מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

רסיבר מומלץ 100W לערוץ לKEF LS50

עמוד 6 מתוך 6
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6 
   פורומים > אודיו > אודיו רב-ערוצי (ק''ב)
מחבר הודעה
gal-cohen (גל)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 04, 2006

הבעות תודה: 918
מספר הודעות: 5651

#76  נשלח: ג' 29/05/2018 7:38

Catskinner" fgid="76219 כתב:
@gal-cohen
·אהההה.....כן....הזה והשאלה שלו...

אני חושב שהוא מזמן התייאש והלך לקנות מרנץ שזה כמו דנון רק לא.

·
התייאש וברח
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
TheOne23
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 29, 2006
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 112

#77  נשלח: ג' 29/05/2018 8:22

פותח השרשור עדיין עוקב
בסוף אחרי כמה מחקר ברשת החלטתי ללכת על ה Anthem MRX520 בתור השקעה לשדרוג עתידי ל 3.1.
למרות שאני ממש פוצל לכיוון ה720, אבל המחיר היקר פי2 מאוד מרתיעה...
Zachn
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 16, 2012
הבעות תודה: 194
מספר הודעות: 1526

#78  נשלח: ג' 29/05/2018 8:34

TheOne23 כתב:
פותח השרשור עדיין עוקב
בסוף אחרי כמה מחקר ברשת החלטתי ללכת על ה Anthem MXR520 בתור השקעה לשדרוג עתידי ל 3.1.
למרות שאני ממש פוצל לכיוון ה720, אבל המחיר היקר פי2 מאוד מרתיעה...

אני חושב שאתה עושה טעות בבחירה הזו. אנתם הוא רסיבר מעולה, אבל הוא מיועד ברובו לקולנוע ביתי והביצועים שלו בסטריאו ומוזיקה לא חזקים במיוחד. בנוסף זה קצת אוברקיל לקנות רסיבר יקר שכזה עם מערכת כיול מאוד מתקדמת בשביל סטאפ 3.1, לדעתי.

לך תפתור לעצמך את הבעיה בצורה פשוטה: לחשמל נטו שהם היבואנים של הרמקול יש חדר תצוגה בחנות ברמת החייל עם LS50 שמשודכים לדנון 4400H, לך תשמע ותחליט אם הסאונד מתאים לך, אני אומר לך שלא יחסר לך כלום, ואת אותו סאונד תקבל מהם בשימוש עם דנון 3400H. אתמול הייתי אצל החבר עם ה-LS50 שמשודך ל-2400H והרמקול פשוט מעיף את הבית.

הדיון פה נגרר למחוזות לא ריאליסטיים ודיונים על תנאי מעבדה ופיזיקת הקוואנטים שלא מחזיקים מים בעולם האמיתי. פשוט לך תשמע, בסופו של דבר זה סאונד בסלון ואתה לא מגביר את היכל נוקיה.

evgenetic
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 25, 2010
הבעות תודה: 313
מספר הודעות: 2641

#79  נשלח: ג' 29/05/2018 10:50

clip99
לא ממש נעים לי עכשיו שוב לכתוב מגילה אחרי שהשרשור חזר לנושא המקורי. אם אתה רוצה אז בשרשור אחר או בפרטי.
clip99
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 04, 2010
הבעות תודה: 127
מספר הודעות: 959

#80  נשלח: ג' 29/05/2018 12:07

Zachn כתב:

ציטוט:
...

הדיון פה נגרר למחוזות לא ריאליסטיים ודיונים על תנאי מעבדה ופיזיקת הקוואנטים שלא מחזיקים מים בעולם האמיתי. פשוט לך תשמע, בסופו של דבר זה סאונד בסלון ואתה לא מגביר את היכל נוקיה.

·
להיפך , אנחנו בניגוד אליכם מנסים להבין מה אנחנו שומעים , ולא מה חושבים ששומעים , והתשובה כבר ניתנה - אם המגברים עומדים בעקומת העכבה של הרמקול , לא אמורה להיות בעיה של קליפינג או סכנת התחממות או עיוות וכל שאר המרעין בישין שמקורם בהתאמת רכיבים לקויה . לאחר שעוברים את המשוכה הזו ניתן לעבור לדיון על איכות השמע , כאשר הדבר הכי טוב זה לבצע בחינה לא מודעת בין 2 סוגי הגברה על רמקול נתון במקרה הנוכחי . מכיוון שבחינה כזו לא תמיד מתאפשרת , אני מגיע כאן לשורה התחתונה שלי בדיון הזה - שדומה למה שעמיתי אמר : לעבור על רשימת הפיצ'רים ואם אפשר לעבור על גרפים של היענות לתדר ונתוני עיוות ויחס אות לרעש ולבחור לפי כל אלה הגברה , כאשר מעבר לכך אין הרבה טעם ללכת על משהו יקר יותר . ממילא רוב הרסיברים בגזרת המחיר והמיצוב הזו יישמעו אותו דבר .

איבגי , אתה מוזמן להגיב להודעתי הקודמת באופן פרטי או עדיף אפילו בשרשור חדש , למען מתעניינים עתידיים.
Zachn
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 16, 2012

#81  נשלח: ג' 29/05/2018 12:10

clip99 כתב:

ציטוט:
...

·
להיפך , אנחנו בניגוד אליכם מנסים להבין מה אנחנו שומעים , ולא מה חושבים ששומעים , והתשובה כבר ניתנה - אם המגברים עומדים בעקומת העכבה של הרמקול , לא אמורה להיות בעיה של קליפינג או סכנת התחממות או עיוות וכל שאר המרעין בישין שמקורם בהתאמת רכיבים לקויה . לאחר שעוברים את המשוכה הזו ניתן לעבור לדיון על איכות השמע , כאשר הדבר הכי טוב זה לבצע בחינה לא מודעת בין 2 סוגי הגברה על רמקול נתון במקרה הנוכחי . מכיוון שבחינה כזו לא תמיד מתאפשרת , אני מגיע כאן לשורה התחתונה שלי בדיון הזה - שדומה למה שעמיתי אמר : לעבור על רשימת הפיצ'רים ואם אפשר לעבור על גרפים של היענות לתדר ונתוני עיוות ויחס אות לרעש ולבחור לפי כל אלה הגברה , כאשר מעבר לכך אין הרבה טעם ללכת על משהו יקר יותר . ממילא רוב הרסיברים בגזרת המחיר והמיצוב הזו יישמעו אותו דבר .

איבגי , אתה מוזמן להגיב להודעתי הקודמת באופן פרטי או עדיף אפילו בשרשור חדש , למען מתעניינים עתידיים.

אם תקרא את התגובה שלי שוב, תראה שהגישה שלי היא נטו מה שאני שומע, ולא מה אני חושב שאני שומע. אמרתי את זה שחור על גבי לבן, מדובר ברמקול נפוץ מאוד שלא דורש הגברה סופר היי אנד בשביל לתפקד טוב. כל רסיבר מודרני שתומך ב 4ohm לא אמור להתקשות להניע אותו, סתם גררתם פה דיון מיותר על גבי חמישה עמודים לפני שהבנאדם בכלל הלך לשמוע את הרמקול עם רסיבר חדש והוא כבר סגור על רסיבר אנתם.

נסחפתם לגמרי לדעתי. לא מדובר בזוג רמקולים שעולים 30,000 כדי להצדיק דיון שכזה, סה"כ סט רמקולים שעולה 6,000... בואו.

clip99
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 04, 2010
הבעות תודה: 127
מספר הודעות: 959

#82  נשלח: ג' 29/05/2018 12:21

Zachn כתב:

ציטוט:
...

אם תקרא את התגובה שלי שוב, תראה שהגישה שלי היא נטו מה שאני שומע, ולא מה אני חושב שאני שומע. אמרתי את זה שחור על גבי לבן, מדובר ברמקול נפוץ מאוד שלא דורש הגברה סופר היי אנד בשביל לתפקד טוב. כל רסיבר מודרני שתומך ב 4ohm לא אמור להתקשות להניע אותו, סתם גררתם פה דיון מיותר על גבי חמישה עמודים לפני שהבנאדם בכלל הלך לשמוע את הרמקול עם רסיבר חדש והוא כבר סגור על רסיבר אנתם.

·
קיים פער משמעותי בתפיסה של כל אחד מאיתנו לגבי הלעיל . עליך להבין , שכאשר אנו שומעים באופן מודע, החווייה לא מורכבת ממה שמגיע לאוזן נטו , אלא גם מכל מיני הטיות שלרוב גם איננו מודעים להן . זו עובדה , לא הנפצה של קליפ הפלספן . אי לכך , אין תוקף לאמירה כמו "מה שאני שומע" במצב כזה, בניגוד לאמירה "מה חושב ששומע" .

הדיון אינו מיותר עבור כל מי שרוצה להבין מה קורה בפועל וכיצד יש לגשת לנושא הזה לפני ששולפים ארנקים בגחמה של רגע . וזה לא רק עניין של כסף אלא צרכנות נבונה , הימנעות משטיקים . מעין ערך מוסף להמלצות שלכם, אם תרצה.

נערך בפעם אחרונה על-ידי clip99 בתאריך ג' 29/05/2018 12:22, נערך סך הכל פעם אחת
Zachn
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 16, 2012

#83  נשלח: ג' 29/05/2018 12:22

אוקיי, מבין ומכבד. דיון נעים את שלי כבר אמרתי
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו רב-ערוצי (ק''ב) עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה