עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

אוזניות Jaybird Bluebuds X - לא רק לספורט, להכל!

11/12/2013 - 07:00


עמוד הקודם: מבוא | המאמר המלא | עמוד הבא: מבחן-טכני >

 
 
 

מה באריזה

האוזניות מגיעות עם "ציוד הקפי" עשיר מאוד. בכל הקשור להתאמה אישית, הן כוללות שלושה זוגות מתאמי סיליקון בגדלים שונים (פריט סטנדרטי למדי באוזניות in ear), ובנוסף שלושה זוגות "סנפירים" המיועדים לייצוב האוזניה בתוך האוזן. את ה"סנפירים" ראינו כבר באוזניות אחרות (למשל ה- CX-680 של Sennheiser),  אולם התכנון שלהם פה נוח יותר (לפחות עבור מבנה האוזן שלי).

 אוזניות Jaybird Bluebuds X - לא רק לספורט, להכל!

האוזניות הינן בעלות סוללה נטענת ומגיעות עם כבל קצר בעל חיבור micro-USB. כמובן שניתן להשתמש בכל כבל אחר, אבל אורכו נוח למדי לשימוש והוא עושה רושם איכותי ועמיד. בנוסף, האוזניות מגיעות עם נרתיק נשיאה קשיח ואיכותי, אשר מאפשר אריזה של האוזניות יחד עם כבל הטעינה, לניידות מושלמת.

אוזניות Jaybird Bluebuds X - לא רק לספורט, להכל! 

התוסף האחרון, גם הוא קשור לנוחות הלבישה, הינו זוג מאגדי כבלים פלסטיים, אשר במבט ראשון נראים מעט מוזרים אולם כשקוראים את המדריך המצורף - ברור מה השימוש שלהם, ולטעמי היישום גאוני. הם מיועדים לקיצור כבל האוזניות בהתאם לאופן בו אנו בוחרים ללבוש אותן.

אוזניות Jaybird Bluebuds X - לא רק לספורט, להכל! 
המאגד הפלסטי לכבלים

 

תצורות לבישה

רוב אוזניות ה- IEM מתוכננות לאופן לבישה אחד - מתחת לאוזן (כאשר הכבל עובר בחזית האפרכסת) או מעל האוזן (כאשר הכבל מגולגל מעליה). חלק מהמשתמשים בוחרים לשנות את אופן הלבישה, אולם לא כל אוזניה תתאים לשינוי או תהיה נוחה בתצורה חלופית.

ב- Jaybird בחרו לפעול אחרת - הם מספקים עם האוזניות הנחיות מפורטות כיצד ללבוש את האוזניה בכל דרך שנבחר. יתרה מכך, הם אף מספקים הדרכה מפורטת, צעד אחד צעד, כיצד להרכיב את ה"סנפירים" בהתאם לאופן לבישת האוזניה (הרי עם היפוך האוזנייה, גם כיוון האוזן ביחס אליה משתנה).

אוזניות Jaybird Bluebuds X - לא רק לספורט, להכל! 
חלק מדף ההנחיות

זוג מאגדי הכבלים המסופקים באריזה מאפשר לקצר ולהתאים את הכבל בדיוק למימדי הראש, כך שאם חובשים את האוזניות מעל האוזן, הכבל קצר, צמוד לעורף ויציב. כאשר חובשים את האוזניות מתחת לאוזן, ניתן לוותר על מאגדי הכבלים, החוט משתלשל על העורף כבדרך שגרה.  

כך זה נראה, מעל לאוזן (מאחוריה) או כשהכבל מגיע מלמטה:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שליטה וחיווי קולי

בדומה למרבית אוזניות ה- BT, גם פה ישנו שלט המאפשר שליטה מלאה על המכשיר המנגן, ואם מדובר בטלפון - על פעולות כגון הוצאת וקבלת שיחה. השליטה מבוצעת ע"י לחיצות באורך משתנה על שלושה כפתורים (לחיצה קצרה, בינונית וארוכה), ובאמצעות שלושה כפתורים ניתן להדליק, לכבות, לענות ולנתק שיחות, להעביר שיר קדימה/אחורה וכמובן לשלוט על הווליום.

 

האוזניות כוללות חיווי קולי בקול אנושי נעים (Jenna בפי החברה), המעדכנת על הפעולה שנעשתה - הדלקת האוזניות או כיבוין, חיבור להתקן BT (Pairing) וכו'.

לאוזניות נורת לד זעירה המאפשרת לדעת את מצב הסוללה - היא נדלקת בעת הפעלת האוזניות ובעת לחיצה על כפתור, כך שהחיווי קל למדי.


< עמוד הקודם: מבוא המאמר המלא עמוד הבא: מבחן-טכני >


נושאים מקושרים

אודיו
אודיו
בשיתוף עם HTMobile
בשיתוף עם HTMobile
ניידים
ניידים


עוד מ: uriler
תגיות


דרגת קושי: 1
בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMobile:
iXtreamer - סטרימר משולב תחנת עגינה לאייפון (iDevice)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht