רכישת אינטגרייטד

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
ארז_וחני
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 51 פעמים
קיבל תודות: 204 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

לא הייתי מעז להחליף עם דרייבר לא מקורי...
זה יכול לשנות את כל הרמקול.
ארז

Nir547
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
שם מלא: nir547
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 77 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

evgenetic כתב:@kuris
המגבר לא "פותח" ולא [הכנס כל תיאור אודיופילי מופרך שבא לך] שום דבר, הוא רק מגביר. אם המגבר מהונדס כמו שצריך (=לא מכניס שינוים/רעשים/עיוותים שמיעים לאות), ואין ממש סיבה לחשוד שארקאם לא היה כזה, הוא יעשה את זה בדיוק באותה צורה כמו כל מגבר אחר שמהונדס כמו שצריך. זאת עובדה פיזיקלית שאי אפשר להתווכח איתה ויש לה אין ספור ביסוסים. כמו כן לאף מגבר שמהונדס כמו שצריך לא יכול להיות שום "אופי", אלא הם מגבירים כל תדר באופי לינארי לחלוטין, המדידות של stereophile אליהם קישרתי מוכיחות את זה. מגבר "עם אופי" ומגבר שמהונדס כמו שצריך אלה מושגים סותרים.

אני מבין היטב מאיפה אתה, האסכולה החווייתית של אודיופילים שמדמיינים הבדלים שברוב המקרים לא קיימים בפועל, מזלזלים בידע מדעי אודות המכשירים המדוברים ובבדיקות עיוורות/מדידות אובייקטיביות. ידיעתי מראש שהסיכוי שלי לשכנע אותך לבצע רכישה מושכלת לא יותר מדי גדול אבל לפחות ניסיתי...
...
·כולנו מאוד נשמח לדעת מהיכן הידע ההנדסי והמדעי שצברת בתכנון ופיתוח מגברים.
ה"ידע" (שמסתכם בלינקים) שבו אתה מזלזל במחלקות R&D של ימהה/ארקאם/קריק וכו', שמאכלסות את טובי החוקרים והמומחים בהנדסת חשמל מאונ' המובילות באנגליה ויפן.

evgenetic
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 112 פעמים
קיבל תודות: 305 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

אם אתה באמת רוצה לפתוח את הדיון הזה בצורה רצינית אז אולי עדיף לא לייחס לי דברים שלא אמרתי? איפה ראית מצידי זלזול בחברות אלו?

itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 479 פעמים
קיבל תודות: 859 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

:arrow:

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
קיבל תודות: 940 פעמים

Re: רכישת אינטגרייטד - עדכון

נושא שלא נקרא #35 

kuris כתב:
...
...
· בכל הכנות, בבל"צ...

יש לי את הרמקולים האילו כבר מעל 10 שנים יחד עם אותו ארקאם, עברתי עם הסט אפ הזה שלוש דירות (וחללים שונים בהתאם), היו מקרים שחיברתי לארקם רמקולים אחרים (את האפוס) ועדיין התוצאה היתה בינונית מאוד.
המגבר הזה "פותח" את הרמקול בוליום מאוד נמוך לעומת הארקם, שאיתו הייתי צריך להגיע לשני שליש ווליום כדי להתחיל לקבל נפח מהרמקול.
מה גם שהאופי הבהיר של הטריאנגלים מתאזן עם האופי ה"אנגלי" של הקריק (כן גם הארקם היה אנגלי, אבל כזה ששותה תה לא וויסקי...).

יכול להיות עוד 1000 הגדרות כאילו ואחרות למצב הזה, אני יודע דבר אחד, אני מבסוט ומסופק (מקווה שזה יחזיק מעמד)
...
·זה די תואם את הנסיון שלי. כשהתחלתי לחזור להקשיב למוזיקה די ערוצית הייתי מאוד לא שבע רצון מהביצועים של המערכת. אפילו חשבתי להחליף רמקולים. ביצעתי אין ספור כיולים, הזזתי רמקולים, הזזתי מקום ישיבה, עשיתי Bi-Amp ולמרות שהרגשתי בשינויים היה בלתי אפשרי לקרוא לזה שיפור. הפרדת הערוצים לא הייתה טובה. יצירת הבמה עם עומק הייתה אפסית והאווירה שיצרה המערכת לא משכה אותי לשבת בסלון. זה עוד עצבן אותי כי כל התופעות השליליות האלו לא היו קיימות בפינת העבודה שם יש לי מערכת אודיו דו ערוצית נפרדת.

החלטתי לעשות ניסוי, דיברתי עם מי שדיברתי והשגתי מגבר אינטגרייטד דו ערוצי עם כניסה של HT Bypass שאותה חיברתי ליצאות ה preamp ברסיבר. ההבדל היה מיידי, מורגש מאוד ולטובה ואותו אינגרייטד הוחזר ובמקומו הובא אחר מאותו דגם - רק חדש.

evgenetic
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 112 פעמים
קיבל תודות: 305 פעמים

נושא שלא נקרא #36 

נראה שפעם אחד פשוט אצטרך לגייס זמן ומשאבים, אשכור איזה דירה לחודש ואערוך שם בדיקה עיוורת נורמלית פתוחה לקהל רחב בה באמת תשמעו שרוב, אם לא כול, ההבדלים האלה עליהם אתם לא יכולים להפסיק לכתוב עם שלל תיאורים תיאטרליים פשוט נעלמים אם אשכרה שומעים את הדברים עם האוזניים ולא עם הדמיון. אם אתם מסרבים/לא מסוגלים להבין את המדע ואת המדידות שמאחורי הטיעונים שלי כנראה שזו תהיה הדרך היחידה לעצור את הטרלול הפסאודו-מדעי הזה סביב נושא ההגברה. זה שאני חוזר על הטיעונים האלה פה כל שני וחמישי בזמן האחרון פשוט doesn't cut it...

dragon
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 132 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #37 

evgenetic כתב:נראה שפעם אחד פשוט אצטרך לגייס זמן ומשאבים, אשכור איזה דירה לחודש ואערוך שם בדיקה עיוורת נורמלית פתוחה לקהל רחב
...
אדרבא, עשה את זה. אשמח לבוא למבחן האזנה כזה. וגם אתרום את חלקי לכיבוד :) לא אבוא בידיים ריקות.
נערך לאחרונה על ידי dragon ב 23/07/2018 17:14, נערך פעם 1 בסך הכל.
.Anything can be done, but it's only done if it's done

lion77
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 213 פעמים
קיבל תודות: 67 פעמים

נושא שלא נקרא #38 

@Catskinner
·
איזה אינטגרייטד חיברת אם אפשר לשאול, אני מתכנן לשדרוג הבא אינטגרייטד או מגבר כח לרסיבר ק"ב, אמנם השדרוג לא יתרחש בקרוב אבל אני אוהב לעשות שיעורי בית ארוכי טווח... ולהיות תמיד עם האצבע על הדופק.
כרגע אני די מתמקד בPARASOUND...

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #39 

@lion77
·האינטגריידטד שניסיתי היה i80a שהושאל מתדי פרדו. החזרתי את ההשאלה אחרי סופ"ש ויצאתי ממנו עם אחד חדש.

אחת הרכישות המוצלחות יותר שלי בזמן האחרון.

freerider
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 186 פעמים

נושא שלא נקרא #40 

evgenetic כתב:נראה שפעם אחד פשוט אצטרך לגייס זמן ומשאבים, אשכור איזה דירה לחודש ואערוך שם בדיקה עיוורת נורמלית פתוחה לקהל רחב
...
·אגיע במיוחד מאיפה שאני נימצא....ואביא אפילו איזה טובלרון אחד או שניים.
You pay peanuts, you get monkeys

freerider
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 186 פעמים

נושא שלא נקרא #41 

Catskinner כתב:@lion77
·האינטגריידטד שניסיתי היה i80a שהושאל מתדי פרדו. החזרתי את ההשאלה אחרי סופ"ש ויצאתי ממנו עם אחד חדש.

אחת הרכישות המוצלחות יותר שלי בזמן האחרון.
...
·אכן גאווה לאומית הציוד של תדי פרדו.
You pay peanuts, you get monkeys

kuris (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #42 

freerider כתב:
...
...
·אגיע במיוחד מאיפה שאני נימצא....ואביא אפילו איזה טובלרון אחד או שניים.
...
· אני אביא במבה נוגט.
פשוט לחיות טוב...

genvirt
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 86 פעמים
קיבל תודות: 80 פעמים

נושא שלא נקרא #43 

@Catskinner
·ואללה, תתחדש!!!! אותי משרת דגם זה כבר מספר שנים- מדהים, אבל מה.... לאחרונה אני חושב לכיוון להחליף... ו.... :)טרם מצאתי תחליף - עולה על כול דבר בינתיים:)
תדי באמת גאווה ישראלית!
Heavy Metal Is The Law

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #44 

@genvirt
·למה להחליף כיוון, מה חסר לך ב i80a?

genvirt
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 86 פעמים
קיבל תודות: 80 פעמים

נושא שלא נקרא #45 

היום יש לי פוקאל עם טוויטר בריליום שבאה לידי ביטוי גבוהים די חזקים שלפעמים ״חותכים״ את האוזן, גם באס לא נראה לי מספיק... עסיסי.
רק לאחר שבדקתי אצלי אחד מהמגברים - הצלחתי להבין מה ״התריד אותי ואני לא הבנתי מה.
עשכיו אני מנסה להבין האם קיים (לא משנה באיזה סכום (יחסית כמובן:)) קיים מגבר שישמע כול כך טוב שיגרום לי להחליף את
פרדו שאני מאוד אוהב כו כך, אבל ככה או אחרת כשיש מה שהוא שמפריע ובולט - חייבים לטפל בזה, או להגיע למסכנה - שאם כול הכבוד - השקעה לא שווה את התוצאה שתתקבל למרות השינוי . שינוי חייב לגרום לי להגיד ״וואו״ ולגרום להיום ״שלם״ ו״להיפרד״ מהסכום לא מבוטל.
אני מנסה לבדוק מגברים ברמות די גבוהות ובעלויות חו״ל 8-12k$, אחרת זה באמת חסר רלוונטיות לבצע בדיקה - מטרה הינה להשיג תוצאה הרבה יותר גבוהה ולא להחליף מכשיר באותם רמות.
כמו כן, הבדיקות זה תהליך מעניין ומסקרן:) רק עולה כסף (אם אתה רוצה שיבוא איליה הביתה , שזה תנאי הכרחי במבחן הזה), ועוד בעיה רצינית כמעט רוב המגברים שהיתי רוצה לשמוע - לא ניתן אפילו לשמוע בעולם תצוגה- פשוט לא מביאים אלה אם כן אתה מזמין - ולך תבחר:) לסמוך על מאמרים? זה בטח לרוב הוזמנו, ובכלל זה נבדק ע״י אוזן שלא אוזן וסט אפ שלך.... ולהזמין ולאחר בדיקה להתחרת - לצערי אני לא שם מבחינה הכספית...
- נראה מה תצאה מזה בסוף.

מה בדקתה ״לצד״ התדי? איזה רמקולים יש לך?
Heavy Metal Is The Law

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”