בשעה טובה הגיע ה-Anthem MRX 740

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
Mad
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 245 פעמים
קיבל תודות: 245 פעמים

Re: בשעה טובה הגיע ה-Anthem MRX 740

נושא שלא נקרא #31 

26/03/2021 12:14  
ahersko כתב:
אני אנסה להיות זהיר בשאלה שלי.

האם לא צריכה להיות הלימה או איזון בין המגבר לבין הרמקולים לבין האקוסטיקה של החדר?
איזה יתרון יש למגבר משובח עם רמקולים סטנדרטים לצורך העניין (בלי בכלל להיכנס לאקוסטיקה)

עם כל הכבוד ל SVS Ultra מדובר ברמקול קטן עם סאב סטנדרטי ולרתום אותם למגבר שכזה, זה לא אוברקיל?

לא שמעתי או ראיתי את ה 740, אין לי ספק שמדובר במגבר משובח. בכל מקרה תתחדש ותהנה.
...
שלום,
האם שמעת את ה svs ultra?
אישית, קטן לא הייתי מגדיר אותו.
בנוסף, יתרון לרסיבר כזה עם מערכת כיול כזאת, זה הפוטנציאל להתגבר על אקוסטיקה בעייתית.
L/C/R-Focal Aria 926+CC900
: Arendal
SRND-1723S
SUB-ARENDAL 17232S
Height-1961
Anthem MRX-1140

Saaron (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: סער
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

מבלי להיכנס להשוואות ולמי יש ״יותר גדול״ (רק כי הוזכר גודל הרמקול) מדובר על רמקולים ברמה גבוהה, צליל מדהים שעם רסיבר כמו זה נותנים תוצאה ברמה מאד גבוהה, כמובן לפי האוזן שלי.

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

אני אהיה זהיר גם בתשובה שלי.

לא הבנתי מה אוברקיל בדיוק לגבי ה-740 ?
אין שום ספק !! שמדובר ברסיבר משובח אבל איפה הבעיה לשדך אותו ל-SVS ?
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

שמעתי את האולטרה, הוא סבבה לגמרי, אבל עד גבול מאוד מסויים

בטח בהשוואה לדברים אחרים ששמעתי לידו (בלי להיכנס עכשיו להשוואות מיותרות)
זה נראה לי קצת כמו מכונית עם מנוע ממש חזק אבל עם צמיגים בינוניים

זה קצת מייתר את העוצמה של המנוע. ככה נראה לי

באופן טבעי הייתי משייך את ה 740 למשהו "אחר"

זה לא דיון לגופו של אדם, חלילה לפגוע בדעה של אדם כזה או אחר

אני רק מנסה להבין את הרציונל ויכול להיות שאני טועה אבל גם יכול להיות שלא.

FastandFurious
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 899 פעמים
קיבל תודות: 550 פעמים

נושא שלא נקרא #35 

26/03/2021 12:14  
ahersko כתב:
אני אנסה להיות זהיר בשאלה שלי.

האם לא צריכה להיות הלימה או איזון בין המגבר לבין הרמקולים לבין האקוסטיקה של החדר?
איזה יתרון יש למגבר משובח עם רמקולים סטנדרטים לצורך העניין (בלי בכלל להיכנס לאקוסטיקה)

עם כל הכבוד ל SVS Ultra מדובר ברמקול קטן עם סאב סטנדרטי ולרתום אותם למגבר שכזה, זה לא אוברקיל?

לא שמעתי או ראיתי את ה 740, אין לי ספק שמדובר במגבר משובח. בכל מקרה תתחדש ותהנה.
...
svs מסדרת האולטרה הם רמקולים מעולים וטובים על כל הסדרה שלהם ומאוד מאוד מפתיעים לגודלם ובמיוחד למחיר שלהם.....

להפך, ככול שההגברה ומערכת הכיול (איכותיים) עובדים ביחד זה יבוא לידי ביטוי ישיר דרך הרמקולים בעבודה ביחד עם החלל כמובן, לא מדובר פה בשילוב מוגזם מבחינת הפרשי עלויות.

כיילתי כמה וכמה מערכות בשילוב אנתם mrx720/1120 עם סט שלם של רמקולי אולטרה, זה תמיד היה נשמע אחרת לגמרי ובכמה רמות מכל שילוב אחר ששמעתי בהשוואה למיינסטרים.... ושמעתי המון שילובים עם רמקולי האולטרה של svs, מפה כ פועל יוצא ההנחה שהגברה ומערכת כיול ברמה הגבוהה כמו של אנתם, בהחלט מרימה את הסט לרמה אחרת...
Denon X4800H
speakers Klipsch THX
Subwoofer PSA Ev1813
Zidoo Z1000 Pro
Lg C1 83

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #36 

אני מסוקרן אם כיילת את ה 720 גם עם רמקולים שעולים כפול או חצי?

masteraudio
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 169 פעמים
קיבל תודות: 194 פעמים

נושא שלא נקרא #37 

היי.

כידוע כל הסט-אפ שלי מבוסס על טהרת ה- SVS ULTRA אשר משודכים ל MRX-720 אשר נימכר לטובת שידרוג ל MRX-1140.

כאשר הגיע אליי הקונה המאושר הוא ביקש כצפוי לשמוע את הרסיבר על מנת לשמוע את יכולות הרסיבר, ואז התתחלנו במיספר דמואים מהסרטים ALITA;1917;MAD-MAX ולאחר מיכן עברנו למוסיקה בדו-ערוצי ללא סאב.
ולאחר שהקונה היתרשם מהסאונד הוא שאל אותי שאלה " תגיד לי כל הסאונד המדהים הזה מהרמקולים הללו" ועניתי לו בגאווה רבה שכן.
הוא אמר לי "תקשיב יש לי סט יוקרתי מאוד של B&W והרמקולים שלך לא נופלים מהם בשום אספקט אני ממש מופתע".

נכון יש יותר טובים אבל ביחס של תמורה למחיר לדעתי אין הרבה מיתחרים ל SVS במיוחד לסידרת ה ULTRA..

כאשר יגיע ה MRX-1140 אלי אתה מוזמן אלי באופן אישי לשמוע ולהיתרשם.

וה SVS ULTRA הם צמיגים של PIRELLI במחיר קטן ומנצח שניתן לשדך אותם לכל דבר שהוא "אחר" כדברייך.
TRINNOV ALT-16
SVS ULTRA CENTER
SONUS-FABER VENERE 2.5
SVS PRIME ELEVATION
SVS PB-16
YAMAHA MX-A5000

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #38 

אציין ששידכתי את האולטרה SVS שלי ללינגדורף דו ערוצי.
קיבלתי מהם משהו שלא קיבלתי במעטפת הסאונד (בשילוב הסאב) שאני לא מקבל מהשידוך לימהה RX-A2050 שלי.
מכאן (נסיוני הדל שבדקתי כמה ימים אצלי בחלל שלי, על אותו סטאפ, ציוד וכו'), דווקא "שהמנוע" המשודך (כולל מערכת הכיול שלו) הינו טוב יותר - התוצאה הישירה על הרמקולים (כאלו או אחרים), תהיה טובה יותר.
אין לי שום ספק שה-740 לבטח מניע את האולטרה יופי טופי פיזי בובלאך.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #39 

26/03/2021 15:24  
ahersko כתב:
שמעתי את האולטרה, הוא סבבה לגמרי, אבל עד גבול מאוד מסויים

בטח בהשוואה לדברים אחרים ששמעתי לידו (בלי להיכנס עכשיו להשוואות מיותרות)
זה נראה לי קצת כמו מכונית עם מנוע ממש חזק אבל עם צמיגים בינוניים

זה קצת מייתר את העוצמה של המנוע. ככה נראה לי

באופן טבעי הייתי משייך את ה 740 למשהו "אחר"

זה לא דיון לגופו של אדם, חלילה לפגוע בדעה של אדם כזה או אחר

אני רק מנסה להבין את הרציונל ויכול להיות שאני טועה אבל גם יכול להיות שלא.
...
אבי, לצורך העניין, אתה אומר ששמעת בהשוואה לדברים אחרים, אבל לא רוצה להיכנס להשוואות. בעצם האמירה הזו - אתה למעשה משווה ועל מנת שנוכל לנהל דיון ענייני, מן הראוי שתציין מול מה הם נבחנו. מה הכוונה עד גבול מסוים ? האם ווליום גבוה - חנק אותם ?
ייתכן מאוד שאתה צודק וכיוון שיש לי את הרמקולים הללו, אשמח שתציין ביתר פירוט מה לא היה טוב בחוויית ההאזנה שלך. אולי אוכל ללמוד מזה משהו ואז יכול להתחיל סשן שדרוגים אצלי, חחח...
אף אחד כמובן לא נפגע ואם לא אהבת (או אהבת, אבל אהבת משהו אחר עוד יותר - זה בסדר לחלוטין).
למה היית אישית משדך את ה-740, לדוגמא ?

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #40 

5000 ש"ח זה לא בדיוק רמקול זול, תלוי בהשוואה למה... Wharfedale Evo 4.2 שנחשב לא פחות טוב, אם לא יותר והוא גם 3way, עולה בארץ רשמית (לפני מיקוח) פחות מ4000 , KEF Q350 בסביבות 3000. המחירים של מוצרי אנתם היו יכולים להיות נמוכים בהרבה אם היתה מייצרת אותם חברה גדולה יותר שמוכרת בווליומים גבוהים יותר.
Jack of some trades, master of none

niko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: איתן
נתן תודות: 655 פעמים
קיבל תודות: 300 פעמים

נושא שלא נקרא #41 

הפוך, אם SVS היו מופצים ונמכרים בדרך הרגילה ולא ישירה כנראה שהיו עולים יותר מהוורפידל שהם רמקולים
בסדר לרמת כניסה, כמה way לא מדד לכמה רמקול הוא טוב, יש רמקולים 2 way שנשמעים מעולה ועולים עשרות אלפים.
קצת לא מבין את האימרות אם אנטם היה מיוצר ע״י חברה גדולה אז היה עולה פחות, פורשה שייכים לפולקסווגן ואני לא רואה
שהם עולים פחות בגלל שהם חלק מקונצרן, בקיצור כנראה שמשהו טוב יותר עולה יותר וזה לא קשור רק לעלויות ייצור, בכל מקרה אנטם שייכים לקבוצת פרדיים שהם בוודאי לא קונצרן כמו ימאהה לדוגמה אבל הם מייצרים את ומפתחים את המוצרים שלהם ולא קונים מוצרים מהמדף, מרכיבים מוצר
ומדביקים עליו תג מחיר סתם כך, הם מפתחים ומייצרים את כל רכיבי הרמקולים שלהם, כידוע יש להם מערכת כיול מוצלחת שהם פיתחו ומשפרים כל הזמן.

בכלל מתקבל הרושם בעיני לפחות שאתה כל הזמן מחפש למה אנטם לא בסדר, למה יקר, למה מתעכב, יש באגים וכו…
אז או שאתה מנסה להוריד מערכם מסיבה כל שהיא 🤨

עכשיו תגיד שאני פנבוי כי יש לי אנטם, אז אומר כך, אני מאוד מרוצה מהמוצר ולכן אני משבח אותו ואם בסבב הבא
יהיה משהו יותר טוב באותו התקציב אז אחליף מותג, אבל ללא ספק אנטם יהיה בראש הרשימה בזכות ולא בחסד.
JVC X5500
Anthem MRX1140
Paradigm Signature S8v2
Arendal 1723 center
Arendal sub2V
A.Technology4200

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #42 

26/03/2021 23:13  
niko כתב:
הפוך, אם SVS היו מופצים ונמכרים בדרך הרגילה ולא ישירה כנראה שהיו עולים יותר מהוורפידל שהם רמקולים
בסדר לרמת כניסה, כמה way לא מדד לכמה רמקול הוא טוב, יש רמקולים 2 way שנשמעים מעולה ועולים עשרות אלפים.
קצת לא מבין את האימרות אם אנטם היה מיוצר ע״י חברה גדולה אז היה עולה פחות, פורשה שייכים לפולקסווגן ואני לא רואה
שהם עולים פחות בגלל שהם חלק מקונצרן, בקיצור כנראה שמשהו טוב יותר עולה יותר וזה לא קשור רק לעלויות ייצור, בכל מקרה אנטם שייכים לקבוצת פרדיים שהם בוודאי לא קונצרן כמו ימאהה לדוגמה אבל הם מייצרים את ומפתחים את המוצרים שלהם ולא קונים מוצרים מהמדף, מרכיבים מוצר
ומדביקים עליו תג מחיר סתם כך, הם מפתחים ומייצרים את כל רכיבי הרמקולים שלהם, כידוע יש להם מערכת כיול מוצלחת שהם פיתחו ומשפרים כל הזמן.

בכלל מתקבל הרושם בעיני לפחות שאתה כל הזמן מחפש למה אנטם לא בסדר, למה יקר, למה מתעכב, יש באגים וכו…
אז או שאתה מנסה להוריד מערכם מסיבה כל שהיא 🤨

עכשיו תגיד שאני פנבוי כי יש לי אנטם, אז אומר כך, אני מאוד מרוצה מהמוצר ולכן אני משבח אותו ואם בסבב הבא
יהיה משהו יותר טוב באותו התקציב אז אחליף מותג, אבל ללא ספק אנטם יהיה בראש הרשימה בזכות ולא בחסד.
...
SVS נמכרים בכל מקום בארה"ב כולל בסט ביי, אמזון, קראצ'פילד ובכולם באותו מחיר, כמו כן יש להם הפצה בכל העולם. הם כבר מזמן לא חברת ID נטו ואין בזה שום דבר שלילי. למרבה הצער הbill of rights שלהם תופס רק בארה"ב.
הוופרדייל הזה הוא לא דגם כניסה אבל גם לא הדגם הכי יקר מין הסתם וככל הידוע לי הוא גם לא נמצא כאן בכל חנות.

אין לי בעיה עם אנתם, מכל מה שאני קורא המוצרים טובים. מדובר בסידרה חדשה שאין עליה שום ביקורות מקצועיות ויש מקום לציין גם בעיות שצצו בהשקה כי לא כל אחד טורח ללכת ולקרוא בעצמו. בדיוק מהסיבה הזאת אנשים מעלים כאן פוסטים כאלו. רק בגלל שמישהו לא אומר אמן לא אומר שיש לו מניעים ניסתרים. אני בהחלט לא פוסל אפשרות להתנסות במוצרים שלהם בעצמי בעתיד וזו אחת הסיבות שאני עוקב. יש כאן אנשים שהתבטאו בצורה הרבה יותר נחרצת ולא ראיתי שמישהו העלה השערה של מניעים ניסתרים. רוב הדברים שהערתי עליהם היו קשורים בהחלטות שנראו לי תמוהות בהשקה ולא במוצר עצמו כי אין לי הכרות אישית איתו.

כלכלה פשוטה היא שאם אתה מוכר במאסות גדולות יותר כמו D&M וימאהה, אתה גם יכול להציע מחיר נוח יותר. עם כל הכבוד, ויש כבוד, אני לא חושב שההשוואה לפורש היא במקום. הכוונה לא היתה שהמוצרים היו יורדים למחירים של דגמי כניסה-מיד פרייס של המתחרים, אבל היו נגישים יותר ממה שהם עכשיו.
לא הבנתי את עניין של הפיתוח העצמי, החברות האלו גם לא מוכרות מוצרי OEM ורק ממתגות אותם. אתה יכול להיות בטוח שמחלקות הR&D שלהן הרבה יותר גדולות, אבל אולי עם מטרות שונות.
Jack of some trades, master of none

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #43 

אני חושב שהפורום המכובד הזה לפעמים נוטה לחשיבת יחד או כמו שקוראים לזה בפסיכולוגיה או מדעי המדיה "ספירלת השתיקה"

ציטוט "תאוריה בחקר התקשורת לפיה אמצעי התקשורת יכולים להשפיע משמעותית על דעת הקהל החברתית, בכך שהם יוצרים אשליה של דעה רווחת, אשר נתפסת בעיני הציבור כ"הדעה המקובלת" וכ"דעת הרוב". מהלך זה גורם לאדם הבודד לחוש שדעתו היא בעמדת מיעוט, ולהצניע אותה. כך נגרם, על-פי התאוריה, "אפקט דומינו" המביא בסופו של דבר לשינוי במציאות עצמה."

כל הנהירה בעיניים עצומות על מותגים כמו SVS או אנתם או בעבר על טלווזיות הייסנס... יש עוד מותגים בעולם ולא בהכרח הבחירה היא מוחלטת כמו שאתם אוהבים להציג אותה.

הרמקולים של SVS, במיוחד האולטה, לא עשה עלי רושם יוצא דופן.

הוא נחנק מהר מאוד, התיאורים שלכם כמו "תמורה טובה למחיר", רלוונטית בדיוק כמו לרמקולים למחשב של סאונד בלסטר וההשוואה ל B&W קצת מגוחכת בטח מלקוח אחד בודד.

כשאני שמעתי את ה 720 הוא צומד ל B&W, מודה ומתוודה שלא שמעתי את הצימוד לאולטרה

את האולטרה שמעתי עם X6xxx של דנון, לא זוכר את הדגם המדוייק וגם אז המגבר היה גדול על הרמקולים האלו.
אני כמעט משוכנע שאם על האולטרה היתה מדבקה של יאמהה או פיוניר הוא היה עולה רבע.

לגבי הצימוד של האנתם ל B&W אהבתי.... בטח שאהבתי.
אבל לא אהבתי את תג המחיר, או את התמורה למחיר, כי לדעתי יש צימודים מוצלחים לא פחות (או לא משמעותית טובים פחות) בחצי מחיר.

יאללההה אבל זה חג החרות וכל אחד בוחר מה שהוא אוהב (או שחילחלו לו למוח מה כדאי לו לאהוב)

תחשבו קצת מחוץ לקופסה, אל תקבלו את מה שאחרים כותבים כדבר אלוהים חיים והכי חשוב אם אתם אוהבים את התוצאה... זה הכי חשוב!

חג שמח

Martok
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #44 

SVS עשו עבודה שיווקית מעולה ולמעשה השתלטו על כמעט כל הסקירות והערוצים של קולנוע ביתי ביוטיוב. לכן,מי שניזון מביקורות ביוטיוב, מקבל את הקו השיווקי ש svs זה היי אנד במחיר של רמת כניסה. צריך לקחת בחשבון שהיצרנים שנותנים מוצרים לביקורת שולטים על כל מה שנאמר ב״סקירות״ ויש להם יכולת לשנות את התוכן. כשמחפשים מספיק ובאמת צריך להתאמץ, מוצאים גם סקירות מאנשים פרטיים שלא ממש מתלהבים מהרמקולים של SVS. לדעתי הרמקולים של svs מתומחרים גבוה מאוד ביחס לתוצאה, בטח במחירים בארץ ובהתחשב שזה 100% מוצר סיני.
יש לי סאבוופר של svs, ה pb2000 pro, אני דיי מרוצה ממנו, ככה שאין לי משהוא נגד svs, פשוט צריך לקחת דברים בפרופורציה.

FastandFurious
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 899 פעמים
קיבל תודות: 550 פעמים

נושא שלא נקרא #45 

26/03/2021 15:28  
ahersko כתב:
אני מסוקרן אם כיילת את ה 720 גם עם רמקולים שעולים כפול או חצי?
...
כיילתי גם עם רמקולים יקרים יותר וגם עם יקרים פחות..
Denon X4800H
speakers Klipsch THX
Subwoofer PSA Ev1813
Zidoo Z1000 Pro
Lg C1 83

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”