עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

LG G2 - סופרפון מרשים

מאת: אלי חבוש
06/10/2013 - 08:00


עמוד הקודם: המצלמה | המאמר המלא | עמוד הבא: סיכום >

 
 
 

 
השארת המסך דולק - LG שילבה במכשיר מאפיין שבו המסך נשאר דולק כשהוא מזהה את העיניים של המתבונן במכשיר. בפועל העניין היה קצת מקרטע ולא תמיד עבד. לא ניתן לדעת ולהבין בצורה קלה מתי זה יעבוד ומתי לא. רוב הפעמים שהמאפיין עבד היו בתאורה חזקה וברורה על הפנים. במקומות חשוכים יותר, הוא פשוט לא יעבוד או יעבוד בצורה גרועה.
 
משתמשים מרובים - ל G2 הוכנסה האפשרות להדליק אותו כ"אורח" ולא לקבל את כל המידע והאפשרויות שבעל המכשיר מקבל. ניתן להגדיר USER שנקרא אורח ובכל פעם שמישהו רוצה לשחק במכשיר ואיננו רוצים שיהיה חשוף לכל הפרטים, ההודעות והמידע שיש לנו שם, נכניס אותו כאורח. אורח יקבל על גבי המכשיר גישה לאפליקציות ולמידע שנגדיר לשם המשתמש הזה מראש. אם נרצה שהאורח יוכל להסתכל על תמונות בלבד, אז תמונות בלבד זה מה שהוא יקבל. וככה לכל אפליקציה או מידע שנרצה שהוא יהיה חשוף אליהם.
הכנסת אורח טובה גם לילדים שאנחנו לא רוצים שישחקו לנו במכשיר, יבצעו שיחות בטעות או בכוונה או שיהיו חשופים למידע האישי שלנו. ניתן להגדיר להם מסך בית עם משחקים בלבד וכולם מבסוטים. 
 
Qslide - מאפיין נחמד שהוטמע ב G2 זו האפשרות להריץ אפליקציות מסויימות בתוך חלון נפרד על גבי המסך, במקביל לאפליקציה אחרת. כך למשל ניתן להריץ את אפליקציית הטלפון, המחשבון או הדפדפן בחלון נפרד. אפשר גם לקבוע את השקיפות של כל חלון כזה כדי שנוכל לראות את החלון תחתיו ואפשר אפילו להריץ מספר חלונות במקביל.
הפיצ'ר הזה עובד יפה ובזכות החומרה המטורפת של המכשיר הכל גם עובד חלק מאוד. 
 
LG G2 - סופרפון מרשים
 
slide aside - מעין "מנהל משימות" שבעזרתו ניתן להחליק את החלונות הצידה ואז לפרוס אותם כמו מניפה ולגשת לכל אחד מהם בנפרד. החלקת החלון הצידה נעשית באמצעות 3 אצבעות וניתן לפרוס עד 3 חלונות בלבד. אחד מהפיצ'רים שנראים יפה בהדגמות אבל לא ממש נוחים או שמישים בפועל. 
 
 
שלט רחוק
 
ל G2 יש גם אינפרא אדום. כן, הדבר הזה ששכחנו בשנות ה-90 עם מכשירי הווינדוס מובייל חוזר ובגדול במכשירים של היצרניות וכמו סמסונג ו HTC גם ל LG יש שלט אוניברסלי במכשיר הנייד שלה.
השלט סביר, לא עילוי ולא מצאתי בו את הממיר של YES. אמנם יש ממיר שכזה ברשימת הממירים אבל הוא לא זיהה לי את ה YES MAX HD. מה שכן, אפשר ללמד את השלט בקלות להיות כל שלט שתרצו בעזרת פונקציית הלמידה שלו. פשוט מקרבים שלט לשלט כמו שמתכנתים כל שלט אוניברסלי רגיל ומלמדים אותו.
בסה"כ החוויה טובה. אפשר להוסיף מספר שלטים למספר חדרים ואפשר אפילו להציב את השלט במסך הנעילה או גם בלשונית המשימות של האנדרויד.
 
עריכת וידאו
 
אפליקציית עריכת וידאו בסיסית אבל עובדת בצורה טובה. אפשר לחתוך, לצרף סרטונים ולהטמיע בהם מוסיקת רקע וערכות נושא מוגדרים מראש או מוסיקה לפי טעמנו.
האפליקציה עובדת טוב יותר מכל אפליקציית עריכה אחרת שניסיתי מבחינת מהירות תגובה, עלייה ורינדור בסוף התהליך.
 
LG G2 - סופרפון מרשים
 
אופציות בסיסיות 
 
 LG G2 - סופרפון מרשים
 
פשוט עובד 
 
safety care
 
אחת מהתכונות ש LG הטמיעה במכשיר ושאני מאוד אהבתי היא תכונת ה safety care. מדובר למעשה באבטחת הטלפון/מעקב מרחוק בצורה חכמה יותר.
דרך האפליקציה ניתן להגדיר מספר מצבים שקיומם או אי קיומם יבצעו פעולות כמו שליחת SMS למספר מוגדר מראש. למשל - ניתן להגדיר שאי שימוש במכשיר הטלפון במשך זמן מסויים או רגע לפני שהסוללה נכבית, תישלח הודעה לאיש/אנשי קשר מוגדרים.
ניתן גם להגדיר שטחים ירוקים ושטחים אדומים על גבי המפה כששטחים ירוקים הם שטחים "בטוחים" ושטחים אדומים הם שטחים "לא בטוחים". כניסה ויציאה משטח בטוח או אסור תישלח הודעת SMS למספרים מוגדרים מראש.
 
LG G2 - סופרפון מרשים
 
מעבר לכך ניתן לתת גישה לטלפון שלי לאנשים מוגדרים או לשלוח להם SMS אוטומטי בכל פעם שאנחנו מתקשרים למספר חירום.
בדקתי את התכונות האלה ובעיקר את הגדרות האזורים הבטוחים. העניין עובד מעולה. בכל פעם שיצאתי מהשטח הבטוח, קיבל איש הקשר שהגדרתי מראש הודעה על כך עם נקודת הציון שלי על גבי המפה (קישור שקיבל ל google maps).
 
LG G2 - סופרפון מרשים
 
התכונה מעולה להורים מודאגים שרוצים לקבל קצת שליטה על מקומות היציאה של הילדים שלהם וראש שקט שבלחיצת כפתור הילד יוכל לאותת על סכנה קרבה. כמובן שאם גונבים לכם את המכשיר תוכלו לקבל על כך התראות בהתאם.
 

< עמוד הקודם: המצלמה המאמר המלא עמוד הבא: סיכום >


עוד מ: elihboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht