מחשב Windows למפתח

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #61 

udif - החכמתי (Y)

לפי זה כבר לא רואה סיבה לבחור מק לפיתוח מעבר להילת ה"יש לי מקינטוש".

AlexGelman
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #62 

Huber כתב:
...
...
·

כל שאר מה שרשמת לא נתון לוויכוח, אבל מתנצל - עם זה אני בכלל לא מסכים. במוצרי אפל כולל ניידי מק תמיד משלמים הרבה יותר ולא תמיד מקבלים יותר (המעבדים לרב חלשים יותר, המצלמות והמיקרופון שם זועתים ברמה וכו וכו). XPS גירסת 2020 למשל מתעלה כמעט בכל פרמטר על גבי ניידי מק (הרשת מלאה בביקורות, רק חפש ותראה שאני צודק) וממש, אבל ממש לא עולה אותו דבר (שוב, בדוק ותראה שאני צודק).

הסיבות היחידות שפה אצלנו הייתי רוכש מק הן כפי שציינתי הצורך לפתח לסביבה הזו (ומניח שאצלנו אין כי אין פה כאלו) או מישהו שרגיל ופשוט מתעקש (עקומת לימוד מיותרת).
...
זה נכון הדל יהיה יותר זול מהדגם של המאק (בערך 1000 ש״ח הבדל), אבל יש פרט קטן שהרבה פעמים לא שמים לב אליו כשמשווים את הדגמים.
לרוב המאקים יגיעו עם מעבד חזק. אם תבדוק תראה שהדלים מגיעים עם מעבד חסכוני של 1.3-3.9ghz לעומת המאק שמגיע עם מעבד רגיל 2.0-3.8ghz כאשר ההבדל מתבטא גם ביכולות של כרטיס המסך המובנה.
כמובן שיש גם יתרונות לדגם של דל כמו תמיכה בויפי6.
האיכות של מצלמת הרשת זהה (720p) בשניהם ואפל שיפרו מאוד את איכות המיקרופונים בדגמים של 2020

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #63 

הנה עוד סקירה שמוכיחה שלפיתוח ה RYZEN עדיף משמעותית על פני הפתרונות של אינטל (או מק כי בכ"ז יש בפנים מעבדי אינטל):

?t=453

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”