מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

התחדשתי בסאב klipsch r-115

עמוד 4 מתוך 4
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4 
   פורומים > אודיו > אודיו רב-ערוצי (ק''ב)
מחבר הודעה
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 1000
מספר הודעות: 5819

#46  נשלח: ה' 29/03/2018 14:25

Rekcuf כתב:
SB במקום "לשדרג" לקפיש...
·

אתה ממש שקית מלאה טוב לב שזה ממש מריח כמו ......

אולי תלמד לפרגן מעט, או להימנע מתגובה?
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
acker16
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 03, 2009
הבעות תודה: 17
מספר הודעות: 338

#47  נשלח: ה' 29/03/2018 18:19

mulder
·
מדגיש שהשאלה הבאה נשאלת ללא טיפת סרקזם או ציניות, רק מתוך רצון להבין מה אתה אומר.
אני לא כל כך מבין למה אתה מתכוון, אתה חוזר ומדגיש שהסאב החדש יכול להגיע לעוצמות גבוהות יותר בלי להתאמץ. למה שיהיה לי אכפת כמה הסאב מתאמץ? שיעבוד... בשביל זה אני משלם לו.
האם אתה חושש משחיקה של הממברנות כשהתנועה שלהם גדולה יותר?
אתה רושם שהסאב הישן היה צריך עוד כמה מעלות בסיבוב החוגה כדי להגיע לעוצמה שהחדש מגיע על האמצע. למה זה משנה לי כל עוד אני לא מתקרב לגבול היכולת של המכשיר?

מהצד שלי, אני יכול להגיד שכיילתי את הPB1000 כשהחוגה הייתה על האמצע ואחרי הוספתי עוד רבע סיבוב בשביל ההתלהבות ודי מהר זה נהיה לי יותר מדי והחזרתי לאמצע.
freedom_il (דרור)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2011
הבעות תודה: 195
מספר הודעות: 2155

#48  נשלח: ה' 29/03/2018 18:40

mulder כתב:

ציטוט:
...

רכשתי בארץ דרך אודיו קלאב. לא רוצה להכנס פה למחירים, אבל אני יכול לומר שהמחיר היה הוגן.

האמת, לא מבין למה לא להגיד. אם הוא עשה לך מחיר טוב זה רק פרסומת בשבילו. תהיה בטוח שהוא לא עשה לך מחיר בגלל שאתה חבר שלו הרבה יותר מקונים אחרים (אולי בעצם כן? לא יודע). הם באמת נחמדים באודיו קלאב.
לא הבנת את כוונתי. כולם יודעים כמה עולה SB-2000 בימנו בארץ - בצבע מבריק זה יוצר בערך 3600-4000 תלוי במבצעים.
כמה עולה R-115 אף אחד חוץ ממך לא יודע. אם זה מתקרב ל 5000, זה כבר נכנס לקטגוריית מחיר שיש בה עוד הרבה יותר מתחרים ראויים. אם זה בסביבות 4000 זה כבר משהו אחר ובאמת יכול להוות אופציה לשיקול לחברים נוספים.
mulder (ערן)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 428
מספר הודעות: 5636

#49  נשלח: ה' 29/03/2018 19:10

acker16 כתב:
@mulder
·
מדגיש שהשאלה הבאה נשאלת ללא טיפת סרקזם או ציניות, רק מתוך רצון להבין מה אתה אומר.
אני לא כל כך מבין למה אתה מתכוון, אתה חוזר ומדגיש שהסאב החדש יכול להגיע לעוצמות גבוהות יותר בלי להתאמץ. למה שיהיה לי אכפת כמה הסאב מתאמץ? שיעבוד... בשביל זה אני משלם לו.
האם אתה חושש משחיקה של הממברנות כשהתנועה שלהם גדולה יותר?
אתה רושם שהסאב הישן היה צריך עוד כמה מעלות בסיבוב החוגה כדי להגיע לעוצמה שהחדש מגיע על האמצע. למה זה משנה לי כל עוד אני לא מתקרב לגבול היכולת של המכשיר?

מהצד שלי, אני יכול להגיד שכיילתי את הPB1000 כשהחוגה הייתה על האמצע ואחרי הוספתי עוד רבע סיבוב בשביל ההתלהבות ודי מהר זה נהיה לי יותר מדי והחזרתי לאמצע.

הי
אני דווקא שמח ששאלת. כמעט כמו בכל מכשיר, כדאי שיהיה לו מספיק כוח כדי לא להתאמץ מדי ולתת ביצועים טובים במאמץ נמוך.
כמו ברכב, מה עדיף לך, שהוא יסע לך ב 100 קמש ב 1500 סלד או ב 3000 סלד ? מה יאמץ יותר את המנוע? באיזה מצב מהם תרגיש שהנסיעה חלקה יותר?

לגבי הסאב זה אומר שהביצועים שלו טובים גם כשהוא בווליום נמוך יחסית. ככל שאתה יורד בתדרים הסאב מתחיל להתאמץ כדי שתשמע את התדרים האלה, ואז בהחלט צריך להיות אכפת לך שלסאב יהיה מספיק "אויר" וכוח ושלא יתאמץ אם אתה רוצה להנות מבאס נקי וחזק בלי עיוותים עד התדר הנמוך ביותר שלו.
FastandFurious (ויקטור (חיים:))
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 06, 2015

הבעות תודה: 473
מספר הודעות: 4334

#50  נשלח: ה' 29/03/2018 19:28

חברים זה לא מקור להשוואה... תיבה פתוחה מול תיבה סגורה?
... ברור שהקליפש יתן ביצועים טובים יותר.. תעשו השוואות סבים באותו סדר גודל של מחיר עם תיבות פתוחות, או לחילופין תיבות סגורות...לא בטוח שיהיו מתחרים ל svs עד 14 אלף שקל...
ערן הכי חשוב שאתה ממש מרוצה וזה הכי חשוב

אגב ובקשר לטרול שלנו rekcuf, אל תאמינו לו
אין לו שום ציוד בבית אחרת היה מעלה תמונות מזמן..
מעבר לזה בכל פורום הוא מצהיר שיש לו כלים שונים...
מעבר לזה לא צריך להתייחס בכלל...

SUBWOOFER- SB 16 ULTRA
RECEIVER- ANTHEM MRX- 720

נערך בפעם אחרונה על-ידי FastandFurious בתאריך ו' 30/03/2018 11:01, נערך סך הכל פעם אחת
mulder (ערן)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 428
מספר הודעות: 5636

#51  נשלח: ה' 29/03/2018 23:54

freedom_il כתב:

ציטוט:
...

האמת, לא מבין למה לא להגיד. אם הוא עשה לך מחיר טוב זה רק פרסומת בשבילו. תהיה בטוח שהוא לא עשה לך מחיר בגלל שאתה חבר שלו הרבה יותר מקונים אחרים (אולי בעצם כן? לא יודע). הם באמת נחמדים באודיו קלאב.
לא הבנת את כוונתי. כולם יודעים כמה עולה SB-2000 בימנו בארץ - בצבע מבריק זה יוצר בערך 3600-4000 תלוי במבצעים.
כמה עולה R-115 אף אחד חוץ ממך לא יודע. אם זה מתקרב ל 5000, זה כבר נכנס לקטגוריית מחיר שיש בה עוד הרבה יותר מתחרים ראויים. אם זה בסביבות 4000 זה כבר משהו אחר ובאמת יכול להוות אופציה לשיקול לחברים נוספים.

מי אלה "כולם שיודעים" כמה עולה פה sb2000 ? זה מפורסם פה בראש האתר? באתר של החנות? בזאפ? מתקשרים/הולכים ושואלים.
הרי לא קונים במחיר שרשום באתר גם ככה, תמיד יש מקום למשא ומתן אם המחיר הראשון לא נראה לך. העניין הוא שאני לא סוכן שלהם ולא מתפקידי לעשות להם קידום מכירות כאן, ולא יודע אם נוח להם שאנשים מפרסמים מחירים או לא..
ברור שיש מתחרים ראויים, לא יודע אם זה ברמת מחיר שציינת, הרבה יותר צפונה כנראה.
freedom_il (דרור)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2011

#52  נשלח: ו' 30/03/2018 0:06

mulder
כולם יודעים מחירים של svs קודם כל כי פיוצ'ר אומרים מחיר סופי בטלפון בלי התמקחויות וזה תמיד נמוך ביחס לאירופה. יודעים גם מביקורות שנעשו באתר וגם כי אנשים כמוני פרסמו את המחיר. 3650 עלה לי ה SB-2000. תחפש את השרשור כתבתי שם מחיר ישר בהתחלה או בכותרת, פיוצ'ר אפילו אמרו לי תודה גם בתוך השרשור.
לא מתאים לך להגיד, אל תגיד. אמרתי שאני פשוט לא מבין למה. שילמת, קיבלת, עכשיו תעשה מה שאתה רוצה. מה יש להסתיר? ולטובת מי? היבואנים שלא מרשים לפרסם את המחיר האמיתי של המוצרים שהם מוכרים?
המחיר הוא פרט די חשוב בדיון בדיון פה.
LiorShap
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 15, 2006
הבעות תודה: 194
מספר הודעות: 2520

#53  נשלח: ו' 30/03/2018 11:16

למבקשי המחיר שרוצים שאחרים יעשו את העבודה עבורם -

https://www.crutchfield.com/S-O147wJ5GRlo/compare_...

אפשר לראות ( אם לא נתייחס ל SALE 90$ ) שהקליפש מחירו 900$ לעומת ה SVS שמחירו 700$.
אם ה SVS עולה בארץ בין 3.5K ל 4K תוסיף את ה 200$ ותקבל את עלותו של הקליפש בארץ

חג שמח !
freedom_il (דרור)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2011

#54  נשלח: ו' 30/03/2018 12:33

LiorShap
הלוואי וזה היה המקרה בכל המוצרים. מה עם מע"מ? מאיפה אנחנו יודעים כמה גובה היבואן? החנות? כל מותג וכל יבואן בארץ מתנהג איך שמתחשק לו ואין כללים בנושא.
אני יודע לעשות גוגל ולחפש באמזון לבד ולא שאלתי סתם.
itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Feb 23, 2006
הבעות תודה: 860
מספר הודעות: 6793

#55  נשלח: ב' 02/04/2018 7:28

ערן
תתחדש

שמעתי את הסאב הנ"ל בכ"כ הרבה סאטאפים, בכל התצורות