מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1541 מתוך 1556
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1540  |  1541  |  1542  | ... |  1554  |  1555  |  1556  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 1053
מספר הודעות: 5963

#23101  נשלח: ג' 14/01/2020 11:04

Jexi

קומדיה שלוקחת את המצב שלנו לקיצוניות ונותנת לנו סתירה לפרצוף תוך כדי שגורמת לנו לחייך

חנון, מכור לטלפונים (לא יודע להגיע הביתה בלי ה GPS ) קונה טלפון חדש לאחר שהישן נשבר

לטלפון קוראים ג'קסי (המקבילה לסירי של אפל) והתקשורת וורבלית

הסרט הזכיר לי את הרעיון בסרט HER (שהיה סרט די רציני) שבו המשתמש מתאהב במערכת ההפעלה של הטלפון שלו

פה המצב מעט שונה

תכלס קומדיה קלילה שאינה לוקחת את עצמה ברצינות אבל גם לא יורדת נמוך, ההומור מעט מוגזם אבל מהנה ברובו

הליהוק והמשחק טובים מאוד Michael Pena נותן הופעה מאוד חביבה ומצחיקה (במיוחד בשלב הקרדיטים)

פלאג הטעינה של הטלפון מקבל משמעות מאוד ביזארית שלא נדבר על פלאג האוזניות

לא פאר היצירה אבל סרט נחמד להעביר את הערב במקום ריאליטי מאוס ולעוס בטלוויזיה

שווה צפייה ללא ציפיות
7/10
(1) הבעות תודה: dons
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Kondo10
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 15, 2018
הבעות תודה: 471
מספר הודעות: 2308

#23102  נשלח: ג' 14/01/2020 21:41

City of Lies

בלש נחוש לפתור את רצח הנוטוריוס בי. איי. ג'י זמר ראפ זמן קצר לאחר מותו טופאק שאקור
וחושף קנוניה ביחד עם עיתונאי שחובר אליו של העלמת ראיות ושוטרים מושחתים ששימשו בתור גנגסטרים לעת מצוא.
מבוסס על ספר וסיפור אמיתי.

דרמת פשע על מלחמות שניהלו ביניהם שני זמרי ראפ שגרמו לאלימות ושפיכות דמים בהעלמת עין של השוטרים.
ליהוק מצוין של Johnny Depp שלקח לי זמן לזהות אותו,לתדהמתי, Forest Whitaker תמיד משובח, Shea Whigham בהופעה קצרה אך מרשימה. מותחן פשע טוב שצריך מעט זמן להיכנס לדמויות המורכבות, אך הביצוע מרשים ומרתק עם אווירה ונוכחות עוצמתית על טרגדיה שנשארה תעלומה גם כיום. סרט מעניין.

7/10
פרופיל | שלח הודעה | חפש
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 119
מספר הודעות: 3854

#23103  נשלח: ד' 15/01/2020 20:07

Gemini man

וויל סמית נלחם בנסיך המדליק מבל אייר.
סוכן חשאי בעל יכולות מדהימות מנסה לפרוש אבל למישהו יש תוכניות אחרות לגביו. עלילה חסרת משמעות. משחק סביר עם מה שיש.
אבל הצילום וקטעי הפעולה זה בשביל מה עשינו קולנוע ביתי!
מצולם ב 60FPS ולוקח זמן להתרגל לצילומי חוץ שנראים כמו אופרת סבון. בהתחלה חשבתי שהחלקת התמונה התפרעה. אבל לא. זה הסרט.
בסוף זה מרשים ודי מהנה למרות שזה לא נראה כמו קולנוע. חלק מהסצינות הזכירו לי קטעי הדגמה למסכים.
הפעולה נראית מדהים ודי מקורית. למרות חוסר הסבירות. צבעים מדהימים מכל קשת HDR, קטעים כהים שיעבידו קשה את העיניים שלכם לזהות פרטים מבלי ללחוץ על ברייטנס, ורגעים שיגרמו לכם לגלול אחורה ולהגיד מה היה פה.

9 לאקשן. בסופו של דבר הייתי מעדיף צילום רגיל. אבל אולי זה רק אני.
4 לכל השאר.

Where we disappear

משהו שונה לגמרי... ברוסיה שנראית כמו אחרי מלחה"ע 2, אשה הורגת את בעלה האלים ונשלחת לסיביר.
כמעט כל הסרט הוא שיחות בינה לבין חברותיה לצריף. תיאורים קשים של תנאים והתעללות. סוף שאמור להפתיע.
הנושא קשה אבל מועבר בצורה מעוררת פיהוק. כמה אפשר לשמוע דיבורים?

5.5

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 448
מספר הודעות: 5765

#23104  נשלח: ד' 15/01/2020 22:47

black and blue

שוטרת טירונית מצלמת במקרה שוטרים מבצעים פשע, ונאלצת לברוח לאותן השכונות בהן היא מפטרלת והמשטרה שנואה שם במיוחד.

הביצוע מעל הממוצע עבור סרטים מסוג זה, העלילה והאקשן יותר מעוגנים במציאות ולא מופרכים מדי.

מותח ומעניין, פסקול מעולה.

רמקולים+פרוססור Meridian תוצרת אנגליה.
https://www.hometheater.co.il/vt265148.html
פרופיל | שלח הודעה | חפש
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010

#23105  נשלח: ו' 17/01/2020 3:00

The Informer

סרט מתח טוב

אסיר משוחרר מנסה לעזור למשטרה וללכוד מבריחי סמים כדי לסיים את תקופת המבחן שלו

העסק כמובן מסתבך והוא צריך להכנס חזרה לכלא

ה FBI מציע לו חסות אבל מהר מאוד נסוג מההצעה, וחברינו (שאני לא כל כך מבין למה לא קוראים לו מגייוור) צריך להסתדר בכוחות עצמו

יש פה מתח טוב, יש פה סיפור נחמד, אין פה יותר מידי חורים בעלילה, יש פה נקמה מתוקה ויש פה סוף גנב לתלייה (לא לשכוח זה סרט אמריקאי)

משחק טוב וליהוק טוב גורמים לסרט שנראה די אמין ומבויים טוב, הוא מתפתח לא מידי לאט אבל מספיק לאט לגרום למתח טוב

אני ועוד 4 חברה נהנינו

7.3/10
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Belial (Ben Belial)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Jan 17, 2020

הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 28

#23106  נשלח: ו' 17/01/2020 3:28
The Operative

The Operative או בעברית המורה לאנגלית

מבוסס על רב המכר מאת יפתח רייכר. מותחן ריגול שמתרחש מאחורי הקלעים של הפעילות הסודית של המוסד הישראלי באירן (השתלת וירוס סטוקנט). במאי ישראלי בשם יובל אדלר ("בית לחם") ובכיכובם של המועמדים לפרס גלובוס הזהב דיאן קרוגר ("משום מקום") ומרטין פרימן ("פארגו").

רייצ׳ל, צעירה אנגליה, מגוייסת על ידי המוסד כשהיא שוהה בארץ לגמרי במקרה, ונשלחת למשימה ארוכת טווח באיראן. הכיסוי שלה: מורה לאנגלית בביה״ס לשפות. למרות קשרה הקלוש לישראל, רייצ׳ל נעלמת לתוך החיים החדשים שלה תוך שהיא מבצעת מידי פעם משימות בשביל המוסד שקשורות בסיכול תכניות הגרעין האיראניות. כשתומאס, המפעיל של רייצ'ל ומי שלקח אותה תחת חסותו, מגלה שהיא התחילה לנהל רומן עם איש עסקים איראני – האיזון העדין בין חייה האישיים והמקצועיים מתחיל להתערער...

מוקרן כעת בביתי הקולנוע, אבל לא ההיתי תורח עם זה. אפשר למצוא ברשת עם תרגום עברי, שכן הוא גם משודר באמזון פריים

https://www.imdb.com/title/tt8000718/

שווה צפיה חד פעמית.

מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3724
מספר הודעות: 69283

#23107  נשלח: ו' 17/01/2020 9:48

Terminator: dark fate
ריבוט של הסדרה שכאילו ממשיך ישירות מ-T2 אחרי הרבה שנים ועם לינדה המילטון (מקומטת ועצבנית כמו שצריך) ושוורצנגר. כביכול, אחרי שהם הצילו את העולם מסקיינט. הבעיה ש-AI אחר בשם Legion קם במקומו והטרמיינייטורים עכשיו רודפים אחרי בחורה אחרת שמפריעה ל-AI החדש.

חלש תסריטאית ברמות שאני לא מכיר. כל כך הרבה חורים בכל כך מעט זמן. זה ממש מציק.

4/10

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 448
מספר הודעות: 5765

#23108  נשלח: ו' 17/01/2020 14:26

Jay and Silent Bob Reboot

ג'יי ובוב רוצים להגיע שוב להוליווד כדי לעצור (שוב) סרט שעושים עליהם.

מי שאוהב את הדמויות לדעתי יהנה גם עכשיו. הרבה עקיצות על הוליווד, רימייקים, סלבס והרבה הומור עצמי.

זאת הזדמנות למי שלא מכיר לצפות קודם בסרט הראשון Jay and Silent Bob strike back , חלק מהדמויות מופיעות שם ויש כל מיני דברים קטנים שמי שראה את הסרט הראשון יבין אותם.

רמקולים+פרוססור Meridian תוצרת אנגליה.
https://www.hometheater.co.il/vt265148.html
פרופיל | שלח הודעה | חפש
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010

#23109  נשלח: ו' 17/01/2020 17:57

Woman at War

סרט איסלנדי איטי ושונה

רווקה איסלנדית בת 49 מחליטה להלחם עד חרמה בזיהום הסביבתי שהתעשיה הכבדה גורמת על ידי ניתוק החשמל לאותם מפעלים

סוג של דון קישוטית שנלחמת לבד ובנחרצות באספקת החשמל של המדינה

במקביל היא מנסה לאמץ ילד ומקבלת אישור לאימוץ ילדה מאוקראינה

• האם היא תנטוש את מלחמתה ברשויות בגלל הילדה שעומדת להכנס לחייה
  • האם היא תוותר על הילדה ותמשיך להלחם
  • האם היא תצליח להלחם ולאמץ את הילדה
  • או אולי היא תיתפס ותבלה זמן רב בבית הכלא

כדי לקבל את התשובות לשאלות המכוננות הללו תצתרכו לדי הרבה סבלנות לצפות בסרט שמתקדם לאט עם דיאלוגים באיסלנדית ספרותית ואסלנדית מדוברת, עם שלישיית בנות שמופיעות ושרות בזמנים לא כל כך מובנים, עם מתופף פסנטרן וחצוצרן שמשלימים את המוזיקה בזמן שהבנות אינן מופיעות עם דודן לכאורה של הלוחמת ועם אחות תאומה שמשנה את כל התמונה

כאמור סרט מאוד מיוחד ואיטי אבל סרט ששווה צפייה

לא מצטער שצפיתי בו (שלא כמו ה"ג'וקר", ו"קוראים לי דולמייט" שמאוד הצטערתי שישבתי לצפות)
6.75/10 (רבע לשבע)
פרופיל | שלח הודעה | חפש
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3982
מספר הודעות: 38233

#23110  נשלח: ו' 17/01/2020 19:28

Maleficent: Mistress of Evil
מלכת הביצות עומדת להתחתן עם בחיר ליבה, הנסיך מ- Ulstead ובכך ישרור שלום בין 2 הממלכות, אך מתח בין אם הכלה (Angelina Jolie) לאם החתן (Michelle Pfeiffer), מעמיד את 2 הממלכות בפני מלחמה.

המשכון של הסרט מלפני כמעט 6 שנים. אם את הראשון יחסית אהבתי, השני לא עמד עומד באותה רמה. הייתי יכול לסלוח על האפקטים הויזואלים המעייפים שלא טובים בקנה מידה של ימינו אם הסיפור היה טוב, אבל הוא היה מעט ילדותי מידי ולא אפל כפי שהוא היה צריך להיות, בטח עם 2 כוכבות גדולות כמו Angelina Jolie & Michelle Pfeiffer בתפקידים המובילים.
6/10
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Kondo10
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 15, 2018

#23111  נשלח: שבת 18/01/2020 11:09

Imperium

סוכן FBI אידאליסטי חודר לתוך קבוצת טרור ימנית קיצונית התומכת בעליונות הגזע הלבן.
הוא מנווט בין עולם של גברים אלימים ובין עקרונותיו שמסכנות את חייו. מבוסס על סיפור אמיתי.

סרט מטריד על שנאת זרים ואנטישמיות שרלוונטית לתקופה הזו יותר מתמיד. Daniel Radcliffe בתפקיד הראשי
שעבורנו תמיד יישאר "הארי פוטר" המופלא בהופעה אמינה ואיכותית, אך הממדים הקטנים שלו מול גברתנים חסונים
יוצרת מעט חוסר נוחות באגרסיביות שלו כלפיהם. סרט מרתק ואפל שלוקח אותנו למחוזות הגרועים ביותר של המין האנושי.

7.1/10
פרופיל | שלח הודעה | חפש
קרוקס44 (דובי ק.)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 08, 2005

הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 1947

#23112  נשלח: שבת 18/01/2020 13:55

עיניים שלי
סרט ישראלי המספר על קצין משטרה שלכאורה הכל טוב בחייו אך בגלל תלונת שווא שהוגשה נגדו חייו המקצועיים והאישיים מתפוררים
משחק נהדר של הכוכבים הראשיים
8/10
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Kondo10
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 15, 2018

#23113  נשלח: שבת 18/01/2020 14:18

Motherless Brooklyn

בשנות ה - 50 בלש פרטי חולה בתסמונת טורט מנסה לפתור את רצח המנטור שלו וחברו היחיד.
הרמזים מובילים אותו לשכונות העוני של ברוקלין ואל מועדוני ג'אז בהארלם.

לקח לאדוארד נורטון שני עשורים ליצור את הסרט הזה. האם ההמתנה הייתה שווה, תלוי את מי שואלים.
העלילה מעורפלת ולא ברורה עד סופה, הכתיבה יומרנית למדי, הלוקיישן והצילומים נפלאים, מוזיקת הג'אז שמלווה את הסרט מעולה. שלל שחקנים מצוינים מעטרים את הסרט, בראש וראשונה Edward Norton שגרם לי לפרצי צחוק כמה פעמים ( לא על מחלתו כביכול, אלא על משחקו המשובח) Gugu Mbatha-Raw מפגינה משחק עמוק ואמין. Bruce Willis בתור קישוט
Willem Dafoe מצוין כרגיל, עומאר מ"הסמויה" שווה כל דקת מסך, והרשימה עוד ארוכה.

מותחן ארוך ומעניין בסגנון נאו-נואר, בסופו הרגשתי ריקנות ופספוס - כי למרות אורכו ותחושת האווירה המופלאה
אחרי הכל העלילה המרכזית נשארה בשוליים, במקום במרכז. אולי עוד כמה עשורים יעריכו את הסרט יותר.

6.8/10
פרופיל | שלח הודעה | חפש
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010

#23114  נשלח: שבת 18/01/2020 17:40

Motherless Brooklyn

משום מה היה לי ברור שהחבר Kondo10 יקדים אותי בכתיבה על הסרט הזה

אדוארד נורטון שחקן מאוד אהוב עלי ואני אצפה בכול סרט בו הוא משתתף

תוסיפו לזה את ברוס וויליס, וויליאם דפו, אלק בלדווין ולא היה כל היסוס לראות את הסרט ישירות לאחר שהורדתי אותו

הסרט מביא למסך משחק מדהים של כל המשתתפים, מוזיקה טובה (למרות שאני לא אוהב ג'אז) סיפור מאוד מעניין ומותח שלדעתי מוצג בצורה טובה ומרתקת,

צפיתי בסרט עם הבן שלי ובכמה הזדמנויות תוך כדי הצפייה הערנו שנינו שהסרט טוב

לאחר שהסרט מסתיים ישבנו לעכל את מה שראינו במשך כל הקרדיטים

אני מאוד אהבתי וממליץ בחום

8/10
(1) הבעות תודה: dons
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Kondo10
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 15, 2018

#23115  נשלח: שבת 18/01/2020 20:13

Quien a hierro mata

ברון סמים קשיש וחולה מבקש מבניו המאפיונרים שיניחו לו לנוח בשקט בבית אבות לאחר חיים רוויי אלימות.
לאח הסיעודי שמטפל בו במסירות יש תוכניות נקמה.

מותחן ספרדי פשוט אך מותח ומרתק. עלילה בסיסית מבוצעת היטב על די קאסט מצוין.
Luis Tosar בתפקיד הראשי מוכיח שלא סתם מדובר בשחקן איכותי שיכול לסחוב על כתפיו סרט שלם.
וזו לא פעם הראשונה, את הסרט Celda 211 בכיכובו ראיתי מספר פעמים בהנאה גדולה. (לבקשת הבן)
סרט שמשאיר אותך חסר נשימה וגורם לך להתמכר לדמויות במתח לבאות כמו שרק הספרדים יודעים לעשות
את הסוף לא תשכחו מהר.

7.4/10
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1540  |  1541  |  1542  | ... |  1554  |  1555  |  1556  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה