שאלה יותר נכון כמה על ה Onkyo TX-NR686

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

נושא שלא נקרא #46 

avihuli כתב:ויקטור, איך מהתשובה שלי הבנת שאני לא רציני ?!
אם ככה אז אתה ממש לא מכיר אותי, אין דבר כזה "סתם" אצלי.

אגב, אתה יודע שאני יכול לשאול מה שאני רוצה, אם לא בא לך - אתה לא חייב לענות.
רק אתה יודע, זה טיבעו של דיון, מישהו רושם משהו, עונים לו, שואלים אותו, הוא עונה בחזרה, מישהו אחר מצטרף ועל זה בנוי הפורום...

רשמתי שחור על גבי אפור כחלחל: כרגע הפרויקט שבקנה הוא ה-77C9.
אחרי זה, ננסה לשים גז על שדרוג קל של הבק סראונד ונשדרג גם אותם בשאיפה שאמצא את מה שאני מחפש.
ואחרי זה, אבחן את עניין ההגברה עם מגבר גג של 3 ערוצים לבמה מקדימה.

"להתחיל" עם ההמלצה שלך למגבר שיניב מוכר 11 ערוצים של ימהה, בכלל לא קשור לסטאפ שלי, אבל זרמנו עם התשובה שלך...
וגם קיבלת תשובה שאם יהיה חדר ייעודי, הוא יירכש יחד עם הפרוססור התואם שלו. רשמתי את זה כבר בעבר לפני כמה שנים שהוא רק יצא.

אז בינינו פה, לא מבין על מה יצאת עליי עכשיו בדיוק ?
...
מסכים..
מותר להחליף דיעות ולשאול שאלות. אין שאלות "סתם" . לפעמים משהו מתבשל בראש אז מתייעצים. אבל לא תמיד זה מיושם.
גם אם אבי לא יעשה כלום, עדיין הדיון יכול לסייע לאחרים, גם הדיעות שלך ויקטור.

FastandFurious
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 899 פעמים
קיבל תודות: 550 פעמים

נושא שלא נקרא #47 

masteraudio כתב:לפני שחיברתי את מגבר הכח לרסיבר Denon X4500 ביצעתי בדיקה בעוצמת רפרנס של 0 DB וצפיתי בסרט Alita Battle Angel בסצנת המירדף שהיא סצינה מאוד דינמית ואגרסיבית, והישתמשתי במד SPL על מנת לימדוד את העוצמה הכללית באותה סצינה והעוצמה שנימדדה היתה 109DB.
ולאחר שהלב נירגע והדופק חזר למקומו חיברתי את מגבר הכח וניגנתי את אותה הסצנה בדיוק בעוצמת רפרנס וביצעתי בדיקה בעזרת מד ה SPL והעוצמה שנימדדה היתה 119 DB, אבל הסאונד שיצא היה יותר דינמי ובמת הסאונד היתה רחבה יותר ויותר תלת מימדית ובאופן מפתיעה היתה יותר נעימה לאוזן מאשר עים הגברת הרסיבר.
אני מאמין וחושב שאים הרמקולים היו נצילים יותר לא הייתי חושב על הוספת מגבר כח,אבל אים זאת התוצאה שקיבלתי אז לאחר הוספת הרמקולים שארכוש חודש הבא SVS ELEVATION אין לי ספק שארכוש מגבר כח,אותי זה שיכנע בצורה מאוד משכנעת שזה הסאונד שאני רוצה כשאני צופה בסרט.
...
·משה חבל על האנרגיה שלך, ברור וידוע למי שמבין בתחום
שיש הבדלים בין הגברה של רסיבר שמגיע בקופסה אחת
"הכל כלול" לבין הגברה יעודית, נכון, אם הרמקול נציל מאוד
אז פחות ירגישו בקצת איך ההגברה דוחפת את הרמקול אבל עדיין ברגע שתגביר בשתיי המצבים גם עם רמקול לא נציל וגם עם רמקול נציל אז ישר תרגיש בהבדלים,
כפי שהסברת, פתאום הרמקול מקבל "שרירים" ונשמע יותר מדוייק יותר מלא, הצלילים וכל תווך התדרים מקבלים משקל מדהים, הדינמיקה נשמרת גם בווליום גבוהה, וגם נשמעת יותר דינמית ומפורטת בייחס להגברה של רסיבר וגם אתה תרגיש שבווליום נמוך אתה מקבל יותר פרטים והטקסטורה הרבה יותר נוכחת, הכל נשמע מסודר יותר גם בווליום גבוה וההגברה לא נשמעת חנוקה או מתאמצת.. או שהרמקול פתאום משתנה ואתה מרגיש שהוא צועק במקום לנגן, כל זה קורה בגלל ההגברה של הרסיבר שנמצאת בקופסה אחת הכל כלול עם מלא פיצרים וכל הבא ליד העיקר לדחוף בפנים הכל ושיהיה מפרט של "אנטרפרייז" ולהציג את הרסיבר שיש בו הכל... (אפשר לחשוב איזה עילוי) עכשיו ימהרו לכתוב מי שלא ניסה הגברה יעודית בפועל לומר שאצלו הוא לא מרגיש שההגברה מתאמצת או צועקת... או שהוא לא מרגיש שחסר לו כלום ובכלל הוא לא מבין על מה מדברים וממשיך לטעות ולהטעות, או שנראה לו שהרסיבר שלו נותן מספיק כוח, כל זה נובע מחוסר הבנה בסיסי, אנשים לא סתומים ולא הידיוטים להוציא כסף על הגברות יעודיות, הגברות עושות סאונד הרבה יותר קולנועי מהגברה של רסיבר ולא משנה איזה ספינת דגל, כמובן שצריך הגברה שמתעלה על ההגברה של הרסיבר, מי שלא ניסה שלא יביע דיעה בבקשה, ושלא ישתמש בתיאורים כמו "יש כאלה שניסו ולא חשו בהבדלים"
לא צריך להתייחס לכל אחד שכותב, צריך לבדוק ולנסות ואז לגבש דיעה, כי אני יכול לומר שזה תלוי בכמה דברים, או שהאוזניים לא מבחינות כי הן מה לעשות פשוט לא מבדילות קורה "לא עלינו"
או שניסו עם הגברה שלא ממש יותר טובה מההגברה שקיימת אצלהם ברסיבר.. כן יש גם הגברות שלא מתעלות על הגברה של הרסיבר
או שסתם היו להם סיבות אחרות של אסטתיקה וכו' אז על הדרך
גיבשו דיעה לא מדוייקת והביעו דיעה שגוייה (קורה)

ויש כאלה שניסו ובאמת לא חשו בהבדלים אבל לאחר תקופה ממושכת שוב בדקו והבינו יפה מאוד שאכן יש הבדלים ברורים
עם הגברה יעודית והיום נראה אותכם מוזיזים אותם ומחזירים
להם רסיבר במקום הגברה יעודית, זה לעולם לא יקרה כי הם כבר הבינו שמעו והתמכרו!

FastandFurious
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #48 

@mulder
·ערן כל אחד יכול לשאול שאלות וטוב שכך
אבל אבי לא שאל סתם, ואני לא יכנס לזה למה הוא שאל תאמין לי שהוא יודע בניבכי ליבו בדיוק למה הוא שאל.

שים לב שכאשר הוא שאל הוא כתב (אני מצוטט)

"ויקטור, מה לדעתך יכול להתאים לימהה 2050 עם במה קדמית של SVS ULTRA ?
פשוט הרבה זמן לא שידרגתי משהו בסטאפ, חחח... " סוף ציטוט.

לאחר שעניתי לו שלחתי לו קישור בפוסט נוסף, וקישור להגברה יעודית שיניב זמר מציע ואז הוא כתב למשה שהוא לא מתכוון לשדרג כרגע
ואז כתבתי לו ממש "בצחוק אמרתי לך שאתה לא רציני וסתם שאלת"

אז איך הוא הגיע מהשאלה מה יתאים לו ושהרבה זמן לא שדרג, בזמן שבכלל הוא מתכנן שדרוג של מסך ורמקולי סראונד או משהו בסגנון?

לי הרגיש שכל תשובה שהייתי נותן לו היה מוצא משהו להגיד ולזלזל

תאמין לי שאפילו רציתי להוסיף סמיילי אבל שכחתי ומיהרתי לשלוח את ההודעה כי בדיוק נכנס לקוח לחנות שהיה צריך עזרה ממושכת,
ומצידו מיהר לכתוב תשובה לא נעימה לומרות שעזרתי לו מהניסיון האישי שלי מהזמן האישי הפרטי שלי, עוד לפני ההודעה שכתבי מה שכתבתי נתתי לו רשימה של כמה הגברות וותיקות שעם רובן היה לי ניסיון אישי, אבל לאבי לא היית מטרה בכלל לשדרג להגברה חיצונית, סתם משך אותי בשאלה לא רלוונטית והשמיע שמחפש לשדרג ממש בקרוב על מנת שאני יענה לו ואז יגיד כל מה שנוח לו העיקר להוציא אותי... תראה אני יודע שב עריכה 5 שנים שאני בפורום צברתי ניסיון אדיר עם ציוד ושמעתי מערכות כו מגוונות וכיום אני יכול לשבת עם אנשים שהמון שנים בתחום ופשוט לנהל איתם שיחה ולהדהים אותם עם הידע שצברתי בייחס לאחד שנמצא בפורומים רק 5 שנים, או לשבת איתם לסיישן האזנות ולהבין כל כך הרבה דברים
ברמות של אדם מאוד מקצועי בתחום... לפני 5 שנים הייתי בתחביב אבל כ חובבן מינוס ועבר לי בידיים ציוד מאוד בסיסי+ לא ידעתי שקיים כזה פורום הייתי צמא למידע אבל משום מה לא הייתי מודע בכלל לפורומים, עד שהגעתי לפה והתחלתי לצבור תאוצה.
בסך הכל אין לי בעיה עם אף אחד פה בפורום ואני ממש אוהב להיות פה ולתת כל מה שאני יכול ובנוסף גם ללמוד מהגדולים שנמצאים פה שלא מרבים לכתוב אבל כשהם כותבים אני יכול ללמוד מהם וזה מקסים, אבל לפעמים יש הרגשה שמחפשים אותך ומה שאתה כותב
לא ממהרים לבדוק למה כתבת ואיך ולמה ולמה התכוונת, ישר ממהרים לשלול וזה קשה.

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #49 

ויקטור, אני אענה לך בצורה מאוד פשוטה:
1. אם היית מוסיף סמיילי או כל אייקון אחר לתשובה שלך, אזי כנראה התגובה שלי אלייך הייתה אחרת.
2. מהמשפט שאני קראתי (ולהבנתי גם מה שהבינו אחרים), אני הרגשתי שאתה משתלח בי, על מידת הרצינות שלי, על מי שאני... באיזה זכות בדיוק אתה שופט אותי ועל מה בדיוק ?
3. בתגובה שלי, לא הגבתי כלפייך בשום צורה מזלזת ו/או פוגעת. תקרא טוב טוב את מה שכתבתי
4. אתה טוען שעשית כברת דרך (מותר לך וזכותך) ואתה אדם מאוד מקצועי בתחום
5. כאשר שואלים אותך שאלות שדורשות קצת מעבר לאמירה שלך שהיא ברובד העליון, אתה מתנער מתשובה ולא רוצה לענות

אף אחד לא מחפש אותך. אבל אם אתה כותב משהו אז תעמוד מאחוריו.
אני אעיד על עצמי שאני בור ועם הארץ בהקשר של הגברות, מקרנים, מנורות, ציוד היי אנד ועוד.
ובאותו הקשר, אני חושב שאני מאוד מבין ב-SVS, רסיברים של ימהה וטכנולוגיית ה-OLED שאלו הם הדברים שיש לי בבית ואותם בדקתי, למדתי מכל הכיוונים.

עכשיו ששואלים אותך שאלה מתוך רצון ללמוד בעקבות משהו שכתבת, לראייה נושא ההגברות לעיל.
הרי רשמת שאתה לא רוצה להעליב אחרים שיש להם הגברות "מיינסטרים" אז שאלתי אותך שאלה נקודתית ספציפית על הציוד שיש לי מתוך רצון לקבל תשובה שרלוונטית רק אליי על בסיס הניסיון שלך. שברבות הימים שארצה לבחון את נושא ההגברה, יהיה לי עם מה להתחיל.
זה לא אומר שאחרי שענית אני חייב ללכת ולקנות.

אותו דבר היה גם עם נושא ה-ARC שלמדת אותו מכל הכיוונים ולדעתך זה סופר פשוט. אף הצעתי לך לרשום מאמר שייפשט את מערכת הכיול הזו להמונים.
אבל שוב ענית שאתה לא רוצה להיכנס לזה מסיבותיך שלך וזה מקובל ולגיטימי מבחינתי.
אני שאלתי בשביל ללמוד, להחכים. בשביל שתנגיש לי את המידע שאתה יודע בצורה קלה לי.
זה שאם ברבות הימים ארצה "לשדרג" את עצמי ואולי לצאת מהקיבעון של ימהה אולי אצא לבדוק גם את ARC כי אזכור שויקטור פעם לימד אותי ובאמת הסתבר שזה לא כזה מסובך כמו שחושבים...

עכשיו, זה שאתה חושב ששואלים אותך בשביל להכשיל אותך, למשוך אותך באף או כל סיבה אחרת אני לא יודע מאיפה אתה מביא את זה !!

אם מישהו פה ישאל משהו על SVS או על ימהה או DIY או כל דבר שאני חושב שאני "מבין" לגביו, אני מיד אענה לו, גם כשרשמתי את זה מיליון פעם במקומות אחרים. למה? כי זה פשוט לי, אני מבין בזה וקל לי לענות במקום לשלוח אותם לחפש את המידע בעצמם.
אם לך זה קשה, ואתה לא רוצה לענות מעבר לרובד העליון - אשרייך, הכל טוב.
אני אשאל מישהו אחר שכן יהיה מוכן לענות ולהסביר לי בכיף.
השדרוג של ההגברה, בכלל לא על הפרק כרגע כי כאמור פירטתי בפנייך את הנושאים שאני רוצה להתרכז בהם, אבל אין לי שום בעיה להתקשקש ולדון על הנושא. זה לא אומר שאם תענה אז אהיה חייב ללכת ולקנות. לא.
זה לא אומר שאם אין לי מטרה לקנות, אז אסור לי לשאול.

באף תשובה שלי כלפייך וכלפי אף אחד אחר, מעולם לא שללתי. אשמח אפ תציג אפילו אחת כזו.
כל עוד לא ניסיתי, אני יכול לחוות דיעה / מחשבה אבל לא לנקוט עמדה מוצקה.

לסיכומו של עניין, אני מאחל לך שתמשיך לצמוח, ללמוד, לתרום מזמנך פה, למצוא את הבמה הקדמית שאתה מחפש כרגע (אגב שגם שאלת את MDB והוא ענה ועונה באריכות וממנו לא קיבלת תגובה כמו שענית לי בגלל שלא קנית את מה שהוא ענה לך).
שתהיה בריא, כי זה הכי חשוב ושתשתדרג מעת לעת עם הרבה שירשורי התחדשות... (f)

יכול להיות שהתכוונת למשהו אחד ויצא לך משהו אחר, קורה...
הייה בטוח כי מעתה ואילך ממני אלייך, לא תשמע עוד אף שאלה ישירה.

סופ"ש נעים, אבי.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

FastandFurious
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #50 

@avihuli
·שוב אזכיר שלא היית לי כוונה להשתלח בך, נפגעת ממני?
אני מבקש סליחה לא היית לי כל כוונה להשתלח בך או משהו בסגנון
הבנת שאחרים הבינו שהשתלחתי בך? אני מבקש סליחה גם ממי שנפגע בשבילך.

בתגובה שלך היית נימה של זילזול, ציטוט: "אבל זרמנו איתך"
אל תזרום איתי, היית צריך לכתוב את דעתך למה נראה לך שההגברה לא מתאימה לך...

לא כתבתי הגברות מיינסטרים, אתה יכול להראות לי ציטוט? אתה מבין שעכשיו כתבת משהו שהסקת בעצמך?

כתבתי "הגברות עם שמות מפוצצים..." לא הוזכרה המילה מיינסטרים..

כאשר ביקשת הסבר מעמיק בנושא ARC זה היה בתחילת דרכי עם ARC Genesis, ולכן לא יכולתי להרחיב כי ציינתי שיש שם "כלים" חדשים בייחס ל arc 2 שעדיין אני לומד אותם ולכן לא התעמקתי בנושא בכתיבה...
עוד אני יכול לומר שבעבר פתחתי שירשור שמדבר על arc 2
ומאוד רציתי לשתף את כולם בדיון בכל הקשור ל arc אבל משום מה
השירשור הפך לבלאגן אחד גדול וסלדתי מזה דיי מהר..

אל תשווה מה שהיה בשירשור עם mbd, שם בסך הכל ביקשתי לדעת איזה חברה יש שעומדת מול מה שאני חושב לרכוש ומשם אני כבר יעשה את הבדיקות שלי ואכן אני בודק כל מה שהוא כתב ואני באמת בדרך לשדרוג.

אתה כן יכול לשאול אותי תמיד מה שאתה רוצה, יש לי בעיה דיי ידוע
קשה לי מאוד להביע את עצמי ואת מה שאני יודע ולומד, יש בעיה כזאת לאנשים אתה יכול לבדוק את זה ואני לא מתבייש בזה, זה אני וככה ה' ברא אותי ואני מנסה להשתפר בכל הנושא הזה ואני מאמין שיום אחד יהיה לי קל יותר.

אני לא רוצה שיהיה ביננו "חתול שחור" לא הגעתי לפה בשביל לריב עם אנשים או לפגוע חלילה, סגנון הכתיבה שלי הוא בעייתי ואני מודע לו, מי שמכיר אותי באמת יודע שאני במציאות/בפועל שונה מאוד מסגנון הכתיבה שלי ומה שאני משדר בכתיבה.. זה חלק מהבעיה שלי ואני עובד על זה מאוד קשה.

מקווה שהסברתי את עצמי בצורה משביעת רצון.

שתהיה לכולנו שבת שלום ובשורות טובות.
ושוב סליחה שנפגעת ממני וסליחה מכל אדם אחר שנפגע ממני בשבילך.

mescaline
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 57 פעמים
קיבל תודות: 143 פעמים

נושא שלא נקרא #51 

avihuli כתב:
...
...
זה מה שאני גם חושב.
לכן שאלתי לאיזה דגם המגבר חובר כי לא נראה לי של-2050 שלי חסר כוח להניע את הסטאפ.

יש פה לא מעט שיש / היה להם את סדרת ה-20x0 או ה-30x0 .
...
·

אצלי יש 2010, ניסיתי לעבור לדגם קצת יותר מתקדם בזמנו, חיברתי 1050, הוא לא דחף את הרמקולים כמו ה 2010.
חיברתי 3050 והוא דחף את הרמקולים כמו ה 2010, לא הרגשתי שינוי לטובה.
חיברתי AVRX6500 וזה אפילו לא התקרב ל 1050...שלא נדבר על הסאונד הטוב שנעלם,אבל זה לאשכול אחר.
ניסיתי לתת הגברה עם 2 מגברי מונו-פאוור של LINN ולא הצלחתי לתת משקל לזה אם זה עדיף על ההגברה של ה 2010

ה 2010 נמכר, הוצאתי מהקרטון את ה DSP-Z7 שנח כמה שנים ועכשיו הוא דוחף יפה את הרמקולים כמו ה 2010\3050
לא המשכתי עם ימהה חדש יותר כי אני רוצה להחליף את הרצפתיים ולהרחיב את הסראונד מ 5.1 ל אטמוס וכנראה שהרסיבר שיחליף את ה הZ7 יהיה אנטם\אינטגרה\ארקם אך ברמות האלו זה רסיברים שעולים מעל 10K והמספר שאחרי ה 1 הוא לא קטן :lol:

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #52 

ויקטור ידידי, הכל טוב. אני לא כועס, רק קצת עצבן אתמול.
היום יום חדש. הכל בסדר.

אגיב בקצרה, לגבי "הזרימה איתך", ההגברה ברור שמתאימה אבל אני לא צריך מגבר של 11 ערוצים כאשר הבמה האחורית שלי היא סטליטים.
לכן אם ארכוש מגבר (רק אחרי שאבדוק), אז הוא יהיה 3 ערוצים עבור האולטרה.

שמות מפוצצים, הסקתי = מינסטרים.. מסתבר טעות שלי... 8O

גם אם שרשורים הופכים לבלאגן, לא קרה כלום. לפעמים השרשור תופס תאוצה אבל זה טבעו של דיון. במיוחד כאשר לא תמיד יש הסכמה מוחלטת בין כולם.

לא הייתי מודע לנושא ההבעה שלך. עכשיו מובן.
עצה לי, ברשותך, אם אתה יודע שזה קיים אז תשתדל לקרוא שוב את מה שאתה רושם לפני שאתה עושה שלח. סתם יכול ליצור אי נעימות מיותרת.
ועצה גם לי, כנראה שלנשום עד 10 לא תמיד עוזר, פעם הבאה אני אנסה עד 30.

אגב, גם בפטיפונים אני לא מבין. היה חשוב לי לחדד פה... 8)
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

FastandFurious
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #53 

@avihuli
·שבת שלום, שמחת אותי לשמוע שהכל בסדר 😊 (הוספתי סמיילי :wink: )
נשכח מהכל ונפתח דף חדש חלק ונקי עם המון כבוד הדדי ❤

fatalbert101
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

ONKYO 686

נושא שלא נקרא #54 

@acker16
·יכול להיות שאתה לא מכיר מספיק טוב את האונקיו 686, ומחיר כזה עם אחריות של היבואן, זה דיל!!!

תחילה, חברת אונקיו היא יצרנית המגברים הטובה ביותר בעולם. בנוסף הדבר שהכי מאפיין את המגברים של אונקיו זה ההגברה האנלוגית שלה, המאפשרת חווית שמע ללא חיסול הצלילים הקטנים והנפחים בקצבות ספקטרום הסאונד שבשירים האהובים עלינו.

דגם 686 לא סוטה מהאידיאולוגיה הזו ואם תכנס למפרט העשיר של המגבר תבין במה מדובר.

***לתיקון: הדגם משתווה (אם אפשר להגיד את זה בכלל) לימאהה VX683 ובוודאי שלא אם ה-583.

נוסף לזה, ה-686 מספק הגברה של 160 וואט מול 150 וואט ב-683 ואם כבר אנחנו משווים 145 וואט של ה-583 ועושה את זה מתוך עיוות הרמוני של 0.08% בלבד, איפה שבשתי הדגמים של ימאהה העיוות גבוה יותר.

אונקיו מאפשר שימוש של רמקולים בהתנגדות של 6 ohm ואפילו 4 OHM (באחרים 8 ו- 6 בלבד).

פענוח סאונד מדהים של DOLBY TrueHD וגם THX SELECT עם הרישיון היוקרתי ביותר.

עוד, מגברי אונקיו ה-686 כבר מקבל את מה שמוכנה באונקיו "DYNAMIC AUDIO CONTROL" המספק הגברה לרמקולים המחוברים באופן מידי ובעוצמה רבה. שיטה זו אמורה לתת תחושה של מקסום הפוטנציאל של הרמקולים ובלי לאמץ את המגבר, המבטיח אורך חיים ארוכים יותר.

תמיכה ושליטה מלאה באופן אלחוטי באמצעות אפליקציה ONKYO CONTROLLER שהיא בין הנוחות שהשתמשתי.

חווית שמע מצוינת, טכנולוגיה עדכנית מאוד, שימוש ושליטה קלה ונוחה המספקת לצרכן הגברה ל-7 ערוצים בשתי 2 אזורים באופן מוצלח ובמחיר אטרקטיבי.

אגב שוחחתי עם נציג סיריוס (היבואן הרשמי) לגביי המתנה שהם מציעים והבנתי שזה שולחן עם רמקול בלוטוס מובנה ויכולת להטעין את הפלאפון באופן אלחוטי באמצעות משטח טעינה. הנציג ציין שווי של 1000 ₪ בחנויות, ונגיד שהוא שווה חצי מזה 500 ₪ עדין נשמע כדיל מגניב בוודאי כשזה בחינם... עם רסיבר מצוין.

Moshe984
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 195 פעמים
קיבל תודות: 161 פעמים

נושא שלא נקרא #55 

Moshe984 כתב:באתר soundforless יש את הרסיבר הזה ב 2080 ש"ח עד לבית.
תהנו.
...
·

עופרפולק
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 21 פעמים
קיבל תודות: 403 פעמים

נושא שלא נקרא #56 

אונקיו רחוקה הרבה מלהיות הכי טובה
Sony 1040
Monitor mass

shay820
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 231 פעמים
קיבל תודות: 75 פעמים

נושא שלא נקרא #57 

Moshe984
שרפת את סיריוס :wink:

Yoni23
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #58 

@acker16 הי יכול להסביר איך ואיפה לקנות ביבוא מקביל? איזה אתר עושה משלוח לישראל? איך מפעילים אחריות? תודה!
·

acker16
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

נושא שלא נקרא #59 

@Yoni23
·
פשוט תקנה באמאזון, הם כבר ידאגו לאחריות.

Yoni23
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #60 

@acker16
·באיזה Amazon מעט מאוד מהמוצרים שולחים לישראל. תודה.

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”