בעיית ווליום פרטנר TV

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
ohad78 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

בעיית ווליום פרטנר TV

נושא שלא נקרא #1 

שלום, לאחרונה עברתי לפרטנר TV. הממיר מחובר לרסיבר של פיוניר (lx50). לא יודע אם קשור לממיר, אבל בזמן האחרון רמת הווליום הבסיסית בסראונד נמוכה משמעותית. אני צריך להגביר מאוד את הרסיבר ביחס לעבר כדי לשמוע בווליום סביר. מישהו נתקל בבעיה דומה? אם לא קשור לממיר, יש למישהו רעיון במה להתמקד?

עופרפולק
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 21 פעמים
קיבל תודות: 403 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

את מי מעניין חדשות בסראונד את מי מעניין לגעת באושר בסראונד ? בכול ערוץ שאתה רואה הווליום אותו דבר או שבערוץ אחד שומעים חזק ובאחר חלש יותר?
Sony 1040
Monitor mass

ohad78 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #3 

יש הבדלים בין ערוצים אבל זניחים. פשוט אחרי עשר שנים שהתרגלתי לרמת ווליום מסוימת (נניח 30 ברסיבר), זה שצריך להגביר משמעותית נראה לי מעיד על בעיה.

naimanb
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #4 

האם הצלחתם למצוא פתרון לדבר הזה ?
לאחרונה במקום לשים ווליום על 20 אני צריך לשים על 50 וזה מוזר כי שום דבר לא השתנה

עופרפולק
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #5 

כנס לצורת הרמקולים שלך אם היה לך בזמן האחרון הפסקת חשמל או שהוצאת כבל מהמגבר יתכן שהכול השתנה לך ועכשיו נגיד הסנטר אצלך היה על פלוס 1 עכשיו פתאום תראה מינוס 8 סתם נגיד זה נראה כאילו אני מחורפן על כול הראש אבל לי זה קרה כמה פעמים לא הבנתי למה הסנטר אצלי פתאום היה על מינוס 10 ולא נגעתי לפני זה בכלום
Sony 1040
Monitor mass

gmb
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 69 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

הפתרון:
קרה לי גם פעם
מסתבר שגם לממיר של הפרטנר יש ווליום עצמאית
בשביל לשלוט עליו קח את השלט, לחיצה ארוכה על OK ווליום למטה למשך 3 שניות עד שיש הבהוב כפול באורות ואז תגביר את הווליום של הממיר עד הסוף, ואז שהשלט יחזור לשלוט על הווליום של הטלווויזה יש ללחוץ על OK ווליום למעלה למשך 3 שניות עד שיש הבהוב כפול

כמה פשוט, ככה זה גם לא רשום באף מקום וחבל, צריך להגיע לשרות לקוחות שלהם כדי להתוודע לאופציה הזאת

מקווה שעזר
רמי

Yairel1
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

Re: בעיית ווליום פרטנר TV

נושא שלא נקרא #7 

רמי תודה רבה שיחקת אותה

Shocko
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

Re:

נושא שלא נקרא #8 

25/10/2019 16:31  
gmb כתב:
הפתרון:
קרה לי גם פעם
מסתבר שגם לממיר של הפרטנר יש ווליום עצמאית
בשביל לשלוט עליו קח את השלט, לחיצה ארוכה על OK ווליום למטה למשך 3 שניות עד שיש הבהוב כפול באורות ואז תגביר את הווליום של הממיר עד הסוף, ואז שהשלט יחזור לשלוט על הווליום של הטלווויזה יש ללחוץ על OK ווליום למעלה למשך 3 שניות עד שיש הבהוב כפול

כמה פשוט, ככה זה גם לא רשום באף מקום וחבל, צריך להגיע לשרות לקוחות שלהם כדי להתוודע לאופציה הזאת

מקווה שעזר
רמי
...
מלך 👑

עופרפולק
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

Re: בעיית ווליום פרטנר TV

נושא שלא נקרא #9 

אלוף