מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

מבקש המלצה לאוזניות over-ear, closed, wired עד 1000 ש"ח

עמוד 1 מתוך 3
עבור לעמוד  1  |  2  |  3  |  הבא 
   פורומים > אודיו > אוזניות ומגברי אוזניות
מחבר הודעה
Fadida
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 14, 2017
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 76

#1  נשלח: ה' 18/04/2019 9:03
מבקש המלצה לאוזניות over-ear, closed, wired עד 1000 ש"ח

היי

מחפש אוזניות (לי ולחבר) over-ear, closed, wired (הבנתי שאם ממש חשוב לי איכות שמע אז לא לגעת באלחוטיות, זה נכון?)
עד 1000 אפשר מהארץ/אמזון (מעדיף אמזון האמת אבל לא קריטי)

שומע בעיקר: rock, metal והכי instrumental:guitar&drums fast paced בנוסף גם קצת מוזיקה אלקטרונית
שומע בעבודה (משרד) בעיקר מ macbook, יתכן שאשתמש גם מהטלפון/מחשב נייח

היו לי Sony MDR-A1 ומאוד נהיניתי, לצערי הם לא כלכך אמידות (ריפוד האוזניות נקרע בקלות ונשארים עם ספוג)
(ממה שקראתי הרבה כדאי שהאוזניות יהיו עם לפחות מעט נטייה לבאס אבל אתם המומחים)

חשוב לי שיהיה אפשר להיות איתם ברצף 5+ שעות

המון תודה לעזורים !
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
פלאפי
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 21, 2018
הבעות תודה: 26
מספר הודעות: 204

#2  נשלח: ה' 18/04/2019 12:32

נסה את Meze Audio 99 NEO
JDx
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 08, 2011
הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 328

#3  נשלח: ה' 18/04/2019 12:40
Re: מבקש המלצה לאוזניות over-ear, closed, wired עד 1000 ש"ח

Fadida כתב:
היי

מחפש אוזניות (לי ולחבר) over-ear, closed, wired (הבנתי שאם ממש חשוב לי איכות שמע אז לא לגעת באלחוטיות, זה נכון?)
עד 1000 אפשר מהארץ/אמזון (מעדיף אמזון האמת אבל לא קריטי)

שומע בעיקר: rock, metal והכי instrumental:guitar&drums fast paced בנוסף גם קצת מוזיקה אלקטרונית
שומע בעבודה (משרד) בעיקר מ macbook, יתכן שאשתמש גם מהטלפון/מחשב נייח

היו לי Sony MDR-A1 ומאוד נהיניתי, לצערי הם לא כלכך אמידות (ריפוד האוזניות נקרע בקלות ונשארים עם ספוג)
(ממה שקראתי הרבה כדאי שהאוזניות יהיו עם לפחות מעט נטייה לבאס אבל אתם המומחים)

חשוב לי שיהיה אפשר להיות איתם ברצף 5+ שעות

המון תודה לעזורים !

אם הבעיה בסוני זה רק הפאדים , למה אתה לא מחליף רק אותם? אני רואה שמוכרים אותם בEBAY וAli express בחיפוש קצר בגוגל

לגבי אוזניות סגוריות עם באס , יש לך את הMeze 99 noir שנמכרות במאסדרופ ב200 דולר ואנשים מרוצים מהן
https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-meze-99-no...

לגבי אוזניות אלחוטיות לעומת חוטיות , למיטב הבנתי הבעיה היא בעיקר באוזניות אלחוטיות מבטלות רעשים שנשמעות פחות טוב , כי למשל ישנן אוזניות שהן היי אנד שמגיעות אלחוטיות (בלי ביטול הרעשים), כמו למשל הANANDA BT של הייפיימן
Fadida
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 14, 2017

#4  נשלח: ה' 18/04/2019 15:25

JDx כתב:

ציטוט:
...

אם הבעיה בסוני זה רק הפאדים , למה אתה לא מחליף רק אותם? אני רואה שמוכרים אותם בEBAY וAli express בחיפוש קצר בגוגל

לגבי אוזניות סגוריות עם באס , יש לך את הMeze 99 noir שנמכרות במאסדרופ ב200 דולר ואנשים מרוצים מהן
https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-meze-99-no...

לגבי אוזניות אלחוטיות לעומת חוטיות , למיטב הבנתי הבעיה היא בעיקר באוזניות אלחוטיות מבטלות רעשים שנשמעות פחות טוב , כי למשל ישנן אוזניות שהן היי אנד שמגיעות אלחוטיות (בלי ביטול הרעשים), כמו למשל הANANDA BT של הייפיימן

האמת שאת הסוני כבר החזרתי לאמזון וקיבלתי החזר כספי מלא (יפה מצידם כי זה היה אצלי שנה וקצת)

כמעט ולא מצאתי ביקורות מקצועיות על המודלים של MEZE, מרגיש כאילו הם פחות מוכרים
תוכל בבקשה לנסות להמליץ על אוזניות קצת יותר מוכרות שיהיה ניתן לקרוא עליהם
עד כל יש לי התלבטות ואני בכלל לא סגור על:
Audio-Technica ATH-MSR7NC
Beyerdynamic DT 770 PRO
Sennheiser HD 598 Cs
Sennheiser Momentum 1/2
פשוט ממה שהבנתי הם פחות מתאימות למוזיקות שאני שומע
·
JDx
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 08, 2011

#5  נשלח: ה' 18/04/2019 16:20

Fadida כתב:

ציטוט:
...

האמת שאת הסוני כבר החזרתי לאמזון וקיבלתי החזר כספי מלא (יפה מצידם כי זה היה אצלי שנה וקצת)

כמעט ולא מצאתי ביקורות מקצועיות על המודלים של MEZE, מרגיש כאילו הם פחות מוכרים
תוכל בבקשה לנסות להמליץ על אוזניות קצת יותר מוכרות שיהיה ניתן לקרוא עליהם
עד כל יש לי התלבטות ואני בכלל לא סגור על:
Audio-Technica ATH-MSR7NC
Beyerdynamic DT 770 PRO
Sennheiser HD 598 Cs
Sennheiser Momentum 1/2
פשוט ממה שהבנתי הם פחות מתאימות למוזיקות שאני שומע
·

MEZE מאוד מוכרים בקרב עולם האודיופילים, ודווקא יותר נחשבים מאודיו טכניקה למשל . זאת חברה חדשה יחסית , במקור מרומניה, אבל כמו שאמרתי אנשים מהתחום מאוד מרוצים מהמוצרים שלהם.

ספציפית לגבי הדגמים ששמת, מהרושם שקיבלתי מדגמים אחרים של אודיו טכניקה שברשותי ולא מניסיון עם הדגם הזה ספציפית, אני הייתי שולל את הmsr7 משיקולי נוחות שמלווים את כל המוצרים של אודיו טכניקה (אולי מלבד הad5000 שבנוי בצורה יותר ארגונומית) .

את ה-DT770PRO , אם אני זוכר נכון רק בגירסאת ה80ohm הסאונד לא V shaped והטרבל לא קיצוני, ככה שאם אתה בוחר בהן , אז לך על הגירסא הזאת. יש גם מצב שהן דורשות הגברה, קח את זה בחשבון.

לגבי סנהייזר, התחושה שלי היא שהן ישמעו פחות טוב מהmeze שאמורה להיות tier אחת מעליהן, אם כי הן עשויות להיות נוחות יותר.
Fadida
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 14, 2017

#6  נשלח: ה' 18/04/2019 16:59

JDx כתב:

ציטוט:
...

MEZE מאוד מוכרים בקרב עולם האודיופילים, ודווקא יותר נחשבים מאודיו טכניקה למשל . זאת חברה חדשה יחסית , במקור מרומניה, אבל כמו שאמרתי אנשים מהתחום מאוד מרוצים מהמוצרים שלהם.

ספציפית לגבי הדגמים ששמת, מהרושם שקיבלתי מדגמים אחרים של אודיו טכניקה שברשותי ולא מניסיון עם הדגם הזה ספציפית, אני הייתי שולל את הmsr7 משיקולי נוחות שמלווים את כל המוצרים של אודיו טכניקה (אולי מלבד הad5000 שבנוי בצורה יותר ארגונומית) .

את ה-DT770PRO , אם אני זוכר נכון רק בגירסאת ה80ohm הסאונד לא V shaped והטרבל לא קיצוני, ככה שאם אתה בוחר בהן , אז לך על הגירסא הזאת. יש גם מצב שהן דורשות הגברה, קח את זה בחשבון.

לגבי סנהייזר, התחושה שלי היא שהן ישמעו פחות טוב מהmeze שאמורה להיות tier אחת מעליהן, אם כי הן עשויות להיות נוחות יותר.

ממש תודה רבה

רק כדי שאקח בחשבון, ידוע לך אם יש בMassdrop תוספות של משלוח למכס(ידוע מראש) ? שירות לקוחות במקרה של תקלות? (כמו אמזון)

ואגב על איזה משתי הסנהייזר דיברת?
JDx
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 08, 2011

#7  נשלח: ה' 18/04/2019 17:34

Fadida כתב:

ציטוט:
...

ממש תודה רבה

רק כדי שאקח בחשבון, ידוע לך אם יש בMassdrop תוספות של משלוח למכס(ידוע מראש) ? שירות לקוחות במקרה של תקלות? (כמו אמזון)

ואגב על איזה משתי הסנהייזר דיברת?

המשלוח במאסדרופ לא כולל מיסים, שאתה עשוי לשלם בארץ. אני הזמנתי מאסדרופ את ה- he-4xx שעליהם לא שילמתי כלום בארץ (לא מע"מ ולא מס) , ומגבר aune x1s שעליו שילמתי מע"מ.

האחריות היא מול היצרן , לדוגמא היו לי פעמיים בעיות ה4xx , דיברתי עם הייפיימן והם שלחו לי בפעם הראשונה פאדים חלופיים, ובפעם השניה כבל חלופי. אני חייב לציין, אני לא מכיר את האחריות של Meze .

לגבי הסנהייזר, דיברתי על ה598 שממה שאני זוכר אמורות להיות נוחות .

אגב, אם אתה לא רוצה לקנות על עיוור, אז אני ממליץ לגשת לחנות "עולם המוזיקה" באלנבי תל אביב, ולבקש להאזין שם לאוזניות . לפי האתר שלהם , הם מוכרים גירסא דומה של הMeze של מאס דרופ , וכן את הDT990pro , ובפעם האחרונה שהייתי שם , הם גם איפשרו להאזין לאוזניות מראש.
Fadida
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 14, 2017

#8  נשלח: ה' 18/04/2019 20:35

JDx
·
תודה רבה

אלך לחנות פיוז בגבעתיים לנסות את האוזניות הבאות:
Meze Neo
Meze Classics
B&W P7/5 (קראתי עליהם פה באשכולות אחרים,תהיתי אם יש להם חיבור חוטי בין היתר והאם החיבור החוטי משפר את האיכות לרמה של ה meze כך שאני בכל זאת אוכל להנות מ WIRELESS עם מעט התפשרות וכשאחבר חוטית זה יהיה ברמה טובה)
וגם Sennheiser Momentum (החוטי)

אשמח אם תוכל בבקשה רבה לעזור לי בשאלות הבאות:
-האם meze noir דומים/זההים לאחד הדגמים האחרים שקיימים בחנות (מי הכי טוב לי?)
-עדיין לא הבנתי אם במאס דרופ יש עלות על המשלוח (לא הצלחתי לגלות)
-דגשים מיוחדים שכדאי לי לבדוק בחנות חוץ מלנגן את המוזיקה שלי ?

תודה על הכל

נ.ב אני רואה במאסדרופ שזה נגמר עוד 22 שעות, זה הגיוני? מה קורה אחרכך !?!?

אם עוד מישהו רוצה להציע עוד אוזניות ממש אשמח

נערך בפעם אחרונה על-ידי Fadida בתאריך ה' 18/04/2019 21:31, נערך סך הכל פעם אחת
Fadida
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 14, 2017

#9  נשלח: ה' 18/04/2019 20:45

פלאפי
·
יש סיבה שדווקא ה neo ולא ה noir (חוץ מזה שיש אותם בארץ)?
מי יותר טוב עבור סגנונות המוזיקה הללו?
תודה
MetalMilitia
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Mar 08, 2019
מספר הודעות: 1

#10  נשלח: ה' 18/04/2019 23:17

https://www.remaster.co.il/אוזניות-BLUE-LOLA-BLACK...

נסה אותם אזניות ברמה ממש גבוהה.
JDx
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 08, 2011

#11  נשלח: א' 21/04/2019 4:28

Fadida כתב:
@JDx
·
תודה רבה

אלך לחנות פיוז בגבעתיים לנסות את האוזניות הבאות:
Meze Neo
Meze Classics
B&W P7/5 (קראתי עליהם פה באשכולות אחרים,תהיתי אם יש להם חיבור חוטי בין היתר והאם החיבור החוטי משפר את האיכות לרמה של ה meze כך שאני בכל זאת אוכל להנות מ WIRELESS עם מעט התפשרות וכשאחבר חוטית זה יהיה ברמה טובה)
וגם Sennheiser Momentum (החוטי)

אשמח אם תוכל בבקשה רבה לעזור לי בשאלות הבאות:
-האם meze noir דומים/זההים לאחד הדגמים האחרים שקיימים בחנות (מי הכי טוב לי?)
-עדיין לא הבנתי אם במאס דרופ יש עלות על המשלוח (לא הצלחתי לגלות)
-דגשים מיוחדים שכדאי לי לבדוק בחנות חוץ מלנגן את המוזיקה שלי ?

תודה על הכל

נ.ב אני רואה במאסדרופ שזה נגמר עוד 22 שעות, זה הגיוני? מה קורה אחרכך !?!?

אם עוד מישהו רוצה להציע עוד אוזניות ממש אשמח

ה- noir לפי הבקורות אמורה להיות דומה למה שתשמע בחנות .
יש עלות משלוח במאסדרופ, אני שילמתי בזמנו כ15 דולר על המשלוח של ה4xx, זה משתנה ממוצר למוצר ולפי כל מיני שיקולים של האתר. כרגע ניסיתי לקנות, ובעגלה הוא רושם 8.61 דולר משלוח.

במאסדרופ יש שני סוגי מוצרים , כאלה שהם קבועים באתר, ואז הדרופ מתחדש כל הזמן כשהזמן נגמר, ומוצרים שהדרופ שלהם זמני ושנגמר הזמן של הדרופ, אז נגמר חלון ההזדמנויות לרכוש את המוצר דרכם. בדר"כ מאסדרופ ממחזרים מוצרים מידי חודש, אז אין מה לדאוג.

ה-meze noir נראה לי הולכים להיות קבועים באתר

אגב, אשמח לשמוע מה דעתך על האוזניות לאחר שתשמע אותן בחנות

עריכה: הסתכלתי עכשיו על 2 ביקורות של הmeze classics ששניהן ציינו שלמטאל ורוק הן הרגישו פחות מתאימות, ולמוזיקה אלקטרונית יותר, אולי כדאי שבאמת תבדוק אותן עם מטאל ורוק לראות אם יש בזה אמת (שני המבקרים הם פיינשמקרים ידועים, אבל עדיין..)
Fadida
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 14, 2017

#12  נשלח: א' 21/04/2019 14:34

JDx כתב:

ציטוט:
...

ה- noir לפי הבקורות אמורה להיות דומה למה שתשמע בחנות .
יש עלות משלוח במאסדרופ, אני שילמתי בזמנו כ15 דולר על המשלוח של ה4xx, זה משתנה ממוצר למוצר ולפי כל מיני שיקולים של האתר. כרגע ניסיתי לקנות, ובעגלה הוא רושם 8.61 דולר משלוח.

במאסדרופ יש שני סוגי מוצרים , כאלה שהם קבועים באתר, ואז הדרופ מתחדש כל הזמן כשהזמן נגמר, ומוצרים שהדרופ שלהם זמני ושנגמר הזמן של הדרופ, אז נגמר חלון ההזדמנויות לרכוש את המוצר דרכם. בדר"כ מאסדרופ ממחזרים מוצרים מידי חודש, אז אין מה לדאוג.

ה-meze noir נראה לי הולכים להיות קבועים באתר

אגב, אשמח לשמוע מה דעתך על האוזניות לאחר שתשמע אותן בחנות

עריכה: הסתכלתי עכשיו על 2 ביקורות של הmeze classics ששניהן ציינו שלמטאל ורוק הן הרגישו פחות מתאימות, ולמוזיקה אלקטרונית יותר, אולי כדאי שבאמת תבדוק אותן עם מטאל ורוק לראות אם יש בזה אמת (שני המבקרים הם פיינשמקרים ידועים, אבל עדיין..)

תודה רבה,
האזנתי להם בחנות ולבין היתר לעוד כמה אחרות (לא היו ה momentum וה b&w 7 לצערי)
האמת שמכל מה שהקשבתי הם היו הכי פחות טובות(ניסיתי אוזניות עד 1500 שח), בהמון שירים הרגיש לי שהבאס יוצא משליטה ו"משטלת" על שאר הצלילים, שכאשר יש באס שנוצא על ידי כלי נגינה כלשהו יש גם כמו ערפל של תדרים נמוכים שנוצר ברקע והכל נהיה ממש לא מדוייק (קשה לזהות בדיוק את הכלי נגינה האחרים)

לעומת זאת שמעתי שם את ה Yamaha-MT220 והם היו לי ממש טובות, אבל הם היו דיי כבדות והקשת לא כלכך מפזרת את הלחץ אז זה לא יהיה נוח להרבה שעות (ראיתי גם ש zreviews לא כלכך ממליץ עליהם)

בין היתר ניסיתי את ה focal-listen שהיו לי יותר טובות מה meze אבל הם גם פחות נוחות וגם יחסית ל mt220 היו פחות מדוייקות

אז נשארתי קצת מבולבל, אני גם אלך לעולם המוזיקה לשמוע את ה momentum ועוד מה שיהיה להם בתקציב

אם אתה מכיר עוד כמה דגמים להמלצה ממש אשמח בבקשה לשמוע (ראיתי במאס דרופ את ה dt770 שנראות מאוד מאוד לא ניידות אבל אולי בכל זאת?)

מקווה שבסוף המסע הזה לא אצטרך לחזור לקנות סוני mdr-a1 ולהחליף להם פאדים כל שנה (בנוסף לקח שיש להם רעש חיכוך פלסטיק)

תודה
פלאפי
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 21, 2018
הבעות תודה: 26
מספר הודעות: 204

#13  נשלח: ב' 22/04/2019 8:18

Fadida כתב:
@פלאפי
·
יש סיבה שדווקא ה neo ולא ה noir (חוץ מזה שיש אותם בארץ)?
מי יותר טוב עבור סגנונות המוזיקה הללו?
תודה

·
האמת שרק עכשיו נודע לי לגבי הגרסא של מאסדרופ. יכול להיות שבאמת שווה ללכת עליה ולא על הNEO.
שמעתי את הNEO והCLASSICS בחנות וקניתי את הקלאסיקס, ומאז לא הסתכלתי אחורה. זה לא אוזניות מושלמות (אני מסכים עם הביקורת על הבאס המעורפל קצת), אבל לא שמעתי אוזניה סגורה בטווח המחירים הזה שמתקרבת בכלל לכיף המוזיקלי שהאוזניות האלה מסוגלות להפיק.
וספציפית המלצתי על הליין הזה בגלל שגם אני שומע הרבה מטאל איתם ואני חושב שהם אחלה בשביל זה. הdip בעקומת התדרים שלהם נופלת בדיוק על התדרים שבהם דיסטורשן של מטאל נוטה להיות צווחני וכואב בווליום גבוה, ובאותו זמן הbump בבאס יושב בדיוק על הchugs של מטאל. אז אתה יכול להפגיז בווליום ולקבל סאונד עוצמתי, שמן ועמוק שמתקרב מאוד לתחושה של להיות בהופעה חיה ולהרגיש את הקיקים של הבאס בתוך הפרצוף, ואחרי זה לצאת בלי צלצולים באוזניים.
Fadida
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 14, 2017

#14  נשלח: ב' 22/04/2019 14:21

פלאפי כתב:

ציטוט:
...

·
האמת שרק עכשיו נודע לי לגבי הגרסא של מאסדרופ. יכול להיות שבאמת שווה ללכת עליה ולא על הNEO.
שמעתי את הNEO והCLASSICS בחנות וקניתי את הקלאסיקס, ומאז לא הסתכלתי אחורה. זה לא אוזניות מושלמות (אני מסכים עם הביקורת על הבאס המעורפל קצת), אבל לא שמעתי אוזניה סגורה בטווח המחירים הזה שמתקרבת בכלל לכיף המוזיקלי שהאוזניות האלה מסוגלות להפיק.
וספציפית המלצתי על הליין הזה בגלל שגם אני שומע הרבה מטאל איתם ואני חושב שהם אחלה בשביל זה. הdip בעקומת התדרים שלהם נופלת בדיוק על התדרים שבהם דיסטורשן של מטאל נוטה להיות צווחני וכואב בווליום גבוה, ובאותו זמן הbump בבאס יושב בדיוק על הchugs של מטאל. אז אתה יכול להפגיז בווליום ולקבל סאונד עוצמתי, שמן ועמוק שמתקרב מאוד לתחושה של להיות בהופעה חיה ולהרגיש את הקיקים של הבאס בתוך הפרצוף, ואחרי זה לצאת בלי צלצולים באוזניים.

·
ניסיתי עליהם את הלהקות scale the summit ו animals as leaders
עם השירים: bloom, the brain dance, kascade, physical education ועוד כמה

בשירים Kascade ו physical education שכבר יחסית על ההתחלה יש גשם של באסים (תופים וגיטרות) זה הרגיש לי פחות טוב מה yammaha mt220 (שעולות 1200) שהיו מאוד מדוייקות אולי אני מחפש משהו פחות באסי או יותר מדוייק?
JDx
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 08, 2011

#15  נשלח: ב' 22/04/2019 16:34

Fadida כתב:

ציטוט:
...

תודה רבה,
האזנתי להם בחנות ולבין היתר לעוד כמה אחרות (לא היו ה momentum וה b&w 7 לצערי)
האמת שמכל מה שהקשבתי הם היו הכי פחות טובות(ניסיתי אוזניות עד 1500 שח), בהמון שירים הרגיש לי שהבאס יוצא משליטה ו"משטלת" על שאר הצלילים, שכאשר יש באס שנוצא על ידי כלי נגינה כלשהו יש גם כמו ערפל של תדרים נמוכים שנוצר ברקע והכל נהיה ממש לא מדוייק (קשה לזהות בדיוק את הכלי נגינה האחרים)

לעומת זאת שמעתי שם את ה Yamaha-MT220 והם היו לי ממש טובות, אבל הם היו דיי כבדות והקשת לא כלכך מפזרת את הלחץ אז זה לא יהיה נוח להרבה שעות (ראיתי גם ש zreviews לא כלכך ממליץ עליהם)

בין היתר ניסיתי את ה focal-listen שהיו לי יותר טובות מה meze אבל הם גם פחות נוחות וגם יחסית ל mt220 היו פחות מדוייקות

אז נשארתי קצת מבולבל, אני גם אלך לעולם המוזיקה לשמוע את ה momentum ועוד מה שיהיה להם בתקציב

אם אתה מכיר עוד כמה דגמים להמלצה ממש אשמח בבקשה לשמוע (ראיתי במאס דרופ את ה dt770 שנראות מאוד מאוד לא ניידות אבל אולי בכל זאת?)

מקווה שבסוף המסע הזה לא אצטרך לחזור לקנות סוני mdr-a1 ולהחליף להם פאדים כל שנה (בנוסף לקח שיש להם רעש חיכוך פלסטיק)

תודה

·האמת שיצא לי לראות מישהו שמסתובב עם הdt770 ברחוב , זה לא אידאלי , אבל אפשרי. נסה אותן גם אם יש לך אפשרות.

המלצות נוספות , יש את הAeon flow closed שאולי תוכל לקנות משומשות, אמורות להיות טובות ונוחות.
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אוזניות ומגברי אוזניות עבור לעמוד  1  |  2  |  3  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה