עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

iXtreamer - סטרימר משולב תחנת עגינה לאייפון (iDevice)

20/02/2011 - 07:00


עמוד הקודם: הקדמה | המאמר המלא | עמוד הבא: Apple (iDevice) Docking >

 
 
 

סקירת יכולות כללית 

דגם זה דומה מאוד בתכונותיו לדגמים האחרונים של החברה ובראשם ה Xtreamer Pro, עליו בוצעה ביקורת יסודית באתר

מכיוון שאין הבדלים גדולים בין הגרסאות (הגרסה הנוכחית היא 2.6), לא ארחיב שוב על היכולות שתוארו בביקורות קודמות אלא אתמקד בחידושים.

ביקורת נרחבת -  Xtreamer Pro

ממשק רשת - Xtreamering

בגרסה 2.5 בוצע שינוי גדול יחסית בממשק המוכר ל"יכולות מיוחדות" וכמה תכונות נפרדות הוכנסו תחת גג אחד - ה Xtreamering.

תכונה זו אותה ניתן לראות בתפריט הראשי של המכשיר (ליד ה File Manager) כוללת הזרמה של מידע מהרשת (ממשק מצוין לקבלת תכנים מיוטיוב, עדכוני מזג אויר וכולי) ובנוסף מאפשרת התקנה של יכולות נוספות, המפותחות ע"י משתמשים מקהילת ה Xtreamer.

כפי שניתן לראות בתמונה, כשנכנסים לאופציה זו, מוצגת רשימת אפליקציות בצד שמאל של המסך (בדפדוף בין האפליקציות, בצד ימין מוצג תיאור האפליקציה יחד עם שמות היוצרים). כשבוחרים להתקין את אחת היכולות המיוחדות, מופיע מסך Disclaimer והסכמה לתקנון (תוך ציון העובדה כי היישום פותח ע"י משתמשים בקהילה), ולאחר מכן המשתמש מאשר הורדה והתקנה של היישום החדש. הכל נעשה דרך חיבור הרשת, מוצג זמן משוער לסיום התהליך ונפח הקובץ המורד. כל הקבצים והיישומים המותקנים נשמרים על גבי הדיסק הקשיח הפנימי ותופסים מקום מועט (עשרות מגה לכל היותר).

בין היכולות המיוחדות ניתן למצוא את ה xJukebox אשר תואר בהרחבה בביקורת הקודמת, את ה Xtreamer Live על שלל תכונותיו ומספר יישומים נחמדים נוספים -

  • xVOD - שירות "וידאו לפי דרישה" מתוך אתר Megavideo Premium (גם ללא פרטי חשבון) ומאתרים נוספים. ניתן להוסיף אתרים אישיים אולם המכשיר מגיע עם רשימה קיימת, המציגה את התכונות לפי אתרים או לפי שפות (כרגע, באנגלית, התוכן היחיד שמצאתי הוא סרטי אנימה). מהירות ההזרמה גבוהה יחסית והאיכות טובה, ביחס לתכני רשת כמובן.


ממשק הבחירה ב xVOD (ניתן לראות את סמל ה Megavideo משמאל)

  • IPTV - מספר שירותי רשת המעניקים טלויזיה על גבי רשת - לא התקנתי את השירותים מכיוון שאיני דובר את השפות המוצעות שם, אך השירות בבסיסו קיים.

  • עדכון גרסאות קושחה - דרך ממשק ה Xtreamering ניתן לבדוק האם קיימים עדכוני קושחה למכשיר על שלל חלקיו - קושחה כללית, קושחת Dock (לממשק השליטה על מוצרי אפל), ממשק Jukebox חדש ואף ניתן לעדכן את יישום ה Xtreamering עצמו (רקורסיבי משהו...).


כל עדכוני הקושחה בחלון אחד קטן...

בסה"כ, מדובר על גישה נוחה ומהירה לעולם עשיר בתוכן, בנוסף לזה השמור מקומית או על הרשת.
בשימוש החלקי שערכתי בשירותים אלו (צפייה ביוטיוב, xVOD ומעט "משחקים") רוב האפליקציות פעלו בצורה טובה, אם כי הזרמת התכנים לא תמיד הייתה חלקה. שירות היוטיוב בוחר כברירת מחדל רזולוציית תצוגה גבוהה יחסית (באופן טבעי, בהתאמה לגודל המסך) ולכן, אם החיבור לרשת אינו מספיק מהיר, קיימות מעט קפיצות (שוב, תלוי בשעה ביום ובעומס על הרשת).

 


< עמוד הקודם: הקדמה המאמר המלא עמוד הבא: Apple (iDevice) Docking >


נושאים מקושרים

אודיו
אודיו
ניידים
ניידים
כללי - Hometheater
כללי - Hometheater
4K ו-UHD
4K ו-UHD


עוד מ: uriler
תגיות


דרגת קושי: 3
בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMobile:
iXtreamer - סטרימר משולב תחנת עגינה לאייפון (iDevice)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht