סערת אודיו נכנסה למרתף ביתי - התחדשתי

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
istarmini (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
הודעות: 16194
הצטרף: יולי 2008
נתן תודות: 934 פעמים
קיבל תודות: 1912 פעמים

סערת אודיו נכנסה למרתף ביתי - התחדשתי

הודעה שלא נקראה #1 

אהלן חברים

מזמן לא פתחתי פוסט התחדשות והאמת? זה בכלל לא היה בתכנון אבל בחיים יש הפתעות, חלקן פחות טובות וחלקן מעולות, כאשר בהתחדשות הנוכחית, יש גם וגם .
אז כפי שרובכם יודעים הייתי אחד מחמשת האנשים שרכשו פרוססור של LYNGDORF MP-50 לפני כשנתיים. החלטה שבדיעבד אני מצר עליה. :@ :@
עברו עלי שנתיים הזויות, בחלק מהזמן לא ממש הבנתי איך אכלתי אותה עם הלינגדורף ועל זה יתכן ואספר לכם, כנראה בפוסט נפרד, בהמשך.
לאור התפתחויות הזויות, שחוויתי מול חברת לינגדורף ,קיבלתי החלטה לשחרר ממני את הפרוססור שלהם ולנסות ולאתר אחד אחר שיאפשר לי להנות, כמו שאני אוהב.

יש לא מעט פרוססורים ובקצה העליון ניתן למצוא את היצרנים הבאים:
Trinnov - מיוצגים בארץ על ידי פיוצ'ר
Lyngdorf - מיוצגים בארץ על ידי פיוצ'ר
JBL Synthesis - מיוצגים בארץ על ידי כהנא
Datasat - מיוצגים על ידי ט.ר
Storm Audio - מיוצגים בארץ על ידי אר אנד די http://www.randd.co.il/


טרינוב לא הייתה אופציה מבחינתי (למרות שהוצע לי במחיר מפתה , כמו הלינגדורף בזמנו, אבל מהניסיון למול הלינגדורף הגעתי למסקנה שכסף, בתחום הזה, אינו חזות הכל) היות והחברה מיוצגת על ידי יבואן ,שלפחות מבחינתי , הציג רמת התייחסות / שירות נמוכה ביותר .
לינגדורף MP60 ,שמחליף את דגם ה 50 שהיה ברשותי ירד מהפרק ,בגלל אותה אכזבה ענקית.

JBL דגם 55, שיצא לאחרונה, וכולל דיראק משודרג מבחינת ניהול בס אבל למרות שניסיתי להשיג לבחינה הוא לא הגיע לארץ, נכון ללפני כשלושה חודשים לערך בנוסף לעיכוב בהגעתו בכל הפורומים נרשמו עליו דיווחים מאוד בעייתיים ולכן ויתרתי.

DATASAT פניתי ליבואן בארץ עם שאלות והוא לא ממש הבין/ידע על מה אני מדבר והבטיח לפנות ליצרן ולחזור עם תשובות, אבל מאחר והוא לא ממש חזר איתן, הסקתי את המסקנה המתבקשת.

והנה ,הגענו ל- Storm Audio

כמה מילים על חברת Storm Audio

Storm Audio היא חברה צרפתית, המייצרת מגברים ופרוססורים היי אנד, כאשר כל המוצרים מיוצרים בצרפת.
מעבר למוצרים שלה, היא מייצרת מעבדים עבור מספר חברות מאוד מוכרות כגון : FOCAL (מגבר משולב) ופרוססור של חברת Bryston דגם SP4
בתחילת דרכם עבדו כחלק מ AURO 3D ולאחר מכן כיחידה עצמאית, שפיתחה במשך 5 שנים פלטפורמה ייחודית, לשימוש ביתי.
המטרה הייתה לספק מוצר באיכות בניה וסאונד הטובים ביותר עבור סטריאו ו-IMMERSIVE AUDIO

מבט על פנים הפרוססור

[imgur]o3FtmkB[/imgur]

ספקי כח נפרדים לתחום האנלוגי והדיגיטלי

[imgur]TILfK9A[/imgur]

ממשק המוצר מאוד נוח לתפעול, ביחס לאופציות הבלתי נגמרות שקיימות בו (דוגמא לאופציה כזו היא האפשרות להגדיר לכל כניסה וכניסה האם היא נשלטת על ידי פקודות IR חיצוניות או לא, למה זה טוב ? ההסבר שקיבלתי הוא שזה עבור שליטה מוחלטת של אינטגרטורים על המכשיר, כלומר אין צורך בשליטת IR על כניסה מסוימת ? האופציה מבוטלת.), החל מכיול בס הכי מתקדם שיש ועד יבוא קובץ EQ מתוכנת REW , הגדרות קרוס אקטיבי , הגדרות של ניהול בס לכל רמקול ורמקול בנפרד מול הסאב/ים באמת מבחר הגדרות אין סופי, שדי נגיש למשתמש הקצה, שחשקה נפשו להתעמק קצת מעבר למקובל ובמידה ויהיה מי שיחליט להתעסק בהן, כנראה יוכל לנסוק גבוה ולמקסם את התוצאה הסופית.
כל מוצרי החברה בנויים בצורה מודולרית לחלוטין, לתמיכה בשדרוגים עתידיים.

מערכת הכיול ,מסתמכת על DIRAC LIVE ,בתצורה הכי מתקדמת שלה וברזולוציה ,שאין באף מוצר אחר .
ובנוסף מערכת ניהול המוצר ,שמאפשרות עריכה חופשית ללא הגבלות ,לפני הכיול וגם לאחריו ,כך שאין למעשה הגבלה ביכולות ובהתאמה האישית. חשקה נפשכם בקרוס אחד לרמקול קידמי ימני ואחר לקידמי שמאלי ? קיבלתם , חשקה נפשכם בוויסינג (Channel EQ הכולל 20 פילטרים שונים לכל ערוץ ויכולות ניהול קרוס מתקדמות) ספציפי לרמקול כזה או אחר, במערך הקיים ? קיבלתם ..........

אחד ממסכי הוויסנג המורכב של הפרוססור
[imgur]trRLyI0[/imgur]

STORM AUDIO היו הראשונים שהציעו ללקוחותיהם (בחינם- מדובר בהטבה שמסתכמת בכ 400$, כשמדובר על יותר מסאב אחד.) אתDIRAC LIVE BASS MANAGEMENT החדש, המאפשר לראשונה, כיול של המערכת כמכלול ולא מתייחס לכל רמקול כיחידה עצמאית.
השילוב בין היכולת הגבוהות של STORM AUDIO ברמת החומרה ,תוכנה וגמישות, בשילוב יישום אופטימלי וייחודי של DIRAC LIVE ,הביאו לליין מוצרים מנצח
.
החברה משתפת פעולה כבר שנים בתערוכות, שמקדמות גם את תחום ה HIGH END CINEMA ,זוכה לתשבחות רבות מצד המכיילים וגורפת פרסי Best Of Show רבים .
בתחילת שנת 2020 השיקה החברה את סדרת MK2.
פניתי ליבואן בארץ אר אנד די והתעניינתי לגבי דגם ISP MK2 ,שהוא למעשה הדגם החדש, ששוחרר לאחרונה ומחליף את ה-MK1 .
ענה לי בחור בשם דן, שעליו יסופר רבות.
דן הוא אחד מהבעלים של אר אנד די ואני יכול להצהיר פה, שמדובר בעוף חריג בנוף ארצנו, זה בולט במיוחד לאחר החוויה המפוקפקת, שעברתי עם הלינגדורף.
מדובר בבחור שחי ונושם את התחום, שמורגש שהוא פשוט אוהב את מה שהוא עושה.
הסברתי לדן, שאני מעונין לבחון את המכשיר אצלי בבית, עם שאר הציוד שלי.
התשובה לא אחרה להגיע "אין בעיה, מתי תרצה?"
האמת? קצת הופתעתי אחרי שפימפמו לי באחת החנויות המתמחות , חזור ופמפם, שהוויז'ן (כן כן למי שלא ידע , מסתבר שיש וויז'ן בתחום הזה חחחחח) אומר, שלא מדגימים ציוד מסוג זה (וממש לא משנה שהוא מתומחר במחיר של רכב, רוצה ? תקנה , לא רוצה? אל תקנה) אבל, התעשתי , במהירות.
סיכמנו שלאחר שהמכשיר יקבל עדכון גרסה, שתכלול את מודול הבס החדש של דיראק, נתאם הדגמה.
ובכן עבר קצת זמן ועל הדרך נכנסה גם הקורונה לחיינו אבל הופ העדכון הגיע ולמעשה Storm היו הראשונים לקבל אותו ,מבין כל החברות, שאמרות היו לקבלו.
קבענו ודן הגיע ב 10:00, כשהוא מדייק כמו שעון שוויצרי .
חיברנו את ה MK1 (ה MK2 עדין לא היה זמין)
בשלב הראשון ,בכלל לא הדלקנו אותו.
דן ביקש קודם לבחון את החדר שלי על ידי תכנת REW ובהתאם לתוצאות, להגדיר את מיקום הרמקולים והסאבים.
ובכן חברים מדובר בתהליך של מספר שעות לא מבוטל, כאשר אנחנו גוררים את הסאבים ממקום למקום, בכל מיקום מבצעים מדידות על מנת לבחון את העקומות שלהם ואת הפאזות בניהם ואת הפאזות בניהם לבין הרמקולים הקדמיים ואת הפרשי התזמון, אשכרה עבודה מתישה, אבל לראות את דן מבצע אותה היה פשוט תענוג.
הכל בנחת ללא לחץ, בלי להסתכל על השעון , ללא ויתור על ניסיונות נוספים אפילו שאני כבר הותשתי לחלוטין ובסוף, הכל מוקם כנדרש (בחלל האזנה שלי) ,כמו שכתוב בספר( אחד הסאבים הועבר ממקומו מצד שמאל מקדימה למקומו החדש בצד ימין מאחורה), נבדקו נקודות החיתוך המיטביות לרמקולים השונים וכשכל הנתונים היו בידינו התכבדנו להדליק את ה Storm.

זה המקום לפרט קצת על ה DIRAC החדש תוך התייחסות לשילובו ב Storm

DIRAC זו חברה ,שכל כולה מתעסקת בתחום הכיול , הן למערכות סאונד דו / רב ערוציות והן למערכות סאונד ברכבי יוקרה.
כפי שהוסבר המכשיר משתמש בגירסת ה DIRAC האחרונה ששוחררה, שכוללת ניהול בס מטורף.
תוכנת DIRAC ,עד הגרסה V3.0 ששוחררה ממש לא מזמן, בדומה לשאר תוכנות ה RC, לא התייחסה כלל לאינטגרציה בין רמקולים (נניח קידמי ימני ושמאלי) ובטח שלא בין סאב/סאבים לרמקולים באזור ה CROSS.
בגרסה הנוכחית V3.0 ישנה התייחסות לכל המערכת כיחידה אחת, מה שמאפשר אינטגרציה בין כל רמקול לרמקול וגם בין כל סאב לסאבים נוספים ולרמקולים האחרים, התזמון והפאזה הנכונה בין כל הרכיבים מייצרים חוויה מאוד מיוחדת ונכונה.
המכשיר כולל, מעבר לשימוש במספר רב ואיכותי של ממירים ושבבים המייצרים טווח דינאמי של 118dB , גם שני מעבדיDSP נפרדים לDIRAC (תוצרת SHARC) ,מה שמאפשר עיבוד של 32 ערוצים והכי חשוב -כל ערוץ מקבל 3048POINTS OF ADJUSTMENTS (TAPS), פי שלוש ממוצרים אחרים שמשתמשים ב DIRAC ולכן מעלה את הדיוק לרמה אחרת.
כפי שציינתי דן ביצע מדידות עם תוכנת ה REW וקיבלנו תוצאות של פאזות ודיליים נכונים וכאשר הרצנו את אופצית הכיול האוטומטי בדיראק וקיבלנו תוצאות היה מדהים לראות כמה הן היו קרובותתתתת לתוצאות שקיבלנו במדידה ידנית מה שאומר שאכן ה DIRAC מבצע עבודה מעולה ומדוייקת.
התוכנה מאפשרת התעסקות אין סופית בנתוני המדידות ניתן לייבא גרפי מטרה חיצוניים (למשל להרמן יש כמה כאלו) בקיצור, מדובר בתוכנה מורכבת, זה נכון, אבל גם די ידידותית, שמגיעה עם הסברים און ליין , תמיכה מטורפת וחסרת פשרות של היבואן בארץ ובנוסף ,החברה קשובה מאוד לכל שאלה ומגיבה מהר .

להלן 2 תמונות אקראיות מהמסכים של התוכנה:

[imgur]U5blZOh[/imgur]
[imgur]3ZZ16Ly[/imgur]

ובכן לאחר סיום כל המדידות בוצע כיול של דיראק, למעשה שלושה כיולים:

1. כיול רחב ידני
2. כיול צר ידני
3. כיול רחב אוטומטי (באוטומט התוכנה מגדירה הכל לבד אין צורך בשום התערבות חיצונית).

בסיום הכיולים הפעלנו את המערכת וקדימה לעבודה, שלשמה התכנסנו.

נבחנו מספר קטעי הדגמה, שאותם אני מכיר היטב שכללו את:
קטע התופים בסרט - מחול הפיגיונות , ובפתיחת הסרט של בונד - ספקטר
היריות המטורפות בסרט - מאורת הגנבים
קטע מרדף המסוקים בסרט האחרון -משימה בלתי אפשרית
קטע היריות בסוף הסרט הישן (אבל אני אוהב אותו חחחחח) - על הכוונת, עם מרק וולברג
קרב הסיום - בסרט IP MAN הראשון , בין הגנרל היפני ל IP MAN .
אמרתי לדן פה חסר ככה ושם חסר ככה ודן משנה עקומה כזו ועקומה אחרת והגדרות במקום אחד והגדרות במקום אחר והופ אני מקבל סאונד מטורף חברים מטורףףףףףףףףף פשוט 180 מעלות מהלינגדורף ,שזרמתי איתו , כשהיה תקין.
סאונד, שגורם לך להיות מעורב בסרט, במה קדמית מטורפת ,הסנטר שלי נולד מחדש, בס מטורף ישר לבטן ,כמו שאני אוהב.
מעולם לא שמעתי ככה את הסנטר, משהו אשכרה חריג ועוצמתי, חווית סאונד מטורפת, שגרמה לי להבין שבעצם הלינגדורף ,שהתרגלתי אליו וזרמתי אתו, פשוט היה רדום / סתום / מכוסה בשמיכה עבה, (כל אחד מהתיאורים תופס), הכל אצלו על מי מנוחות לעומת ה Storm (יש שאוהבים את זה אבל אני, לאחר שנחשפתי ל Storm, הבנתי, שמצאתי אהבה חדשה).
ההדגמה חברים הסתימה בשעה 21:00 ,כלומר בחשבון פשוט דן, שזו לי הפעם הראשונה שאני פוגש, ישב אצלי קרוב ל-11 שעות והכל בסבלנות אין קץ והכל ללא התחייבות מצידי לכלום, רק כדי שאוכל להתרשם מהמכשיר שהוא כל כך מאמין בו (לזה אני קורא וויז'ן ,לא ככה?).
בסיום ההדגמה נפרדו דרכנו, כשאני אומר לדן שאני צריך לעכל את מה ששמעתי ונדבר בהמשך .

לאורך השנים הרבות, שאני חי את התחום, ביקרו בביתי מספר פרוססורים.
היו לי פרוססורים של : E.A.D ( OVATION ) ,מכשיר מטורף לזמנו , אינטגרה, אנתם, לינגדורף,
כולם היו לאוזני די דומים, באחד מעט יותר בס, בשני מעט יותר פרוט, אבל לא חשתי במהפך בניהם והם הוחלפו יותר בגלל "המחלה" והרצון להתחדש ופחות ,בגלל התוצאות הסוניות.
ואז הגיע אלי הStorm וזו פעם ראשונה שיצאתי מהחדר ושאלתי את עצמי , מה פה קורה פה?
הסאונד שלו פשוט אדיר אין לי מילה אחרת להגדיר מה ששמעתי. פירוט אין סופי, במה קדמית מטורפת, בס מדהים, הדוק ועוצמתי תחושה שאתה נמצא בתוך הסרט ולא פחות חשוב הוא מגיע עם דן, יבואן ואני יכול כבר לומר אפילו חבר, שאני יודע שאני יכול לסמוך עליו בכל שאלה, בכל יום ובכל שעה, מה שנקרא מוצר עם גב חזק מאחוריו מוצר, שמגיע עם וויז'ן.
התהליך הנ"ל בצירוף מענה לכל השאלות והתהיות שלי הובילו אותי למסקנה המתבקשת.

אז זהו חברים אני בעליו הגאה של פרוססור Storm דגם ISP MK2, שכולל כמובן את כל פורמטי הסאונד הכי מתקדמים היום, שמאפשר שדרוג כרטיסים מלא, כולל כרטיס HDMI 2.1 לכשיגיע, כולל אופציה להוספת כרטיסים לצורך תוספת ערוצים ,בקיצור מוכן לעתיד לבוא.
אני רוצה בהזדמנות זאת להודות מקרב לב, תוך הערכה גדולה, לדן, שהפגין רמת שרות וידע , שלצערי לא מקובלת במחוזותינו.
אני רוצה להמליץ ,לכל מי שרוצה למקסם את הציוד בביתו, לפנות לדן ולתאם אתו מפגש, שבו הוא ימדוד , בעזרת שימוש בתוכנת REW, ימקם וימליץ על הערכים הנכונים, שכדאי להכניס לרסיבר / פרוססור שלכם לצורך מיקסום התוצאה הסונית ,זו חוויה שאסור לפספס וכמובן מי שחשקה נפשו בפרוססור, חייב לעצמו בחינה של הסטורם ,פשוט חייב.

ועוד קצת תמונות לסיום :lol:

הפרוססור במקום הכבוד
[imgur]q8p0rQJ[/imgur]
ומאחור, אצלי יציאות ה XLR באמצע לא קיימות כי הוא רק 16 ערוצים , בשלב זה חחחחח
[imgur]Vb6XE4S[/imgur]
שלט לתפעול שוטף
[imgur]sIjdwZY[/imgur]
הגדרות מערך הרמקולים
[imgur]PTeNqGK[/imgur]
אחד מאין ספור מסכי הגדרות
[imgur]A8cGwOV[/imgur]

את מי שזה מענין ולא התעייף מהפוסט אני מצרף 2 סרטונים האחד מסביר את ההגדרות הבסיסיות של הפרוססור והשני את התפעול הבסיסי של תוכנת DIRAC

תהנו

נ.ב
קיבלתי לאחרונה מייל עדכון מסטורם
First up- we are extending our warranty coverage for the MK2 range to 5 years, this means that ALL MK2 products will be retroactively covered by a 5-years warranty (parts and labor) when we make the announcement officially next month

פעם ראשונה שאני נתקל בחברה, שמוסיפה שנות אחריות רטרואקטיבית.

לינק לוידאו

לינק לוידאו

לוידאו
נערך לאחרונה על ידי istarmini ב 30/04/2021 20:02, נערך 4 פעמים בסך הכל.

yehudaa
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
הודעות: 4094
הצטרף: מאי 2006
נתן תודות: 150 פעמים
קיבל תודות: 245 פעמים

הודעה שלא נקראה #2 

תתחדש ותהנה ! שיהיה בהצלחה גם בתפעול .

sam22
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
הודעות: 20357
הצטרף: נובמבר 2006
מיקום: תל אביב
נתן תודות: 937 פעמים
קיבל תודות: 818 פעמים

הודעה שלא נקראה #3 

תתחדש אחינו. תענוג
העם דורש..... כל מיני דברים

Balance
חבר ותיק
חבר ותיק
הודעות: 2369
הצטרף: פברואר 2008
נתן תודות: 59 פעמים
קיבל תודות: 96 פעמים

הודעה שלא נקראה #4 

תהליך החיפוש אחר פרוססור חדש החל כמה חודשים אחורה, הועלו על השולחן כל האלטרנטיבות הרלוונטיות, על חלקן פורט בפוסט הראשי.
די בהתחלה המכשיר שהכי סיקרן היה Storm Audio, קריאה באתר החברה על ההיסטוריה, על התשוקה, במקביל לפילוסופית הבניה הובילו ליצירת קשר עם היבואן.

פלטפורמה מודולרית הינה מבורכת, אפשרויות השדרוג והשינוי ברמת התכנה כמו גם ברמת החומרה, בהתאם לצורך המשתנה מובילה לאורך חיי מוצר ארוך מאד.

כתוצאה מניסיון עבר הוחלט לבחון מוצר רק עם הגרסה אותה מתכננים לרכוש, ואכן בזמן יצירת הקשר הראשוני, מודול ניהול הבאס של דיראק לא היה קיים ולכן הבחינה הוקפאה.
כאשר גרסה זו שוחררה תואמה הדגמת המוצר, בחלל המיועד, שזו הדרך לבחון רכישה.
כמובן שהשתתפתי ביום זה, מתחילתו ועד סופו.

תהליך מאד מורכב, מעניין ומהנה. היה מאלף, תוך כדי אתה למד לא מעט, קיבלנו גם הרבה הסברים על רציונל כזה ואחר.

בערך במקביל להשקת מודול הדיראק החדש, סטורם יצאו עם שדרוג מערכת ההפעלה שלהם, למעשה מעין מהפכה, הגרסה הנוכחית זוכה לשבחים ממיטב אנשי המקצוע בעולם.

לאחר מספר שעות כאשר הסטאפ מוקם והוגדר לשביעות הרצון החל תהליך הכיול.
כאמור בוצעו מגוון כיולים שנשמרים בזיכרונות שונים וניתן להחליף ביניהם בלחיצת כפתור.
התוצאה הראשונית הייתה מהנה מאד, יואב בקש לשנות מספר דברים על מנת להתאים לטעמו האישי, ודבר זה מתאפשר, המערכת מאד גמישה ולכן ניתן לשנות, להוסיף, להגדיר כמעט כל פרמטר עד אשר נתפרת החליפה המדויקת לפי טעמו של המשתמש.

בעבר יצא לי לחוות דיראק במספר מקומות, זכורה לי תוצאה מאד נעימה אבל מאד שונה מהתוצאה הנוכחית.
כמובן מאז ששמעתי דיראק עברו כמה שנים, החברה שידרגה מספר גרסאות, אבל בהחלט שיש קשר גם לפרוססור עצמו, ולוויסינג הפנימי שלו.
אחד הדברים הכי בולטים היום לעומת מה ששמעתי בעבר, זו הרזולוציה המטורפת.
הפרוססור מלא פרטים, מכוון את הכל ביד רמה כך שהתוצאה היא סאונד מהיר ונמרץ, שעוטף את כל החדר בצורה מרשימה.

יואב פירט את הקטעים ששמענו, אז לא אחזור עליהם רק אגיד שנשמע מדהים. אדיר.

לי באופן אישי בלטו שני דברים מעל כולם, הראשון זה הסנטר, שהוא היה ממש in your face, מאד ברור, מלא פרטים, מאד קדימה.
השני זה הבאס, מאד עמוק ומדויק, ממלא את החלל באופן מעורר התפעלות.

לטעמי, סאבוופר זה הרמקול הכי חשוב במערך, הוא זה שתומך בכל השאר, וכאשר עושה זאת בצורה טובה, כל המערך נהנה והתוצאה הכללית עולה מדרגה.
שוב הוכח כמה חשיבות יש למיקום נכון של הסאב בחלל, וכמה חיובי זה שישנה אפשרות למקם היכן שצריך ללא אילוצים כאלה ואחרים. ברוב המקומות האילוץ מכתיב את המיקום ולרוב זה לא המקום שייתן את התמורה הטובה ביותר.

כמובן שלאחר זה, מתחייב ביצוע תזמון נכון בין כל הרמקולים, אחרת התוצאה לא שלמה.
ופה חשוב מאד איש המקצוע, שיודע מה הוא עושה, כי זה הבדל עצום.
לשמחתנו יש בארץ יכולות כאלה, אמנם מעט אבל יש, כולי תקווה שיהיו עוד.

פה המקום שלי לומר לדן נגר תודה על המקצועיות, הסבלנות, החתירה לשלמות והשיתוף בתהליך תוך כדי הסברים על מה ולמה. כל הכבוד. ובהצלחה.

יואב, חבר יקר, שמח בשבילך על התוצאה המצוינת, מאחל לך המשך הנאה מהמוצר המעולה הזה (f)

Kondo10
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
הודעות: 4009
הצטרף: מאי 2018
נתן תודות: 387 פעמים
קיבל תודות: 829 פעמים

הודעה שלא נקראה #5 

תתחדש, נראה מרשים.

Mad
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
הודעות: 694
הצטרף: יולי 2006
נתן תודות: 143 פעמים
קיבל תודות: 150 פעמים

הודעה שלא נקראה #6 

תתחדש ותהנה יואב ונשמע שיש ממה.
אם אפשר לדעת מה ההגברה? שאר המערכת?

הלוואי ומישהו מקצועי ירים את הכפפה ויציע קורס ב rew.
אני באופן אישי יהיה מוכן לשלם תמורת הידע.
ניסיתי ללמוד מהרשת ובמסגרת הזמן הפנוי שיש לי זה לא פשוט.
L/R-Focal Aria 926, C-Focal Aria CC900
Surround-focal sib, SUB-SVS SB2000
ATMOS Focal little bird
YAMAHA RX-A3080

RobotCop
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
הודעות: 1504
הצטרף: נובמבר 2011
מיקום: אי שם, פה בסביבה.
נתן תודות: 120 פעמים
קיבל תודות: 326 פעמים

הודעה שלא נקראה #7 

@istarmini
מרשים מאוד. אני ממש אוהב את מה שDSP עושה לתחום האודיו בשנים האחרונות. תתחדש ותהנה והכי חשוב, תמשיך להעלות פוסטים כאלה (f)
נערך לאחרונה על ידי RobotCop ב 17/07/2020 21:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
במטותא מכבודך, אני מאמין שכדור הארץ עגול.

sky1sky10
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
הודעות: 3317
הצטרף: יולי 2005
נתן תודות: 868 פעמים
קיבל תודות: 185 פעמים

הודעה שלא נקראה #8 

תתחדש ותהנה,
גם המוצר וגם הפוסט מרשימים ברמה גבוהה.

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר כבוד
חבר כבוד
הודעות: 16019
הצטרף: נובמבר 2006
מיקום: הוד השרון
נתן תודות: 124 פעמים
קיבל תודות: 934 פעמים

הודעה שלא נקראה #9 

תתחדש! נראה שהולך להיות נהדר אצלך.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

GRabin
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 144
הצטרף: יולי 2017
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 29 פעמים

הודעה שלא נקראה #10 

תתחדש, נראה מרשים ביותר וכל הנושא של השירות פשוט תענוג
גרמת לי להחכים בפוסט שלך, תהנה המון
| LG OLED 65C9 | Synology DS218+ | Marantz SR7013 |
| SVS SB-2000 | Morel Octave Signature | Morel SP-3 |
| Audio-GD NFB-11 | HIFIMAN HE4XX | PreSonus Eris E3.5 |

Darklord
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
הודעות: 63
הצטרף: מאי 2011
מיקום: עמק חפר
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

הודעה שלא נקראה #11 

תתחדש!!!
תמיד כיף לקרוא פוסטים כאלה, ללמוד ולהכיר מוצרים חדשים.

תלתל
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
הודעות: 497
הצטרף: מרץ 2011
נתן תודות: 137 פעמים
קיבל תודות: 108 פעמים

הודעה שלא נקראה #12 

תודה על השיתוף.

מאחל שתתחדש,תשכיל ושתהנה רבות וארוכות מהמוצר ומהתחביב.

(f)

ליאור

shlomis1zzz
חבר ותיק
חבר ותיק
הודעות: 1279
הצטרף: אפריל 2018
נתן תודות: 660 פעמים
קיבל תודות: 111 פעמים

הודעה שלא נקראה #13 

מברוק אחי- מגיע לך גם להתחדש לפעמים :-)
Enjoy (l)

sufgi
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
הודעות: 3721
הצטרף: ינואר 2005
מיקום: הריביירה הישראלית
נתן תודות: 253 פעמים
קיבל תודות: 215 פעמים

הודעה שלא נקראה #14 

תתחדש :beer:
אתה לא נח :D
לאן עוד יש לשאוף בקולנוע ביתי ?!

il62
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
הודעות: 5992
הצטרף: ינואר 2005
מיקום: חיפה
נתן תודות: 32 פעמים
קיבל תודות: 38 פעמים

הודעה שלא נקראה #15 

יואב תתחדש ותהנה -אכן אחלה פרוססור -שירות ומקצועיות יוצאי דופן!
אניגמה אודיו וקולנוע ביתי
052-4200610

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”