עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

מזרימדיה: נגן DVD ומזרימדיה Venice V36

14/04/2009 - 07:00


עמוד הקודם: תפעול ושליטה | המאמר המלא | עמוד הבא: סיכום >

 
 
 

איכות צפייה: כי איכות היא לא מילה גסה...

כאשר חיברתי את המוצר לפלזמה שלי, התאכזבתי לגלות שאיכות התמונה לא טובה. אך בדיוק לאחר שתי שניות הבנתי שלא ביצעתי כיול וכיוון של הצבעים והבהירות בטלויזיה ובנגן...

הכנסתי דיסק כיול של Monster ISF Calibration (וכמובן גם העתקתי אותו לדיסק הקשיח הפנימי באותה הזדמנות), כיביתי אורות - וקדימה לעבודה! לאחר כעשר דקות כיול ראיתי תוצאה מדהימה, כל כך מדהימה, שהייתי חייב לשים את אותה דקה של סרט גם על גבי הפופקורן שברשותי ולהשוות בניהם - האיכות זהה! המוצר אינו נופל בפרק זה ואפילו מקבל את הציון 8!

עדכוני קושחה

עדכון הקושחה הוא דבר קל מאוד. מורידים את הקובץ מאתר החברה, מעתיקים ב-USB לדיסק און קי, מכניסים לנגן ולוחצים ENTER בתפריט העדכון. פעולת העדכון נמשכת 5 דקות.

כשהמכשיר היה בבדיקה אצלי, הוא זכה לשלושה עדכוני חברה חדשים (שאגב פתרו באגים די משמעותיים ששמתי לב אליהם) ועבר אותם בהצלחה וללא בעיות מיוחדות. נכון לזמן כתיבת שורות אלה, הגירסה העדכנית היא 1.66. כרגע תצוגת שמות קבצי עברית עדיין הפוכה, אך קיבלתי הבטחה שהעניין הזה ייפתר.

יש הישאלו: למה יש כל כך הרבה עדכוני גרסא? האם זה טוב? האם לא טוב? אם תשאלו אותי, לדעתי זה מצויין, כי זה אומר שהחברה שוקדת ומתחזקת את הקושחה, מתקנת "באגים" ומוציאה עדכונים לפתור את הבעיות שמתגלות על ידן וע"י משתמשי הקצה. כלומר, אנו רואים שיש לנו חברה שנותנת כל הזמן עדכונים ולא מתעלמת מהלקוחות.

אך כמובן נשאלת גם השאלה מתי תוכנת המכשיר תתייצב ונוכל ליהנות ממוצר אמין. הרי לא נעדכן את קושחת המכשיר כל שבוע, נכון?

 

 

חיבור אלחוטי

ניתן להוסיף תמיכה ברשת אלחוטית כאופצית רכישה של "דונגל" USB מסוג: Ralink Solution. המוצר השני, שיכול להתחבר למוצר הינו דונגל USB של חברת ipTIME:

התקנת מתאם האלחוט מתבצעת בקלות רבה: חיבור הדונגל לחיבור ה-USB מאחורי המכשיר, בחירה באופצית Wireless, וזה הכל. אצלי המכשיר קיבל IP באופן מיידי וללא שום תקלות מיוחדות.

פשוט מאוד - כבר אמרנו?

המכשיר היה מוצב בחדר השינה והעביר את סדרת העולם המופלא של ה-BBC באיכות 720P ללא שום קושי. כמו כן, התעללתי במכשיר עם קדימה ואחורה, עצירה, נגינה מחדש ועוד. התרגום היה מסונכרן, איכות הוידאו לא נפלה, התמונה לא ריצדה, ולא היו קרטועים.


< עמוד הקודם: תפעול ושליטה המאמר המלא עמוד הבא: סיכום >


נושאים מקושרים

ניידים
ניידים
4K ו-UHD
4K ו-UHD
וידאו
וידאו


תגיות


דרגת קושי: 3
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

4.9
(9) הצבעות

בהקשר זה

 פורום נגנים ניידים
 ביקורות גאדג'טים
 עוד על ניידים


המאמר הפופולרי ביותר בתחום ניידים:
תדרי הסלולר בישראל. מדריך.
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht