BD או HD DVD, מה היית קונה?

פורום נגני DVD ובלוריי - כאן נדבר על נגנים שמקבלים דיסקים פיזיים...

מה היית קונה?

נגן HD DVD ייעודי
2
4%
נגן Blu-ray ייעודי
6
13%
צורב HD DVD למחשב
1
2%
צורב Blu-ray למחשב
8
17%
קונסולת PS3 (נגן Blu-ray)
25
54%
קונסולת Xbox 360 + תוסף כונן HD DVD
4
9%

סך הכול הצבעות: 46

Balint
טרול
טרול
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #16 

תודה רבה אחי ! ברוכים הנמצאים !
אני מאוד אוהב קולנוע אבל לא יכול לחשוב על סרט שהיתי מוכן לשים עליו 20 ירוקים . בגלל זה חושב שגם $99 לנגן HD-DVD זה יקר במיוחד שעוד שבוע יוצא לשוק סטרימר שידע לנגן HD-DVD ואת כל הפורמטים האחרים בתוספת של עוד $80 .
אין מצב שאני מצביע למשאל בלי שיוסיפו את האופציית "סטרימר הכל יכול" .

guyezra כתב:Balint,
ברוך הבא, איזה הודעה ראשונה תוקפנית... :lol:

למרות שאני איתך, לפחות נכון להיום, אני לא קונה כלום, רק סטרימר שמנגן את שני הפורמטים
...

dizingof
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 36 פעמים
קיבל תודות: 81 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

מישהו מריח פה "חגי" ? :lol: :lol:

morantv
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #18 

בלי שום קשר לריח אני חושב שהטענה של המשתמש מוצדקת . נגני בלו ריי וHDDVD תופסים היום אחוז קטן מאוד בנתח השוק של הטלויזיה הבידורית בעולם אז מה הטעם בסקר הזה . זה כמו לעשות סקר בין 15000 משתמשים ולשאול מי אוהד של הפועל כפר שלם בקרב חובבי הכדורגל .
השוק ההמזערי של נגני בלו ריי או HDDVD יכול לנבוע בגלל העלות הגבוהה של המדיות או בגלל התכנים הרבים שניתן להוריד בחינם באינטרנט או בגלל היכולות של מדיה סנטרים או בגלל הנגנים שמנגנים יותר ויותר פורמטים או סיבות אחרות .

mikele
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #19 

guyezra

דיסקים אני שוכר מ"קינו" (עשיתי שם מנוי. זה יוצא 25-30 ש"ח לסרט, לשבוע).

אני מקרין על מסך פלזמה (Pioneer 5000 FHD).

dragonflyXXL
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #20 

dizingof כתב:מישהו מריח פה "חגי" ? :lol: :lol:
...
:lol: אתה בטח לא מריח פה :pizza:

אבל לענייננו, אני חושב שבמקרה הזה יש משהו בדבריו. בואו ונבחן את האפשרויות שצויינו ואני אנסה להסביר את דעתי...

הדילים האחרונים הם יותר אמצעי להציף את השוק לפני החגים מאשר אימוץ פורמט אחד על פני השני. המלחמה בין הפורמטים עדיין גועשת ועד שלא יופיע מודל שמשלב את שני הפורמטים באופן שלם ומלא לא נראה לי שתהיה פריצה משמעותית למיינסטרים.
בין היצרנים שכבר בודקים את השטח נמצאים LG, סמסונג ואפילו פיוניר אבל הייתי שמח לשמוע על יצרנים קטנים יותר כמו Oppo למשל, שכבר הוכיחו את היכולת שלהם לייצר מוצר מתקדם הרבה יותר מבחינה טכנולוגית אבל עדיין במחירים בסדרי גודל של מוצרי מיינסטרים.

בנוסף יש גם שאלה קטנה של שלמות ה-spec בשני הפורמטים שעדיין לא נחתמה באופן סופי, והאפשרויות שיהיו קיימות בכל אחד מהמוצרים הפוטנציאליים לתפעול סביר (fair use) ללא הגנות מפגרות.

ב-setup הנוכחי שלי אני לא מוצא שום צורך להשקיע באף אחת מהאופציות המצויינות במידה ותוך מספר חודשים אני אוכל להזרים את כל התכנים שלי (כולל ריפים מלאים של blu-ray ו/או HDDVD) דרך הרשת, כך שסטרימר נראה לי כבעל הפוטנציאל הגדול ביותר לצרכי האישיים. סוני לא נכנס אלי הביתה ו-XBOX360 כבר יש לי, אבל אפילו ה-99$ לכונן HDDVD חיצוני נראים לי מיותרים מדי.

המקום היחיד שבו הייתי רואה שימוש בצורב למחשב היה לצרכי אחסון כללים ולא בהכרח לצרכי וידאו, ואני בהחלט שוקל אפשרות כזו כשמחירי המדיות יגיעו לתחום הסביר.
נערך לאחרונה על ידי dragonflyXXL ב 11/11/2007 21:19, נערך פעם 1 בסך הכל.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

מעניין שעד כה אף אחד לא בחר באופציה של נגן HD DVD ייעודי. מחיר של פחות מ $200 וספרייה של 9 כותרים על כל רכישה. כותרים לרוב זולים יותר מכותרי Blu-ray ועלות הצורב + המדיות הריקות שכבר מגיעה לעלות נגישה לרוב הציבור.
אתם יודעים כמה כותרים מקבלים על כל רכישה של קונסולת PS3\נגן Blu-ray? אפס.

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

בכסף הזה הייתי קונה עוד דיסק קשיח למחשב כדי שיהיה לי על מה לשמור את ההורדות מהרשת.

בחיי שלא הייתי מוציא גרוש לא על נגן ייעודי וגם לא על קונסולת משחקים.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

StonedJunglist
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: StonedJunglist
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 22 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

PS3 ברור, מקבלים את הכל במחיר מעולה (באמריקה לא בארץ). אם לא היה את PS3 אז BR עקב היותו דיסק גדול יותר.. פסיכולוגית זה יגרום לי לחשוב שסרטים על בלוריי יראו יותר טוב מאשר על HDDVD שיכול להגיע ל25 גיגה..

dizingof
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 36 פעמים
קיבל תודות: 81 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

dragonflyXXL אם מדברים על ריח..... טוב עזוב.. זיו עוד יכנס בי :lol:

אוהבים אותך דרגוןפליי :D

MartinHSabag
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: מרטין סבג
נתן תודות: 858 פעמים
קיבל תודות: 1619 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #25 

חברה',
זה סקר של זיו ולכן זיו קובע מה האפשרויות.
אם אתם רוצים לפתוח סקר משלכם, אתם יכולים לעשות זאת.

אני חושב שיש הגיון באפשרויות הנ"ל כי הן מציינות אפשרויות "חוקיות", כלומר, לניגון תכנים חוקיים וקנויים.
כולנו יודעים למה מזרימדיה משמש.....
Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me

dragonflyXXL
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #26 

MartinHSabag כתב:חברה',
זה סקר של זיו ולכן זיו קובע מה האפשרויות.
אם אתם רוצים לפתוח סקר משלכם, אתם יכולים לעשות זאת.

אני חושב שיש הגיון באפשרויות הנ"ל כי הן מציינות אפשרויות "חוקיות", כלומר, לניגון תכנים חוקיים וקנויים.
כולנו יודעים למה מזרימדיה משמש.....
...
מרטין, אין סיבה להתעצבן. סה"כ קצת creative criticism.
אין לי שום בעייה עם היוזמה הברוכה לערוך סקר, אבל אני לא חושב שאני צריך להסביר איך השאלות הנשאלות בסקר והאפשרויות לענות עליו יכולות "לעוות" את התוצאות והמסקנות שמופקות ממנו.
ציינתי למה אף אחת מהאופציות לא בדיוק קולעת לצרכים האישיים שלי. אני בטוח שכמוני יש גם אחרים ולכן הייתי ממליץ לזיו להוסיף את האפשרות "אחר". אין לזה שום קשר למה "כולם יודעים" למה משמש מזרימדיה. :)

Gili_Regev
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: גילי
נתן תודות: 343 פעמים
קיבל תודות: 134 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

Balint, dragonflyXXL

כל הוספה למשאל של אופציה המשלבת בין שני הפורמטים, היתה מפספסת את הכוונה של זיו (זיו, תקן אם אני טועה).
לדעתי, הוא פשוט רצה לדעת איזה כיוון אנשים פה חושבים שהם היו לוקחים, במיוחד לאחר מחירי ה HD-DVD שפורסמו, ולא לתת להם את האופציה הקלה והמתבקשת.
לשים אופציה של Streamer או כל נגן אחר המנגן את שני הפורמטים, זה כמו לשאול ילד בן 5 מה הוא מעדיף: ארטיק, טילון, או שניהם יחד..
נערך לאחרונה על ידי Gili_Regev ב 12/11/2007 7:29, נערך 2 פעמים בסך הכל.
...

dragonflyXXL
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #28 

לא מדיוק... זה יותר כמו לשאול אם אתה מעדיף להיות עיוור או חירש.

היות והמלחמה בין שני הפורמטים האלה כבר ממשיכה יותר מחמש שנים ואין פתרון באופק שדואג לצרכים של המשתמשים ולא רק לצרכים של חשבונות הבנק של שתי הקבוצות שמאחוריהם, אני חושב שמכשיר משולב הוא הפתרון המתבקש היחיד.
יש מצב שאני טועה אבל על רקע העובדה שחברות כמו פיוניר וסמסונג חושבות בדיוק כמוני, כנראה שזה הולך להיות הכיוון בסופו של דבר.

אני אישית מעדיף גם לראות וגם לשמוע.

MartinHSabag
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: מרטין סבג
נתן תודות: 858 פעמים
קיבל תודות: 1619 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #29 

אם נמשיך את האנלוגיה של גל, אז מה שאתה אומר זה שלשאול אם הוא מעדיך טילון או ארטיק זה לא בסדר כי בכלל צריך לשאול אותו אם הוא גם מעדיף פיצה....
Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #30 

אין ממש טעם עכשיו לערוך את המשאל ולהוסיף אופציה נוספת מכיוון שחברים כבר הצביעו ולא ניתן לשנות את ההצבעה. כמו שמרטין ציין כמה הודעות למעלה, המטרה שלי הייתה להציג אפשרויות חוקיות להצגת התכנים. כמובן שנגן combo הינו גם אופציה כזאת וטעות שלי באמת שלא הוספתי אותו. אני מניח כי גם אם הייתי מוסיף נגן שכזה, זה לא היה מטה את תוצאות המשאל יותר מידי מכיוון שנדמה שאנשים רוצים להרוויח גם קונסולת משחקים על הדרך, אחרת היו בוחרים בנגן Blu-ray ייעודי.
בכוונה לא נתתי אפשרות של "לשבת על הגדר" כי רציתי כי כל אחד ירד מהגדר ויבחר מחנה שלדעתו יוביל.
התחזית של dragonflyXXL נשמעת מאוד הגיונית ורבים בתעשייה חושבים כך, אך מחירי נגני ה combo נכון להיום רחוקים מלהיות זולים (במחיר של נגן אחד כזה ניתן לרכוש נגן ייעודי מכל אחת מהמחנות) ויעבור פרק זמן מה עד שנראה מכירות של נגנים כאלה עוברים מכירות של נגנים מאחד המחנות.

שלח תגובה

חזור אל “נגני DVD/בלוריי”