עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

מזרימדיה: Popcorn Hour A-110

02/10/2008 - 07:00


עמוד הקודם: הגדרת תצורה | המאמר המלא | עמוד הבא: ניגון תכני וידאו >

 
 
 

ניגון פורמטי אודיו מתקדמים

Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution Audio

ה A-110 בעל מחבר HDMI 1.3a. מחבר זה יתן לנו את האפשרות להעביר לרסיבר שברשותנו את סיגנלי האודיו החדשים מבית DTS & Dolby על מנת שהוא יפענח אותם.
יחד עם כניסת פורמט ה Blu-ray, הוא הביא עימו בשורה חדשה של ארבעה פורמטי אודיו מתקדמים אשר מהווים שדרוג לעומת פורמטי ה DTS & Dolby Digital הסטנדרטיים. אחד היתרונות המובהקים של שניים מהפורמטים הללו, DTS-HD Master Audio & Dolby TrueHD, הינו שהם מאפשרים לנו לקבל בפעם הראשונה בסביבה הביתית את פסקול הסרט בצורתו ה Lossless, ללא שום כיווץ ובצורה זהה ותואמת ל Master Studio. שני הפורמטים הנותרים, Dolby Digital Plus & DTS-HD High Resolution Audio הינם גרסה משודרגת ל Dolby Digital & DTS ומכילים קצב נתונים גבוה בהרבה לעומתם.

Transformers בפסקול Dolby TrueHD נשמע ונראה מושלם.

את כל ארבעת הפורמטים הללו ה A-110 ידע לנגן בהצלחה. אם זה הפסקול עתיר האפקטים של Transformers בפורמט Dolby TrueHD, הפסקול העשיר של Live Free or Die Hard בפורמט DTS-HD Master Audio  או השקט המופתי של to Yuma 3-10 בפורמט 7.1 LPCM - הכל ה A-110 ידע לנגן כהלכה, זיהוי הפורמטים נעשה בקלילות והנעילה על מספר הערוצים נעשתה כשורה בכל פעם.

אלו אשר מתכוונים לחבר את ה A-110 ללא רסיבר, בטח ישמחו לשמוע כי ה A-110 ידע לבצע Downmix ל DTS בעתיד הקרוב, אפשרות זו הייתה אמורה כבר להיות מוצגת, אך מתעכבת בשל קוד מ SD אשר מבושש לבוא.

בתאריך 4.11.08 הוצגה קושחה אשר מסוגלת לבצע Downmix ל DTS, לפיכך מי שמעוניין לחבר את ה A-110 ישירות למסך, יוכל להנות משמע בפורמט DTS ללא תלות ברסיבר עבור הפענוח.

אומנם פורמט ה DVD-Audio לא ממש פורח, אך מי שיתקיל את ה A-110 ב ISO של דיסקים כאלו, יוכל לשמוע אותם כאילו הוא ניגן את הדיסק הממשי בכונן DVD-Audio ייעודי.


< עמוד הקודם: הגדרת תצורה המאמר המלא עמוד הבא: ניגון תכני וידאו >


נושאים מקושרים

4K ו-UHD
4K ו-UHD
וידאו
וידאו


עוד מ: ziv_r
תגיות


דרגת קושי: 1
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

4.8
(32) הצבעות

בהקשר זה

 הקלטת HDTV
 מזרימדיה מול HTPC
 ביקורות HDTV
 הסקירה המלאה על yesMax HD
 עוד על 4K ו-UHD


המאמר הפופולרי ביותר בתחום 4K ו-UHD:
מזרימדיה: Popcorn Hour A-110
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht