עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

LG G2 - סופרפון מרשים

מאת: אלי חבוש
06/10/2013 - 08:00


עמוד הקודם: ה G2 - סופרפון | המאמר המלא | עמוד הבא: גימיקים ואפליקציות >

 
 
 

 
המצלמה היא אחד הפיצ'רים ש LG מאוד מקפידה לציין ולשבח במכשיר ובמיוחד את מייצב התמונה האופטי שלה שאמור לתת לנו תמונות חדות יותר גם כשאנחנו בתזוזה. המצלמה האחורית מצלמת באיכות של 13 מגה פיקסלים. למדנו כבר שגובה מגה הפיקסלים אינו הדבר העיקרי באיכות הצילום וחשוב שלמכשיר תהיה עדשה איכותית.
אז ה G2 מצלם יפה, בעיקר באור יום שאז התמונות יוצאות חדות ויפות, אבל אל תצפו לאותה איכות בצילומי לילה או בתאורה חשוכה. הצילום בלילה לא מספק והרעש בתמונות גבוה לפחות כמו במצלמות טלפון אחרות של המתחרים.
בעיית חדות גיליתי גם בצילום במצב צילום כפול (תמונה בתוך תמונה עם צילום עצמי). הצילום העצמי יצא חד אבל הצילום המרכזי יצא כשהוא מרוח מידי בצבעים.
 
 
LG G2 - סופרפון מרשים
 
9 אזורי פוקוס 
 
 
בכל הנוגע לייצוב תמונה, אז שוב - נקבל תמונות חדות באור יום גם בתנועות קלות של המצלמה אבל התמונות לא יצאו חפות לחלוטין מטשטוש. הרעדתי את המצלמה פעמים רבות, החל מרעידות קטנות ועד טלטולים גדולים יותר והתמונות יצאו לרוב חדות. הבעיה היתה ונשארה כשהאובייקט המצולם היה בתנועה, אז קיבלנו אובייקט מטושטש.
מהירות הצילום מדהימה. לחיצה על כפתור הצילום והתמונה כבר צולמה וממצב שהטלפון נעול ניתן ללחוץ על כפתור הווליום למטה והמצלמה עולה במהירות. לחיצה נוספת על אותו כפתור לביצוע צילום. 
 
אני חייב להודות שחווית הצילום עם ה G2 היתה חיובית. הצבעים בתמונות הרגילות יצאו טובים ונאמנים למקור באור יום התמונות יוצאות מעולות.
 
LG G2 - סופרפון מרשים
 
צילום באור שמש
 
LG G2 - סופרפון מרשים 
צילום אובייקט בתנועה
 
LG G2 - סופרפון מרשים
 
צילום שמש 
 
LG G2 - סופרפון מרשים 
 
צילום בלילה עם פלאש
 
 LG G2 - סופרפון מרשים
 
צילום בלילה 
 
 
 
תוכנת צילום עם סטרואידים
 
בשקט בשקט ובלי מקהלות, הכניסה LG לאפשרויות המצלמה שלה פיצ'רים רבים ומכובדים שחלקם ראינו כבר במכשירי דגל של חברות אחרות כמו למשל תמונה בתוך תמונה (צילום בעזרת שתי המצלמות במקביל), צילום פנוראמי, צילום Sphere, צילום לכידת זמן בו אנחנו מקבלים תמונות אבודות בזמן שהכנו את המצלמה וכל זה לצד הדברים הרגילים כמו צילום ספורט, לילה צילום רציף ועוד...
 
LG G2 - סופרפון מרשים
 
בצילום וידאו ניתן ללחוץ על אובייקט שאנחנו רוצים שיהיה בפוקוס וגם כשנזיז את המצלמה, הפוקוס יישאר עליו. מאפיין מעניין נוסף הוא audio zoom - כשנצלם בוידאו, נוכל להתמקד על אובייקט מסויים וגם הסאונד יתמקד בו ויגביר אותו משאר האובייקטים. 
 
LG G2 - סופרפון מרשים
 
צילום תמונה בתוך תמונה. התמונה המרכזית מרוחה למדי 
 
 
וזה לא נגמר כאן, אם תרצו להשתעשע עם האובייקט שלכם, תוכלו לצלם אותו תוך כדי עיוות הפרצוף שלו בזמן אמת. מובטחת לכם הנאה ושעשוע ארוך עם הילדים. 
 
 LG G2 - סופרפון מרשים
 
 
LG G2 - סופרפון מרשים

< עמוד הקודם: ה G2 - סופרפון המאמר המלא עמוד הבא: גימיקים ואפליקציות >


עוד מ: elihboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht