויות נוספות
כשיצוא הוא לשם תיקון
תוכל להיות פטור. החזרת המוצר המתוקן לארץ אבל זו תהיה פרוצדורה מול המכס
היית צריך לעשות את הפרוצדורה במשלוח לחו״ל מלכתחילה, ממלאים טופס באים אליהם עם החבילה הם בוחנים את מה שאתה שולח ומאשרים ובקבלה חזרה זה אותו דבר הם בודקים מה שהתקבל והתאמתו למה ששלחת ומשחררים ללא מיסים

evgenetic
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 112 פעמים
קיבל תודות: 305 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

@Borderline1
בכלל לא חשבתי שאני צריך לעשות משהו מול מכס לפני השליחה במקרים כאלה... מוקד הדאגה שלי היה בהסדרת המשלוח (UPS גנבים, רצו כ400 שקל. ECO post התברר כמצוין, זול (64 שקלים), מהיר וכלל מעקב מלא גם מחוץ לארץ) וכתובת אמריקאית (הלכתי על Shipito) כי Asus לא מחזירים מוצרים מוחלפים ישירות לישראל.

הם אפשר לעשות את זה בדיעבד, במסגרת התהליך ערעור על גובה המסים? לא תהיה לי בעיה להוכיח את הדברים. Asus מאד מסודרים בקטע הזה ושולחים הודעות מייל על כל פיפס בתהליך. אגב במקרה שלי ככל הנראה מדובר בהחלפה ממש ולא בתיקון.

Borderline1
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 157 פעמים
קיבל תודות: 451 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

אני מאד בספק, כי כל העניין הוא שבמכס בודק את המוצר שמיוצא, ממלאים טופס עם פירוט של הדגם שנשלח והם בוחנים אותו פיזית ומאשרים כי הוא נשלח לחו"ל כולל רישום וציון רשימון היבוא ששימש בעת כניסתו לארץ. רק אחרי הבדיקה הפיזית ואישורם אתה שולח אותו.
כל דרך אחרת פותחת פתח למשלוח אריזות ריקות לקבלת מוצרים ללא תשלום מכס....

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”