מחפש פתרון לגלישה בארה"ב אחרי שהסים של קופיקס כבר פחות רלוונטי

מכשירים סלולריים, חברות סלולריות.
bixente (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

מחפש פתרון לגלישה בארה"ב אחרי שהסים של קופיקס כבר פחות רלוונטי

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם
לפני כמעט שנה טסתי לארה"ב ובהמלצת חברי הפורום כאן עשיתי סים של קופיקס שכלל גלישה ושיחות.
למיטב הבנתי המבצע בוטל.
חבר שלי טס בעוד שבוע לארה"ב (משך 8 ימים) והוא צריך גלישה בלבד כדי לדבר בוואטסאפ ולנווט עם וויז/מפות גוגל.
אשמח להמלצות על חבילה טובה ומשתלמת עבורו שתכלול 2GB או יותר אם אפשר .

תודה רבה

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 198 פעמים
קיבל תודות: 349 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

199 ש"ח בגולן

https://golantelecom.co.il/web/roaming/tariffs

אבל ל8 ימים והצרכים שרשמת, 1G (שזה יש שם ב99 ש"ח) , יספיק לגמרי. רק צריך להיזהר ולא להוריד סרטונים ארוכים בווטסאפ.
משה

avigdork
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 94 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

bixente (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #4 

moco כתב:199 ש"ח בגולן

https://golantelecom.co.il/web/roaming/tariffs

אבל ל8 ימים והצרכים שרשמת, 1G (שזה יש שם ב99 ש"ח) , יספיק לגמרי. רק צריך להיזהר ולא להוריד סרטונים ארוכים בווטסאפ.
...
1GB ב99 ש"ח נשמע לי ממש לא משתלם וכמובן מעט מאוד גלישה.

pixies - תודה רבה, נשמע אחלה דיל , במיוחד שלחבר לי לא איכפת מהעניין של השיחות ואסמסים , אלא רק הגלישה.
אשמח לדעת מה המייל שכן צריך לשלוח שם.

תודה לכם על העזרה

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #5 

@bixente

זה ממש לא מעט גלישה (כל עוד הגלישה היא לא צפייה ביוטיוב ושאר ווידאו :) ).
חודש שעבר הייתי 9 ימים בארה"ב והיה לי שימוש אינטנסיבי בדיוק בשימושים שאתה מתאר: וויז, ווטסאפ (כולל תמונות ואפילו ווידאו קצר), גוגל מאפס והרבה גלישה כללית. זה הסתכם ב650M . הייתי , אגב, עם חבילה של 2G כך שאפילו לא היה לי אינטרס תת מודע לצמצם שימוש.

"ממש לא משתלם" ? אני לא טוען שזה הכי זול שיש (גם לא ביקשת). במחירים הללו, כש99 נחשב "יקר" זה כבר לא משנה כל כך למצוא את הכי זול. זו הוצאה שולית יחסית להוצאות שיהיו לבן אדם בשבוע בארה"ב. הרבה יותר חשוב לעשות משהו שנוח מאשר משהו שהוא הכי זול. למשל, אם יש לו חבילה סבירה שנמכרת על ידי הספק הנוכחי שלו, אז צריך ללכת על זה ולחסוך אפילו את הניג'וס של החלפת סים.
משה

bixente (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #6 

ברור שהכל יחסי. פעם המחיר הזה היה לא רע בכל אני מניח.
אבל היום כשיש את הוט מובייל עם 2GB וב50 לחודש אז 99 ל 1GB נשמע מעט
אולי אתה צודק והגזמתי אבל עדיין נשמע לי לא ממש משתלם, יחסית כמובן לאלטרנטיבה
תודה בכל מקרה על העזרה :)

sys_admin
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 718 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

כבר שנים על גבי שנים שגולן טלקום מספקים נפח גלישה של 6GB בחו''ל, למי שנמצא בחבילה של 99 ש''ח, שכוללת גם שיחות ללא הגבלה בחו''ל. החבילה זו כוללת גם את הסכמי נדידה בארה''ב לרשתות שיש להם שם פריסה הכי טובה.

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #8 

sys_admin כתב:כבר שנים על גבי שנים שגולן טלקום מספקים נפח גלישה של 6GB בחו''ל, למי שנמצא בחבילה של 99 ש''ח, שכוללת גם שיחות ללא הגבלה בחו''ל. החבילה זו כוללת גם את הסכמי נדידה בארה''ב לרשתות שיש להם שם פריסה הכי טובה.
...
זה נכון, חוץ מ"שנים על גבי שנים" כי ארה"ב צורפה לחבילה רק בשנה או שנתיים האחרונות.

העיניין הוא שהתוכנית הזו של גולן כדאית רק למי שנוסע ממש הרבה לחו"ל (אך לא יותר מידי, כי זה מוגבל ל45 יום בשנה).
לכל אחד אחר, כולל מי שלמשל נוסע משהו כמו 3 פעמים לחו"ל בשנה לשבוע כל פעם, הרבה יותר זול ללכת על חבילה זולה יותר, למשל 29 לחודש, ולרכוש חבילות חו"ל שהוזכרו פר כל נסיעה.
גולן למעשה עשתה קניבליזציה של תכנית ה99, שהייתה תכנית הדגל שלה בהתחלה. בעבר היה משתלם לעבור לתכנית 99 לפני נסיעה לחו"ל ולחזור לתכנית הזולה לאחר החזרה, למרות שהייתה עלות גם להחלפת התכנית. היום תכנית ה99 רלוונטית למעט מאוד מנויים אך אני מניח שהרבה נמצאים בה רק מתוך אינרציה.
משה

sys_admin
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #9 

moco כתב:
...
...
זה נכון, חוץ מ"שנים על גבי שנים" כי ארה"ב צורפה לחבילה רק בשנה או שנתיים האחרונות.

העיניין הוא שהתוכנית הזו של גולן כדאית רק למי שנוסע ממש הרבה לחו"ל (אך לא יותר מידי, כי זה מוגבל ל45 יום בשנה).
לכל אחד אחר, כולל מי שלמשל נוסע משהו כמו 3 פעמים לחו"ל בשנה לשבוע כל פעם, הרבה יותר זול ללכת על חבילה זולה יותר, למשל 29 לחודש, ולרכוש חבילות חול שהוזכרו פר כל ניסעה.
גולן למעשה עשתה קניבליזציה של תכנית ה99, שהייתה תכנית הדגל שלה בהתחלה.
...
·

עם תוכנית זו נסעתי כבר לפני שלוש שנים לאלסקה ומכל הישראלים שפגשתי שם רק למי שיצא עם SIM של גולן היתה קליטה, כל השאר שהיו עם כרטיס של אורנג' או של פלאפון, מאלה שפגשתי רוב הזמן לא הייה להם כיסוי כלל.
השנה שהייתי באיטליה ואחרי זה בשוויץ, גם שם קיבלתי שירות מצוין של גולן.

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #10 

גם אני לקוח (מרוצה) של גולן מאז שהוקמה, אבל 99 לחודש זה פשוט חבל. תעשה את החשבון.
משה

sys_admin
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #11 

כמובן שכל אחד צריך לעשות את החשבון שלו, במיוחד שהדיון זה התחיל מהנקודה של נפח של 1G במחיר של 99 ש''ח, כך שאפשר לבצע את החשבון, אם במחיר זה, נפח של 6G בנוסף לשיחות ללא הגבלה זה יותר או פחות ואם זה פשוט חבל או לא.

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #12 

sys_admin כתב:כמובן שכל אחד צריך לעשות את החשבון שלו, במיוחד שהדיון זה התחיל מהנקודה של נפח של 1G במחיר של 99 ש''ח, כך שאפשר לבצע את החשבון, אם במחיר זה, נפח של 6G בנוסף לשיחות ללא הגבלה זה יותר או פחות ואם זה פשוט חבל או לא.
...
רגע, אתה מתעלם מנקודה מסוימת. זה לא שניהם 99 - לעבור זמנית לחבילה הגדולה זה יותר מ 99.
אם יש לך מנוי בגולן, אז 99 ש"ח של חבית ה1G בחו"ל, זה פשוט תוספת שדורשת כניסה חד פעמית לאתר לרכישה.
אם אתה הולך לשדרג לתוכנית ה99 לחודש, ואח"כ להחזיר, אז 1) זה גם עולה לך להחזיר לתכנית הקודמת (עוד כ50 ש"ח מזכרוני, אך אולי איני מעודכן) 2) זה דורש שתזכור לעשות כך בזמן, אחרת תחוייב לחודש אחרי זה.
בנוסף, אם תאריך שינוי חודש החשבון (ה 15 בחודש בגולן) נופל במקרה באמצע השהות שלך בחו"ל , אז תצטרך לשלם 99 פעמיים לשני החדשים שנכללים בנסיעה שלך.

לגבי 1G מול 6G, השאלה היא אם זה בכלל רלוונטי. לנסיעה של כשבוע ושימוש רגיל 1G זה מעבר לצורך לרוב האנשים. מה זה משנה אם יש לך 6G? אם אתה מבלה את השהות בחו"ל בצפייה בנטפליקס אז החשבון שלך כמובן אחר :-)
משה

sys_admin
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #13 

@moco
·

זו בידיוק הסיבה שכל אחד צריך לעשות את ההחלטות שלו בצורה מושכלת ולהבין מה הוא עושה ומה החלופות האפשריות שזמינות לו. כמובן שחבילה כזו ב 99 ש''ח של 6G ושל שיחות ללא הגבלה ( כן, כן, זה שניהם באותו המחיר ) שזה פתרון הזול והטוב ביותר שזמין היום ללקוח ממוצע ישראלי, במיוחד שזה כולל הסכמי נדידה שלא קיימים בשאר החברות סלולר בארץ. וגם, אפילו, אם עוברים לחבילה זו חודש לפני שנוסעים לחו''ל בשביל גם לבצע את כל השיחות תאום והזמנות הראשוניות ובדיקת שירונים מישראל לחו''ל, במסגרת חבילה זו, בקשר לשימוש של נפח נתונים, אז לכל אחד קיים שימוש אחר. אני למשל משתמש באותו הפלאפון גם כבמודם סלולרי נייד גם בחו''ל וחבילת גלישה זו משמשת אותי גם לצריכה במחשב נייד שבשימוש בנוסף לפלאפון. כמובן שהשימושים בתקשורת זו בחו''ל הם רבים, משימוש בחיבור VPN ועבודה מרחוק, דרך חיפושים והזמנות של שירותים בחו''ל, של שכירות חדרים, רכב, מסעדות וכו', חיפושים שכוללים גם צריכה של מולטימדיה לצורך ההתרשמות מהשירותים ומהאתרים שהולכים להזמין, דרך שיחות VIDEO CONFERENCE או SKYPE ועוד דברים רבים. גם בקשר למועד החיוב או ספירה של החבילה, בגולן קיימות מספר אפשרויות שזמינות לזה, כמו עדכון ב 15 לחודש או עדכון רטרואקטיבי ועוד.
נערך לאחרונה על ידי sys_admin ב 03/10/2018 19:09, נערך פעם 1 בסך הכל.

integral
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 312 פעמים
קיבל תודות: 543 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

אתם מודעים לעובדה שגולן שמו לב לשיטה של מעבר לתוכנית של 99 ש"ח לחודש אחד ואז ביטולה? הם שינו את תנאי התוכנית כדלקמן:

בחו"ל למדינות הכלולות
שיחות יוצאות ונכנסות מחו"ל לישראל ומישראל למנוי ב-30 יום* הראשונים מההפעלה - 100 דקות שיחה
גלישה בחו"ל עד 6GB בחודש ב-30 יום* הראשונים מההפעלה הגלישה בנפח 2GB

https://www.golantelecom.co.il/web/regi ... lan_id=109

sys_admin
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #15 

integral כתב:אתם מודעים לעובדה שגולן שמו לב לשיטה של מעבר לתוכנית של 99 ש"ח לחודש אחד ואז ביטולה? הם שינו את תנאי התוכנית כדלקמן:

בחו"ל למדינות הכלולות
שיחות יוצאות ונכנסות מחו"ל לישראל ומישראל למנוי ב-30 יום* הראשונים מההפעלה - 100 דקות שיחה
גלישה בחו"ל עד 6GB בחודש ב-30 יום* הראשונים מההפעלה הגלישה בנפח 2GB

https://www.golantelecom.co.il/web/regi ... lan_id=109
...
·

זה רק אומר שמי שעובר במיוחד לחבילה זו, כפי שכבר כתבתי, יכול לעשות את זה חודש לפני שהוא נוסע וגם את כל השיחות שלו מישראל לחו''ל לפני הנסיעה לבצע בחינם וללא הגבלה כלשהיא במסגרת חבילה זו, כי גם שיחות מישראל לחו''ל בחינם כלולות בה. ואם הוא רוצה אחרי שהוא חוזר מחו''ל לחזור לחבילה זולה יותר בישראל, אף אחד לא ימנע את זה ממנו והוא ישלם רק חודשיים על החבילה זו ואחרי זה את החבילה הזולה. לפחות כל התנהלתי עד כה.

שלח תגובה

חזור אל “סלולר”