מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

FLAT EARTH תופס תאוצה.

עמוד 6 מתוך 7
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  הבא 
   פורומים > כללי > ללא קשר
מחבר הודעה
Amir64 (אמיר)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2012
הבעות תודה: 1047
מספר הודעות: 7179

#76  נשלח: ו' 21/02/2020 23:09

(G) כתב:
המונח "קיר" היא חומת הקרח של הקרחונים שצריך לטפס מעל ולעבור, אני לא יודע בלי אישור כמה אפשר לחצות וללכת, ממה שידוע לי זה שאדמירל בירד הוא היחידי שחצה את אנטארקטיקה וחזר לספר על זה. וזה היה לפני מעל 60 שנה.הוא סיפר שמצא יבשת אחרת שלא היתה ידועה לאנושות.
לא יודע עד כמה מהמידע הזה נכון או סיפורים ומעשיות.

הרבה פעמים חצו את אנטארקטיקה, דרך הקוטב.
לא צריך ללכת 60 שנה אחורה.
יש אחד, שקוראים לו Mike Horn
ב- 2016-2017, ביצע הקפת העולם דרך הקטבים.
חלק מהמסע היה חציית אנטארקטיקה:
מ- Princess Astrid Coast, דרך הקוטב הדרומי, ועד ל- Dumont D'urville Station, בקצה השני של אנטארקטיקה.
https://www.scott-sports.com/in/en/news/winterspor...

כמה שנים קודם לכן, Cecilie Skog ו- Ryan Waters
ביצעו חציית אנטארקטיקה, מ- Berkner Island, דרך הקוטב הדרומי, ל-ימת Ross.

ויש עוד...

אתה, כמובן, לא תאמין לאף מילה, שלא תואמת לאמונה הלא מבוססת שלך,
אבל כתבתי בכל זאת.

אה, כן.
גם הם השתמשו במערכת הזו, שקוראים לה GPS, והמבוססת על "ההנחה המוטעית" שהעולם הוא כדור.
אז אולי הם היו בסיביר, ולא איפה שהם חשבו שהם נמצאים.
רק שבאופן מוזר, הם הצליחו לחזור הביתה, בעזרת אותה מערכת ניווט שלא יכולה להתקיים, כי אין כדור, ולספר על זה.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
oren29at
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2009
הבעות תודה: 14
מספר הודעות: 73

#77  נשלח: שבת 22/02/2020 1:48

סליחה שאני מתערב (אני משתמש פסיבי מאד), אבל הנה שאלה לפותח השרשור ולמאמיני "הארץ השטוחה":

להווי ידוע שיש צילומים מהחלל של כדור הארץ העגול לחלוטין. ההוכחות האלה נתקלות בטענת הנגד שלפיה מדובר בזיוף של נאס"א, הוליווד, ו"המדענים", ועוד בסיוע נאצי (או פוסט נאצי, ווטאבר). נניח שזה נכון.

העניין הוא, שיש עוד עדויות מצולמות ומתועדות של כדור הארץ העגול, שנעשו ע"י רוסיה. ולא מדובר ברוסיה של השנים האחרונות, אלא של רוסיה הסובייטית, בריה"מ, בתקופת ה"מלחמה הקרה" ומירוץ החלל.

עכשיו: מה האינטרס של הסובייטים, אויבי ארה"ב (נאס"א) וגרמניה הנאצית, לזייף את זה? הם יכולים היו לצאת תותחי על לפני 50-60 שנה לו היו מפריכים את כדוריות הארץ, צילום אחר צילום, ומראים לכל העולם שארה"ב היא אימפריית שקר מח*רבנת. לעזאזל, זה היה עוזר להם לנצח את ה"מלחמה הקרה" ולהשליט את הקומוניזם על העולם!

אלא אם כן אנחנו נכנסים עכשיו לאיזור הכחשת ה"מלחמה הקרה" ושלילה של קיום בריה"מ, הגוש המזרחי, והקומוניזם (שזה כלשעצמו מעניין, כי בזה טרם נתקלתי, ואשמח לבידור חדש בתחום ההכחשות השונות).
פרופיל | שלח הודעה | חפש
gmb
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2009
הבעות תודה: 66
מספר הודעות: 810

#78  נשלח: שבת 22/02/2020 1:51

מי אמר שאין gps במטוסים? אני אישית השתמשתי במפה כמה פעמים בטלפון, בזמן טיסות. בgps בין הפשוטים שיש לאנושות...

אני לא מבין איזה טענות הזויות ומוזרות אתה מציג כאן, כשלכולם יש מכנה משותף, שזה אוסף של שטויות
למשל במטוסים, שאמורים בעצם לטוס "למעלה" בקו ישר. הרי יש כוח משיכה ,וכוח המשיכה ממשיך למשוך ולדחוף את המטוסים מטה כלפי הקרקע, אזי בהתאם לקימור המטוס תמיד נמשך מטה. כמו שקורה כשהמטוס מאט למשל, או "עוצר". ואז הוא מתחיל ליפול לכיוון הקרקע.
כשפותחים את הראש ומנסים לראות מה אמיתי ומה, אתה צריך לעשות את זה בעצמך בעצם, ולא להאמים לכל גיבוב של שטות שאנשים רושמים/כותבים/מעלים ביוטיוב
פרופיל | שלח הודעה | חפש
moco (משה)
חבר כבוד
חבר כבוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 01, 2004
הבעות תודה: 344
מספר הודעות: 20512

#79  נשלח: שבת 22/02/2020 2:03

gmb כתב:
מי אמר שאין gps במטוסים? אני אישית השתמשתי במפה כמה פעמים בטלפון, בזמן טיסות. בgps בין הפשוטים שיש לאנושות...
·

אתה אשכרה מתדיין פה עם אחד שטוען שכדור הארץ לא כדור, ואתה מנסה לשכנע אותו שGPS עובד במטוסים !?!? (עזוב את זה שזה עובד בנייד שלנו כשמצמידים לחלון, הרי בכל מטוס היום יש תצוגת מיקום על פי הGPS של המטוס עצמו).
עבור מי שלא מקבל את האמיתות הכי ברורות והכי ידועות והכי לא מוטלות בספק, מה זה לסרב לקבל אמת טיפה פחות נפוצה. הוא גם יכול להגיד לך שאין דבר כזה מטוס. אין לזה סוף.

החידות שדורשות מחקר כאן (ואולי מישהו יביא לנו סרטוני יוטיוב בנושא הזה) זה מתחום הפסיכולוגיה בלבד.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 21, 2005
הבעות תודה: 35
מספר הודעות: 1095

#80  נשלח: שבת 22/02/2020 10:19

בקיצור...
שאלו את הבחור החביב לא מעט שאלות לגיטימיות על מנת שיסביר את התאוריה ולא שישלח לאיזה אוסף סרטונים ארוך ומתיש.
הוא לא ענה על כלום... מלבד הצגת השערות פסאודו - מדעיות אשר מסתמכות ואני מצטט "חבר'ה אני לא זוכר בדיוק את השם של הניסוי ואין לי את כל הפרטים, בזמנו קראתי על זה", "ממה שידוע לי זה שאדמירל בירד הוא היחידי שחצה את אנטארקטיקה וחזר לספר על זה. וזה היה לפני מעל 60 שנה.הוא סיפר שמצא יבשת אחרת שלא היתה ידועה לאנושות. לא יודע עד כמה מהמידע הזה נכון או סיפורים ומעשיות".

מה שמגניב בתאורית קונספירציה זה שמי שטוען אותה לא ממש יכול להוכיח אותה (חברות התרופות שולטות באקדמיה ובממשלות ועל כן לא מפרסמים את האמת על חיסונים - לדוגמא) אבל האדם הרציונאל גם לא יכול להפריך אותן כי אין לו את הכלים, הידע, ההבנה.

ולגבי ה - GPS??? הכל קשקוש בלבוש. שום אמת בנושא. אם היית טיפה קורא ומעמיק היית לומד שכל מה שטענת לא קשור למציאות.

נראה לי הבחור דיי משתעשע איתנו הוא מעלה דברים לכאן ופשוט נהנה לראות כמה השרשור גדל...
פרופיל | שלח הודעה | חפש
vivi
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2009

הבעות תודה: 274
מספר הודעות: 2516

#81  נשלח: שבת 22/02/2020 11:10

מאוד משעשע לראות חברי פורום משכילים ומכובדים מתייחסים ברצינות לגיבוב השטויות.
הדבר הטוב היחידי בשירשור הזה הוא הבלטת הטרולים בפורום, שנוכל להיזהר בפוסטים עתידיים.

שי-כ (שי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 25, 2009
הבעות תודה: 257
מספר הודעות: 4348

#82  נשלח: שבת 22/02/2020 11:11

סופסוף אפשר לבטל את GMT ולאחד את השעון בכל העולם. הרי השקיעה והזריחה זהות בכל נקודה על הגלובוס השטוח.
(2) הבעות תודה: מספיקלי , shmizan
פרופיל | שלח הודעה | חפש
tomer953
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 05, 2010
הבעות תודה: 1398
מספר הודעות: 4974

#83  נשלח: שבת 22/02/2020 11:39

אגב,
סתם מסקרנות, אם העולם שטוח אז בעצם יש פה קנוניה נגד האנושות, מה המניע לדבר כזה?
מה שווה כל כך הרבה השקעה, משאבים, כסף, להמציא מדע שלם, גלקסיות וכו', נטו בשביל להגיד העולם עגול ולא שטוח?
מדוע ההסתרה של צורתו של כדור הארץ כל-כך קריטית, ואם כביכול באמת הממשלה שולטת בזה, מתי זה התחיל, האם זה האמריקאים? כיצד הם הצליחו להשתלט על היריבות שלהן באותן תקופות כדי לשתף אותן במזימה הגדולה באנושות?

פרופיל | שלח הודעה | חפש
מספיקלי
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 03, 2010
הבעות תודה: 132
מספר הודעות: 2340

#84  נשלח: שבת 22/02/2020 11:47

אני לא חושב שצריך לגרזן את השרשור וטוב שישאר, אבל למה בפורום כללי? ולא ללא קשר?
שאלה קטנה לG ,
או.קי. אז הארץ שטוחה, כמו צלחת, אז זו הצורה הבסיסית של כל גרמי השמיים?
גם השמש שטוחה והיא מכוונת אלינו?
או שרק הארץ שטוחה (כמקרה יחודי) ואולי בגלל זה רק כאן התפתחו חיים,
הרי בסופו של דבר כדי להתקיים אנחנו אוכלים, ואנשי תרבות אוכלים מצלחות ולא מכדורים.

כמובן שהפריט הזה

https://www.aliexpress.com/item/4000092116578.html...
הוא שטות מוחלטת, אשמח אם תצרף תמונה מעודכנת של פריט נכון לפי הנתונים שאספת בעמל רב.

אהה, ועוד דבר קטן, לא צפיתי בסרטונים אבל בוודאי תוכל להפנות אותי לתקציר שמסביר את מחזור היום והליל ב24 שעות וכן את עונות השנה עם דגם הארץ השטוחה.
ודבר ממש קטנטן, מה יש בצד השני ?

נערך בפעם אחרונה על-ידי מספיקלי בתאריך שבת 22/02/2020 12:29, נערך בסך הכל 2 פעמים
פרופיל | שלח הודעה | חפש
ufffnick
חבר כבוד
חבר כבוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

הבעות תודה: 483
מספר הודעות: 4475

#85  נשלח: שבת 22/02/2020 11:59

1. צריך להודיע לכל הנהרות הנעים על ציר צפון דרום שעקב ההחלטה שהעולם שטוח, מבטלים את תאוצת קוריוליס, אז שיתנהגו בהתאם. אה, הצלחת מסתובבת? אז איך זה שבמרכז שלה אין יבשה מבריחת המים החוצה? למה אנחנו נופלים אנכית לתוך הצלחת ולא באלכסון בכלל הכוח הצנטרפטלי? אה כי זו קערה... אז למה לא רואים באופק את המשך המשטח בעלייה כשמביטים צפונה?
2. כמו כן בוטלה מגבלת המהירות המירבית המוכרת לאדם - שהיא מהירות האור, מאחר ואנו על משטח שמאיץ כלפי מעלה בתאוצת 9.8 מטר לשנייה בריבוע, מאז הבריאה (כ5000 שנה לערך) מה שאומר שכבר היום אנו נעים במהירות פי 5000 ממהירות האור מבלי להתפזר לפלאזמה במרחב וממשיכים להאיץ
3. מה שמביא לביטולה של הפלאזמה
4. ולביטולו של המרחב
5. וכל מה שקרה לפני בריאה, זה בלוף

ככה זה כשאמונה חזקה מהשכל הישר.
(1) הבעות תודה: Star-Blazer
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Batnun
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 22, 2005

הבעות תודה: 345
מספר הודעות: 2890

#86  נשלח: שבת 22/02/2020 13:02

(G) כתב:
ציטוט:
...

אבי, הם טוענים שאנטרקטיקה נמצאת סביבנו ומקיפה את כל העולם סביבנו, הקוטב הצפוני נמצא באמצע, אנחנו בסוג של אמבטיה עם חומות של קרח סביבנו, ישנה אמנה עולמית, לא זוכר מאיפה הם הציגו את זה שכדי לעבור את קו אורך(או רוחב לא זוכר בדיוק) 60 מחוייב באישורים, כלומר יש גבול מסויים שאתה לא יכול לעבור. אני לא יודע מה יש בסוף העולם, אבל אני יכול לקבל שאולי באמת יש כאן אמת הגיונית מסויימת.

הסמל של UNIVERSAL STUDIOS של כדור הארץ הומצא הרבה לפני עוד שהיה לאדם את האמצעים לטוס לחלל, הסברה שכבר אז הכינו את השטח.
צילומים ממעבורות חלל וכו.. הם טוענים שהכל פייק, אני לא מאשים אותם. ניתן היום לזייף כל דבר וגם טיסה לחלל(הנחיתה על הירח). כל תמונה, וידאו והכל ניתן לזיוף(צפה בסרטונים שהעלתי כולל כל השיבושים של האסטרונאוטים בחלל, "פתאום נפל לו הבורג", פתאום הושיט יד לתפוס חפץ שלא קיים וכו...) לא חסר.
כוח משיכה, אין דבר כזה. הטענה שלהם שאין אפשרות מדידה למדוד את כח המשיכה. הם טוענים שהעולם שאנו נמצאים עליו נמצא בתנועה יציבה למעלה ובכך אנחנו "נדבקים לרצפה".
כוכבים הלכת אני לא ממש בקיא בנושא, הטענה שישנה שכבה של מים שמקיפה אותנו מלמעלה ואין אפשרות לעבור אותה.
מדברים היום על חורים שחורים וכל מיני המצאות שבפועל אי אפשר למדוד או לראות אותם, הכל נוסחאות ואמצעי מדידה לא מוכח. כאשר צופים בכוכבים רחוקים בשמיים הם תמיד מטושטשים ואי אפשר לראות אותם כמו שצריך(אני מדבר על אלה שמחוץ ל"כיפה"), זה דומה לחפץ שנמצא בתוך מים והאור לא עובר טוב(הפיזיקה האסטרונומית המוכרת ידוע: מרחק, תנאי ראיה, מהירות סיבוב וכו... )
היה מקרה בשנות ה-60 שניסו להפציץ את השמיים כדי לפתוח דרך החוצה עם פצצות אטום, חבר'ה אני לא זוכר בדיוק את השם של הניסוי ואין לי את כל הפרטים, בזמנו קראתי על זה.
GPS ולויינים, מי אמר שהם חייבים להיות בשמיים, מי אמר שבלתי אפשרי להיות שידור על הקרקע כלפי מעלה?
ניסיתם פעם להשתמש ב-GPS כאשר אתם בטיסה בשמיים? הרי אתם קרובים מאוד ללווינים, למה אין קליטה?
אני לא בקיא בנושא, לשם כך פירסמתי מלא סרטונים. רק תאזין ותסיק את המסקנות לבדך.
תקשיב למתן גורודיש, ההרצאות שלו מרתקות לדעתי.

תקשיב, התגובה הזאת היא זהב!

ציטוט:
כוח משיכה, אין דבר כזה. הטענה שלהם שאין אפשרות מדידה למדוד את כח המשיכה. הם טוענים שהעולם שאנו נמצאים עליו נמצא בתנועה יציבה למעלה ובכך אנחנו "נדבקים לרצפה".

איך אתה מסביר את הירח? אני מניח שהנחיתה על הירח זה זיוף, לטענתך, אבל מה עם ההסבר על הירח עצמו?

ציטוט:
היה מקרה בשנות ה-60 שניסו להפציץ את השמיים כדי לפתוח דרך החוצה עם פצצות אטום, חבר'ה אני לא זוכר בדיוק את השם של הניסוי ואין לי את כל הפרטים, בזמנו קראתי על זה.

לא היה שום מקרה כזה.

ציטוט:
GPS ולויינים, מי אמר שהם חייבים להיות בשמיים, מי אמר שבלתי אפשרי להיות שידור על הקרקע כלפי מעלה?

בוודאי שאפשר לשדר מהקרקע כלפי מעלה, אבל כל הרעיון של הלויינים זה לשדר למטה

ציטוט:
ניסיתם פעם להשתמש ב-GPS כאשר אתם בטיסה בשמיים? הרי אתם קרובים מאוד ללווינים, למה אין קליטה?

כן, ניסיתי, וזה כמובן עובד. ולא, כשאתה בטיסה אתה לא "קרוב מאוד ללויינים", רק קצת יותר קרוב. טיסה היא בערך בגובה 10 קילומטרים, והלויינים במסלול הנמוך ביותר נמצאים בגובה 300 קילומטרים.

בקיצור, כל מה שכתבת זה שטויות שאפילו לא ניסית לבדוק עם קצת קריאה. אני מניח שהרבה יותר קל להאמין להזויים ביוטיוב.

Batnun

.
(2) הבעות תודה: שי-כ , sabres
פרופיל | שלח הודעה | חפש
ufffnick
חבר כבוד
חבר כבוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

#87  נשלח: שבת 22/02/2020 13:32

Batnun
·

ציטוט:

ואיך פספסת את ההזדמנות לתהות לגבי המהירות הקבועה?
במהירות קבועה שום דבר לא נדבק לכלום, בדיוק כמו באוטו שאתה לא נדבק למושב במהירות קבועה, אלא רק כשמאיץ.
לכן הפלטה הזו חייבת להאיץ בתאוצה קבועה כלפי מעלה מה שמעלה כמה וכמה בעיות שהתייחסתי אליהם קודם.

הניסוי הראשון בפיסיקה של כיתה ח' זו מדידת כח המשיכה עם גולה קופצת, ולמטיבי לכת נותנים לחשב את איבוד האנרגיה בקפיצה שנייה ושלישית.

נערך בפעם אחרונה על-ידי ufffnick בתאריך שבת 22/02/2020 13:41, נערך סך הכל פעם אחת
פרופיל | שלח הודעה | חפש
moco (משה)
חבר כבוד
חבר כבוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 01, 2004

#88  נשלח: שבת 22/02/2020 13:41

ufffnick כתב:
1
2. כמו כן בוטלה מגבלת המהירות המירבית המוכרת לאדם - שהיא מהירות האור, מאחר ואנו על משטח שמאיץ כלפי מעלה בתאוצת 9.8 מטר לשנייה בריבוע, מאז הבריאה (כ5000 שנה לערך) מה שאומר שכבר היום אנו נעים במהירות פי 5000 ממהירות האור מבלי להתפזר לפלאזמה במרחב וממשיכים להאיץ
·

סוף סוף סתם טענה מוטעית, אבל לא הזוייה, כך שאפשר להגיב ולהניח שהמוגב יקבל (או יבדוק עם מישהו) ולא ישלח אותי ליוטיוב .

מה שכתבת לא נכון כי מצד אחד אתה לוקח עובדה מתאוריית היחסות הפרטית (אי אפשר לנוע מעל מהירות האור) ומערבב אותה עם טענה ניוטונית שאם תאיץ מספיק זמן בתאוצה קבועה אז כן תעבור את מהירות האור. יחסות פרטית ומכניקה ניוטונית לא חיות יחד, חוץ משהשנייה היא קירוב טוב לראשונה במהירויות נמוכות.
אתה יכול להאיץ כמה שאתה רוצה בתאוצה קבועה ורק תתקרב למהירות האור באופן אסימפטוטי אך לעולם לא תגיע אליה.
ביחסות פרטית, אם אתה נע ב1000 קמ"ש ומאיץ במשך שנייה ב1000 ק"מ לשנייה לשנייה, אתה לא תגיע ל2000 קמ"ש כמו במכניקה ניוטונית, אלא לקצת פחות.

חבר כבוד
חבר כבוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

#89  נשלח: שבת 22/02/2020 13:49

moco
·
אני מנסה לשמר על רמת תיכון של הדיון, אתה רוצה לצאת לדיון של יחסות פרטית כשקיים כשל ברמת שלושת חוקי ניוטון?
אתה מכניס את טרנספורמציית לורנס במעבר משלושה מימדים ל4 מימדים, במקום שבו קיים כשל בהגדרה הבסיסית של כח? (תאוצה כפול מסה)??

אתה מניח שהשטוחיסט מכיר במהירות האור כמהירות מקסימלית ומכיר על בורייה את היחסות הפרטית כמקרה כללי של הפיסיקה הניוטונית ומציע תיאוריה אלטרנטיבית על בסיס אותו מידע.
לדעתי, הוא לא.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
moco (משה)
חבר כבוד
חבר כבוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 01, 2004

#90  נשלח: שבת 22/02/2020 13:57

ufffnick
·

דילגת על המשפט הראשון שלי.

שמחתי על ההזדמנות לתקן טעות נפוצה (והייתה לך), ולא להשתתף בלהוכיח לשטוחיסט משהו באמצעים סבירים.

למרות שהשתתפתי בשרשור הזה, אני מקפיד שלא לנסות להסביר למישהו שטוען שכה"א שטוח למה הוא דווקא כדור. זה דבר שמראש נועד לכישלון, כי המניעים של שטוחיסט (במקרה שאינו טרול, זה עדיין לא ברור, יכול להיות שהבחור מתגלגל על הרצפה מהשרשור שיצר) אינם חיפוש האמת.

כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > ללא קשר עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  הבא 

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה

תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht