מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

מתעניין לגבי ערוצים רוסיים דרך צלחת לווין

עמוד 1 מתוך 2
עבור לעמוד  1  |  2  |  הבא 
   פורומים > וידאו > לווין, כבלים,DTT, עידן+
מחבר הודעה
bariko
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

הבעות תודה: 304
מספר הודעות: 7614

#1  נשלח: ב' 28/10/2019 23:27
מתעניין לגבי ערוצים רוסיים דרך צלחת לווין

שלום רב,
לחברתי יש מנוי לשירות IPTV מסויים.
המחיר זול, כ10 דולר לחודש, וכולל להערכתי כ-200 ערוצים ברוסית (לא ספרתי במדויק)
אלא שמדובר ביותר מדי אלמנטים העלולים לגרום לכשל- רשת, אפליקציה, והשירות עצמו.

לכן אנחנו שוקלים אפשרות להתקנת צלחת לווין.
השאלות:
1. כמה ערוצים דוברי רוסית ניתן לקלוט בארץ?
2. האם לצורך קליטת ערוץ 9 הרוסי והערוצים הישראלים (11,12,13) נדרש התקנה של צלחת נוספת המכוונת אל לוויין עמוס?
3. אמרו לי פעם שככל שקוטר הצלחת גדול יותר, כך יש פחות השפעה למזג אוויר.
אם אכן הדבר נכון- מהו קוטר הצלחת המומלץ, בכדי להבטיח קליטה באיכות טובה, ושתהיה גם יציבה ללא הפרעות עקב מזג אוויר גרוע?
4. איזה ממיר מומלץ? למיטב ידיעתי אין ערוצי 4k רוסיים, לכן צריך להיות ממיר HD אמין, וידידותי לשימוש

תודה רבה
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
tomer_1968
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2013
הבעות תודה: 40
מספר הודעות: 1160

#2  נשלח: ג' 29/10/2019 10:19

ערוצים רוסיים בחינם יש בהוטבירד קוטר צלחת 1 מטר או גג מטר ועשרים ערוצי ישראל נקלטים היטב עם עידן פלוס תלוי באיכות הקליטה במקום באיזה קומה ממיר HD מחירו 150-300 שקל ערוצים רוסיים בתשלום כנראה צריך צלחת גדולה מטר ושמונים לפחות לא מבין בזה
bariko
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

#3  נשלח: ג' 29/10/2019 12:40

תודה tomer_1968

אחד מהמתקינים ששוחחתי איתו טוען, שאין אפשרות לקלוט בארץ את כל הערוצים הרוסיים שהיו זמינים דרך שירות ה-IPTV

אבל האם באמצעות צלחת בקוטר 180 ושיתוף טוב, כן ניתן יהיה לקלוט אותם?
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

הבעות תודה: 398
מספר הודעות: 2127

#4  נשלח: ג' 29/10/2019 12:55

טוב, נעשה טיפה סדר בבלאגן. ערוץ 9 לא משודר בשום לוויין חוץ מעמוס ושם הוא חלק מחבילה מוצפנת של YES.
בהוטבירד ברוסית אין כלום חוץ מערוצי פח שמשודרים שם ושהשידורים אלה לא יעניינו אף אחד, כך שזה כלל לא רלוונטי.
יש כמות גדולה של לוויינים שבהם משודרים ערוצים ברוסית, אבל הלוויין הרלוונטי לישראל ועם הכי הרבה ערוצים ברוסית שנקלטים כאן, הוא 36E .
הוא נקלט עם אנטנה בקוטר החל מ 1.8 מטר ומשדר בקוטביות סירקולרית, כך שגם מערכת קליטה צריכה לתמוך בזה. הערוצים בלוויין זה משודרים בשני חבילות שהמנוי עליהן זול במיוחד.
קיימים שם עשרות רבות של ערוצי פרימיום ברוסית, שיותר מעשרה מהם ב 4K ועוד עשרות ב HD . צירפתי את הרשימה המרוכזת של הערוצים הנקלטים שבכל אחת מהחבילות המדוברות.
https://www.lyngsat.com/packages/NTV-Plus.html
https://www.lyngsat.com/packages/Tricolor-TV-36E.h...

נערך בפעם אחרונה על-ידי sys_admin בתאריך ד' 30/10/2019 8:31, נערך בסך הכל 2 פעמים
bariko
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

#5  נשלח: ג' 29/10/2019 13:31

sys_admin
תודה רבה , אני מאוד נהנה לקרוא את דבריך, בהיותך אחד המומחים הגדולים ביותר בתחום.
על איזה ממיר היית ממליץ, שמצד אחד יעשה את העבודה בצורה טובה, ומצד שני שיהיה ידידותי לשימוש ולא מסובך מדי?

בנוסף הייתי שמח לשמוע על מתקינים אמינים ומקצועיים, שמכירים היטב את החומר, ולא שאני צריך להגיד להם איזה ציוד להרכיב, ואיזה ערוצים ניתן לקלוט, בהתאם למה שאני קורא בפורומים

שאלה נוספת, אם הבנתי נכון את דבריך, מדובר במנוי חוקי ולא בשיתוף.
אם כך מהיכן ניתן לרכוש ממיר+כרטיס?
ILNavi-x
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  May 18, 2013
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 27

#6  נשלח: ג' 29/10/2019 14:58

bariko
·
לגבי ממיר לוויני טוב תבדוק את חברת Zgemma

יש לי את הZgemma star 2H דגם יחסית ישן ועושה את העבודה
ניתן לרכוש דגם מתקדם שהוא כמובן יתמוך ב:
*תומך שידורי 4k
*קיים חריץ קידמי להכנסת כרטיס חכם על מנת לצפות בערוצים המצופנים.
*ניתן להקליט מכמה ערוצים במקביל.
*מבוסס על לינוקס ( מערכת הפעלה OpenPli מתעדכנת על בסיס קבוע וניתן לעדכן את הממיר דרך Usb) או דרך הרשת.
*קיים טיונר Dvbt 2 לקליטת הערוצים החופשיים.
*רגישות אנטנה גבוהה ניתן להשתמש גם באנטה חינמית לקליטת הערוצים החופשיים בצורה מיטבית.
*מכיוון שהממירים שלהם מבוססי לינוקס קיימים שלל אפשריות Iptv.
בכל מקרה.
*תומך בהקלטה ישירה להארד דיסק חיצוני למיטב ידעתי באמצעות כבל Usb.
bariko
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

#7  נשלח: ג' 29/10/2019 15:14

ILNavi-x
בהחלט מועמד ראוי.

חשוב לדעת אם ממיר כזה יכול להתאים גם במידה ויש אכן אפשרות להשיג בארץ מנוי חוקי לשתי חבילות הפרמיום אותן ציין sys_admin
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

#8  נשלח: ג' 29/10/2019 16:30

bariko כתב:
sys_admin
תודה רבה , אני מאוד נהנה לקרוא את דבריך, בהיותך אחד המומחים הגדולים ביותר בתחום.
על איזה ממיר היית ממליץ, שמצד אחד יעשה את העבודה בצורה טובה, ומצד שני שיהיה ידידותי לשימוש ולא מסובך מדי?

בנוסף הייתי שמח לשמוע על מתקינים אמינים ומקצועיים, שמכירים היטב את החומר, ולא שאני צריך להגיד להם איזה ציוד להרכיב, ואיזה ערוצים ניתן לקלוט, בהתאם למה שאני קורא בפורומים

שאלה נוספת, אם הבנתי נכון את דבריך, מדובר במנוי חוקי ולא בשיתוף.
אם כך מהיכן ניתן לרכוש ממיר+כרטיס?

·

טוב, בקשר לשיתוף כרטיסים, אז בגלל שמדובר על דבר לא חוקי בעליל, אז אני לא אתחיל לפרוס כאן את הפרטים על זה. את המנוי החוקי ( כרטיס ) ניתן לרכוש בכל מקום בפדרצייה הרוסית, אפילו דרך אינטרנט והם יותר מישמחו למכור ולשלוח בדואר את כרטיס ואת כל המסמכים הנלווים. על מקלטים מסוגי Zgemma וכל מני סינים אחרים כאלה אני בטוח שלא ממליץ בשום מקרה.
מה שכן, אני ממליץ על Dreambox DM920 UltraHD שהשתמשתי בו בהרבה מקומות כבר שנים רבות והוא עובד מצויין ותומך בכל מה שנדרש ומה שמקלטים סינים לא מסוגלים לספק. ניתן להתקין בו גם CI Modules שנדרשים לעבודה עם ההצפנה שבה משתמשות החבילות המדוברות והוא גם תומך לגמרי בתקני DVB-S2X הנדרשים היום וגם ב fbc tuner, מה שלא קיים ברוב המקלטים סיניים, למרות שזה מוצהר שם מדי פעם במפרט.
https://dreambox.de/en/index.php/dreambox-dm920-ul...

פרסום ופרטים של המתקינים כאן בפורום לא נהוג לספק, אבל כפי שאני זוכר, נתתי לך כבר בפעם שעברה פרטים של מתקין, בהקשר של התקנת אנטנה לקליטה של חבילת ערוצים מהונגרייה, אז אותו המתקין יכול לבצע גם את ההתקנה של המערכת לתחנות ברוסית וגם, אם יהיו לו בעיות הוא יכול להיתיעץ איתי על כל מה שנדרש.
bariko
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

#9  נשלח: ד' 30/10/2019 1:29

כן ידוע לי ששיתוף אינו נחשב חוקי, לא רק כאן בפורום אלא בכלל.
לכן כרגע מדובר על מנוי חוקי לשתי חבילות הפרמיום שהוזכרו.
אני מצוי בקשר עם מתקין ממוצא רוסי, שהתקין אצל חברתי צלחת בעבר (לפני השיפוצים).
הייתה לי איתו היום שיחת טלפון קצרה, לדבריו ניתן להסתפק בצלחת בקוטר של 1מטר, אך אינני יודע בדיוק אם הוא התכוון ללווין 36E
יתכן והוא יגיע באחד הימים הקרובים, ואז אוכל לברר את כל הפרטים בצורה ברורה יותר.
הוא טוען שאת הכרטיס ניתן לרכוש רק ברחבי רוסיה, אך הבטיח שיברר אולי אפשר גם כאן בארץ.

בזמנו אכן התקשרתי אל המתקין שהצעת, אך השיחה הייתה קצרה מאוד.
הוא לא ממש התלהב לקחת את העבודה, כבר לא זוכר בדיוק מדוע.

הרבה תלוי גם במחירים, לא הייתי רוצה להיכנס לעלויות גבוהות מדי.
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

#10  נשלח: ד' 30/10/2019 8:14

בגדול עם אנטנה קטנה יותר מ 1.8 מטר בישראל לא ניתן לקלוט בצורה סבירה ערוצים ברוסית ששווים צפייה. יש כמה וכמה ערוצים בשפה רוסית שנקלטים עם אנטנות קטנות מלוויינים שונים, אבל כל הערוצים האלה הם גם מבחינת תוכן לא יהיו מעניינים כלל וגם מבחינת האיכות תמונה לא משודרים בצורה שאפשר ליהנות מהם. מבלי כבר לדבר על ערוצי 4K רבים ברוסית שמשודרים בחבילות שמניתי לפני זה, אלה אפילו בכל מה שקשור ל HD , עם אנטנות קטנות נקלטים ערוצים ברוסית ברמה של ערוצים כאלה שמשודרים ב YES והוט, כרי ערוצים בחינם ובאיכות תמונה ירודה ועם פס קול זוועתי.
גם ב 36E עם אנטנה קטנה יותר מ 1.8 מטר מה שנקלט זה מעט מאוד וגם גבולי ביותר, עד כדי כך, עד שבכל שינוי של מזג האוויר ( גשם וכו' ) ובכל שינוי אחר שמתבצע מדי פעם במערכת שידור ללוויין, פשוט הקליטה כבר לא אפשרית כלל. חבל מראש להתחיל דבר שבהמשך רק סובלים ממנו ושזה יהיה בזבוז מיותר של כסף בגלל שלא מתקינים את האנטנה הנדרשת. כמובן גם כל שאר הרכיבים של האנטנה צריכים להיות מתאימים.
צריכים גם להבין ש 36E זה עוד לוויין שבו משודרים ערוצים ברוסית שנקלט עם אנטנה הכי קטנה, כי רוב הלוויינים האחרים עם ערוצים ברוסית הם כבר דורשים אנטנות בקוטר הרבה יותר גדול, מכיוון שהם משודרים ב C Band .
bariko
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

#11  נשלח: ד' 30/10/2019 23:59

טוב, זה כבר משנה את כל התמונה.
ככל הידוע לי, אנטנות איכותיות בקוטר 180 ס"מ הן יקרות מאוד, וגם עלות ההתקנה שלהן גבוהה .
על כך יש להוסיף ממיר תומך 4k, ואני הרי לא יכול להתפשר על מכשיר פח, אם כבר שילמתי כל כך הרבה על אנטנה.
ועוד לא הגענו לכרטיס חוקי, שממילא קיים קושי להשיג.
( הייתי מעדיף שזה יהיה דרך המתקין, שלא יגיד לי אחר כך שזרקתי לשווא כסף על משהו שאינו מתאים )

כפי שציינתי בפתיח, אני משלם כרגע כ-10 דולר לחודש על מנוי IPTV
כדי להבטיח שירות אמין ויציב יותר, הייתי מוכן להשקיע 3000-4000 שקלים, אבל לא הרבה מעבר לכך...
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

#12  נשלח: ה' 31/10/2019 8:47

יקר זה עניין יחסי, למשל מחיר של מערכת אנטנה כזו עם ההתקנה, מקלט עם דיסק קשיח של 5TB להקלטות והמנוי יכולה לעלות כ 10K ש''ח, שזה מחיר שמשלמים ל YES למשל במשך כ 4 שנים של צפייה בערוצי פח עם איכות תמונה שמתחת לכל ביקורת.
או, אם משווים למחירי מוצרים אחרים שנדרשים לצורך צפייה במערכת זו, אז למשל טלוויזייה סבירה היום תעלה גם יותר ממחיר כזה וגם מערכת קולנוע ביתי, שנדרשת לחויית שמע של שידור כזה שמשודר מלוויין גם עוברת את מחיר של האנטנה.
מצד שני במערכת כזו מקבלים גם איכות תמונה שלא ניתן להשוות כלל וגם רמה של תכנים.
גם בקשר לתחזוקה, אנטנה כזו אחרי שהותקנה בצורה תקינה פעם אחת יכולה לתפקד עשרות שנים ללא שום תחזוקה, אם אין שינוי בשידורים הנקלטים. למשל אני מכיר מערכות כאלה ל 36E שעובדות מתחילת שנות אלפיים ללא שום תחזוקה, אלה שרק לפני כשש שנים הוחלף מקלט בלבד לצורך תמיכה ב 4K.
אפילו מערכות קליטה מלוויין עם מנוע ובקוטר הרבה יותר גדול לא מצריכות תחזוקה מעבר לגירוז המנוע פעם בחמש שנים.

בקשר למנוי "IPTV" , שאתה משלם עליו, אז מדובר על איכות תמונה שלא רק ירודה מ YES והוט, אלה אפילו מתחת לרמה של סלקום TV או של פרטנר, כי במקרה המדובר מדובר על שירות פיראטי.
bariko
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

#13  נשלח: ה' 31/10/2019 12:12

צריך להבין שבדירה הזו הושקע לפני כשנה סכום עתק, בבניית שתי מערכות ק"ב יקרות נפרדות.
הגדולה בסלון עם מקרן אופטומה 65 וסט 7.1 של B&W
בחדר הקטן מערכת "מישנית" עם מסך סמסונג Q9FN בגודל 65 אינטש ומערכת 5.1 של B&W
אני מפחד אפילו לחשב את העלות המצטברת.
המטרה העיקרית היא צפייה בסרטי קולנוע (בסלון הגדול) ומדי פעם נטפליקס (בחדר הקטן יותר)

אותי אישית לא מעניינים כלל שידורי טלוויזיה.
לא בעברית, לא באנגלית, ובטח לא ברוסית, שאני בקושי מבין מספר מילים.
(ההתעניינות בעבר לגבי הונגריה, הייתה עבור אבא שלצערי חלה בדמנציה)
כלומר תכלס ערוצי הטלוויזיה ברוסית הן בעיקר בשביל חברתי.
היא הרבה פחות ווידאופילית ממני, והאיכות של שירות ה-IPTV מספיקות לה בהחלט.
אפילו בעיניי, האיכות סבירה בהחלט, בעיקר בערוצי FULL HD

מה שבאמת מפריע ומרגיז, זה חוסר היציבות.
לפעמים יש תקלות ברשת, לפעמים התמונה סתם "נתקעת" כל כמה דקות, ולפעמים יש בעיה עם האפליקציה SMART IPTV ואז צריך להסיר ולהתקין מחדש, ולסדר שוב את ההגדרות של הפלייליסט.

לכו אמרתי שאני מוכן קצת להתאמץ ולהשקיע עוד נניח 3000-4000 שקלים (אולי טיפה מעבר לכך), בכדי להבטיח שירות אמין יותר.
אבל אינני אדם עשיר, ויש גבול לרצון וליכולת שלי להיסחף ולהשקיע בפרוייקט כזה.
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

#14  נשלח: ה' 31/10/2019 12:54

אז, אם כך מספיק יהיה להתקין אהטנה בגודל של 1.2 מטר ל 13E עם מקלט סיני הכי זול ולקלוט משם מאות ערוצי פח בשפות שונות ומשונות, שאין בהם אפילו אחד מעניין, ושכעשרה מהם יהיו ברוסית. זה יעלה עד 3K ש''ח, רק צריך לקחת מראש בחשבון את המגבלות של תוכן זה ושל איכות תמונה המתקבלת.
וכמובן שכל אחד צופה בתכנים אחרים. אני למשל לרוב צופה ב FEEDS , עם חומר שלא נכנס כלל לשידור ובגלל זה הכי מעניין, ללא בקרה או סינון ושבהם מתפרסמים דברים שנותנים נקודות מבט שונות ממה שמדווחים בחדשות.
NegativeIQ (דן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 13, 2005
הבעות תודה: 453
מספר הודעות: 3801

#15  נשלח: ה' 31/10/2019 15:28

sys_admin כתב:

ציטוט:
...

·

טוב, בקשר לשיתוף כרטיסים, אז בגלל שמדובר על דבר לא חוקי בעליל, אז אני לא אתחיל לפרוס כאן את הפרטים על זה. את המנוי החוקי ( כרטיס ) ניתן לרכוש בכל מקום בפדרצייה הרוסית, אפילו דרך אינטרנט והם יותר מישמחו למכור ולשלוח בדואר את כרטיס ואת כל המסמכים הנלווים. על מקלטים מסוגי Zgemma וכל מני סינים אחרים כאלה אני בטוח שלא ממליץ בשום מקרה.

למען האמת גם הכרטיסים הם תחום אפור מאוד. חלק גדול מחברות הלוויין הרוסיות (הייתי אומר הרוב) משדרות לרוסיה בלבד וגם זכויות השידור של הערוצים המשדרים בהן הוא לרוסיה בלבד. מה שקורה כשאתה קונה כרטיס הוא שמי שקנית ממנו נרשם לחברה עם כתובת פיקטיבית ושולח לך את הכרטיס. מכיוון שלויין הוא שידור חד-כיווני אין להם דרך לדעת שהכרטיס יצא מגבולות רוסיה. אם מי שקנית ממנו מזהיר אותך לא להשתמש בממיר המסופק ע"י החברה ו/או לא לחבר אותו לאינטרנט בשום אופן אז זאת הסיבה.
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > לווין, כבלים,DTT, עידן+ עבור לעמוד  1  |  2  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה