דיראק הגיעו לאימוטיבה

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

yarino כתב:
...
...
אני מניח שכבר קראת את התגובות פה.

גם איכות ההגברה שלהם בינונית מינוס.
...
·המגברים שלהם זה סיפור שונה. לפני-2 דורות סדרת ה XPA שלהם הייתה מצויינת ואז הם החליטו "להנגיש" אותה שזו מילה מכובסת לעיגול פינות כדי להוריד עלויות.

בסדרה הנוכחית הם שינו טיפה את הכיוון כי יש להם מודולים שונים כאשר מודולי ה DR מציעים איכות משופרת. ספקי הכוח באמת לא ברמה של הדורות הקודמים ואני לא חושב שיש להם כוונה להחזיר אותם. לדעתי היום סדרת ה XPA אינה מצדיקה את עצמה אלא אם מישהו רוצה מגבר חזק ויחסית זול כדי להגביר את הערוצים האחוריים/היקפיים ואטמוס בקולנוע ביתי. אני אישית בחרתי ללכת בדרך אחרת כשהחלפתי הגברה לרמקולים הקדמיים.

מגברי ה BASX שלהם הם באמת שגרתיים למדי אבל לא יקרים ואני אישית חושב שהם נותנים תמורה הוגנת למחיר.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

muataz
טרול
טרול
שם מלא: muataz
נתן תודות: 119 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

אינפורמציה מעניינת.
עדיין לא הגעתי למקום שאני משקיע אלפי דולרים במוצרים נלווים. מכיר קצת את הרמקולים שלהם והם במחיר מאוד אטרקטיבי עם תמורה מאוד גבוהה.

yarino
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 118 פעמים
קיבל תודות: 203 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

לטעמי סידרת ה XPA הייתה דיי בינונית, אולי כ VFM היא היתה בסדר.

באופן כללי, חברה עם התנהלות מוזרה.

avihuli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

yarino כתב:לטעמי סידרת ה XPA הייתה דיי בינונית, אולי כ VFM היא היתה בסדר.

באופן כללי, חברה עם התנהלות מוזרה.
...
אגב XPA, יש להם הגברה "חדשה" יחסית שבנויה בצורה מעניינת. 3 ערוצים, כל ערוץ 450W ב-8 אוהם או 600W ב-4 אוהם.
הנה סרטון סקירה שצפיתי לפני מספר ימים:

המוצר עצמו באתר שלהם: https://emotiva.com/products/xpa-dr3
בעלות של 2,000 דולר.

מסכים לגבי ההתנהלות המוזרה שלהם, התכתבתי איתם לאחרונה כמה פעמים במייל ונראה שיד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה. או משפט שמישהו פעם אמר לי: שאין שכל, הרגליים עובדות קשה.

בכל אופן, בליין ההגברות, אני חושב שהם מציעים היצע יפה מאוד ובכל טווח מחיר יחד עם VFM גבוה יחסית.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

@avihuli
·תצורת Differential היא אחת השיטות הקיימות לביטול רעשים בין שני ערוצים ושיפור ליניאריות. זה לא כזה היי אנד או בורך באודיופיליות יתרה היות וזה מיושם גם בצ'פים OpAmp שעולים גרושים. אישית הייתי מעדיף שיחזירו את דור 2 שהיה מסוגל לעבוד כ Class A ב 30-60 הוואטים הראשונים ועם ספק כוח שאפשר להם להפעיל את הדו ערוצי כמונובלוק. הדור הנוכחי של ה XPA ממש לא עושה לי את זה.

צפיתי בסרטונים המסבירים מה מגיע בערכת ה Dirac וכיצד לחבר את כל היופי ומה שצרם לי זה איך כל העסק נראה כמו פרטצ'יה אהובתי גם כאשר עובדי החברה הם אלו שמציגים את המוצר. אני בטוח שלא לילד הזה פיללו כל מי שרכש את ה RMC.

לפני שתאשימו אותי שאני אדם שלילי שלא אוהב את החברה אז כדאי שתדעו שיש לי פונו סטייג' שלהם שאני מאוד מרוצה ממנו ושהכבילה שלי היא גם שלהם. יש לחברה מוצרים טובים הנותנים תמורה הוגנת יחסית למחיר אבל לדעתי ה RMC-1 הוא לא אחד מהם.

אגב, אני באמת אדם שלילי.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

masteraudio
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 169 פעמים
קיבל תודות: 194 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

:lol:
TRINNOV ALT-16
SVS ULTRA CENTER
SONUS-FABER VENERE 2.5
SVS PRIME ELEVATION
SVS PB-16
YAMAHA MX-A5000

avihuli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

Re: דיראק הגיעו לאימוטיבה

נושא שלא נקרא #22 

אימוטיבה מציגים הרחבות לפרוססור ה- RMC-1 שלהם כתוספת מודולים בהתקנה עצמית או ע"י החברה:
כניסות XLR
כניסת PHONO

https://emotiva.com/collections/frontpa ... on-modules
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”